Tradisionele resepte

Sjef Lena Kwak se Made-From-Scratch S'mores

Sjef Lena Kwak se Made-From-Scratch S'mores

Sjef Lena Kwak, president en mede-stigter van Cup4Cup, verhef die somerbraaiprooi met haar uitstekende voorkoms ...

Sjef Lena Kwak, president en medestigter van Cup4Cup, verhef die somer braai versprei met haar hoë voorkoms van die warm weer-nagereg. Lena verbeter 'n klassieke kombinasie met tuisgemaakte graham crackers en malvalekkers, en haar weergawe van die gepaste naam s'more kan almal geniet, selfs diegene wat glutenvry eet.

Bestanddele

Vir die graham crackers:

  • 2 1/3 koppies plus een eetlepel glutenvrye meel, soos Cup Four Cup
  • 1 koppie glutenvrye meel, soos Wholesome Cup Four Cup
  • 1/2 teelepel kosher sout
  • 1 teelepel koeksoda
  • 1 1/2 teelepel gemaalde kaneel
  • 1 1/2 koppie ongesoute botter, by kamertemperatuur
  • 1 koppie bruinsuiker verpak
  • 1/2 koppie gegranuleerde suiker
  • 2 eetlepels heuning
  • 1/2 teelepel vanielje -ekstrak

Vir die malvalekkers:

  • 6 1/2 velle brons gelatien
  • 1 3/4 koppie gegranuleerde suiker
  • 1/2 koppie glukose of ligte mieliesiroop
  • 1/2 koppie warm water
  • 1 teelepel vanielje -ekstrak
  • 1/4 teelepel sout
  • Gepoeierde suiker, soos benodig

Vir bediening:

  • Tuisgemaakte gebakte marshmallows
  • Sjokolade repies
  • Graham klappers

James Beard Foundation kondig die semifinaliste van restaurant- en sjef 2020 aan

New York, NY ( RestaurantNews.com ) Die James Beard -stigting het vandag sy lys met semifinaliste vir restaurante en sjefpryse bekend gemaak voor die 30ste jaarlikse James Beard -toekennings wat deur Capital One aangebied word. Die gesogte groep semifinaliste verteenwoordig 'n wye versameling kookkuns -talent, van uitsonderlike sjefs en eetplekke in twaalf streke tot die beste nuwe restaurant, uitstekende kroegprogram, uitstaande bakker en 'n rising Star -sjef van 30 jaar of jonger. Die volledige lys van 2020 -halfeindstryders kan aan die einde van die persverklaring of direk by die James Beard Foundation webwerf.

Die Stigting maak die finale genomineerdes vir alle toekenningskategorieë tydens 'n regstreekse perskonferensie in Philadelphia op Woensdag 25 Maart 2020 bekend in samewerking met Constellation Culinary Group. Jeff Guaracino, president en uitvoerende hoof van VISIT PHILADELPHIA®, en Clare Reichenbach, uitvoerende hoof van die James Beard-stigting, sal die perskonferensie en die ooreenstemmende ontbyt by The Barnes Foundation aanbied.

Benoemdes vir meer as 50 toekenningskategorieë, insluitend Restaurant en sjef, restaurantontwerp en media, sal bekend gemaak word. Die geleentheid vind om 09:00 plaas. ET en word regstreeks aanlyn gestroom (besonderhede oor die James Beard Foundation webwerf).

Oorsig van die toekenningsproses vir restaurante en sjefs

Die James Beard-stigting hou 'n aanlyn oop oproep vir inskrywings wat middel Oktober van elke jaar begin. Inskrywings wat ontvang word, tesame met insette wat deur 'n onafhanklike vrywilligersgroep van meer as 250 paneellede regoor die land aangevra is, word deur die restaurant- en sjefkomitee hersien om te bepaal of hulle geskik is en om plaaslike verteenwoordiging. Op grond van die resultate en geskiktheidsvereistes vir elke toekenning, lewer die komitee dan 'n nominasie -stembrief waarin die semifinaliste in elk van die 23 kategorieë Restaurant en Chef -toekenning verskyn. Die lys van semifinaliste word dan deur meer as 600 beoordelaars van regoor die land gestem om die finale genomineerdes in elke kategorie te bepaal. Dieselfde groep beoordelaars, wat bestaan ​​uit toonaangewende plaaslike restaurantkritici, kos- en wynredakteurs, kulinêre opvoeders en voormalige wenners van die James Beard -toekenning, stem dan oor die genomineerdes om die wenners te kies. Tabelle om die genomineerdes en wenners te bepaal, word deur die onafhanklike ouditeure EisnerAmper gedoen. Die beheerliggaamskomitee, kuratorium en personeel van die James Beard -stigting stem nie, en die uitslae word vertroulik gehou totdat die wenners in Mei aangebied word. James Beard Awards -beleid en -prosedures kan hersien word by jamesbeard.org/awards/policies.

2020 James Beard -toekennings
Restaurant- en sjefprys -semifinaliste en toekenningskriteria

Beste nuwe restaurant

'N Restaurant wat in 2019 geopen is, toon reeds uitnemendheid in kookkuns en gasvryheid, en dit sal waarskynlik in die komende jare 'n beduidende impak hê.

  • Outomatiese seekos en oesters, Birmingham, AL
  • Beit Rima, San Francisco
  • Die blinde bok, Houston
  • Cocina al Fondo, San Juan, PR
  • Cultura, Asheville, NC
  • Demi, Minneapolis
  • Eem, Portland, OR
  • Fox & the Knife, Boston
  • Gado Gado, Portland, OR
  • Gianna, New Orleans
  • Golden Diner, NYC
  • Il Nido, Seattle
  • iNDO, St.
  • Kalaya, Philadelphia
  • K? Wi, NYC
  • Lui Betty, Atlanta
  • Nightshade, Los Angeles
  • Oak Hill Café & amp Farm, Greenville, SC
  • Pasjoli, Santa Monica, CA
  • Rooster & Owl, Washington, C.
  • Saffraan De Twah, Detroit
  • Salaris, Dallas
  • Squable, Houston
  • Sondag Vinyl, Denver
  • Tanám, Somerville, MA
  • Thamee, Washington, C.
  • Thattu, Chicago
  • Tzuco, Chicago
  • Vecina, Phoenix
  • Verjus, San Francisco

Uitstekende bakker

'N Patisserie of bakker wat besonderse vaardigheid, integriteit en karakter toon in die bereiding van nageregte, gebak of brood wat in 'n klein bakkery bedien word. Moet die afgelope vyf jaar as patisserie of bakker gewerk het.

  • Kim Boyce, Bakeshop, Portland, OR
  • Spencer Budros, Pistacia Vera, Columbus, OH
  • Evrim Dogu en Evin Dogu, Sub Rosa Bakery, Richmond, VA
  • Tova du Plessis, Essen Bakery, Philadelphia
  • Graison Gill, Bellegarde Bakery, New Orleans
  • Zachary Golper, Bien Cuit, NYC
  • Clyde Greenhouse, Kessler Baking Studio, Dallas
  • Don Guerra, Barrio Bread, Tucson, AZ
  • Briana Holt, Tandem Coffee + Bakery, Portland, ME
  • Maura Kilpatrick, Sofra Bakery, Cambridge, MA
  • Ayako Kurokawa, Burrow, NYC
  • Lisa Ludwinski, Sister Pie, Detroit
  • Moshit Mizrachi-Gabbitas, Janjou Pâtisserie, Boise, ID
  • David Norman, Easy Tiger Bake Shop & amp; Beer Garden, Austin
  • Taylor Petrehn, 1900 Barker, Lawrence, KS
  • Nathaniel Reid, Nathaniel Reid Bakery, Kirkwood, MO
  • Avery Ruzicka, Manresa Bread, Los Gatos, CA
  • Matt Tinder, Saboteur Bakery, Bremerton, WA
  • Chris Wilkins, Root Baking Co., Atlanta
  • Na Young Ma, Proof Bakery, Los Angeles

Uitstekende kroegprogram

'N Restaurant of kroeg wat uitsonderlike sorg en vaardigheid toon in die keuse, voorbereiding en bedien van cocktails, sterk drank en/of bier.

  • Anvil Bar & amp; Refuge, Houston
  • The Atomic Lounge, Birmingham, AL
  • The Baldwin Bar, Woburn, MA
  • Barleerskort, Honolulu
  • Clavel Mezcaleria, Baltimore
  • Colita, Minneapolis
  • Bestaande toestande, NYC
  • Uitgeweken, Portland, OR
  • Horse Inn, Lancaster, PA
  • Kimball House, Decatur, GA
  • La Factoría, San Juan, PR
  • Las Almas Rotas, Dallas
  • Leyenda, Brooklyn, NY
  • Little Rituals, Phoenix
  • Lost Lake, Chicago
  • OTOTO, Los Angeles
  • Novare Res Bier Café, Portland, ME
  • Sugar House, Detroit
  • Trick Dog, San Francisco
  • Williams & Graham, Denver

Uitstekende sjef (aangebied deur all-clad metalcrafters)

'N Sjef wat hoë kulinêre standaarde stel en wat 'n positiewe voorbeeld vir ander voedselprofessionele was. Moet die afgelope vyf jaar as sjef gewerk het.

  • Andrew Carmellini, Locanda Verde, NYC
  • Ann Cashion, Johnny ’s Half Shell, Washington, C.
  • John Fleer, Rabarber, Asheville, NC
  • Nobuo Fukuda, Nobuo by Teeter House, Phoenix
  • Sarah Grueneberg, Monteverde, Chicago
  • Gavin Kaysen, Spoon and Stable, Minneapolis
  • Melissa Kelly, Primo, Rockland, ME
  • David Kinch, Manresa, Los Gatos, CA
  • Christopher Kostow, The Restaurant at Meadowood, St. Helena, CA
  • Corey Lee, Benu, San Francisco
  • Ludo Lefebvre, Trois Mec, Los Angeles
  • Donald Link, Herbsaint, New Orleans
  • Maricel Presilla, Cucharamama, Hoboken, NJ
  • Missy Robbins, Lilia, NYC
  • Gabriel Rucker, Le Pigeon, Portland, OR
  • Holly Smith, Cafe Juanita, Kirkland, WA
  • Ana Sortun, Oleana, Cambridge, MA
  • Vikram Sunderam, Rasika, Washington, C.
  • Marc Vetri, Vetri Cucina, Philadelphia
  • Justin Yu, Theodore Rex, Houston

Uitstekende gasvryheid (aangebied deur American Airlines)

'N Restaurant wat vyf of meer jaar in werking is en wat konsekwentheid en besondere bedagsaamheid in gasvryheid en diens toon.

  • 15 Fox Place, Jersey City, NJ
  • 1919, San Juan, PR
  • Angus Barn Steakhouse, Raleigh, NC
  • Black Trumpet Bistro, Portsmouth, NH
  • Brigtsen ’s, New Orleans
  • Canlis, Seattle
  • Chez Fonfon, Birmingham, AL
  • Dominique Ansel Bakery, NYC
  • HOBNOB, Racine, WI
  • Hugo ’s, Houston
  • Kai, Phoenix
  • Leon's Fine Poultry & amp Oyster Shop, Charleston, SC
  • Love Handle, Indianapolis
  • Marcel ’s, Washington, C.
  • Mi Nidito Restaurant, Tucson, AZ
  • Mistral, Boston
  • Pekin Noodle Parlour, Butte, MT
  • Saison, San Francisco
  • Swan Oyster Depot, San Francisco
  • Zingerman ’s Roadhouse, Ann Arbor, MI

Uitstekende gebaksjef (aangebied deur Lavazza)

'N Patisserie of bakker wat besondere vaardigheid, integriteit en karakter toon in die bereiding van nageregte, gebak of brood wat in 'n restaurant bedien word. Moet die afgelope vyf jaar as patisserie of bakker gewerk het.

  • Antonio Bachour, Bachour, Coral Gables, FL
  • Neil Blazin, Driftwood Oven, Pittsburgh
  • Lincoln Carson, Bon Temps, Los Angeles
  • Ali en Kevin Cohane, Persephone, Jackson, WY
  • Renae Connolly, Benedetto, Cambridge, MA
  • Juan Contreras, Atelier Crenn, San Francisco
  • Megan Garrelts, Rye, Leawood, KS
  • Sylvia Gould, Kool Beanz Cafe, Tallahassee, FL
  • Maggie Huff, Homewood, Dallas
  • Margarita Manzke, Republiek, Los Angeles
  • Claudia Martinez, Tiny Lou ’s, Atlanta
  • Mimi Mendoza, Senia, Honolulu
  • Diane Moua, Lepel en stal, Minneapolis
  • Natasha Pickowicz, Flora Bar, NYC
  • Ricardo “ Ricchi ” Sanchez, Bullion, Dallas
  • Emily Spurlin, Lula Cafe, Chicago
  • Krystle Swenson, Crawford en Son, Raleigh, NC
  • Katherine Thompson, Thompson Italian, Falls Church, VA
  • Miro Uskokovic, Gramercy Tavern, NYC
  • Country Velador, Super Chunk Sweets & amp; Treats, Scottsdale, AZ

Uitstekende restaurant (aangebied deur S.Pellegrino® Sparkling Natural Mineral Water)

'N Restaurant wat konstante uitnemendheid in voedsel, atmosfeer, diens en bedrywighede toon. Moet 10 of meer agtereenvolgende jare in besigheid gewees het.

  • Boka, Chicago
  • Bolete, Bethlehem, PA
  • FIG, Charleston, SC
  • Fore Street, Portland, ME
  • Frasca Food and Wine, Boulder, CO
  • Hà VL, Portland, OR
  • House of Prime Rib, San Francisco
  • Jaleo, Washington, C.
  • Kogi BBQ, Los Angeles
  • Komi, Washington, C.
  • La Morada, NYC
  • Mai Lee, Brentwood, MO
  • Michael se ware kos en drank, Miami
  • Neptune Oyster, Boston
  • Pizzeria Bianco, Phoenix
  • Die oorspronklike Ninfa ’s op navigasie, Houston
  • Kweper, San Francisco
  • Restaurant Alma, Minneapolis
  • SriPraPhai, NYC
  • Sushi Den, Denver

Uitstekende restaurateur (aangebied deur Magellan Corporation)

'N Restaurateur wat kreatiwiteit toon in entrepreneurskap en integriteit in restaurantbedrywighede. Moet minstens 10 jaar in die restaurantbedryf gewees het. Moet die afgelope vyf jaar nie genomineer gewees het vir 'n James Beard Foundation -sjefprys nie.

  • Paul Bartolotta, The Bartolotta Restaurants, Milwaukee (Ristorante Bartolotta, Harbour House, Lake Park Bistro, en ander)
  • Jamie Bissonnette en Ken Oringer, JK Food Group, Boston (Little Donkey, Toro, Coppa)
  • JoAnn Clevenger, Upperline Restaurant, New Orleans
  • Sameer Eid en Samy Eid, Birmingham, MI, en Detroit (Phoenicia, Forest, Leila)
  • Benjamin Goldberg en Max Goldberg, Strategic Hospitality, Nashville (The Catbird Seat, The Patterson House, Henrietta Red, en ander)
  • Ruth Gresser, Pizzeria Paradiso, Washington, DC (Pizzeria Paradiso)
  • Martha Hoover, Patachou Inc., Indianapolis (Café Patachou, Public Greens, Bar One Fourteen en ander)
  • Jennifer Jasinski, Beth Gruitch, Crafted Concepts, Denver (Rioja, Bistro Vendôme, Stoic & amp Genuine, en ander)
  • Mike Mastro en Jeff Mastro, Prime Steak Concepts, Scottsdale, AZ (Dominick's Steakhouse, Steak 44, Ocean 44)
  • Thomas McNaughton, David Steele en David White, Ne Timeas Restaurant Group, San Francisco (meel + water, Central Kitchen, Trick Dog)
  • Larry McGuire, McGuire Moorman Hospitality, Austin (Jeffrey ’s, Perla's, Pool Burger, en ander)
  • Jay McSharry, Portsmouth, NH (Jumpin ’ Jay ’s Fish Cafe, Vida Cantina, Moxy en ander)
  • Ouita Michel, Ouita Michel -restaurantfamilie, Lexington, KY (Holly Hill Inn, The Midway Bakery and Cafe, Honeywood en ander)
  • Willy Ng, Magic Gourmet Trading, San Francisco (Koi Palace, Dragon Beaux, Palette Tea House)
  • Akkapong “Earl” Ninsom, Portland, OR (Langbaan, PaaDee, Hat Yai)
  • Steve Palmer, The Indigo Road, Charleston, SC (Indaco, The Macintosh, O-Ku Sushi, en ander)
  • Alex Raij en Eder Montero, NYC (La Vara, Saint Julivert Fisherie, Txikito)
  • Cookie Till, Margate, NJ (Steve en Cookie ’s, Ventnor No. 7311)
  • Tracy Vaught, H Town Restaurant Group, Houston (Hugo ’s, Xochi, Caracol en ander)
  • Jason Wang, Xi ’an Famous Foods, NYC

Uitstekende wynprogram

'N Restaurant of kroeg wat uitnemendheid in wynbediening toon deur 'n noukeurige wynlys en 'n goed ingeligte benadering om kliënte te help om wyn te kies en te drink.

  • Bacchanal, New Orleans
  • Beholder, Indianapolis
  • Canard, Portland, OR
  • COTE, NYC
  • Death & amp Taxes, Raleigh, NC
  • element 47 by The Little Nell, Aspen, CO
  • Flight Wine Bar, Washington, C.
  • FnB, Scottsdale, AZ
  • Groot China, Berkeley, CA
  • Grill 23, Boston
  • Henry, Boston
  • Le Caveau, Philadelphia
  • L ’Oursin, Seattle
  • Lucky Palace, Bossier City, LA
  • Miller Union, Atlanta
  • The Morris, San Francisco
  • Night + Market Sahm, Venesië, CA
  • Ops, NYC
  • Rosie Cannonball, Houston
  • Spiaggia, Chicago

Uitstekende produsent van wyn, bier of sterk drank

'N Bier-, wyn- of sterk drankprodusent wat konsekwentheid en besondere vaardigheid in sy of haar ambag toon.

  • Scott Blackwell en Ann Marshall, High Wire Distilling Co., Charleston, SC
  • Jean Broillet IV, Tired Hands Brewing Company, Ardmore, PA
  • Cathy Corison, Corison Winery, St. Helena, CA
  • Brianne Day, Day Wines, Dundee, OR
  • Austin Evans en Richard Patrick Jr., Cathead Distillery, Jackson, MS
  • David Favela, Border X Brewing, San Diego
  • Aaron Fox en Daniel de la Nuez, Forthave Spirits, NYC
  • Deirdre Heekin, La Garagista Farm + Winery, Barnard, VT
  • Nancy Irelan en Mike Schnelle, Red Tail Ridge Winery, Penn Yan, NY
  • Marika Josephson en Aaron Kleidon, Scratch Brewing Company, Ava, IL
  • Drew Kulsveen, Willett Distillery, Bardstown, KY
  • Todd Leopold en Scott Leopold, Leopold Bros., Denver
  • Steve Luke, Cloudburst Brewing, Seattle
  • André Hueston Mack, Maison Noir Wines, McMinnville, OR
  • Kim McPherson, McPherson Cellars, Lubbock, TX
  • Amanda en Stephen Paul, Whiskey Del Bac, Tucson, AZ
  • Yoshihiro Sako, Den Sake -brouery, Oakland, CA
  • Jeffrey Stuffings en Michael Stuffings, Jester King Brewery, Austin
  • Rutger de Vink, RdV Vineyards, Delaplane, VA
  • Lance Winters, George Spirits, Alameda, CA

Rising Star -sjef van die jaar (Aangebied deur S.Pellegrino® Sparkling Natural Mineral Water) 'N Sjef van 30 jaar of jonger wat uitstaande talent, karakter en leierskapvermoë toon, en wat waarskynlik in die komende jare 'n beduidende impak sal hê.

  • Will Aghajanian en Liz Johnson, The Catbird Seat, Nashville
  • Angel Barreto, Anju, Washington, C.
  • Nick Bognar, iNDO, St.
  • Trigg Brown, Win Son, Brooklyn, NY
  • Ana Castro, Thalia, New Orleans
  • Valerie Chang, ITAMAE, Miami
  • Bria Downey, Clay Pigeon Food & amp Drink, Fort Worth, TX
  • Alisha Elenz, mfk./Bar Biscay, Chicago
  • Robbie Felice, Viaggio Ristorante, Wayne, NJ
  • Rikki Giambruno, Hyacinth, Paul, MN
  • Mariana Gonzalez-Trasvina, Bar ‘Cino, Newport, RI
  • Jesse Ito, Royal Izakaya, Philadelphia
  • Matthew Kammerer, Harbor House Inn, Elk, CA
  • Zoë Kanan, Simon & The Whale, NYC
  • Liz Kenyon, Rupee Bar, Seattle
  • Jeanine Lamadieu, Y? Gen, Chicago
  • Irene Li, Mei Mei, Boston
  • Gaby Maeda, State Bird Provisions, San Francisco
  • Daniela Moreira, Timber Pizza Co., Washington, C.
  • Henry Moso, Kabooki Sushi, Orlando, FL
  • Shota Nakajima, Adana, Seattle
  • Austin Nickel, Spuntino, Denver
  • Johnny Ortiz, /Shed, La Madera, NM
  • Lena Sareini, Selden Standard, Detroit
  • Ashleigh Shanti, Benne on Eagle, Asheville, NC
  • Maricela Vega, 8ARM, Atlanta
  • Paola Velez, Kith/Kin, Washington, C.
  • Jon Yao, Kato, Los Angeles

Beste sjefs (aangebied deur Capital One)

Kokke wat hoë kulinêre standaarde stel en ook integriteit en bewonderenswaardige leierskapsvaardighede in hul onderskeie streke toon. 'N Genomineerde kan van enige soort eetplek wees, maar moet minstens vyf jaar as sjef gewerk het, met die drie mees onlangse jare in die streek.

Beste sjef: Kalifornië

  • Genet Agonafer, Meals by Genet, Los Angeles
  • Kim Alter, Nightbird, San Francisco
  • Val M. Cantu, Californios, San Francisco
  • Rocío Camacho, La Diosa de los Moles, Paramount, CA
  • Gabriela Cámara, Cala, San Francisco
  • Josef Centeno, Orsa & amp; Winston, Los Angeles
  • Jeremy Fox, Birdie G ’s, Santa Monica, CA
  • Brandon Go, Hayato, Los Angeles
  • Brandon Jood, Mister Jiu's, San Francisco
  • Jessica Koslow, Sqirl, Los Angeles
  • Mourad Lahlou, Mourad, San Francisco
  • Mei Lin, Nightshade, Los Angeles
  • Ori Menashe en Genevieve Gergis, Bavel, Los Angeles
  • Niki Nakayama, n/naka, Los Angeles
  • Brandon Rodgers en Ian Scaramuzza, In Situ, San Francisco
  • Carlos Salgado, Taco María, Costa Mesa, CA
  • Joshua Skenes, hengelaar, San Francisco
  • James Syhabout, Commis, Oakland, CA
  • Karen Taylor Waikiki, El Molino Central, Boyes Hot Springs, CA
  • Pim Techamuanvivit, Kin Khao, San Francisco

Beste sjef: Great Lakes (IL, IN, MI, OH)

  • James Anderson, Ray Ray ’s Hog Pit, Columbus, OH
  • Abra Berens, Granor Farm, Three Oaks, MI
  • Thai Dang, HaiSous, Chicago
  • Brian Jupiter, Frontier, Chicago
  • Gene Kato, Momotaro, Chicago
  • Ji Hye Kim, juffrou Kim, Ann Arbor, MI
  • Jason Hammel, Lula Cafe, Chicago
  • Andy Hollyday, Selden Standard, Detroit
  • Allie La Valle-Umansky, Jeremy Umansky en Kenny Scott, Larder Delicatessen & amp Bakery, Cleveland
  • Abbi Merriss, Bluebeard, Indianapolis
  • Ethan Pikas, Kelderdeurvoorsienings, Chicago
  • Noah Sandoval, Oriole, Chicago
  • Ryan Santos, asseblief, Cincinnati
  • John Shields en Karen Urie Shields, Smyth, Chicago
  • James Rigato, Mabel Gray, Hazel Park, MI
  • Mike Ransom, Ima, Detroit
  • Mariya Russell, Kikk?, Chicago
  • Sarah Welch, Marrow, Detroit
  • Erick Williams, Virtue, Chicago
  • Lee Wolen, Boka, Chicago

Beste sjef: Mid-Atlantic (DC, DE, MD, NJ, PA, VA)

  • Victor Albisu, Poca Madre, Washington, C.
  • Joey Baldino, Zeppoli, Collingswood, NJ
  • Sonnige Baweja, Lehja, Richmond, VA
  • Amy Brandwein, Centrolina, Washington, C.
  • Peter en Lisa Chang, Mama Chang, Fairfax, VA
  • Zenebech Dessu, Zenebech Restaurant, Washington, C.
  • Nicholas Elmi, Laurel, Philadelphia
  • Christian Frangiadis, Spork, Pittsburgh
  • Melissa Hamilton en Christopher Hirsheimer, Canal House Station, Milford, NJ
  • Matthew Kern, Heirloom, Lewes, DE
  • Rich Landau, Vedge, Philadelphia
  • Danny Lee, Anju, Washington, C.
  • Cristina Martinez, South Philly Barbacoa, Philadelphia
  • Taylor Mason, Luca, Lancaster, PA
  • Cagla Onal-Urel, Green Almond Pantry, Washington, C.
  • Peter Prime, Cane, Washington, C.
  • Dan Richer, Razza, Jersey City, NJ
  • Jon Sybert, Tail Up Goat, Washington, C.
  • Cindy Wolf, Charleston, Baltimore
  • Wei Zhu, Chengdu Gourmet, Pittsburgh

Beste sjef: Midde -Weste (IA, KS, MN, MO, NE, ND, SD, WI)

  • Dane Baldwin, die diplomaat, Milwaukee
  • Andrea Baumgardner, Bern Baum ’s, Fargo, ND
  • Karen Bell, Bavette La Boucherie, Milwaukee
  • Steven Brown, Tilia, Minneapolis
  • Michael Corvino, Corvino Supper Club & Tasting Room, Kansas City, MO
  • Daniel del Prado, Martina, Minneapolis
  • Linda Duerr, The Restaurant at 1900, Mission Woods, KS
  • Michael Gallina, Vicia, St.
  • Nicholas Goellner, The Antler Room, Kansas City, MO
  • Vaughn Good, Fox and Pearl, Kansas City, MO
  • Lona Luo, Lona ’s Lil Eats, St.
  • Benjamin Maides, Au Courant Regional Kitchen, Omaha, NE
  • Jamie Malone, Grand Café, Minneapolis
  • Jesse Mendica, Olive + Oak, Webster Groves, MO
  • Loryn Nalic, Balkan Treat Box, Webster Groves, MO
  • Christina Nguyen, Hai Hai, Minneapolis
  • Sean Pharr, Mint Mark, Madison, WI
  • Joe Tripp, Harbinger, Des Moines, IA
  • Hai Truong, Ngon Vietnamese Bistro, Paul, MN
  • David Utterback, Yoshitomo, Omaha, NE

Beste sjef: Mountain (CO, ID, MT, UT, WY)

  • Carrie Baird, Bar Dough, Denver
  • Jen Castle en Blake Spalding, Hell ’s Backbone Grill & amp Farm, Boulder, UT
  • Jeff Drew, Snake River Grill, Jackson, WY
  • Nick Fahs, David Barboza en Mike Blocher, Table X, Salt Lake City
  • Caroline Glover, Annette, Aurora, CO
  • Briar Handly, Handle, Park City, UT
  • Duncan Holmes, Beckon, Denver
  • Peggi Ince-Whiting, Kyoto Japanese Restaurant, Salt Lake City
  • Suchada Johnson, Teton Thai, Teton Village, WY
  • Sarah Kelly, Petite 4, Boise, ID
  • Tommy Lee, Hop Alley, Denver
  • Brother Luck, Four deur Brother Luck, Colorado Springs, CO
  • Josh Niernberg, Bin 707 Foodbar, Grand Junction, CO
  • Cindhura Reddy, Spuntino, Denver
  • Dana Rodriguez, Super Mega Bien, Denver
  • Moudi Sbeity en Derek Kitchen, Laziz Kitchen, Salt Lake City
  • Nick Steen, Walkers Grill, Billings, MT
  • Dave Wells, proelokaal by Chico Hot Springs Resort & amp Spa, Pray, MT
  • Kelly Whitaker, The Wolf ’s Tailor, Denver
  • Luis Young, Penrose Room, Colorado Springs, CO

Beste sjef: New York State

  • Einat Admony, Balaboosta, NYC
  • Albert Bartley, Top Taste, Kingston, NY
  • Emma Bengtsson, Aquavit, NYC
  • Nick Curtola, The Four Horsemen, NYC
  • David DiBari, The Cookery, Dobbs Ferry, NY
  • Eric Gao, O Mandarin, Hartsdale, NY
  • Sean Gray, Momofuku Ko, NYC
  • Brooks Headley, Superiority Burger, NYC
  • Jenny Kwak, Haenyeo, NYC
  • Chintan Pandya, Adda, NYC
  • Kyo Pang, Kopitiam, NYC
  • Junghyun Park, Atomix, NYC
  • Carla Perez-Gallardo en Hannah Black, Lil 'Deb ’s Oasis, Hudson, NY
  • Erik Ramirez, Llama Inn, NYC
  • Ann Redding en Matt Danzer, oom Boons, NYC
  • Angie Rito en Scott Tacinelli, Don Angie, NYC
  • Daniela Soto-Innes, ATLA, NYC
  • Jeremiah Stone en Fabián von Hauske, Wildair, NYC
  • Alex Stupak, Empellón, NYC
  • Helen You, Dumpling Galaxy, NYC

Beste sjef: Noordoos (CT, MA, ME, NH, RI, VT)

  • Tyler Anderson, Millwright ’s Restaurant, Simsbury, CT
  • Tracy Chang, Pagu, Cambridge, MA
  • Cara Chigazola Tobin, Honey Road, Burlington, VT
  • Vien Dobui, CÔNG TU BOˆT, Portland, ME
  • Carl Dooley, The Table at Season to Taste, Cambridge, MA
  • Tiffani Faison, Orfano, Boston
  • Devin Finigan, Aragosta by Goose Cove, Deer Isle, ME
  • Erin French, The Lost Kitchen, Freedom, ME
  • Mayumi Hattori, The Club Car, Nantucket, MA
  • Seizi Imura, Cafe Sushi, Cambridge, MA
  • Ben Jackson, Drifters Wife, Portland, ME
  • Krista Kern Desjarlais, The Purple House, North Yarmouth, ME
  • James Mark, Big King, Providence
  • Greg Mitchell en Chad Conley, Palace Diner, Biddeford, ME
  • Ravin Nakjaroen, Long Grain, Camden, ME
  • Cassie Piuma, Sarma, Somerville, MA
  • David Vargas, Vida Cantina, Portsmouth, NH
  • Derek Wagner, Nicks on Broadway, Providence
  • Douglass Williams, MIDA, Boston

Beste sjef: Noordwes en Stille Oseaan (AK, HI, OR, WA)

  • Chera Amlag, Hood Famous Cafe + Bar, Seattle
  • Jay Blackinton, Hogstone ’s Wood Oven, Orcas Island, WA
  • Peter Cho, Han Oak, Portland, OR
  • Logan Cox, Homer, Seattle
  • Gregory Gourdet, vertrek, Portland, OR
  • Sun Hong, By Tae, Seattle
  • Chris Kajioka en Anthony Rush, Senia, Honolulu
  • Mitch Mayers, Sawyer, Seattle
  • Katy Millard, Coquine, Portland, OR
  • Sarah Minnick, Lovely ’s Fifty Fifty, Portland, OF
  • Kristen Murray, MÅURICE, Portland, OR
  • Keiji Nakazawa, Sushi Sho, Waikiki Beach, HI
  • Ryan Roadhouse, Nodoguro, Portland, OR
  • Beau Schooler, in Bocca Al Lupo, Juneau, AK
  • Sheldon Simeon, Lineage, Wailea, HI
  • Mutsuko Soma, Kamonegi, Seattle
  • Naoko Tamura, Shizuku, Portland, OR
  • Aaron Verzosa, Archipelago, Seattle
  • Chad White, Zona Blanca, Spokane, WA
  • Rachel Yang en Seif Chirchi, Joule, Seattle

Beste sjef: Suid (AL, AR, Statebond van Puerto Rico, FL, LA, MS)

  • Blake Aguillard en William “Trey” Smith, Saint-Germain, New Orleans
  • Lindsay Autry, The Regional Kitchen & amp Public House, West Palm Beach, FL
  • Bill Briand, Fisher's#8217s Upstairs at Orange Beach Marina, Orange Beach, AL
  • Paxx Caraballo Moll, Jungle BaoBao, San Juan, PR
  • Derek Emerson, CAET, Ridgeland, MS
  • Jose Enrique, Jose Enrique, San Juan, PR
  • Kristen Essig en Michael Stoltzfus, Coquette, New Orleans
  • Luciana Giangrandi en Alex Meyer, Boia De, Miami
  • Hao Gong, LUVI Restaurant, New Orleans
  • Michael Gulotta, Maypop, New Orleans
  • Mason Hereford, Turkey and the Wolf, New Orleans
  • Timothy Hontzas, Johnny ’s Restaurant, Homewood, AL
  • Natalia Lucía Vallejo, Cocina al Fondo, San Juan, PR
  • Duane Nutter, Southern National, Mobile, AL
  • Niven Patel, Ghee, Miami
  • Rafael Rios, Yeyo ’s Mexican Grill, Bentonville, AR
  • Austin Sumrall, White Pillars, Biloxi, MS
  • Isaac Toups, Toups ’ Meatery, New Orleans

Beste sjef: Suidoos (GA, KY, NC, SC, TN, WV)

  • Katie Button, Cúrate, Asheville, NC
  • Gregory Collier, Uptown Yolk, Charlotte, NC
  • Adam Cooke, bogrond kombuis en amp mark, Travellers Rest, SC
  • Cassidee Dabney, The Barn at Blackberry Farm, Walland, TN
  • Steven Devereaux Greene, reiers by The Umstead Hotel and Spa, Cary, NC
  • Bryan Furman, B ’s Cracklin ’ Barbecue, Atlanta
  • Josh Habiger, Bastion, Nashville
  • Meherwan Irani, Chai Pani, Asheville, NC
  • Kevin Johnson, The Grocery, Charleston, SC
  • Philip Krajeck, FOLK, Nashville
  • Joe Kindred, Kindred, Davidson, NC
  • Cheetie Kumar, Garland, Raleigh, NC
  • Jiyeon Lee en Cody Taylor, Heirloom Market BBQ, Atlanta
  • Leonard Lewis, Bones, Atlanta
  • Ricky Moore, Saltbox Seafood Joint, Durham, NC
  • Annie Pettry, Decca, Louisville, KY
  • Andy Ticer en Michael Hudman, Andrew Michael Italian Kitchen, Memphis, TN
  • Julia Sullivan, Henrietta Red, Nashville
  • Viviek Surti, Tailor, Nashville
  • Shamil Velazquez, Delaney Oyster House, Charleston, SC

Beste sjef: Suidwes (AZ, NM, NV, OK)

  • Lisa Becklund, Living Kitchen Farm & amp Dairy, Depew, OK
  • Nicole Brisson, Locale, Las Vegas
  • Jeff Chanchaleune, Gun Izakaya, Oklahoma City
  • Alan Ji, Mott 32, Las Vegas
  • Stephen Jones, The Larder + The Delta, Phoenix
  • Shinji Kurita, Shinbay Omakase Room, Scottsdale, AZ
  • Danielle Leoni, The Breadfruit & amp Rum Bar, Phoenix
  • Maria Mazon, BOCA Tacos y Tequila, Tucson, AZ
  • Josie en Teako Nunn, Sparky ’s Burgers, Barbeque, & amp; Espresso, Hatch, NM
  • Fernando Olea, Sazón Restaurant, Sante Fe
  • Jonathan Perno, Campo by Los Poblanos Historic Inn & amp Organic Farm, Los Ranchos de Albuquerque, NM
  • Chrysa Robertson, Rancho Pinot, Scottsdale, AZ
  • Silvana Salcido Esparza, Barrio Café Gran Reserva, Phoenix
  • Samantha Sanz, Talavera, Scottsdale, AZ
  • Jeff Smedstad, Elote Cafe, Sedona, AZ
  • Kevin Snell, Amelia, Tulsa, OK
  • Ryan Swanson, Kai, Gila River Indian Community, Chandler, AZ
  • James Trees, Esther ’s Kitchen, Las Vegas

Beste sjef: Texas

  • Dawn Burrell, Kulture, Houston
  • Kevin Fink, Emmer & Rye, Austin
  • Michael Fojtasek, Olamaie, Austin
  • Alexandra Gates, Cochineal, Marfa, TX
  • Manabu Horiuchi, Kata Robata, Houston
  • Anita Jaisinghani, Pondicheri, Houston
  • Molly McCook, Ellerbe Fine Foods, Fort Worth, TX
  • Steve McHugh, genees, San Antonio
  • Aldo Mora, Cafe Central, El Paso, TX
  • Trong Nguyen, Crawfish & Noodles, Houston
  • Misti Norris, Petra and the Beast, Dallas
  • Alex Paredes, Carnitas Lonja, San Antonio
  • Esaul Ramos, 2M Smokehouse, San Antonio
  • Regino Rojas, Revolver Taco Lounge, Dallas
  • Teiichi Sakurai, Tei-An, Dallas
  • Donny Sirisavath, Khao Noodle Shop, Dallas
  • Norma Frances “ Tootsie ” Tomanetz, Snow ’s BBQ, Lexington, TX
  • Jason Vaughan, Nancy ’s Hustle, Houston
  • Iliana de la Vega, El Naranjo, Austin
  • Laurie Williamson, Rancho Loma, Talpa, TX

Oor die James Beard -toekennings in 2020

Die James Beard -toekennings in 2020 is die 30ste herdenking van Amerika se mees gesogte en omvattende eerbewys vir sjefs, restaurante, joernaliste, skrywers en ander leiers in die voedsel- en drankbedryf.

Gedurende hul geskiedenis van drie dekades het die Beard-toekennings tendense in die Amerikaanse voedselkultuur veroorsaak en weerspieël. Om die verlede te herdenk, die hede te eer en na die toekoms te kyk, vier die Stigting die semifinaliste, genomineerdes, wenners, geleenthede en mylpale wat die dinamiese en altyd verhelderende voedsel- en restaurantgemeenskap wat ons vandag het, geskep het.

Die James Beard -toekennings, wat die stigting se Good Food for Good ™ -mantra bevat, ondersteun volhoubaarheid, geslagsgelykheid, insluiting, billikheid en toegang vir almal. As toonaangewende maatstaf vir kulinêre uitnemendheid, sal die toekennings steeds die missie van die James Beard Foundation ondersteun om die voedselkultuur van Amerika lekkerder, diverser en volhoubaarder te maak vir almal: om die verlede te vier terwyl die toekoms beveg word.

Die semifinaliste van die Restaurant and Chef Awards word op Woensdag 26 Februarie 2020 aangekondig. Benoemdes vir alle toekenningskategorieë word op Woensdag 25 Maart 2020 in Philadelphia by The Barnes Foundation in samewerking met VISIT PHILADELPHIA® bekend gemaak. Die vieringe begin op Vrydag 24 April 2020 in New York by die James Beard Foundation Media Awards wat in samewerking met HOUSTON FIRST © aangebied word, 'n eksklusiewe geleentheid ter ere van die land se voorste kookboekskrywers, vervaardigers van kookkuns en gasheer, en kos joernaliste wat by Pier Sixty by Chelsea Piers sal plaasvind.

Die gebeure gaan dan na Chicago met die Leadership Awards Dinner, aangebied in samewerking met Deloitte, wat op Sondag 3 Mei 2020 plaasvind, waar eerbewoners erkenning sal kry vir hul werk om 'n meer gesonde, volhoubare en regverdige voedselwêreld te skep. Die James Beard Awards -gala vind op Maandag 4 Mei 2020 by die Lyric Opera van Chicago plaas. Tydens die geleentheid, wat oop is vir die publiek, word toekennings vir die kategorieë Restaurant en Chef en Restaurant Design uitgedeel, saam met spesiale prestasie -toekennings Lifetime Achievement, Design Icon en America's Classics. 'N Gala -onthaal volg onmiddellik met topsjefs en drankprofessionele van regoor die land.

Vir die eerste jaar ooit bring die James Beard Awards House, aangebied deur Capital One, amptelike kredietkaart en bankvennoot van die Stigting, 'n dinamiese, sentrale bymekaarkomplek tydens die toekenningsnaweek, oop op Sondag 3 Mei en Maandag 4 Mei, 2020, by die Ou Poskantoor (Van Burenstraat 433, Chicago, IL). Die Awards House bied gaste wat die toekennings bywoon, lede van die bedryf en die breë publiek 'n kans om deel te neem aan programme wat gesprekke insluit wat fokus op kwessies wat die gemeenskap raak, soos rassegelykheid, volhoubaarheid, wyntariewe en meer. Plaaslike vennote Kies Chicago, The Illinois Restaurant Association (IRA), Chicago Council on Global Affairs, en verskeie restaurantgroepe en sjefs in Chicago, sal op 'n prettige en heerlike manier hul intrek neem. 'N Samewerkingsruimte, 'n mediasitkamer, gasvryheids- en kroegareas en eenmalige geleenthede met borge en vriende van die Stigting sal volop wees. 'N Spesiale foto -uitstalling vir die 30ste bestaansjaar wat deur die fotograaf Melanie Dunea geskep is met die wenners van die James Beard -toekenning en mylpale, sal oop wees vir gaste. Die volledige lys van geleenthede en programmering sal voortdurend op die webwerf van die Stigting opgedateer word, en kaartjie -inligting sal beskikbaar wees.

Die James Beard -toekennings vir 2020 word uitgereik deur Capital One, die amptelike kredietkaart en bankvennoot van die James Beard Foundation. Deur hierdie eerste vennootskap geniet Capital One-kaarthouers eksklusiewe toegang tot die kenmerkende James Beard Foundation-programme, waaronder die Taste America-toer, JBF Greens: Foodies Under Forty en die ikoniese James Beard House.

Die James Beard-toekennings word met trots aangebied deur Choose Chicago en die Illinois Restaurant Association en word aangebied in samewerking met Chicago O'Hare en Midway International Airports en Magellan Corporation, asook die volgende vennote: Premierborge: All-Clad Metalcrafters, American Airlines, die amptelike lugredery van die James Beard Foundation, HMSHost, Lavazza, S.Pellegrino® Sparkling Natural Mineral Water Supporting Sponsors: Marriott Bonvoy ™, National Restaurant Association®, Skuna Bay Salmon, Tabasco® Sauce, Valrhona, White Claw® Hard Seltzer, Windstar Cruises, die amptelike vaartlyn van die James Beard Foundation Gala Reception Sponsors: Ecolab, Front of the House®, Kendall College, met ekstra ondersteuning van VerTerra Dinnerware. Intersport is die amptelike uitsaaivriend van die James Beard -toekennings in 2020.

Die James Beard -toekennings, wat in 1990 gestig is, erken kulinêre professionele persone vir uitnemendheid en prestasie op hul gebied en bevorder die missie van die stigting om sjefs en ander leiers te vier, te voed en te eer, wat die voedselkultuur van Amerika heerliker, diverser en volhoubaarder maak vir almal. Die eerste James Beard -toekennings is in 1991 toegeken. Die James Beard -toekennings word beheer deur die vrywillige toekenningskomitee. Elke toekenningsprogram (restaurante en sjefs, boeke, joernalistiek, ontwerp, uitsaaimedia en leierskap) het 'n eie subkomitee wat bestaan ​​uit professionele persone in die bedryf wat hul tyd vrywillig toesig hou oor die beleid, prosedures en keuring van beoordelaars vir hul onderskeie toekenningsprogramme. Alle wenners van die James Beard -toekenning ontvang 'n sertifikaat en 'n medalje wat gegraveer is met die James Beard Foundation -toekennings.


James Beard Foundation kondig die semifinaliste van restaurant- en sjef 2020 aan

New York, NY ( RestaurantNews.com ) Die James Beard -stigting het vandag sy lys met semifinaliste vir restaurante en sjefpryse bekend gemaak voor die 30ste jaarlikse James Beard -toekennings wat deur Capital One aangebied word. Die gesogte groep semifinaliste verteenwoordig 'n wye versameling kookkuns -talent, van uitsonderlike sjefs en eetplekke in twaalf streke tot die beste nuwe restaurant, uitstekende kroegprogram, uitstaande bakker en 'n rising Star -sjef van 30 jaar of jonger. Die volledige lys van 2020 -halfeindstryders kan aan die einde van die persverklaring of direk by die James Beard Foundation webwerf.

Die Stigting maak die finale genomineerdes vir alle toekenningskategorieë tydens 'n regstreekse perskonferensie in Philadelphia op Woensdag 25 Maart 2020 bekend in samewerking met Constellation Culinary Group.Jeff Guaracino, president en uitvoerende hoof van VISIT PHILADELPHIA®, en Clare Reichenbach, uitvoerende hoof van die James Beard-stigting, sal die perskonferensie en die ooreenstemmende ontbyt by The Barnes Foundation aanbied.

Benoemdes vir meer as 50 toekenningskategorieë, insluitend Restaurant en sjef, restaurantontwerp en media, sal bekend gemaak word. Die geleentheid vind om 09:00 plaas. ET en word regstreeks aanlyn gestroom (besonderhede oor die James Beard Foundation webwerf).

Oorsig van die toekenningsproses vir restaurante en sjefs

Die James Beard-stigting hou 'n aanlyn oop oproep vir inskrywings wat middel Oktober van elke jaar begin. Inskrywings wat ontvang word, tesame met insette wat deur 'n onafhanklike vrywilligersgroep van meer as 250 paneellede regoor die land aangevra is, word deur die restaurant- en sjefkomitee hersien om te bepaal of hulle geskik is en om plaaslike verteenwoordiging. Op grond van die resultate en geskiktheidsvereistes vir elke toekenning, lewer die komitee dan 'n nominasie -stembrief waarin die semifinaliste in elk van die 23 kategorieë Restaurant en Chef -toekenning verskyn. Die lys van semifinaliste word dan deur meer as 600 beoordelaars van regoor die land gestem om die finale genomineerdes in elke kategorie te bepaal. Dieselfde groep beoordelaars, wat bestaan ​​uit toonaangewende plaaslike restaurantkritici, kos- en wynredakteurs, kulinêre opvoeders en voormalige wenners van die James Beard -toekenning, stem dan oor die genomineerdes om die wenners te kies. Tabelle om die genomineerdes en wenners te bepaal, word deur die onafhanklike ouditeure EisnerAmper gedoen. Die beheerliggaamskomitee, kuratorium en personeel van die James Beard -stigting stem nie, en die uitslae word vertroulik gehou totdat die wenners in Mei aangebied word. James Beard Awards -beleid en -prosedures kan hersien word by jamesbeard.org/awards/policies.

2020 James Beard -toekennings
Restaurant- en sjefprys -semifinaliste en toekenningskriteria

Beste nuwe restaurant

'N Restaurant wat in 2019 geopen is, toon reeds uitnemendheid in kookkuns en gasvryheid, en dit sal waarskynlik in die komende jare 'n beduidende impak hê.

  • Outomatiese seekos en oesters, Birmingham, AL
  • Beit Rima, San Francisco
  • Die blinde bok, Houston
  • Cocina al Fondo, San Juan, PR
  • Cultura, Asheville, NC
  • Demi, Minneapolis
  • Eem, Portland, OR
  • Fox & the Knife, Boston
  • Gado Gado, Portland, OR
  • Gianna, New Orleans
  • Golden Diner, NYC
  • Il Nido, Seattle
  • iNDO, St.
  • Kalaya, Philadelphia
  • K? Wi, NYC
  • Lui Betty, Atlanta
  • Nightshade, Los Angeles
  • Oak Hill Café & amp Farm, Greenville, SC
  • Pasjoli, Santa Monica, CA
  • Rooster & Owl, Washington, C.
  • Saffraan De Twah, Detroit
  • Salaris, Dallas
  • Squable, Houston
  • Sondag Vinyl, Denver
  • Tanám, Somerville, MA
  • Thamee, Washington, C.
  • Thattu, Chicago
  • Tzuco, Chicago
  • Vecina, Phoenix
  • Verjus, San Francisco

Uitstekende bakker

'N Patisserie of bakker wat besonderse vaardigheid, integriteit en karakter toon in die bereiding van nageregte, gebak of brood wat in 'n klein bakkery bedien word. Moet die afgelope vyf jaar as patisserie of bakker gewerk het.

  • Kim Boyce, Bakeshop, Portland, OR
  • Spencer Budros, Pistacia Vera, Columbus, OH
  • Evrim Dogu en Evin Dogu, Sub Rosa Bakery, Richmond, VA
  • Tova du Plessis, Essen Bakery, Philadelphia
  • Graison Gill, Bellegarde Bakery, New Orleans
  • Zachary Golper, Bien Cuit, NYC
  • Clyde Greenhouse, Kessler Baking Studio, Dallas
  • Don Guerra, Barrio Bread, Tucson, AZ
  • Briana Holt, Tandem Coffee + Bakery, Portland, ME
  • Maura Kilpatrick, Sofra Bakery, Cambridge, MA
  • Ayako Kurokawa, Burrow, NYC
  • Lisa Ludwinski, Sister Pie, Detroit
  • Moshit Mizrachi-Gabbitas, Janjou Pâtisserie, Boise, ID
  • David Norman, Easy Tiger Bake Shop & amp; Beer Garden, Austin
  • Taylor Petrehn, 1900 Barker, Lawrence, KS
  • Nathaniel Reid, Nathaniel Reid Bakery, Kirkwood, MO
  • Avery Ruzicka, Manresa Bread, Los Gatos, CA
  • Matt Tinder, Saboteur Bakery, Bremerton, WA
  • Chris Wilkins, Root Baking Co., Atlanta
  • Na Young Ma, Proof Bakery, Los Angeles

Uitstekende kroegprogram

'N Restaurant of kroeg wat uitsonderlike sorg en vaardigheid toon in die keuse, voorbereiding en bedien van cocktails, sterk drank en/of bier.

  • Anvil Bar & amp; Refuge, Houston
  • The Atomic Lounge, Birmingham, AL
  • The Baldwin Bar, Woburn, MA
  • Barleerskort, Honolulu
  • Clavel Mezcaleria, Baltimore
  • Colita, Minneapolis
  • Bestaande toestande, NYC
  • Uitgeweken, Portland, OR
  • Horse Inn, Lancaster, PA
  • Kimball House, Decatur, GA
  • La Factoría, San Juan, PR
  • Las Almas Rotas, Dallas
  • Leyenda, Brooklyn, NY
  • Little Rituals, Phoenix
  • Lost Lake, Chicago
  • OTOTO, Los Angeles
  • Novare Res Bier Café, Portland, ME
  • Sugar House, Detroit
  • Trick Dog, San Francisco
  • Williams & Graham, Denver

Uitstekende sjef (aangebied deur all-clad metalcrafters)

'N Sjef wat hoë kulinêre standaarde stel en wat 'n positiewe voorbeeld vir ander voedselprofessionele was. Moet die afgelope vyf jaar as sjef gewerk het.

  • Andrew Carmellini, Locanda Verde, NYC
  • Ann Cashion, Johnny ’s Half Shell, Washington, C.
  • John Fleer, Rabarber, Asheville, NC
  • Nobuo Fukuda, Nobuo by Teeter House, Phoenix
  • Sarah Grueneberg, Monteverde, Chicago
  • Gavin Kaysen, Spoon and Stable, Minneapolis
  • Melissa Kelly, Primo, Rockland, ME
  • David Kinch, Manresa, Los Gatos, CA
  • Christopher Kostow, The Restaurant at Meadowood, St. Helena, CA
  • Corey Lee, Benu, San Francisco
  • Ludo Lefebvre, Trois Mec, Los Angeles
  • Donald Link, Herbsaint, New Orleans
  • Maricel Presilla, Cucharamama, Hoboken, NJ
  • Missy Robbins, Lilia, NYC
  • Gabriel Rucker, Le Pigeon, Portland, OR
  • Holly Smith, Cafe Juanita, Kirkland, WA
  • Ana Sortun, Oleana, Cambridge, MA
  • Vikram Sunderam, Rasika, Washington, C.
  • Marc Vetri, Vetri Cucina, Philadelphia
  • Justin Yu, Theodore Rex, Houston

Uitstekende gasvryheid (aangebied deur American Airlines)

'N Restaurant wat vyf of meer jaar in werking is en wat konsekwentheid en besondere bedagsaamheid in gasvryheid en diens toon.

  • 15 Fox Place, Jersey City, NJ
  • 1919, San Juan, PR
  • Angus Barn Steakhouse, Raleigh, NC
  • Black Trumpet Bistro, Portsmouth, NH
  • Brigtsen ’s, New Orleans
  • Canlis, Seattle
  • Chez Fonfon, Birmingham, AL
  • Dominique Ansel Bakery, NYC
  • HOBNOB, Racine, WI
  • Hugo ’s, Houston
  • Kai, Phoenix
  • Leon's Fine Poultry & amp Oyster Shop, Charleston, SC
  • Love Handle, Indianapolis
  • Marcel ’s, Washington, C.
  • Mi Nidito Restaurant, Tucson, AZ
  • Mistral, Boston
  • Pekin Noodle Parlour, Butte, MT
  • Saison, San Francisco
  • Swan Oyster Depot, San Francisco
  • Zingerman ’s Roadhouse, Ann Arbor, MI

Uitstekende gebaksjef (aangebied deur Lavazza)

'N Patisserie of bakker wat besondere vaardigheid, integriteit en karakter toon in die bereiding van nageregte, gebak of brood wat in 'n restaurant bedien word. Moet die afgelope vyf jaar as patisserie of bakker gewerk het.

  • Antonio Bachour, Bachour, Coral Gables, FL
  • Neil Blazin, Driftwood Oven, Pittsburgh
  • Lincoln Carson, Bon Temps, Los Angeles
  • Ali en Kevin Cohane, Persephone, Jackson, WY
  • Renae Connolly, Benedetto, Cambridge, MA
  • Juan Contreras, Atelier Crenn, San Francisco
  • Megan Garrelts, Rye, Leawood, KS
  • Sylvia Gould, Kool Beanz Cafe, Tallahassee, FL
  • Maggie Huff, Homewood, Dallas
  • Margarita Manzke, Republiek, Los Angeles
  • Claudia Martinez, Tiny Lou ’s, Atlanta
  • Mimi Mendoza, Senia, Honolulu
  • Diane Moua, Lepel en stal, Minneapolis
  • Natasha Pickowicz, Flora Bar, NYC
  • Ricardo “ Ricchi ” Sanchez, Bullion, Dallas
  • Emily Spurlin, Lula Cafe, Chicago
  • Krystle Swenson, Crawford en Son, Raleigh, NC
  • Katherine Thompson, Thompson Italian, Falls Church, VA
  • Miro Uskokovic, Gramercy Tavern, NYC
  • Country Velador, Super Chunk Sweets & amp; Treats, Scottsdale, AZ

Uitstekende restaurant (aangebied deur S.Pellegrino® Sparkling Natural Mineral Water)

'N Restaurant wat konstante uitnemendheid in voedsel, atmosfeer, diens en bedrywighede toon. Moet 10 of meer agtereenvolgende jare in besigheid gewees het.

  • Boka, Chicago
  • Bolete, Bethlehem, PA
  • FIG, Charleston, SC
  • Fore Street, Portland, ME
  • Frasca Food and Wine, Boulder, CO
  • Hà VL, Portland, OR
  • House of Prime Rib, San Francisco
  • Jaleo, Washington, C.
  • Kogi BBQ, Los Angeles
  • Komi, Washington, C.
  • La Morada, NYC
  • Mai Lee, Brentwood, MO
  • Michael se ware kos en drank, Miami
  • Neptune Oyster, Boston
  • Pizzeria Bianco, Phoenix
  • Die oorspronklike Ninfa ’s op navigasie, Houston
  • Kweper, San Francisco
  • Restaurant Alma, Minneapolis
  • SriPraPhai, NYC
  • Sushi Den, Denver

Uitstekende restaurateur (aangebied deur Magellan Corporation)

'N Restaurateur wat kreatiwiteit toon in entrepreneurskap en integriteit in restaurantbedrywighede. Moet minstens 10 jaar in die restaurantbedryf gewees het. Moet die afgelope vyf jaar nie genomineer gewees het vir 'n James Beard Foundation -sjefprys nie.

  • Paul Bartolotta, The Bartolotta Restaurants, Milwaukee (Ristorante Bartolotta, Harbour House, Lake Park Bistro, en ander)
  • Jamie Bissonnette en Ken Oringer, JK Food Group, Boston (Little Donkey, Toro, Coppa)
  • JoAnn Clevenger, Upperline Restaurant, New Orleans
  • Sameer Eid en Samy Eid, Birmingham, MI, en Detroit (Phoenicia, Forest, Leila)
  • Benjamin Goldberg en Max Goldberg, Strategic Hospitality, Nashville (The Catbird Seat, The Patterson House, Henrietta Red, en ander)
  • Ruth Gresser, Pizzeria Paradiso, Washington, DC (Pizzeria Paradiso)
  • Martha Hoover, Patachou Inc., Indianapolis (Café Patachou, Public Greens, Bar One Fourteen en ander)
  • Jennifer Jasinski, Beth Gruitch, Crafted Concepts, Denver (Rioja, Bistro Vendôme, Stoic & amp Genuine, en ander)
  • Mike Mastro en Jeff Mastro, Prime Steak Concepts, Scottsdale, AZ (Dominick's Steakhouse, Steak 44, Ocean 44)
  • Thomas McNaughton, David Steele en David White, Ne Timeas Restaurant Group, San Francisco (meel + water, Central Kitchen, Trick Dog)
  • Larry McGuire, McGuire Moorman Hospitality, Austin (Jeffrey ’s, Perla's, Pool Burger, en ander)
  • Jay McSharry, Portsmouth, NH (Jumpin ’ Jay ’s Fish Cafe, Vida Cantina, Moxy en ander)
  • Ouita Michel, Ouita Michel -restaurantfamilie, Lexington, KY (Holly Hill Inn, The Midway Bakery and Cafe, Honeywood en ander)
  • Willy Ng, Magic Gourmet Trading, San Francisco (Koi Palace, Dragon Beaux, Palette Tea House)
  • Akkapong “Earl” Ninsom, Portland, OR (Langbaan, PaaDee, Hat Yai)
  • Steve Palmer, The Indigo Road, Charleston, SC (Indaco, The Macintosh, O-Ku Sushi, en ander)
  • Alex Raij en Eder Montero, NYC (La Vara, Saint Julivert Fisherie, Txikito)
  • Cookie Till, Margate, NJ (Steve en Cookie ’s, Ventnor No. 7311)
  • Tracy Vaught, H Town Restaurant Group, Houston (Hugo ’s, Xochi, Caracol en ander)
  • Jason Wang, Xi ’an Famous Foods, NYC

Uitstekende wynprogram

'N Restaurant of kroeg wat uitnemendheid in wynbediening toon deur 'n noukeurige wynlys en 'n goed ingeligte benadering om kliënte te help om wyn te kies en te drink.

  • Bacchanal, New Orleans
  • Beholder, Indianapolis
  • Canard, Portland, OR
  • COTE, NYC
  • Death & amp Taxes, Raleigh, NC
  • element 47 by The Little Nell, Aspen, CO
  • Flight Wine Bar, Washington, C.
  • FnB, Scottsdale, AZ
  • Groot China, Berkeley, CA
  • Grill 23, Boston
  • Henry, Boston
  • Le Caveau, Philadelphia
  • L ’Oursin, Seattle
  • Lucky Palace, Bossier City, LA
  • Miller Union, Atlanta
  • The Morris, San Francisco
  • Night + Market Sahm, Venesië, CA
  • Ops, NYC
  • Rosie Cannonball, Houston
  • Spiaggia, Chicago

Uitstekende produsent van wyn, bier of sterk drank

'N Bier-, wyn- of sterk drankprodusent wat konsekwentheid en besondere vaardigheid in sy of haar ambag toon.

  • Scott Blackwell en Ann Marshall, High Wire Distilling Co., Charleston, SC
  • Jean Broillet IV, Tired Hands Brewing Company, Ardmore, PA
  • Cathy Corison, Corison Winery, St. Helena, CA
  • Brianne Day, Day Wines, Dundee, OR
  • Austin Evans en Richard Patrick Jr., Cathead Distillery, Jackson, MS
  • David Favela, Border X Brewing, San Diego
  • Aaron Fox en Daniel de la Nuez, Forthave Spirits, NYC
  • Deirdre Heekin, La Garagista Farm + Winery, Barnard, VT
  • Nancy Irelan en Mike Schnelle, Red Tail Ridge Winery, Penn Yan, NY
  • Marika Josephson en Aaron Kleidon, Scratch Brewing Company, Ava, IL
  • Drew Kulsveen, Willett Distillery, Bardstown, KY
  • Todd Leopold en Scott Leopold, Leopold Bros., Denver
  • Steve Luke, Cloudburst Brewing, Seattle
  • André Hueston Mack, Maison Noir Wines, McMinnville, OR
  • Kim McPherson, McPherson Cellars, Lubbock, TX
  • Amanda en Stephen Paul, Whiskey Del Bac, Tucson, AZ
  • Yoshihiro Sako, Den Sake -brouery, Oakland, CA
  • Jeffrey Stuffings en Michael Stuffings, Jester King Brewery, Austin
  • Rutger de Vink, RdV Vineyards, Delaplane, VA
  • Lance Winters, George Spirits, Alameda, CA

Rising Star -sjef van die jaar (Aangebied deur S.Pellegrino® Sparkling Natural Mineral Water) 'N Sjef van 30 jaar of jonger wat uitstaande talent, karakter en leierskapvermoë toon, en wat waarskynlik in die komende jare 'n beduidende impak sal hê.

  • Will Aghajanian en Liz Johnson, The Catbird Seat, Nashville
  • Angel Barreto, Anju, Washington, C.
  • Nick Bognar, iNDO, St.
  • Trigg Brown, Win Son, Brooklyn, NY
  • Ana Castro, Thalia, New Orleans
  • Valerie Chang, ITAMAE, Miami
  • Bria Downey, Clay Pigeon Food & amp Drink, Fort Worth, TX
  • Alisha Elenz, mfk./Bar Biscay, Chicago
  • Robbie Felice, Viaggio Ristorante, Wayne, NJ
  • Rikki Giambruno, Hyacinth, Paul, MN
  • Mariana Gonzalez-Trasvina, Bar ‘Cino, Newport, RI
  • Jesse Ito, Royal Izakaya, Philadelphia
  • Matthew Kammerer, Harbor House Inn, Elk, CA
  • Zoë Kanan, Simon & The Whale, NYC
  • Liz Kenyon, Rupee Bar, Seattle
  • Jeanine Lamadieu, Y? Gen, Chicago
  • Irene Li, Mei Mei, Boston
  • Gaby Maeda, State Bird Provisions, San Francisco
  • Daniela Moreira, Timber Pizza Co., Washington, C.
  • Henry Moso, Kabooki Sushi, Orlando, FL
  • Shota Nakajima, Adana, Seattle
  • Austin Nickel, Spuntino, Denver
  • Johnny Ortiz, /Shed, La Madera, NM
  • Lena Sareini, Selden Standard, Detroit
  • Ashleigh Shanti, Benne on Eagle, Asheville, NC
  • Maricela Vega, 8ARM, Atlanta
  • Paola Velez, Kith/Kin, Washington, C.
  • Jon Yao, Kato, Los Angeles

Beste sjefs (aangebied deur Capital One)

Kokke wat hoë kulinêre standaarde stel en ook integriteit en bewonderenswaardige leierskapsvaardighede in hul onderskeie streke toon. 'N Genomineerde kan van enige soort eetplek wees, maar moet minstens vyf jaar as sjef gewerk het, met die drie mees onlangse jare in die streek.

Beste sjef: Kalifornië

  • Genet Agonafer, Meals by Genet, Los Angeles
  • Kim Alter, Nightbird, San Francisco
  • Val M. Cantu, Californios, San Francisco
  • Rocío Camacho, La Diosa de los Moles, Paramount, CA
  • Gabriela Cámara, Cala, San Francisco
  • Josef Centeno, Orsa & amp; Winston, Los Angeles
  • Jeremy Fox, Birdie G ’s, Santa Monica, CA
  • Brandon Go, Hayato, Los Angeles
  • Brandon Jood, Mister Jiu's, San Francisco
  • Jessica Koslow, Sqirl, Los Angeles
  • Mourad Lahlou, Mourad, San Francisco
  • Mei Lin, Nightshade, Los Angeles
  • Ori Menashe en Genevieve Gergis, Bavel, Los Angeles
  • Niki Nakayama, n/naka, Los Angeles
  • Brandon Rodgers en Ian Scaramuzza, In Situ, San Francisco
  • Carlos Salgado, Taco María, Costa Mesa, CA
  • Joshua Skenes, hengelaar, San Francisco
  • James Syhabout, Commis, Oakland, CA
  • Karen Taylor Waikiki, El Molino Central, Boyes Hot Springs, CA
  • Pim Techamuanvivit, Kin Khao, San Francisco

Beste sjef: Great Lakes (IL, IN, MI, OH)

  • James Anderson, Ray Ray ’s Hog Pit, Columbus, OH
  • Abra Berens, Granor Farm, Three Oaks, MI
  • Thai Dang, HaiSous, Chicago
  • Brian Jupiter, Frontier, Chicago
  • Gene Kato, Momotaro, Chicago
  • Ji Hye Kim, juffrou Kim, Ann Arbor, MI
  • Jason Hammel, Lula Cafe, Chicago
  • Andy Hollyday, Selden Standard, Detroit
  • Allie La Valle-Umansky, Jeremy Umansky en Kenny Scott, Larder Delicatessen & amp Bakery, Cleveland
  • Abbi Merriss, Bluebeard, Indianapolis
  • Ethan Pikas, Kelderdeurvoorsienings, Chicago
  • Noah Sandoval, Oriole, Chicago
  • Ryan Santos, asseblief, Cincinnati
  • John Shields en Karen Urie Shields, Smyth, Chicago
  • James Rigato, Mabel Gray, Hazel Park, MI
  • Mike Ransom, Ima, Detroit
  • Mariya Russell, Kikk?, Chicago
  • Sarah Welch, Marrow, Detroit
  • Erick Williams, Virtue, Chicago
  • Lee Wolen, Boka, Chicago

Beste sjef: Mid-Atlantic (DC, DE, MD, NJ, PA, VA)

  • Victor Albisu, Poca Madre, Washington, C.
  • Joey Baldino, Zeppoli, Collingswood, NJ
  • Sonnige Baweja, Lehja, Richmond, VA
  • Amy Brandwein, Centrolina, Washington, C.
  • Peter en Lisa Chang, Mama Chang, Fairfax, VA
  • Zenebech Dessu, Zenebech Restaurant, Washington, C.
  • Nicholas Elmi, Laurel, Philadelphia
  • Christian Frangiadis, Spork, Pittsburgh
  • Melissa Hamilton en Christopher Hirsheimer, Canal House Station, Milford, NJ
  • Matthew Kern, Heirloom, Lewes, DE
  • Rich Landau, Vedge, Philadelphia
  • Danny Lee, Anju, Washington, C.
  • Cristina Martinez, South Philly Barbacoa, Philadelphia
  • Taylor Mason, Luca, Lancaster, PA
  • Cagla Onal-Urel, Green Almond Pantry, Washington, C.
  • Peter Prime, Cane, Washington, C.
  • Dan Richer, Razza, Jersey City, NJ
  • Jon Sybert, Tail Up Goat, Washington, C.
  • Cindy Wolf, Charleston, Baltimore
  • Wei Zhu, Chengdu Gourmet, Pittsburgh

Beste sjef: Midde -Weste (IA, KS, MN, MO, NE, ND, SD, WI)

  • Dane Baldwin, die diplomaat, Milwaukee
  • Andrea Baumgardner, Bern Baum ’s, Fargo, ND
  • Karen Bell, Bavette La Boucherie, Milwaukee
  • Steven Brown, Tilia, Minneapolis
  • Michael Corvino, Corvino Supper Club & Tasting Room, Kansas City, MO
  • Daniel del Prado, Martina, Minneapolis
  • Linda Duerr, The Restaurant at 1900, Mission Woods, KS
  • Michael Gallina, Vicia, St.
  • Nicholas Goellner, The Antler Room, Kansas City, MO
  • Vaughn Good, Fox and Pearl, Kansas City, MO
  • Lona Luo, Lona ’s Lil Eats, St.
  • Benjamin Maides, Au Courant Regional Kitchen, Omaha, NE
  • Jamie Malone, Grand Café, Minneapolis
  • Jesse Mendica, Olive + Oak, Webster Groves, MO
  • Loryn Nalic, Balkan Treat Box, Webster Groves, MO
  • Christina Nguyen, Hai Hai, Minneapolis
  • Sean Pharr, Mint Mark, Madison, WI
  • Joe Tripp, Harbinger, Des Moines, IA
  • Hai Truong, Ngon Vietnamese Bistro, Paul, MN
  • David Utterback, Yoshitomo, Omaha, NE

Beste sjef: Mountain (CO, ID, MT, UT, WY)

  • Carrie Baird, Bar Dough, Denver
  • Jen Castle en Blake Spalding, Hell ’s Backbone Grill & amp Farm, Boulder, UT
  • Jeff Drew, Snake River Grill, Jackson, WY
  • Nick Fahs, David Barboza en Mike Blocher, Table X, Salt Lake City
  • Caroline Glover, Annette, Aurora, CO
  • Briar Handly, Handle, Park City, UT
  • Duncan Holmes, Beckon, Denver
  • Peggi Ince-Whiting, Kyoto Japanese Restaurant, Salt Lake City
  • Suchada Johnson, Teton Thai, Teton Village, WY
  • Sarah Kelly, Petite 4, Boise, ID
  • Tommy Lee, Hop Alley, Denver
  • Brother Luck, Four deur Brother Luck, Colorado Springs, CO
  • Josh Niernberg, Bin 707 Foodbar, Grand Junction, CO
  • Cindhura Reddy, Spuntino, Denver
  • Dana Rodriguez, Super Mega Bien, Denver
  • Moudi Sbeity en Derek Kitchen, Laziz Kitchen, Salt Lake City
  • Nick Steen, Walkers Grill, Billings, MT
  • Dave Wells, proelokaal by Chico Hot Springs Resort & amp Spa, Pray, MT
  • Kelly Whitaker, The Wolf ’s Tailor, Denver
  • Luis Young, Penrose Room, Colorado Springs, CO

Beste sjef: New York State

  • Einat Admony, Balaboosta, NYC
  • Albert Bartley, Top Taste, Kingston, NY
  • Emma Bengtsson, Aquavit, NYC
  • Nick Curtola, The Four Horsemen, NYC
  • David DiBari, The Cookery, Dobbs Ferry, NY
  • Eric Gao, O Mandarin, Hartsdale, NY
  • Sean Gray, Momofuku Ko, NYC
  • Brooks Headley, Superiority Burger, NYC
  • Jenny Kwak, Haenyeo, NYC
  • Chintan Pandya, Adda, NYC
  • Kyo Pang, Kopitiam, NYC
  • Junghyun Park, Atomix, NYC
  • Carla Perez-Gallardo en Hannah Black, Lil 'Deb ’s Oasis, Hudson, NY
  • Erik Ramirez, Llama Inn, NYC
  • Ann Redding en Matt Danzer, oom Boons, NYC
  • Angie Rito en Scott Tacinelli, Don Angie, NYC
  • Daniela Soto-Innes, ATLA, NYC
  • Jeremiah Stone en Fabián von Hauske, Wildair, NYC
  • Alex Stupak, Empellón, NYC
  • Helen You, Dumpling Galaxy, NYC

Beste sjef: Noordoos (CT, MA, ME, NH, RI, VT)

  • Tyler Anderson, Millwright ’s Restaurant, Simsbury, CT
  • Tracy Chang, Pagu, Cambridge, MA
  • Cara Chigazola Tobin, Honey Road, Burlington, VT
  • Vien Dobui, CÔNG TU BOˆT, Portland, ME
  • Carl Dooley, The Table at Season to Taste, Cambridge, MA
  • Tiffani Faison, Orfano, Boston
  • Devin Finigan, Aragosta by Goose Cove, Deer Isle, ME
  • Erin French, The Lost Kitchen, Freedom, ME
  • Mayumi Hattori, The Club Car, Nantucket, MA
  • Seizi Imura, Cafe Sushi, Cambridge, MA
  • Ben Jackson, Drifters Wife, Portland, ME
  • Krista Kern Desjarlais, The Purple House, North Yarmouth, ME
  • James Mark, Big King, Providence
  • Greg Mitchell en Chad Conley, Palace Diner, Biddeford, ME
  • Ravin Nakjaroen, Long Grain, Camden, ME
  • Cassie Piuma, Sarma, Somerville, MA
  • David Vargas, Vida Cantina, Portsmouth, NH
  • Derek Wagner, Nicks on Broadway, Providence
  • Douglass Williams, MIDA, Boston

Beste sjef: Noordwes en Stille Oseaan (AK, HI, OR, WA)

  • Chera Amlag, Hood Famous Cafe + Bar, Seattle
  • Jay Blackinton, Hogstone ’s Wood Oven, Orcas Island, WA
  • Peter Cho, Han Oak, Portland, OR
  • Logan Cox, Homer, Seattle
  • Gregory Gourdet, vertrek, Portland, OR
  • Sun Hong, By Tae, Seattle
  • Chris Kajioka en Anthony Rush, Senia, Honolulu
  • Mitch Mayers, Sawyer, Seattle
  • Katy Millard, Coquine, Portland, OR
  • Sarah Minnick, Lovely ’s Fifty Fifty, Portland, OF
  • Kristen Murray, MÅURICE, Portland, OR
  • Keiji Nakazawa, Sushi Sho, Waikiki Beach, HI
  • Ryan Roadhouse, Nodoguro, Portland, OR
  • Beau Schooler, in Bocca Al Lupo, Juneau, AK
  • Sheldon Simeon, Lineage, Wailea, HI
  • Mutsuko Soma, Kamonegi, Seattle
  • Naoko Tamura, Shizuku, Portland, OR
  • Aaron Verzosa, Archipelago, Seattle
  • Chad White, Zona Blanca, Spokane, WA
  • Rachel Yang en Seif Chirchi, Joule, Seattle

Beste sjef: Suid (AL, AR, Statebond van Puerto Rico, FL, LA, MS)

  • Blake Aguillard en William “Trey” Smith, Saint-Germain, New Orleans
  • Lindsay Autry, The Regional Kitchen & amp Public House, West Palm Beach, FL
  • Bill Briand, Fisher's#8217s Upstairs at Orange Beach Marina, Orange Beach, AL
  • Paxx Caraballo Moll, Jungle BaoBao, San Juan, PR
  • Derek Emerson, CAET, Ridgeland, MS
  • Jose Enrique, Jose Enrique, San Juan, PR
  • Kristen Essig en Michael Stoltzfus, Coquette, New Orleans
  • Luciana Giangrandi en Alex Meyer, Boia De, Miami
  • Hao Gong, LUVI Restaurant, New Orleans
  • Michael Gulotta, Maypop, New Orleans
  • Mason Hereford, Turkey and the Wolf, New Orleans
  • Timothy Hontzas, Johnny ’s Restaurant, Homewood, AL
  • Natalia Lucía Vallejo, Cocina al Fondo, San Juan, PR
  • Duane Nutter, Southern National, Mobile, AL
  • Niven Patel, Ghee, Miami
  • Rafael Rios, Yeyo ’s Mexican Grill, Bentonville, AR
  • Austin Sumrall, White Pillars, Biloxi, MS
  • Isaac Toups, Toups ’ Meatery, New Orleans

Beste sjef: Suidoos (GA, KY, NC, SC, TN, WV)

  • Katie Button, Cúrate, Asheville, NC
  • Gregory Collier, Uptown Yolk, Charlotte, NC
  • Adam Cooke, bogrond kombuis en amp mark, Travellers Rest, SC
  • Cassidee Dabney, The Barn at Blackberry Farm, Walland, TN
  • Steven Devereaux Greene, reiers by The Umstead Hotel and Spa, Cary, NC
  • Bryan Furman, B ’s Cracklin ’ Barbecue, Atlanta
  • Josh Habiger, Bastion, Nashville
  • Meherwan Irani, Chai Pani, Asheville, NC
  • Kevin Johnson, The Grocery, Charleston, SC
  • Philip Krajeck, FOLK, Nashville
  • Joe Kindred, Kindred, Davidson, NC
  • Cheetie Kumar, Garland, Raleigh, NC
  • Jiyeon Lee en Cody Taylor, Heirloom Market BBQ, Atlanta
  • Leonard Lewis, Bones, Atlanta
  • Ricky Moore, Saltbox Seafood Joint, Durham, NC
  • Annie Pettry, Decca, Louisville, KY
  • Andy Ticer en Michael Hudman, Andrew Michael Italian Kitchen, Memphis, TN
  • Julia Sullivan, Henrietta Red, Nashville
  • Viviek Surti, Tailor, Nashville
  • Shamil Velazquez, Delaney Oyster House, Charleston, SC

Beste sjef: Suidwes (AZ, NM, NV, OK)

  • Lisa Becklund, Living Kitchen Farm & amp Dairy, Depew, OK
  • Nicole Brisson, Locale, Las Vegas
  • Jeff Chanchaleune, Gun Izakaya, Oklahoma City
  • Alan Ji, Mott 32, Las Vegas
  • Stephen Jones, The Larder + The Delta, Phoenix
  • Shinji Kurita, Shinbay Omakase Room, Scottsdale, AZ
  • Danielle Leoni, The Breadfruit & amp Rum Bar, Phoenix
  • Maria Mazon, BOCA Tacos y Tequila, Tucson, AZ
  • Josie en Teako Nunn, Sparky ’s Burgers, Barbeque, & amp; Espresso, Hatch, NM
  • Fernando Olea, Sazón Restaurant, Sante Fe
  • Jonathan Perno, Campo by Los Poblanos Historic Inn & amp Organic Farm, Los Ranchos de Albuquerque, NM
  • Chrysa Robertson, Rancho Pinot, Scottsdale, AZ
  • Silvana Salcido Esparza, Barrio Café Gran Reserva, Phoenix
  • Samantha Sanz, Talavera, Scottsdale, AZ
  • Jeff Smedstad, Elote Cafe, Sedona, AZ
  • Kevin Snell, Amelia, Tulsa, OK
  • Ryan Swanson, Kai, Gila River Indian Community, Chandler, AZ
  • James Trees, Esther ’s Kitchen, Las Vegas

Beste sjef: Texas

  • Dawn Burrell, Kulture, Houston
  • Kevin Fink, Emmer & Rye, Austin
  • Michael Fojtasek, Olamaie, Austin
  • Alexandra Gates, Cochineal, Marfa, TX
  • Manabu Horiuchi, Kata Robata, Houston
  • Anita Jaisinghani, Pondicheri, Houston
  • Molly McCook, Ellerbe Fine Foods, Fort Worth, TX
  • Steve McHugh, genees, San Antonio
  • Aldo Mora, Cafe Central, El Paso, TX
  • Trong Nguyen, Crawfish & Noodles, Houston
  • Misti Norris, Petra and the Beast, Dallas
  • Alex Paredes, Carnitas Lonja, San Antonio
  • Esaul Ramos, 2M Smokehouse, San Antonio
  • Regino Rojas, Revolver Taco Lounge, Dallas
  • Teiichi Sakurai, Tei-An, Dallas
  • Donny Sirisavath, Khao Noodle Shop, Dallas
  • Norma Frances “ Tootsie ” Tomanetz, Snow ’s BBQ, Lexington, TX
  • Jason Vaughan, Nancy ’s Hustle, Houston
  • Iliana de la Vega, El Naranjo, Austin
  • Laurie Williamson, Rancho Loma, Talpa, TX

Oor die James Beard -toekennings in 2020

Die James Beard -toekennings in 2020 is die 30ste herdenking van Amerika se mees gesogte en omvattende eerbewys vir sjefs, restaurante, joernaliste, skrywers en ander leiers in die voedsel- en drankbedryf.

Gedurende hul geskiedenis van drie dekades het die Beard-toekennings tendense in die Amerikaanse voedselkultuur veroorsaak en weerspieël. Om die verlede te herdenk, die hede te eer en na die toekoms te kyk, vier die Stigting die semifinaliste, genomineerdes, wenners, geleenthede en mylpale wat die dinamiese en altyd verhelderende voedsel- en restaurantgemeenskap wat ons vandag het, geskep het.

Die James Beard -toekennings, wat die stigting se Good Food for Good ™ -mantra bevat, ondersteun volhoubaarheid, geslagsgelykheid, insluiting, billikheid en toegang vir almal. As toonaangewende maatstaf vir kulinêre uitnemendheid, sal die toekennings steeds die missie van die James Beard Foundation ondersteun om die voedselkultuur van Amerika lekkerder, diverser en volhoubaarder te maak vir almal: om die verlede te vier terwyl die toekoms beveg word.

Die semifinaliste van die Restaurant and Chef Awards word op Woensdag 26 Februarie 2020 aangekondig. Benoemdes vir alle toekenningskategorieë word op Woensdag 25 Maart 2020 in Philadelphia by The Barnes Foundation in samewerking met VISIT PHILADELPHIA® bekend gemaak. Die vieringe begin op Vrydag 24 April 2020 in New York by die James Beard Foundation Media Awards wat in samewerking met HOUSTON FIRST © aangebied word, 'n eksklusiewe geleentheid ter ere van die land se voorste kookboekskrywers, vervaardigers van kookkuns en gasheer, en kos joernaliste wat by Pier Sixty by Chelsea Piers sal plaasvind.

Die gebeure gaan dan na Chicago met die Leadership Awards Dinner, aangebied in samewerking met Deloitte, wat op Sondag 3 Mei 2020 plaasvind, waar eerbewoners erkenning sal kry vir hul werk om 'n meer gesonde, volhoubare en regverdige voedselwêreld te skep. Die James Beard Awards -gala vind op Maandag 4 Mei 2020 by die Lyric Opera van Chicago plaas. Tydens die geleentheid, wat oop is vir die publiek, word toekennings vir die kategorieë Restaurant en Chef en Restaurant Design uitgedeel, saam met spesiale prestasie -toekennings Lifetime Achievement, Design Icon en America's Classics. 'N Gala -onthaal volg onmiddellik met topsjefs en drankprofessionele van regoor die land.

Vir die eerste jaar ooit bring die James Beard Awards House, aangebied deur Capital One, amptelike kredietkaart en bankvennoot van die Stigting, 'n dinamiese, sentrale bymekaarkomplek tydens die toekenningsnaweek, oop op Sondag 3 Mei en Maandag 4 Mei, 2020, by die Ou Poskantoor (W. Van Burenstraat 433, Chicago, IL). Die Awards House bied gaste wat die toekennings bywoon, lede van die bedryf en die breë publiek 'n kans om deel te neem aan programme wat gesprekke insluit wat fokus op kwessies wat die gemeenskap raak, soos rassegelykheid, volhoubaarheid, wyntariewe en meer. Plaaslike vennote Kies Chicago, The Illinois Restaurant Association (IRA), Chicago Council on Global Affairs, en verskeie restaurantgroepe en sjefs in Chicago, sal op 'n prettige en heerlike manier hul intrek neem. 'N Samewerkingsruimte, 'n mediasitkamer, gasvryheids- en kroegareas en eenmalige geleenthede met borge en vriende van die Stigting sal volop wees. 'N Spesiale 30ste bestaansfoto -uitstalling wat deur die fotograaf Melanie Dunea geskep is met die wenners van die James Beard -toekenning en mylpale, is oop vir gaste. Die volledige lys van geleenthede en programmering sal voortdurend op die webwerf van die Stigting opgedateer word, en kaartjie -inligting word binnekort verskaf.

Die James Beard -toekennings vir 2020 word uitgereik deur Capital One, die amptelike kredietkaart en bankvennoot van die James Beard Foundation. Deur hierdie eerste vennootskap geniet Capital One-kaarthouers eksklusiewe toegang tot die kenmerkende James Beard Foundation-programme, waaronder die Taste America-toer, JBF Greens: Foodies Under Forty en die ikoniese James Beard House.

Die James Beard-toekennings word met trots aangebied deur Choose Chicago en die Illinois Restaurant Association en word aangebied in samewerking met Chicago O'Hare en Midway International Airports en Magellan Corporation, asook die volgende vennote: Premierborge: All-Clad Metalcrafters, American Airlines, die amptelike lugredery van die James Beard Foundation, HMSHost, Lavazza, S.Pellegrino® Sparkling Natural Mineral Water Supporting Sponsors: Marriott Bonvoy ™, National Restaurant Association®, Skuna Bay Salmon, Tabasco® Sauce, Valrhona, White Claw® Hard Seltzer, Windstar Cruises, die amptelike vaartlyn van die James Beard Foundation Gala Reception Sponsors: Ecolab, Front of the House®, Kendall College, met ekstra ondersteuning van VerTerra Dinnerware. Intersport is die amptelike uitsaaivriend van die James Beard -toekennings in 2020.

Die James Beard -toekennings, wat in 1990 gestig is, erken kulinêre spesialiste vir uitnemendheid en prestasie op hul gebied en bevorder die missie van die stigting om sjefs en ander leiers te vier, te voed en te eer, wat die voedselkultuur van Amerika heerliker, meer divers en volhoubaar maak vir almal. Die eerste James Beard -toekennings is in 1991 toegeken. Die James Beard -toekennings word beheer deur die vrywillige toekenningskomitee. Elke toekenningsprogram (restaurante en sjefs, boeke, joernalistiek, ontwerp, uitsaaimedia en leierskap) het 'n eie subkomitee wat bestaan ​​uit professionele persone in die bedryf wat vrywillig hul tyd inspan om toesig te hou oor die beleid, prosedures en keuring van beoordelaars vir hul onderskeie toekenningsprogramme. Alle wenners van die James Beard -toekenning ontvang 'n sertifikaat en 'n medalje wat gegraveer is met die James Beard Foundation -toekennings.


James Beard Foundation kondig die semifinaliste van restaurant- en sjef 2020 aan

New York, NY ( RestaurantNews.com ) Die James Beard -stigting het vandag sy lys van semifinaliste vir restaurante en sjefpryse bekend gemaak voor die 30ste jaarlikse James Beard -toekennings wat deur Capital One aangebied word. Die gesogte groep semifinaliste verteenwoordig 'n wye versameling kookkuns -talent, van uitsonderlike sjefs en eetplekke in twaalf streke tot die beste nuwe restaurant, uitstekende kroegprogram, uitstaande bakker en 'n rising Star -sjef van 30 jaar of jonger. Die volledige lys van 2020 -halfeindstryders kan aan die einde van die persverklaring of direk by die James Beard Foundation webwerf.

Die Stigting kondig die finale genomineerdes vir alle toekenningskategorieë aan tydens 'n regstreekse perskonferensie in Philadelphia op Woensdag 25 Maart 2020 in samewerking met Constellation Culinary Group. Jeff Guaracino, president en uitvoerende hoof van VISIT PHILADELPHIA®, en Clare Reichenbach, uitvoerende hoof van die James Beard-stigting, sal die perskonferensie en die ooreenstemmende ontbyt by The Barnes Foundation aanbied.

Benoemdes vir meer as 50 toekenningskategorieë, insluitend Restaurant en sjef, restaurantontwerp en media, sal bekend gemaak word. Die geleentheid vind om 09:00 plaas. ET en word regstreeks aanlyn gestroom (besonderhede oor die James Beard Foundation webwerf).

Oorsig van die toekenningsproses vir restaurante en sjefs

Die James Beard-stigting hou 'n aanlyn oop oproep vir inskrywings wat middel Oktober van elke jaar begin. Inskrywings wat ontvang word, tesame met insette wat deur 'n onafhanklike vrywilligersgroep van meer as 250 paneellede regoor die land aangevra is, word deur die restaurant- en sjefkomitee hersien om vas te stel of hulle geskik is en streeksverteenwoordiging. Op grond van die uitslae en geskiktheidsvereistes vir elke toekenning, lewer die komitee dan 'n nominasie -stembrief waarin die semifinaliste in elk van die 23 kategorieë Restaurant en Chef -toekenning verskyn. Die lys van semifinaliste word dan deur meer as 600 beoordelaars van regoor die land gestem om die finale genomineerdes in elke kategorie te bepaal. Dieselfde groep beoordelaars, wat bestaan ​​uit toonaangewende plaaslike restaurantkritici, kos- en wynredakteurs, kookopvoeders en voormalige wenners van die James Beard -toekenning, stem dan oor die genomineerdes om die wenners te kies. Tabelle om die genomineerdes en wenners te bepaal, word deur die onafhanklike ouditeure EisnerAmper gedoen. Die beheerliggaamskomitee, kuratorium en personeel van die James Beard -stigting stem nie, en die uitslae word vertroulik gehou totdat die wenners in Mei aangebied word. James Beard Awards -beleid en -prosedures kan hersien word by jamesbeard.org/awards/policies.

2020 James Beard -toekennings
Restaurant- en sjefprys -semifinaliste en toekenningskriteria

Beste nuwe restaurant

'N Restaurant wat in 2019 geopen is, toon reeds uitnemendheid in kombuis en gasvryheid, en dit sal waarskynlik in die komende jare 'n beduidende impak hê.

  • Outomatiese seekos en oesters, Birmingham, AL
  • Beit Rima, San Francisco
  • Die blinde bok, Houston
  • Cocina al Fondo, San Juan, PR
  • Cultura, Asheville, NC
  • Demi, Minneapolis
  • Eem, Portland, OR
  • Fox & the Knife, Boston
  • Gado Gado, Portland, OR
  • Gianna, New Orleans
  • Golden Diner, NYC
  • Il Nido, Seattle
  • iNDO, St.
  • Kalaya, Philadelphia
  • K? Wi, NYC
  • Lui Betty, Atlanta
  • Nightshade, Los Angeles
  • Oak Hill Café & amp Farm, Greenville, SC
  • Pasjoli, Santa Monica, CA
  • Rooster & Owl, Washington, C.
  • Saffraan De Twah, Detroit
  • Salarisman, Dallas
  • Squable, Houston
  • Sondag Vinyl, Denver
  • Tanám, Somerville, MA
  • Thamee, Washington, C.
  • Thattu, Chicago
  • Tzuco, Chicago
  • Vecina, Phoenix
  • Verjus, San Francisco

Uitstekende bakker

'N Patisserie of bakker wat besonderse vaardigheid, integriteit en karakter toon in die bereiding van nageregte, gebak of brood wat in 'n klein bakkery bedien word. Moet die afgelope vyf jaar as patisserie of bakker gewerk het.

  • Kim Boyce, Bakeshop, Portland, OR
  • Spencer Budros, Pistacia Vera, Columbus, OH
  • Evrim Dogu en Evin Dogu, Sub Rosa Bakery, Richmond, VA
  • Tova du Plessis, Essen Bakery, Philadelphia
  • Graison Gill, Bellegarde Bakery, New Orleans
  • Zachary Golper, Bien Cuit, NYC
  • Clyde Greenhouse, Kessler Baking Studio, Dallas
  • Don Guerra, Barrio Bread, Tucson, AZ
  • Briana Holt, Tandem Coffee + Bakery, Portland, ME
  • Maura Kilpatrick, Sofra Bakery, Cambridge, MA
  • Ayako Kurokawa, Burrow, NYC
  • Lisa Ludwinski, Sister Pie, Detroit
  • Moshit Mizrachi-Gabbitas, Janjou Pâtisserie, Boise, ID
  • David Norman, Easy Tiger Bake Shop & amp; Beer Garden, Austin
  • Taylor Petrehn, 1900 Barker, Lawrence, KS
  • Nathaniel Reid, Nathaniel Reid Bakery, Kirkwood, MO
  • Avery Ruzicka, Manresa Bread, Los Gatos, CA
  • Matt Tinder, Saboteur Bakery, Bremerton, WA
  • Chris Wilkins, Root Baking Co., Atlanta
  • Na Young Ma, Proof Bakery, Los Angeles

Uitstekende kroegprogram

'N Restaurant of kroeg wat uitsonderlike sorg en vaardigheid toon in die keuse, voorbereiding en bedien van cocktails, sterk drank en/of bier.

  • Anvil Bar & amp; Refuge, Houston
  • The Atomic Lounge, Birmingham, AL
  • The Baldwin Bar, Woburn, MA
  • Barleerskort, Honolulu
  • Clavel Mezcaleria, Baltimore
  • Colita, Minneapolis
  • Bestaande toestande, NYC
  • Uitgeweken, Portland, OR
  • Horse Inn, Lancaster, PA
  • Kimball House, Decatur, GA
  • La Factoría, San Juan, PR
  • Las Almas Rotas, Dallas
  • Leyenda, Brooklyn, NY
  • Little Rituals, Phoenix
  • Lost Lake, Chicago
  • OTOTO, Los Angeles
  • Novare Res Bier Café, Portland, ME
  • Sugar House, Detroit
  • Trick Dog, San Francisco
  • Williams & Graham, Denver

Uitstekende sjef (aangebied deur all-clad metalcrafters)

'N Sjef wat hoë kulinêre standaarde stel en wat 'n positiewe voorbeeld vir ander voedselprofessionele was. Moet die afgelope vyf jaar as sjef gewerk het.

  • Andrew Carmellini, Locanda Verde, NYC
  • Ann Cashion, Johnny ’s Half Shell, Washington, C.
  • John Fleer, Rabarber, Asheville, NC
  • Nobuo Fukuda, Nobuo by Teeter House, Phoenix
  • Sarah Grueneberg, Monteverde, Chicago
  • Gavin Kaysen, Spoon and Stable, Minneapolis
  • Melissa Kelly, Primo, Rockland, ME
  • David Kinch, Manresa, Los Gatos, CA
  • Christopher Kostow, The Restaurant at Meadowood, St. Helena, CA
  • Corey Lee, Benu, San Francisco
  • Ludo Lefebvre, Trois Mec, Los Angeles
  • Donald Link, Herbsaint, New Orleans
  • Maricel Presilla, Cucharamama, Hoboken, NJ
  • Missy Robbins, Lilia, NYC
  • Gabriel Rucker, Le Pigeon, Portland, OR
  • Holly Smith, Cafe Juanita, Kirkland, WA
  • Ana Sortun, Oleana, Cambridge, MA
  • Vikram Sunderam, Rasika, Washington, C.
  • Marc Vetri, Vetri Cucina, Philadelphia
  • Justin Yu, Theodore Rex, Houston

Uitstekende gasvryheid (aangebied deur American Airlines)

'N Restaurant wat vyf of meer jaar in werking is en wat konsekwentheid en besondere bedagsaamheid in gasvryheid en diens toon.

  • 15 Fox Place, Jersey City, NJ
  • 1919, San Juan, PR
  • Angus Barn Steakhouse, Raleigh, NC
  • Black Trumpet Bistro, Portsmouth, NH
  • Brigtsen ’s, New Orleans
  • Canlis, Seattle
  • Chez Fonfon, Birmingham, AL
  • Dominique Ansel Bakery, NYC
  • HOBNOB, Racine, WI
  • Hugo ’s, Houston
  • Kai, Phoenix
  • Leon's Fine Poultry & amp Oyster Shop, Charleston, SC
  • Love Handle, Indianapolis
  • Marcel ’s, Washington, C.
  • Mi Nidito Restaurant, Tucson, AZ
  • Mistral, Boston
  • Pekin Noodle Parlour, Butte, MT
  • Saison, San Francisco
  • Swan Oyster Depot, San Francisco
  • Zingerman ’s Roadhouse, Ann Arbor, MI

Uitstekende gebaksjef (aangebied deur Lavazza)

'N Patisserie of bakker wat besondere vaardigheid, integriteit en karakter toon in die bereiding van nageregte, gebak of brood wat in 'n restaurant bedien word. Moet die afgelope vyf jaar as patisserie of bakker gewerk het.

  • Antonio Bachour, Bachour, Coral Gables, FL
  • Neil Blazin, Driftwood Oven, Pittsburgh
  • Lincoln Carson, Bon Temps, Los Angeles
  • Ali en Kevin Cohane, Persephone, Jackson, WY
  • Renae Connolly, Benedetto, Cambridge, MA
  • Juan Contreras, Atelier Crenn, San Francisco
  • Megan Garrelts, Rye, Leawood, KS
  • Sylvia Gould, Kool Beanz Cafe, Tallahassee, FL
  • Maggie Huff, Homewood, Dallas
  • Margarita Manzke, Republiek, Los Angeles
  • Claudia Martinez, Tiny Lou ’s, Atlanta
  • Mimi Mendoza, Senia, Honolulu
  • Diane Moua, Lepel en stal, Minneapolis
  • Natasha Pickowicz, Flora Bar, NYC
  • Ricardo “ Ricchi ” Sanchez, Bullion, Dallas
  • Emily Spurlin, Lula Cafe, Chicago
  • Krystle Swenson, Crawford en Son, Raleigh, NC
  • Katherine Thompson, Thompson Italian, Falls Church, VA
  • Miro Uskokovic, Gramercy Tavern, NYC
  • Country Velador, Super Chunk Sweets & amp; Treats, Scottsdale, AZ

Uitstekende restaurant (aangebied deur S.Pellegrino® Sparkling Natural Mineral Water)

'N Restaurant wat konstante uitnemendheid toon in voedsel, atmosfeer, diens en bedrywighede. Moet 10 of meer agtereenvolgende jare in besigheid gewees het.

  • Boka, Chicago
  • Bolete, Bethlehem, PA
  • FIG, Charleston, SC
  • Fore Street, Portland, ME
  • Frasca Food and Wine, Boulder, CO
  • Hà VL, Portland, OR
  • House of Prime Rib, San Francisco
  • Jaleo, Washington, C.
  • Kogi BBQ, Los Angeles
  • Komi, Washington, C.
  • La Morada, NYC
  • Mai Lee, Brentwood, MO
  • Michael se ware kos en drank, Miami
  • Neptune Oyster, Boston
  • Pizzeria Bianco, Phoenix
  • Die oorspronklike Ninfa ’s op navigasie, Houston
  • Kweper, San Francisco
  • Restaurant Alma, Minneapolis
  • SriPraPhai, NYC
  • Sushi Den, Denver

Uitstekende restaurateur (aangebied deur Magellan Corporation)

'N Restaurateur wat kreatiwiteit toon in entrepreneurskap en integriteit in restaurantbedrywighede. Moet minstens 10 jaar in die restaurantbedryf gewees het. Moet die afgelope vyf jaar nie genomineer gewees het vir 'n sjef -toekenning van die James Beard Foundation nie.

  • Paul Bartolotta, The Bartolotta Restaurants, Milwaukee (Ristorante Bartolotta, Harbour House, Lake Park Bistro, en ander)
  • Jamie Bissonnette en Ken Oringer, JK Food Group, Boston (Little Donkey, Toro, Coppa)
  • JoAnn Clevenger, Upperline Restaurant, New Orleans
  • Sameer Eid en Samy Eid, Birmingham, MI, en Detroit (Phoenicia, Forest, Leila)
  • Benjamin Goldberg en Max Goldberg, Strategic Hospitality, Nashville (The Catbird Seat, The Patterson House, Henrietta Red, en ander)
  • Ruth Gresser, Pizzeria Paradiso, Washington, DC (Pizzeria Paradiso)
  • Martha Hoover, Patachou Inc., Indianapolis (Café Patachou, Public Greens, Bar One Fourteen en ander)
  • Jennifer Jasinski, Beth Gruitch, Crafted Concepts, Denver (Rioja, Bistro Vendôme, Stoic & amp Genuine, en ander)
  • Mike Mastro en Jeff Mastro, Prime Steak Concepts, Scottsdale, AZ (Dominick's Steakhouse, Steak 44, Ocean 44)
  • Thomas McNaughton, David Steele en David White, Ne Timeas Restaurant Group, San Francisco (Meel + Water, Central Kitchen, Trick Dog)
  • Larry McGuire, McGuire Moorman Hospitality, Austin (Jeffrey ’s, Perla's, Pool Burger, en ander)
  • Jay McSharry, Portsmouth, NH (Jumpin ’ Jay ’s Fish Cafe, Vida Cantina, Moxy en ander)
  • Ouita Michel, Ouita Michel -restaurantfamilie, Lexington, KY (Holly Hill Inn, The Midway Bakery and Cafe, Honeywood en ander)
  • Willy Ng, Magic Gourmet Trading, San Francisco (Koi Palace, Dragon Beaux, Palette Tea House)
  • Akkapong “Earl” Ninsom, Portland, OR (Langbaan, PaaDee, Hat Yai)
  • Steve Palmer, The Indigo Road, Charleston, SC (Indaco, The Macintosh, O-Ku Sushi, en ander)
  • Alex Raij en Eder Montero, NYC (La Vara, Saint Julivert Fisherie, Txikito)
  • Cookie Till, Margate, NJ (Steve en Cookie ’s, Ventnor No. 7311)
  • Tracy Vaught, H Town Restaurant Group, Houston (Hugo ’s, Xochi, Caracol, en ander)
  • Jason Wang, Xi ’an Famous Foods, NYC

Uitstekende wynprogram

'N Restaurant of kroeg wat uitnemendheid in wynbediening toon deur 'n noukeurige wynlys en 'n goed ingeligte benadering om kliënte te help om wyn te kies en te drink.

  • Bacchanal, New Orleans
  • Beholder, Indianapolis
  • Canard, Portland, OR
  • COTE, NYC
  • Death & amp Taxes, Raleigh, NC
  • element 47 by The Little Nell, Aspen, CO
  • Flight Wine Bar, Washington, C.
  • FnB, Scottsdale, AZ
  • Groot China, Berkeley, CA
  • Grill 23, Boston
  • Henry, Boston
  • Le Caveau, Philadelphia
  • L ’Oursin, Seattle
  • Lucky Palace, Bossier City, LA
  • Miller Union, Atlanta
  • The Morris, San Francisco
  • Night + Market Sahm, Venesië, CA
  • Ops, NYC
  • Rosie Cannonball, Houston
  • Spiaggia, Chicago

Uitstekende produsent van wyn, bier of sterk drank

'N Bier-, wyn- of sterk drankprodusent wat konsekwentheid en besonderse vaardigheid in sy of haar ambag toon.

  • Scott Blackwell en Ann Marshall, High Wire Distilling Co., Charleston, SC
  • Jean Broillet IV, Tired Hands Brewing Company, Ardmore, PA
  • Cathy Corison, Corison Winery, St. Helena, CA
  • Brianne Day, Day Wines, Dundee, OR
  • Austin Evans en Richard Patrick Jr., Cathead Distillery, Jackson, MS
  • David Favela, Border X Brewing, San Diego
  • Aaron Fox en Daniel de la Nuez, Forthave Spirits, NYC
  • Deirdre Heekin, La Garagista Farm + Winery, Barnard, VT
  • Nancy Irelan en Mike Schnelle, Red Tail Ridge Winery, Penn Yan, NY
  • Marika Josephson en Aaron Kleidon, Scratch Brewing Company, Ava, IL
  • Drew Kulsveen, Willett Distillery, Bardstown, KY
  • Todd Leopold en Scott Leopold, Leopold Bros., Denver
  • Steve Luke, Cloudburst Brewing, Seattle
  • André Hueston Mack, Maison Noir Wines, McMinnville, OR
  • Kim McPherson, McPherson Cellars, Lubbock, TX
  • Amanda en Stephen Paul, Whiskey Del Bac, Tucson, AZ
  • Yoshihiro Sako, Den Sake -brouery, Oakland, CA
  • Jeffrey Stuffings en Michael Stuffings, Jester King Brewery, Austin
  • Rutger de Vink, RdV Vineyards, Delaplane, VA
  • Lance Winters, George Spirits, Alameda, CA

Rising Star -sjef van die jaar (Aangebied deur S.Pellegrino® Sparkling Natural Mineral Water) 'N Sjef van 30 jaar of jonger wat uitstaande talent, karakter en leierskapvermoë toon, en wat waarskynlik in die komende jare 'n beduidende impak sal hê.

  • Will Aghajanian en Liz Johnson, The Catbird Seat, Nashville
  • Angel Barreto, Anju, Washington, C.
  • Nick Bognar, iNDO, St.
  • Trigg Brown, Win Son, Brooklyn, NY
  • Ana Castro, Thalia, New Orleans
  • Valerie Chang, ITAMAE, Miami
  • Bria Downey, Clay Pigeon Food & amp Drink, Fort Worth, TX
  • Alisha Elenz, mfk./Bar Biscay, Chicago
  • Robbie Felice, Viaggio Ristorante, Wayne, NJ
  • Rikki Giambruno, Hyacinth, Paul, MN
  • Mariana Gonzalez-Trasvina, Bar ‘Cino, Newport, RI
  • Jesse Ito, Royal Izakaya, Philadelphia
  • Matthew Kammerer, Harbor House Inn, Elk, CA
  • Zoë Kanan, Simon & The Whale, NYC
  • Liz Kenyon, Rupee Bar, Seattle
  • Jeanine Lamadieu, Y? Gen, Chicago
  • Irene Li, Mei Mei, Boston
  • Gaby Maeda, State Bird Provisions, San Francisco
  • Daniela Moreira, Timber Pizza Co., Washington, C.
  • Henry Moso, Kabooki Sushi, Orlando, FL
  • Shota Nakajima, Adana, Seattle
  • Austin Nickel, Spuntino, Denver
  • Johnny Ortiz, /Shed, La Madera, NM
  • Lena Sareini, Selden Standard, Detroit
  • Ashleigh Shanti, Benne on Eagle, Asheville, NC
  • Maricela Vega, 8ARM, Atlanta
  • Paola Velez, Kith/Kin, Washington, C.
  • Jon Yao, Kato, Los Angeles

Beste sjefs (aangebied deur Capital One)

Kokke wat hoë kulinêre standaarde stel en ook integriteit en bewonderenswaardige leierskapsvaardighede in hul onderskeie streke toon. 'N Genomineerde kan van enige soort eetplek wees, maar moet minstens vyf jaar as sjef gewerk het, met die drie mees onlangse jare in die streek.

Beste sjef: Kalifornië

  • Genet Agonafer, Meals by Genet, Los Angeles
  • Kim Alter, Nightbird, San Francisco
  • Val M. Cantu, Californios, San Francisco
  • Rocío Camacho, La Diosa de los Moles, Paramount, CA
  • Gabriela Cámara, Cala, San Francisco
  • Josef Centeno, Orsa & amp; Winston, Los Angeles
  • Jeremy Fox, Birdie G ’s, Santa Monica, CA
  • Brandon Go, Hayato, Los Angeles
  • Brandon Jood, Mister Jiu, San Francisco
  • Jessica Koslow, Sqirl, Los Angeles
  • Mourad Lahlou, Mourad, San Francisco
  • Mei Lin, Nightshade, Los Angeles
  • Ori Menashe en Genevieve Gergis, Bavel, Los Angeles
  • Niki Nakayama, n/naka, Los Angeles
  • Brandon Rodgers en Ian Scaramuzza, In Situ, San Francisco
  • Carlos Salgado, Taco María, Costa Mesa, CA
  • Joshua Skenes, hengelaar, San Francisco
  • James Syhabout, Commis, Oakland, CA
  • Karen Taylor Waikiki, El Molino Central, Boyes Hot Springs, CA
  • Pim Techamuanvivit, Kin Khao, San Francisco

Beste sjef: Great Lakes (IL, IN, MI, OH)

  • James Anderson, Ray Ray ’s Hog Pit, Columbus, OH
  • Abra Berens, Granor Farm, Three Oaks, MI
  • Thai Dang, HaiSous, Chicago
  • Brian Jupiter, Frontier, Chicago
  • Gene Kato, Momotaro, Chicago
  • Ji Hye Kim, juffrou Kim, Ann Arbor, MI
  • Jason Hammel, Lula Cafe, Chicago
  • Andy Hollyday, Selden Standard, Detroit
  • Allie La Valle-Umansky, Jeremy Umansky en Kenny Scott, Larder Delicatessen & amp Bakery, Cleveland
  • Abbi Merriss, Bluebeard, Indianapolis
  • Ethan Pikas, Cellar Door Provisions, Chicago
  • Noah Sandoval, Oriole, Chicago
  • Ryan Santos, asseblief, Cincinnati
  • John Shields en Karen Urie Shields, Smyth, Chicago
  • James Rigato, Mabel Gray, Hazel Park, MI
  • Mike Ransom, Ima, Detroit
  • Mariya Russell, Kikk?, Chicago
  • Sarah Welch, Marrow, Detroit
  • Erick Williams, Virtue, Chicago
  • Lee Wolen, Boka, Chicago

Beste sjef: Mid-Atlantic (DC, DE, MD, NJ, PA, VA)

  • Victor Albisu, Poca Madre, Washington, C.
  • Joey Baldino, Zeppoli, Collingswood, NJ
  • Sonnige Baweja, Lehja, Richmond, VA
  • Amy Brandwein, Centrolina, Washington, C.
  • Peter en Lisa Chang, Mama Chang, Fairfax, VA
  • Zenebech Dessu, Zenebech Restaurant, Washington, C.
  • Nicholas Elmi, Laurel, Philadelphia
  • Christian Frangiadis, Spork, Pittsburgh
  • Melissa Hamilton en Christopher Hirsheimer, Canal House Station, Milford, NJ
  • Matthew Kern, Heirloom, Lewes, DE
  • Rich Landau, Vedge, Philadelphia
  • Danny Lee, Anju, Washington, C.
  • Cristina Martinez, South Philly Barbacoa, Philadelphia
  • Taylor Mason, Luca, Lancaster, PA
  • Cagla Onal-Urel, Green Almond Pantry, Washington, C.
  • Peter Prime, Cane, Washington, C.
  • Dan Richer, Razza, Jersey City, NJ
  • Jon Sybert, Tail Up Goat, Washington, C.
  • Cindy Wolf, Charleston, Baltimore
  • Wei Zhu, Chengdu Gourmet, Pittsburgh

Beste sjef: Midde -Weste (IA, KS, MN, MO, NE, ND, SD, WI)

  • Dane Baldwin, die diplomaat, Milwaukee
  • Andrea Baumgardner, Bern Baum ’s, Fargo, ND
  • Karen Bell, Bavette La Boucherie, Milwaukee
  • Steven Brown, Tilia, Minneapolis
  • Michael Corvino, Corvino Supper Club & Tasting Room, Kansas City, MO
  • Daniel del Prado, Martina, Minneapolis
  • Linda Duerr, The Restaurant at 1900, Mission Woods, KS
  • Michael Gallina, Vicia, St.
  • Nicholas Goellner, The Antler Room, Kansas City, MO
  • Vaughn Good, Fox and Pearl, Kansas City, MO
  • Lona Luo, Lona ’s Lil Eats, St.
  • Benjamin Maides, Au Courant Regional Kitchen, Omaha, NE
  • Jamie Malone, Grand Café, Minneapolis
  • Jesse Mendica, Olive + Oak, Webster Groves, MO
  • Loryn Nalic, Balkan Treat Box, Webster Groves, MO
  • Christina Nguyen, Hai Hai, Minneapolis
  • Sean Pharr, Mint Mark, Madison, WI
  • Joe Tripp, Harbinger, Des Moines, IA
  • Hai Truong, Ngon Vietnamese Bistro, Paul, MN
  • David Utterback, Yoshitomo, Omaha, NE

Beste sjef: Mountain (CO, ID, MT, UT, WY)

  • Carrie Baird, Bar Dough, Denver
  • Jen Castle en Blake Spalding, Hell ’s Backbone Grill & amp Farm, Boulder, UT
  • Jeff Drew, Snake River Grill, Jackson, WY
  • Nick Fahs, David Barboza en Mike Blocher, Table X, Salt Lake City
  • Caroline Glover, Annette, Aurora, CO
  • Briar Handly, Handle, Park City, UT
  • Duncan Holmes, Beckon, Denver
  • Peggi Ince-Whiting, Kyoto Japanese Restaurant, Salt Lake City
  • Suchada Johnson, Teton Thai, Teton Village, WY
  • Sarah Kelly, Petite 4, Boise, ID
  • Tommy Lee, Hop Alley, Denver
  • Brother Luck, Four deur Brother Luck, Colorado Springs, CO
  • Josh Niernberg, Bin 707 Foodbar, Grand Junction, CO
  • Cindhura Reddy, Spuntino, Denver
  • Dana Rodriguez, Super Mega Bien, Denver
  • Moudi Sbeity en Derek Kitchen, Laziz Kitchen, Salt Lake City
  • Nick Steen, Walkers Grill, Billings, MT
  • Dave Wells, proelokaal by Chico Hot Springs Resort & amp Spa, Pray, MT
  • Kelly Whitaker, The Wolf ’s Tailor, Denver
  • Luis Young, Penrose Room, Colorado Springs, CO

Beste sjef: New York State

  • Einat Admony, Balaboosta, NYC
  • Albert Bartley, Top Taste, Kingston, NY
  • Emma Bengtsson, Aquavit, NYC
  • Nick Curtola, The Four Horsemen, NYC
  • David DiBari, The Cookery, Dobbs Ferry, NY
  • Eric Gao, O Mandarin, Hartsdale, NY
  • Sean Gray, Momofuku Ko, NYC
  • Brooks Headley, Superiority Burger, NYC
  • Jenny Kwak, Haenyeo, NYC
  • Chintan Pandya, Adda, NYC
  • Kyo Pang, Kopitiam, NYC
  • Junghyun Park, Atomix, NYC
  • Carla Perez-Gallardo en Hannah Black, Lil 'Deb ’s Oasis, Hudson, NY
  • Erik Ramirez, Llama Inn, NYC
  • Ann Redding en Matt Danzer, oom Boons, NYC
  • Angie Rito en Scott Tacinelli, Don Angie, NYC
  • Daniela Soto-Innes, ATLA, NYC
  • Jeremiah Stone en Fabián von Hauske, Wildair, NYC
  • Alex Stupak, Empellón, NYC
  • Helen You, Dumpling Galaxy, NYC

Beste sjef: Noordoos (CT, MA, ME, NH, RI, VT)

  • Tyler Anderson, Millwright ’s Restaurant, Simsbury, CT
  • Tracy Chang, Pagu, Cambridge, MA
  • Cara Chigazola Tobin, Honey Road, Burlington, VT
  • Vien Dobui, CÔNG TU BOˆT, Portland, ME
  • Carl Dooley, The Table at Season to Taste, Cambridge, MA
  • Tiffani Faison, Orfano, Boston
  • Devin Finigan, Aragosta by Goose Cove, Deer Isle, ME
  • Erin French, The Lost Kitchen, Freedom, ME
  • Mayumi Hattori, The Club Car, Nantucket, MA
  • Seizi Imura, Cafe Sushi, Cambridge, MA
  • Ben Jackson, Drifters Wife, Portland, ME
  • Krista Kern Desjarlais, The Purple House, North Yarmouth, ME
  • James Mark, Big King, Providence
  • Greg Mitchell en Chad Conley, Palace Diner, Biddeford, ME
  • Ravin Nakjaroen, Long Grain, Camden, ME
  • Cassie Piuma, Sarma, Somerville, MA
  • David Vargas, Vida Cantina, Portsmouth, NH
  • Derek Wagner, Nicks on Broadway, Providence
  • Douglass Williams, MIDA, Boston

Beste sjef: Noordwes en Stille Oseaan (AK, HI, OR, WA)

  • Chera Amlag, Hood Famous Cafe + Bar, Seattle
  • Jay Blackinton, Hogstone ’s Wood Oven, Orcas Island, WA
  • Peter Cho, Han Oak, Portland, OR
  • Logan Cox, Homer, Seattle
  • Gregory Gourdet, vertrek, Portland, OR
  • Sun Hong, By Tae, Seattle
  • Chris Kajioka en Anthony Rush, Senia, Honolulu
  • Mitch Mayers, Sawyer, Seattle
  • Katy Millard, Coquine, Portland, OR
  • Sarah Minnick, Lovely ’s Fifty Fifty, Portland, OF
  • Kristen Murray, MÅURICE, Portland, OR
  • Keiji Nakazawa, Sushi Sho, Waikiki Beach, HI
  • Ryan Roadhouse, Nodoguro, Portland, OR
  • Beau Schooler, in Bocca Al Lupo, Juneau, AK
  • Sheldon Simeon, Lineage, Wailea, HI
  • Mutsuko Soma, Kamonegi, Seattle
  • Naoko Tamura, Shizuku, Portland, OR
  • Aaron Verzosa, Archipelago, Seattle
  • Chad White, Zona Blanca, Spokane, WA
  • Rachel Yang en Seif Chirchi, Joule, Seattle

Beste sjef: Suid (AL, AR, Statebond van Puerto Rico, FL, LA, MS)

  • Blake Aguillard en William “Trey” Smith, Saint-Germain, New Orleans
  • Lindsay Autry, The Regional Kitchen & amp Public House, West Palm Beach, FL
  • Bill Briand, Fisher's#8217s Upstairs at Orange Beach Marina, Orange Beach, AL
  • Paxx Caraballo Moll, Jungle BaoBao, San Juan, PR
  • Derek Emerson, CAET, Ridgeland, MS
  • Jose Enrique, Jose Enrique, San Juan, PR
  • Kristen Essig en Michael Stoltzfus, Coquette, New Orleans
  • Luciana Giangrandi en Alex Meyer, Boia De, Miami
  • Hao Gong, LUVI Restaurant, New Orleans
  • Michael Gulotta, Maypop, New Orleans
  • Mason Hereford, Turkey and the Wolf, New Orleans
  • Timothy Hontzas, Johnny ’s Restaurant, Homewood, AL
  • Natalia Lucía Vallejo, Cocina al Fondo, San Juan, PR
  • Duane Nutter, Southern National, Mobile, AL
  • Niven Patel, Ghee, Miami
  • Rafael Rios, Yeyo ’s Mexican Grill, Bentonville, AR
  • Austin Sumrall, White Pillars, Biloxi, MS
  • Isaac Toups, Toups ’ Meatery, New Orleans

Beste sjef: Suidoos (GA, KY, NC, SC, TN, WV)

  • Katie Button, Cúrate, Asheville, NC
  • Gregory Collier, Uptown Yolk, Charlotte, NC
  • Adam Cooke, bogrond kombuis en amp mark, Travellers Rest, SC
  • Cassidee Dabney, The Barn at Blackberry Farm, Walland, TN
  • Steven Devereaux Greene, reiers by The Umstead Hotel and Spa, Cary, NC
  • Bryan Furman, B ’s Cracklin ’ Barbecue, Atlanta
  • Josh Habiger, Bastion, Nashville
  • Meherwan Irani, Chai Pani, Asheville, NC
  • Kevin Johnson, The Grocery, Charleston, SC
  • Philip Krajeck, FOLK, Nashville
  • Joe Kindred, Kindred, Davidson, NC
  • Cheetie Kumar, Garland, Raleigh, NC
  • Jiyeon Lee en Cody Taylor, Heirloom Market BBQ, Atlanta
  • Leonard Lewis, Bones, Atlanta
  • Ricky Moore, Saltbox Seafood Joint, Durham, NC
  • Annie Pettry, Decca, Louisville, KY
  • Andy Ticer en Michael Hudman, Andrew Michael Italian Kitchen, Memphis, TN
  • Julia Sullivan, Henrietta Red, Nashville
  • Viviek Surti, Tailor, Nashville
  • Shamil Velazquez, Delaney Oyster House, Charleston, SC

Beste sjef: Suidwes (AZ, NM, NV, OK)

  • Lisa Becklund, Living Kitchen Farm & amp Dairy, Depew, OK
  • Nicole Brisson, Locale, Las Vegas
  • Jeff Chanchaleune, Gun Izakaya, Oklahoma City
  • Alan Ji, Mott 32, Las Vegas
  • Stephen Jones, The Larder + The Delta, Phoenix
  • Shinji Kurita, Shinbay Omakase Room, Scottsdale, AZ
  • Danielle Leoni, The Breadfruit & amp Rum Bar, Phoenix
  • Maria Mazon, BOCA Tacos y Tequila, Tucson, AZ
  • Josie en Teako Nunn, Sparky ’s Burgers, Barbeque, & amp; Espresso, Hatch, NM
  • Fernando Olea, Sazón Restaurant, Sante Fe
  • Jonathan Perno, Campo by Los Poblanos Historic Inn & amp Organic Farm, Los Ranchos de Albuquerque, NM
  • Chrysa Robertson, Rancho Pinot, Scottsdale, AZ
  • Silvana Salcido Esparza, Barrio Café Gran Reserva, Phoenix
  • Samantha Sanz, Talavera, Scottsdale, AZ
  • Jeff Smedstad, Elote Cafe, Sedona, AZ
  • Kevin Snell, Amelia, Tulsa, OK
  • Ryan Swanson, Kai, Gila River Indian Community, Chandler, AZ
  • James Trees, Esther ’s Kitchen, Las Vegas

Beste sjef: Texas

  • Dawn Burrell, Kulture, Houston
  • Kevin Fink, Emmer & Rye, Austin
  • Michael Fojtasek, Olamaie, Austin
  • Alexandra Gates, Cochineal, Marfa, TX
  • Manabu Horiuchi, Kata Robata, Houston
  • Anita Jaisinghani, Pondicheri, Houston
  • Molly McCook, Ellerbe Fine Foods, Fort Worth, TX
  • Steve McHugh, genees, San Antonio
  • Aldo Mora, Cafe Central, El Paso, TX
  • Trong Nguyen, Crawfish & Noodles, Houston
  • Misti Norris, Petra and the Beast, Dallas
  • Alex Paredes, Carnitas Lonja, San Antonio
  • Esaul Ramos, 2M Smokehouse, San Antonio
  • Regino Rojas, Revolver Taco Lounge, Dallas
  • Teiichi Sakurai, Tei-An, Dallas
  • Donny Sirisavath, Khao Noodle Shop, Dallas
  • Norma Frances “ Tootsie ” Tomanetz, Snow ’s BBQ, Lexington, TX
  • Jason Vaughan, Nancy ’s Hustle, Houston
  • Iliana de la Vega, El Naranjo, Austin
  • Laurie Williamson, Rancho Loma, Talpa, TX

Oor die James Beard -toekennings in 2020

Die James Beard -toekennings in 2020 is die 30ste herdenking van Amerika se mees gesogte en omvattende eerbewys vir sjefs, restaurante, joernaliste, skrywers en ander leiers in die voedsel- en drankbedryf.

Gedurende hul geskiedenis van drie dekades het die Beard-toekennings tendense in die Amerikaanse voedselkultuur veroorsaak en weerspieël. Om die verlede te herdenk, die hede te eer en na die toekoms te kyk, vier die Stigting die semifinaliste, genomineerdes, wenners, geleenthede en mylpale wat die dinamiese en altyd verhelderende voedsel- en restaurantgemeenskap wat ons vandag het, geskep het.

Die James Beard -toekennings, wat die stigting se Good Food for Good ™ -mantra bevat, ondersteun volhoubaarheid, geslagsgelykheid, insluiting, billikheid en toegang vir almal. As toonaangewende maatstaf vir kulinêre uitnemendheid, sal die toekennings voortgaan om die missie van die James Beard Foundation te ondersteun om die voedselkultuur van Amerika lekkerder, diverser en volhoubaarder te maak vir almal: om die verlede te vier terwyl die toekoms beveg word.

Die semifinaliste van die Restaurant and Chef Awards word op Woensdag 26 Februarie 2020 bekend gemaak. Benoemdes vir alle toekenningskategorieë word op Woensdag 25 Maart 2020 in Philadelphia by The Barnes Foundation in samewerking met VISIT PHILADELPHIA® bekend gemaak. Die vieringe begin op Vrydag 24 April 2020 in New York tydens die James Beard Foundation Media Awards wat in samewerking met HOUSTON FIRST © aangebied word, 'n eksklusiewe geleentheid ter ere van die land se voorste kookboekskrywers, vervaardigers van kookkuns en gasheer, en kos joernaliste wat by Pier Sixty by Chelsea Piers sal plaasvind.

Die gebeure gaan dan na Chicago met die Leadership Awards Dinner, aangebied in samewerking met Deloitte, wat op Sondag 3 Mei 2020 plaasvind, waar eerbewoners erkenning sal kry vir hul werk om 'n meer gesonde, volhoubare en regverdige voedselwêreld te skep. Die James Beard Awards -gala vind op Maandag 4 Mei 2020 by die Lyric Opera van Chicago plaas. Tydens die geleentheid, wat oop is vir die publiek, word toekennings vir die kategorieë Restaurant en Chef en Restaurant Design uitgedeel, tesame met spesiale prestasie -toekennings Lifetime Achievement, Design Icon en America's Classics. 'N Gala -onthaal volg onmiddellik met topsjefs en drankprofessionele van regoor die land.

Vir die eerste jaar ooit bring die James Beard Awards House, aangebied deur Capital One, amptelike kredietkaart en bankvennoot van die Stigting, 'n dinamiese, sentrale bymekaarkomplek tydens die toekenningsnaweek, oop op Sondag 3 Mei en Maandag 4 Mei, 2020, by die Ou Poskantoor (W. Van Burenstraat 433, Chicago, IL). Die Awards House bied gaste wat die toekennings bywoon, lede van die bedryf en die breë publiek 'n kans om deel te neem aan programme wat gesprekke insluit wat fokus op kwessies wat die gemeenskap raak, soos rassegelykheid, volhoubaarheid, wyntariewe en meer. Plaaslike vennote Kies Chicago, The Illinois Restaurant Association (IRA), Chicago Council on Global Affairs, en verskeie restaurantgroepe en sjefs in Chicago, sal op 'n prettige en heerlike manier hul intrek neem. 'N Samewerkingsruimte, 'n mediasitkamer, gasvryheids- en kroegareas en eenmalige geleenthede met borge en vriende van die Stigting sal volop wees. 'N Spesiale foto -uitstalling vir die 30ste bestaansjaar wat deur die fotograaf Melanie Dunea geskep is met die wenners van die James Beard -toekenning en mylpale, sal oop wees vir gaste. Die volledige lys van geleenthede en programmering sal voortdurend op die webwerf van die Stigting opgedateer word, en kaartjie -inligting word binnekort verskaf.

Die James Beard -toekennings vir 2020 word uitgereik deur Capital One, die amptelike kredietkaart en bankvennoot van die James Beard Foundation. Deur hierdie eerste vennootskap geniet Capital One-kaarthouers eksklusiewe toegang tot die kenmerkende James Beard Foundation-programme, waaronder die Taste America-toer, JBF Greens: Foodies Under Forty en die ikoniese James Beard House.

Die James Beard-toekennings word met trots aangebied deur Choose Chicago en die Illinois Restaurant Association en word aangebied in samewerking met Chicago O'Hare en Midway Internasionale Lughawens en Magellan Corporation, asook die volgende vennote: Premierborge: All-Clad Metalcrafters, American Airlines, die amptelike lugredery van die James Beard Foundation, HMSHost, Lavazza, S.Pellegrino® Sparkling Natural Mineral Water Supporting Sponsors: Marriott Bonvoy ™, National Restaurant Association®, Skuna Bay Salmon, Tabasco® Sauce, Valrhona, White Claw® Hard Seltzer, Windstar Cruises, die amptelike vaartlyn van die James Beard Foundation Gala Reception Sponsors: Ecolab, Front of the House®, Kendall College, met ekstra ondersteuning van VerTerra Dinnerware. Intersport is die amptelike uitsaaivriend van die James Beard -toekennings in 2020.

Die James Beard -toekennings, wat in 1990 gestig is, erken kulinêre spesialiste vir uitnemendheid en prestasie op hul gebied en bevorder die missie van die stigting om sjefs en ander leiers te vier, te voed en te eer, wat die voedselkultuur van Amerika heerliker, meer divers en volhoubaar maak vir almal. Die eerste James Beard -toekennings is in 1991 toegeken. Die James Beard -toekennings word beheer deur die vrywillige toekenningskomitee. Elke toekenningsprogram (restaurante en sjefs, boeke, joernalistiek, ontwerp, uitsaaimedia en leierskap) het 'n eie subkomitee wat bestaan ​​uit professionele persone in die bedryf wat hul tyd vrywillig toespits op die beleid, prosedures en keuring van beoordelaars vir hul onderskeie toekenningsprogramme. Alle wenners van die James Beard -toekenning ontvang 'n sertifikaat en 'n medalje wat gegraveer is met die James Beard Foundation -toekennings.


James Beard Foundation kondig die semifinaliste van restaurant- en sjef 2020 aan

New York, NY ( RestaurantNews.com ) Die James Beard -stigting het vandag sy lys met semifinaliste vir restaurante en sjefpryse bekend gemaak voor die 30ste jaarlikse James Beard -toekennings wat deur Capital One aangebied word. Die gesogte groep semifinaliste verteenwoordig 'n wye versameling kookkuns -talent, van uitsonderlike sjefs en eetplekke in twaalf streke tot die beste nuwe restaurant, uitstekende kroegprogram, uitstaande bakker en 'n rising star -sjef van 30 jaar of jonger. Die volledige lys van 2020 -halfeindstryders kan aan die einde van die persverklaring of direk by die James Beard Foundation webwerf.

Die Stigting maak die finale genomineerdes vir alle toekenningskategorieë tydens 'n regstreekse perskonferensie in Philadelphia op Woensdag 25 Maart 2020 bekend in samewerking met Constellation Culinary Group. Jeff Guaracino, president en uitvoerende hoof van VISIT PHILADELPHIA®, en Clare Reichenbach, uitvoerende hoof van die James Beard-stigting, is die perskonferensie en die ooreenstemmende ontbyt by die Barnes Foundation.

Benoemdes vir meer as 50 toekenningskategorieë, insluitend Restaurant en sjef, restaurantontwerp en media, sal bekend gemaak word. Die geleentheid vind om 09:00 plaas. ET en word regstreeks aanlyn gestroom (besonderhede oor die James Beard Foundation webwerf).

Oorsig van die toekenningsproses vir restaurante en sjefs

Die James Beard-stigting hou 'n aanlyn oop oproep vir inskrywings wat middel Oktober van elke jaar begin. Inskrywings wat ontvang word, tesame met insette wat deur 'n onafhanklike vrywilligersgroep van meer as 250 paneellede regoor die land aangevra is, word deur die restaurant- en sjefkomitee hersien om te bepaal of hulle geskik is en om plaaslike verteenwoordiging. Op grond van die resultate en geskiktheidsvereistes vir elke toekenning, lewer die komitee dan 'n nominasie -stembrief waarin die semifinaliste in elk van die 23 kategorieë Restaurant en Chef -toekenning verskyn. Die lys van semifinaliste word dan deur meer as 600 beoordelaars van regoor die land gestem om die finale genomineerdes in elke kategorie te bepaal. Dieselfde groep beoordelaars, wat bestaan ​​uit toonaangewende plaaslike restaurantkritici, kos- en wynredakteurs, kulinêre opvoeders en voormalige wenners van die James Beard -toekenning, stem dan oor die genomineerdes om die wenners te kies. Tabelle om die genomineerdes en wenners te bepaal, word deur die onafhanklike ouditeure EisnerAmper gedoen. Die beheerliggaamskomitee, kuratorium en personeel van die James Beard -stigting stem nie, en die uitslae word vertroulik gehou totdat die wenners in Mei aangebied word. James Beard Awards -beleid en -prosedures kan hersien word by jamesbeard.org/awards/policies.

2020 James Beard -toekennings
Restaurant- en sjefprys -semifinaliste en toekenningskriteria

Beste nuwe restaurant

'N Restaurant wat in 2019 geopen is, toon reeds uitnemendheid in kookkuns en gasvryheid, en dit sal waarskynlik in die komende jare 'n beduidende impak hê.

  • Outomatiese seekos en oesters, Birmingham, AL
  • Beit Rima, San Francisco
  • Die blinde bok, Houston
  • Cocina al Fondo, San Juan, PR
  • Cultura, Asheville, NC
  • Demi, Minneapolis
  • Eem, Portland, OR
  • Fox & the Knife, Boston
  • Gado Gado, Portland, OR
  • Gianna, New Orleans
  • Golden Diner, NYC
  • Il Nido, Seattle
  • iNDO, St.
  • Kalaya, Philadelphia
  • K? Wi, NYC
  • Lui Betty, Atlanta
  • Nightshade, Los Angeles
  • Oak Hill Café & amp Farm, Greenville, SC
  • Pasjoli, Santa Monica, CA
  • Rooster & Owl, Washington, C.
  • Saffraan De Twah, Detroit
  • Salarisman, Dallas
  • Squable, Houston
  • Sondag Vinyl, Denver
  • Tanám, Somerville, MA
  • Thamee, Washington, C.
  • Thattu, Chicago
  • Tzuco, Chicago
  • Vecina, Phoenix
  • Verjus, San Francisco

Uitstekende bakker

'N Gebaksjef of bakker wat besondere vaardigheid, integriteit en karakter toon in die bereiding van nageregte, gebak of brood wat in 'n klein bakkery bedien word. Moet die afgelope vyf jaar as patisserie of bakker gewerk het.

  • Kim Boyce, Bakeshop, Portland, OR
  • Spencer Budros, Pistacia Vera, Columbus, OH
  • Evrim Dogu en Evin Dogu, Sub Rosa Bakery, Richmond, VA
  • Tova du Plessis, Essen Bakery, Philadelphia
  • Graison Gill, Bellegarde Bakery, New Orleans
  • Zachary Golper, Bien Cuit, NYC
  • Clyde Greenhouse, Kessler Baking Studio, Dallas
  • Don Guerra, Barrio Bread, Tucson, AZ
  • Briana Holt, Tandem Coffee + Bakery, Portland, ME
  • Maura Kilpatrick, Sofra Bakery, Cambridge, MA
  • Ayako Kurokawa, Burrow, NYC
  • Lisa Ludwinski, Sister Pie, Detroit
  • Moshit Mizrachi-Gabbitas, Janjou Pâtisserie, Boise, ID
  • David Norman, Easy Tiger Bake Shop & amp; Beer Garden, Austin
  • Taylor Petrehn, 1900 Barker, Lawrence, KS
  • Nathaniel Reid, Nathaniel Reid Bakery, Kirkwood, MO
  • Avery Ruzicka, Manresa Bread, Los Gatos, CA
  • Matt Tinder, Saboteur Bakery, Bremerton, WA
  • Chris Wilkins, Root Baking Co., Atlanta
  • Na Young Ma, Proof Bakery, Los Angeles

Uitstekende kroegprogram

'N Restaurant of kroeg wat uitsonderlike sorg en vaardigheid toon in die keuse, voorbereiding en bedien van cocktails, sterk drank en/of bier.

  • Anvil Bar & amp; Refuge, Houston
  • The Atomic Lounge, Birmingham, AL
  • The Baldwin Bar, Woburn, MA
  • Bar Leather Apron, Honolulu
  • Clavel Mezcaleria, Baltimore
  • Colita, Minneapolis
  • Bestaande toestande, NYC
  • Uitgeweken, Portland, OR
  • Horse Inn, Lancaster, PA
  • Kimball House, Decatur, GA
  • La Factoría, San Juan, PR
  • Las Almas Rotas, Dallas
  • Leyenda, Brooklyn, NY
  • Little Rituals, Phoenix
  • Lost Lake, Chicago
  • OTOTO, Los Angeles
  • Novare Res Bier Café, Portland, ME
  • Sugar House, Detroit
  • Trick Dog, San Francisco
  • Williams & Graham, Denver

Uitstekende sjef (aangebied deur all-clad metalcrafters)

'N Sjef wat hoë kulinêre standaarde stel en wat 'n positiewe voorbeeld vir ander voedselprofessionele was. Moet die afgelope vyf jaar as sjef gewerk het.

  • Andrew Carmellini, Locanda Verde, NYC
  • Ann Cashion, Johnny ’s Half Shell, Washington, C.
  • John Fleer, Rabarber, Asheville, NC
  • Nobuo Fukuda, Nobuo by Teeter House, Phoenix
  • Sarah Grueneberg, Monteverde, Chicago
  • Gavin Kaysen, Spoon and Stable, Minneapolis
  • Melissa Kelly, Primo, Rockland, ME
  • David Kinch, Manresa, Los Gatos, CA
  • Christopher Kostow, The Restaurant at Meadowood, St. Helena, CA
  • Corey Lee, Benu, San Francisco
  • Ludo Lefebvre, Trois Mec, Los Angeles
  • Donald Link, Herbsaint, New Orleans
  • Maricel Presilla, Cucharamama, Hoboken, NJ
  • Missy Robbins, Lilia, NYC
  • Gabriel Rucker, Le Pigeon, Portland, OR
  • Holly Smith, Cafe Juanita, Kirkland, WA
  • Ana Sortun, Oleana, Cambridge, MA
  • Vikram Sunderam, Rasika, Washington, C.
  • Marc Vetri, Vetri Cucina, Philadelphia
  • Justin Yu, Theodore Rex, Houston

Uitstekende gasvryheid (aangebied deur American Airlines)

'N Restaurant wat vyf of meer jaar in werking is en wat konsekwentheid en besondere bedagsaamheid in gasvryheid en diens toon.

  • 15 Fox Place, Jersey City, NJ
  • 1919, San Juan, PR
  • Angus Barn Steakhouse, Raleigh, NC
  • Black Trumpet Bistro, Portsmouth, NH
  • Brigtsen ’s, New Orleans
  • Canlis, Seattle
  • Chez Fonfon, Birmingham, AL
  • Dominique Ansel Bakery, NYC
  • HOBNOB, Racine, WI
  • Hugo ’s, Houston
  • Kai, Phoenix
  • Leon's Fine Poultry & amp Oyster Shop, Charleston, SC
  • Love Handle, Indianapolis
  • Marcel ’s, Washington, C.
  • Mi Nidito Restaurant, Tucson, AZ
  • Mistral, Boston
  • Pekin Noodle Parlour, Butte, MT
  • Saison, San Francisco
  • Swan Oyster Depot, San Francisco
  • Zingerman ’s Roadhouse, Ann Arbor, MI

Uitstekende gebaksjef (aangebied deur Lavazza)

'N Patisserie of bakker wat besondere vaardigheid, integriteit en karakter toon in die bereiding van nageregte, gebak of brood wat in 'n restaurant bedien word. Moet die afgelope vyf jaar as patisserie of bakker gewerk het.

  • Antonio Bachour, Bachour, Coral Gables, FL
  • Neil Blazin, Driftwood Oven, Pittsburgh
  • Lincoln Carson, Bon Temps, Los Angeles
  • Ali en Kevin Cohane, Persephone, Jackson, WY
  • Renae Connolly, Benedetto, Cambridge, MA
  • Juan Contreras, Atelier Crenn, San Francisco
  • Megan Garrelts, Rye, Leawood, KS
  • Sylvia Gould, Kool Beanz Cafe, Tallahassee, FL
  • Maggie Huff, Homewood, Dallas
  • Margarita Manzke, Republiek, Los Angeles
  • Claudia Martinez, Tiny Lou ’s, Atlanta
  • Mimi Mendoza, Senia, Honolulu
  • Diane Moua, Lepel en stal, Minneapolis
  • Natasha Pickowicz, Flora Bar, NYC
  • Ricardo “ Ricchi ” Sanchez, Bullion, Dallas
  • Emily Spurlin, Lula Cafe, Chicago
  • Krystle Swenson, Crawford en Son, Raleigh, NC
  • Katherine Thompson, Thompson Italian, Falls Church, VA
  • Miro Uskokovic, Gramercy Tavern, NYC
  • Country Velador, Super Chunk Sweets & amp; Treats, Scottsdale, AZ

Uitstekende restaurant (aangebied deur S.Pellegrino® Sparkling Natural Mineral Water)

'N Restaurant wat konstante uitnemendheid toon in voedsel, atmosfeer, diens en bedrywighede. Moet 10 of meer agtereenvolgende jare in besigheid gewees het.

  • Boka, Chicago
  • Bolete, Bethlehem, PA
  • FIG, Charleston, SC
  • Fore Street, Portland, ME
  • Frasca Food and Wine, Boulder, CO
  • Hà VL, Portland, OR
  • House of Prime Rib, San Francisco
  • Jaleo, Washington, C.
  • Kogi BBQ, Los Angeles
  • Komi, Washington, C.
  • La Morada, NYC
  • Mai Lee, Brentwood, MO
  • Michael se ware kos en drank, Miami
  • Neptune Oyster, Boston
  • Pizzeria Bianco, Phoenix
  • Die oorspronklike Ninfa ’s op navigasie, Houston
  • Kweper, San Francisco
  • Restaurant Alma, Minneapolis
  • SriPraPhai, NYC
  • Sushi Den, Denver

Uitstekende restaurateur (aangebied deur Magellan Corporation)

'N Restaurateur wat kreatiwiteit toon in entrepreneurskap en integriteit in restaurantbedrywighede. Moet minstens 10 jaar in die restaurantbedryf gewees het. Moet die afgelope vyf jaar nie genomineer gewees het vir 'n sjef -toekenning van die James Beard Foundation nie.

  • Paul Bartolotta, The Bartolotta Restaurants, Milwaukee (Ristorante Bartolotta, Harbour House, Lake Park Bistro, en ander)
  • Jamie Bissonnette en Ken Oringer, JK Food Group, Boston (Little Donkey, Toro, Coppa)
  • JoAnn Clevenger, Upperline Restaurant, New Orleans
  • Sameer Eid en Samy Eid, Birmingham, MI, en Detroit (Phoenicia, Forest, Leila)
  • Benjamin Goldberg en Max Goldberg, Strategic Hospitality, Nashville (The Catbird Seat, The Patterson House, Henrietta Red, en ander)
  • Ruth Gresser, Pizzeria Paradiso, Washington, DC (Pizzeria Paradiso)
  • Martha Hoover, Patachou Inc., Indianapolis (Café Patachou, Public Greens, Bar One Fourteen en ander)
  • Jennifer Jasinski, Beth Gruitch, Crafted Concepts, Denver (Rioja, Bistro Vendôme, Stoic & amp Genuine, en ander)
  • Mike Mastro en Jeff Mastro, Prime Steak Concepts, Scottsdale, AZ (Dominick's Steakhouse, Steak 44, Ocean 44)
  • Thomas McNaughton, David Steele en David White, Ne Timeas Restaurant Group, San Francisco (Meel + Water, Central Kitchen, Trick Dog)
  • Larry McGuire, McGuire Moorman Hospitality, Austin (Jeffrey ’s, Perla's, Pool Burger, en ander)
  • Jay McSharry, Portsmouth, NH (Jumpin ’ Jay ’s Fish Cafe, Vida Cantina, Moxy en ander)
  • Ouita Michel, Ouita Michel -restaurantfamilie, Lexington, KY (Holly Hill Inn, The Midway Bakery and Cafe, Honeywood en ander)
  • Willy Ng, Magic Gourmet Trading, San Francisco (Koi Palace, Dragon Beaux, Palette Tea House)
  • Akkapong “Earl” Ninsom, Portland, OR (Langbaan, PaaDee, Hat Yai)
  • Steve Palmer, The Indigo Road, Charleston, SC (Indaco, The Macintosh, O-Ku Sushi, en ander)
  • Alex Raij en Eder Montero, NYC (La Vara, Saint Julivert Fisherie, Txikito)
  • Cookie Till, Margate, NJ (Steve en Cookie ’s, Ventnor No. 7311)
  • Tracy Vaught, H Town Restaurant Group, Houston (Hugo ’s, Xochi, Caracol, en ander)
  • Jason Wang, Xi ’an Famous Foods, NYC

Uitstekende wynprogram

'N Restaurant of kroeg wat uitnemendheid in wynbediening toon deur 'n noukeurige wynlys en 'n goed ingeligte benadering om kliënte te help om wyn te kies en te drink.

  • Bacchanal, New Orleans
  • Beholder, Indianapolis
  • Canard, Portland, OR
  • COTE, NYC
  • Death & amp Taxes, Raleigh, NC
  • element 47 by The Little Nell, Aspen, CO
  • Flight Wine Bar, Washington, C.
  • FnB, Scottsdale, AZ
  • Groot China, Berkeley, CA
  • Grill 23, Boston
  • Henry, Boston
  • Le Caveau, Philadelphia
  • L ’Oursin, Seattle
  • Lucky Palace, Bossier City, LA
  • Miller Union, Atlanta
  • The Morris, San Francisco
  • Night + Market Sahm, Venesië, CA
  • Ops, NYC
  • Rosie Cannonball, Houston
  • Spiaggia, Chicago

Uitstekende produsent van wyn, bier of sterk drank

'N Bier-, wyn- of sterk drankprodusent wat konsekwentheid en besonderse vaardigheid in sy of haar ambag toon.

  • Scott Blackwell en Ann Marshall, High Wire Distilling Co., Charleston, SC
  • Jean Broillet IV, Tired Hands Brewing Company, Ardmore, PA
  • Cathy Corison, Corison Winery, St. Helena, CA
  • Brianne Day, Day Wines, Dundee, OR
  • Austin Evans en Richard Patrick Jr., Cathead Distillery, Jackson, MS
  • David Favela, Border X Brewing, San Diego
  • Aaron Fox en Daniel de la Nuez, Forthave Spirits, NYC
  • Deirdre Heekin, La Garagista Farm + Winery, Barnard, VT
  • Nancy Irelan en Mike Schnelle, Red Tail Ridge Winery, Penn Yan, NY
  • Marika Josephson en Aaron Kleidon, Scratch Brewing Company, Ava, IL
  • Drew Kulsveen, Willett Distillery, Bardstown, KY
  • Todd Leopold en Scott Leopold, Leopold Bros., Denver
  • Steve Luke, Cloudburst Brewing, Seattle
  • André Hueston Mack, Maison Noir Wines, McMinnville, OR
  • Kim McPherson, McPherson Cellars, Lubbock, TX
  • Amanda en Stephen Paul, Whiskey Del Bac, Tucson, AZ
  • Yoshihiro Sako, Den Sake -brouery, Oakland, CA
  • Jeffrey Stuffings en Michael Stuffings, Jester King Brewery, Austin
  • Rutger de Vink, RdV Vineyards, Delaplane, VA
  • Lance Winters, George Spirits, Alameda, CA

Rising Star -sjef van die jaar (Aangebied deur S.Pellegrino® Sparkling Natural Mineral Water) 'N Sjef van 30 jaar of jonger wat uitstaande talent, karakter en leierskapvermoë toon, en wat waarskynlik in die komende jare 'n beduidende impak sal hê.

  • Will Aghajanian en Liz Johnson, The Catbird Seat, Nashville
  • Angel Barreto, Anju, Washington, C.
  • Nick Bognar, iNDO, St.
  • Trigg Brown, Win Son, Brooklyn, NY
  • Ana Castro, Thalia, New Orleans
  • Valerie Chang, ITAMAE, Miami
  • Bria Downey, Clay Pigeon Food & amp Drink, Fort Worth, TX
  • Alisha Elenz, mfk./Bar Biscay, Chicago
  • Robbie Felice, Viaggio Ristorante, Wayne, NJ
  • Rikki Giambruno, Hyacinth, Paul, MN
  • Mariana Gonzalez-Trasvina, Bar ‘Cino, Newport, RI
  • Jesse Ito, Royal Izakaya, Philadelphia
  • Matthew Kammerer, Harbor House Inn, Elk, CA
  • Zoë Kanan, Simon & The Whale, NYC
  • Liz Kenyon, Rupee Bar, Seattle
  • Jeanine Lamadieu, Y? Gen, Chicago
  • Irene Li, Mei Mei, Boston
  • Gaby Maeda, State Bird Provisions, San Francisco
  • Daniela Moreira, Timber Pizza Co., Washington, C.
  • Henry Moso, Kabooki Sushi, Orlando, FL
  • Shota Nakajima, Adana, Seattle
  • Austin Nickel, Spuntino, Denver
  • Johnny Ortiz, /Shed, La Madera, NM
  • Lena Sareini, Selden Standard, Detroit
  • Ashleigh Shanti, Benne on Eagle, Asheville, NC
  • Maricela Vega, 8ARM, Atlanta
  • Paola Velez, Kith/Kin, Washington, C.
  • Jon Yao, Kato, Los Angeles

Beste sjefs (aangebied deur Capital One)

Kokke wat hoë kulinêre standaarde stel en ook integriteit en bewonderenswaardige leierskapsvaardighede in hul onderskeie streke toon. 'N Genomineerde kan van enige soort eetplek wees, maar moet minstens vyf jaar as sjef gewerk het, met die drie mees onlangse jare in die streek.

Beste sjef: Kalifornië

  • Genet Agonafer, Meals by Genet, Los Angeles
  • Kim Alter, Nightbird, San Francisco
  • Val M. Cantu, Californios, San Francisco
  • Rocío Camacho, La Diosa de los Moles, Paramount, CA
  • Gabriela Cámara, Cala, San Francisco
  • Josef Centeno, Orsa & amp; Winston, Los Angeles
  • Jeremy Fox, Birdie G ’s, Santa Monica, CA
  • Brandon Go, Hayato, Los Angeles
  • Brandon Jood, Mister Jiu, San Francisco
  • Jessica Koslow, Sqirl, Los Angeles
  • Mourad Lahlou, Mourad, San Francisco
  • Mei Lin, Nightshade, Los Angeles
  • Ori Menashe en Genevieve Gergis, Bavel, Los Angeles
  • Niki Nakayama, n/naka, Los Angeles
  • Brandon Rodgers en Ian Scaramuzza, In Situ, San Francisco
  • Carlos Salgado, Taco María, Costa Mesa, CA
  • Joshua Skenes, hengelaar, San Francisco
  • James Syhabout, Commis, Oakland, CA
  • Karen Taylor Waikiki, El Molino Central, Boyes Hot Springs, CA
  • Pim Techamuanvivit, Kin Khao, San Francisco

Beste sjef: Great Lakes (IL, IN, MI, OH)

  • James Anderson, Ray Ray ’s Hog Pit, Columbus, OH
  • Abra Berens, Granor Farm, Three Oaks, MI
  • Thai Dang, HaiSous, Chicago
  • Brian Jupiter, Frontier, Chicago
  • Gene Kato, Momotaro, Chicago
  • Ji Hye Kim, juffrou Kim, Ann Arbor, MI
  • Jason Hammel, Lula Cafe, Chicago
  • Andy Hollyday, Selden Standard, Detroit
  • Allie La Valle-Umansky, Jeremy Umansky en Kenny Scott, Larder Delicatessen & amp Bakery, Cleveland
  • Abbi Merriss, Bluebeard, Indianapolis
  • Ethan Pikas, Cellar Door Provisions, Chicago
  • Noah Sandoval, Oriole, Chicago
  • Ryan Santos, asseblief, Cincinnati
  • John Shields en Karen Urie Shields, Smyth, Chicago
  • James Rigato, Mabel Gray, Hazel Park, MI
  • Mike Ransom, Ima, Detroit
  • Mariya Russell, Kikk?, Chicago
  • Sarah Welch, Marrow, Detroit
  • Erick Williams, Virtue, Chicago
  • Lee Wolen, Boka, Chicago

Beste sjef: Mid-Atlantic (DC, DE, MD, NJ, PA, VA)

  • Victor Albisu, Poca Madre, Washington, C.
  • Joey Baldino, Zeppoli, Collingswood, NJ
  • Sonnige Baweja, Lehja, Richmond, VA
  • Amy Brandwein, Centrolina, Washington, C.
  • Peter en Lisa Chang, Mama Chang, Fairfax, VA
  • Zenebech Dessu, Zenebech Restaurant, Washington, C.
  • Nicholas Elmi, Laurel, Philadelphia
  • Christian Frangiadis, Spork, Pittsburgh
  • Melissa Hamilton en Christopher Hirsheimer, Canal House Station, Milford, NJ
  • Matthew Kern, Heirloom, Lewes, DE
  • Rich Landau, Vedge, Philadelphia
  • Danny Lee, Anju, Washington, C.
  • Cristina Martinez, South Philly Barbacoa, Philadelphia
  • Taylor Mason, Luca, Lancaster, PA
  • Cagla Onal-Urel, Green Almond Pantry, Washington, C.
  • Peter Prime, Cane, Washington, C.
  • Dan Richer, Razza, Jersey City, NJ
  • Jon Sybert, Tail Up Goat, Washington, C.
  • Cindy Wolf, Charleston, Baltimore
  • Wei Zhu, Chengdu Gourmet, Pittsburgh

Beste sjef: Midde -Weste (IA, KS, MN, MO, NE, ND, SD, WI)

  • Dane Baldwin, die diplomaat, Milwaukee
  • Andrea Baumgardner, Bern Baum ’s, Fargo, ND
  • Karen Bell, Bavette La Boucherie, Milwaukee
  • Steven Brown, Tilia, Minneapolis
  • Michael Corvino, Corvino Supper Club & Tasting Room, Kansas City, MO
  • Daniel del Prado, Martina, Minneapolis
  • Linda Duerr, The Restaurant at 1900, Mission Woods, KS
  • Michael Gallina, Vicia, St.
  • Nicholas Goellner, The Antler Room, Kansas City, MO
  • Vaughn Good, Fox and Pearl, Kansas City, MO
  • Lona Luo, Lona ’s Lil Eats, St.
  • Benjamin Maides, Au Courant Regional Kitchen, Omaha, NE
  • Jamie Malone, Grand Café, Minneapolis
  • Jesse Mendica, Olive + Oak, Webster Groves, MO
  • Loryn Nalic, Balkan Treat Box, Webster Groves, MO
  • Christina Nguyen, Hai Hai, Minneapolis
  • Sean Pharr, Mint Mark, Madison, WI
  • Joe Tripp, Harbinger, Des Moines, IA
  • Hai Truong, Ngon Vietnamese Bistro, Paul, MN
  • David Utterback, Yoshitomo, Omaha, NE

Beste sjef: Mountain (CO, ID, MT, UT, WY)

  • Carrie Baird, Bar Dough, Denver
  • Jen Castle en Blake Spalding, Hell ’s Backbone Grill & amp Farm, Boulder, UT
  • Jeff Drew, Snake River Grill, Jackson, WY
  • Nick Fahs, David Barboza en Mike Blocher, Table X, Salt Lake City
  • Caroline Glover, Annette, Aurora, CO
  • Briar Handly, Handle, Park City, UT
  • Duncan Holmes, Beckon, Denver
  • Peggi Ince-Whiting, Kyoto Japanese Restaurant, Salt Lake City
  • Suchada Johnson, Teton Thai, Teton Village, WY
  • Sarah Kelly, Petite 4, Boise, ID
  • Tommy Lee, Hop Alley, Denver
  • Brother Luck, Four deur Brother Luck, Colorado Springs, CO
  • Josh Niernberg, Bin 707 Foodbar, Grand Junction, CO
  • Cindhura Reddy, Spuntino, Denver
  • Dana Rodriguez, Super Mega Bien, Denver
  • Moudi Sbeity en Derek Kitchen, Laziz Kitchen, Salt Lake City
  • Nick Steen, Walkers Grill, Billings, MT
  • Dave Wells, proelokaal by Chico Hot Springs Resort & amp Spa, Pray, MT
  • Kelly Whitaker, The Wolf ’s Tailor, Denver
  • Luis Young, Penrose Room, Colorado Springs, CO

Beste sjef: New York State

  • Einat Admony, Balaboosta, NYC
  • Albert Bartley, Top Taste, Kingston, NY
  • Emma Bengtsson, Aquavit, NYC
  • Nick Curtola, The Four Horsemen, NYC
  • David DiBari, The Cookery, Dobbs Ferry, NY
  • Eric Gao, O Mandarin, Hartsdale, NY
  • Sean Gray, Momofuku Ko, NYC
  • Brooks Headley, Superiority Burger, NYC
  • Jenny Kwak, Haenyeo, NYC
  • Chintan Pandya, Adda, NYC
  • Kyo Pang, Kopitiam, NYC
  • Junghyun Park, Atomix, NYC
  • Carla Perez-Gallardo en Hannah Black, Lil 'Deb ’s Oasis, Hudson, NY
  • Erik Ramirez, Llama Inn, NYC
  • Ann Redding en Matt Danzer, oom Boons, NYC
  • Angie Rito en Scott Tacinelli, Don Angie, NYC
  • Daniela Soto-Innes, ATLA, NYC
  • Jeremiah Stone en Fabián von Hauske, Wildair, NYC
  • Alex Stupak, Empellón, NYC
  • Helen You, Dumpling Galaxy, NYC

Beste sjef: Noordoos (CT, MA, ME, NH, RI, VT)

  • Tyler Anderson, Millwright ’s Restaurant, Simsbury, CT
  • Tracy Chang, Pagu, Cambridge, MA
  • Cara Chigazola Tobin, Honey Road, Burlington, VT
  • Vien Dobui, CÔNG TU BOˆT, Portland, ME
  • Carl Dooley, The Table at Season to Taste, Cambridge, MA
  • Tiffani Faison, Orfano, Boston
  • Devin Finigan, Aragosta by Goose Cove, Deer Isle, ME
  • Erin French, The Lost Kitchen, Freedom, ME
  • Mayumi Hattori, The Club Car, Nantucket, MA
  • Seizi Imura, Cafe Sushi, Cambridge, MA
  • Ben Jackson, Drifters Wife, Portland, ME
  • Krista Kern Desjarlais, The Purple House, North Yarmouth, ME
  • James Mark, Big King, Providence
  • Greg Mitchell en Chad Conley, Palace Diner, Biddeford, ME
  • Ravin Nakjaroen, Long Grain, Camden, ME
  • Cassie Piuma, Sarma, Somerville, MA
  • David Vargas, Vida Cantina, Portsmouth, NH
  • Derek Wagner, Nicks on Broadway, Providence
  • Douglass Williams, MIDA, Boston

Beste sjef: Noordwes en Stille Oseaan (AK, HI, OR, WA)

  • Chera Amlag, Hood Famous Cafe + Bar, Seattle
  • Jay Blackinton, Hogstone ’s Wood Oven, Orcas Island, WA
  • Peter Cho, Han Oak, Portland, OR
  • Logan Cox, Homer, Seattle
  • Gregory Gourdet, vertrek, Portland, OR
  • Sun Hong, By Tae, Seattle
  • Chris Kajioka en Anthony Rush, Senia, Honolulu
  • Mitch Mayers, Sawyer, Seattle
  • Katy Millard, Coquine, Portland, OR
  • Sarah Minnick, Lovely ’s Fifty Fifty, Portland, OF
  • Kristen Murray, MÅURICE, Portland, OR
  • Keiji Nakazawa, Sushi Sho, Waikiki Beach, HI
  • Ryan Roadhouse, Nodoguro, Portland, OR
  • Beau Schooler, in Bocca Al Lupo, Juneau, AK
  • Sheldon Simeon, Lineage, Wailea, HI
  • Mutsuko Soma, Kamonegi, Seattle
  • Naoko Tamura, Shizuku, Portland, OR
  • Aaron Verzosa, Archipelago, Seattle
  • Chad White, Zona Blanca, Spokane, WA
  • Rachel Yang en Seif Chirchi, Joule, Seattle

Beste sjef: Suid (AL, AR, Statebond van Puerto Rico, FL, LA, MS)

  • Blake Aguillard en William “Trey” Smith, Saint-Germain, New Orleans
  • Lindsay Autry, The Regional Kitchen & amp Public House, West Palm Beach, FL
  • Bill Briand, Fisher's#8217s Upstairs at Orange Beach Marina, Orange Beach, AL
  • Paxx Caraballo Moll, Jungle BaoBao, San Juan, PR
  • Derek Emerson, CAET, Ridgeland, MS
  • Jose Enrique, Jose Enrique, San Juan, PR
  • Kristen Essig en Michael Stoltzfus, Coquette, New Orleans
  • Luciana Giangrandi en Alex Meyer, Boia De, Miami
  • Hao Gong, LUVI Restaurant, New Orleans
  • Michael Gulotta, Maypop, New Orleans
  • Mason Hereford, Turkey and the Wolf, New Orleans
  • Timothy Hontzas, Johnny ’s Restaurant, Homewood, AL
  • Natalia Lucía Vallejo, Cocina al Fondo, San Juan, PR
  • Duane Nutter, Southern National, Mobile, AL
  • Niven Patel, Ghee, Miami
  • Rafael Rios, Yeyo ’s Mexican Grill, Bentonville, AR
  • Austin Sumrall, White Pillars, Biloxi, MS
  • Isaac Toups, Toups ’ Meatery, New Orleans

Beste sjef: Suidoos (GA, KY, NC, SC, TN, WV)

  • Katie Button, Cúrate, Asheville, NC
  • Gregory Collier, Uptown Yolk, Charlotte, NC
  • Adam Cooke, bogrond kombuis en amp mark, Travellers Rest, SC
  • Cassidee Dabney, The Barn at Blackberry Farm, Walland, TN
  • Steven Devereaux Greene, reiers by The Umstead Hotel and Spa, Cary, NC
  • Bryan Furman, B ’s Cracklin ’ Barbecue, Atlanta
  • Josh Habiger, Bastion, Nashville
  • Meherwan Irani, Chai Pani, Asheville, NC
  • Kevin Johnson, The Grocery, Charleston, SC
  • Philip Krajeck, FOLK, Nashville
  • Joe Kindred, Kindred, Davidson, NC
  • Cheetie Kumar, Garland, Raleigh, NC
  • Jiyeon Lee en Cody Taylor, Heirloom Market BBQ, Atlanta
  • Leonard Lewis, Bones, Atlanta
  • Ricky Moore, Saltbox Seafood Joint, Durham, NC
  • Annie Pettry, Decca, Louisville, KY
  • Andy Ticer en Michael Hudman, Andrew Michael Italian Kitchen, Memphis, TN
  • Julia Sullivan, Henrietta Red, Nashville
  • Viviek Surti, Tailor, Nashville
  • Shamil Velazquez, Delaney Oyster House, Charleston, SC

Beste sjef: Suidwes (AZ, NM, NV, OK)

  • Lisa Becklund, Living Kitchen Farm & amp Dairy, Depew, OK
  • Nicole Brisson, Locale, Las Vegas
  • Jeff Chanchaleune, Gun Izakaya, Oklahoma City
  • Alan Ji, Mott 32, Las Vegas
  • Stephen Jones, The Larder + The Delta, Phoenix
  • Shinji Kurita, Shinbay Omakase Room, Scottsdale, AZ
  • Danielle Leoni, The Breadfruit & amp Rum Bar, Phoenix
  • Maria Mazon, BOCA Tacos y Tequila, Tucson, AZ
  • Josie en Teako Nunn, Sparky ’s Burgers, Barbeque, & amp; Espresso, Hatch, NM
  • Fernando Olea, Sazón Restaurant, Sante Fe
  • Jonathan Perno, Campo by Los Poblanos Historic Inn & amp Organic Farm, Los Ranchos de Albuquerque, NM
  • Chrysa Robertson, Rancho Pinot, Scottsdale, AZ
  • Silvana Salcido Esparza, Barrio Café Gran Reserva, Phoenix
  • Samantha Sanz, Talavera, Scottsdale, AZ
  • Jeff Smedstad, Elote Cafe, Sedona, AZ
  • Kevin Snell, Amelia, Tulsa, OK
  • Ryan Swanson, Kai, Gila River Indian Community, Chandler, AZ
  • James Trees, Esther ’s Kitchen, Las Vegas

Beste sjef: Texas

  • Dawn Burrell, Kulture, Houston
  • Kevin Fink, Emmer & Rye, Austin
  • Michael Fojtasek, Olamaie, Austin
  • Alexandra Gates, Cochineal, Marfa, TX
  • Manabu Horiuchi, Kata Robata, Houston
  • Anita Jaisinghani, Pondicheri, Houston
  • Molly McCook, Ellerbe Fine Foods, Fort Worth, TX
  • Steve McHugh, genees, San Antonio
  • Aldo Mora, Cafe Central, El Paso, TX
  • Trong Nguyen, Crawfish & Noodles, Houston
  • Misti Norris, Petra and the Beast, Dallas
  • Alex Paredes, Carnitas Lonja, San Antonio
  • Esaul Ramos, 2M Smokehouse, San Antonio
  • Regino Rojas, Revolver Taco Lounge, Dallas
  • Teiichi Sakurai, Tei-An, Dallas
  • Donny Sirisavath, Khao Noodle Shop, Dallas
  • Norma Frances “ Tootsie ” Tomanetz, Snow ’s BBQ, Lexington, TX
  • Jason Vaughan, Nancy ’s Hustle, Houston
  • Iliana de la Vega, El Naranjo, Austin
  • Laurie Williamson, Rancho Loma, Talpa, TX

Oor die James Beard -toekennings in 2020

Die James Beard -toekennings in 2020 is die 30ste herdenking van Amerika se mees gesogte en omvattende eerbewys vir sjefs, restaurante, joernaliste, skrywers en ander leiers in die voedsel- en drankbedryf.

Gedurende hul geskiedenis van drie dekades het die Beard-toekennings tendense in die Amerikaanse voedselkultuur veroorsaak en weerspieël. Om die verlede te herdenk, die hede te eer en na die toekoms te kyk, vier die Stigting die semifinaliste, genomineerdes, wenners, geleenthede en mylpale wat die dinamiese en altyd verhelderende voedsel- en restaurantgemeenskap wat ons vandag het, geskep het.

Die James Beard -toekennings, wat die stigting se Good Food for Good ™ -mantra bevat, ondersteun volhoubaarheid, geslagsgelykheid, insluiting, billikheid en toegang vir almal. As toonaangewende maatstaf vir kulinêre uitnemendheid, sal die toekennings voortgaan om die missie van die James Beard Foundation te ondersteun om die voedselkultuur van Amerika lekkerder, diverser en volhoubaarder te maak vir almal: om die verlede te vier terwyl die toekoms beveg word.

Die semifinaliste van die Restaurant and Chef Awards word op Woensdag 26 Februarie 2020 bekend gemaak. Benoemdes vir alle toekenningskategorieë word op Woensdag 25 Maart 2020 in Philadelphia by The Barnes Foundation in samewerking met VISIT PHILADELPHIA® bekend gemaak. Die vieringe begin op Vrydag 24 April 2020 in New York tydens die James Beard Foundation Media Awards wat in samewerking met HOUSTON FIRST © aangebied word, 'n eksklusiewe geleentheid ter ere van die land se voorste kookboekskrywers, vervaardigers van kookkuns en gasheer, en kos joernaliste wat by Pier Sixty by Chelsea Piers sal plaasvind.

Die gebeure gaan dan na Chicago met die Leadership Awards Dinner, aangebied in samewerking met Deloitte, wat op Sondag 3 Mei 2020 plaasvind, waar eerbewoners erkenning sal kry vir hul werk om 'n meer gesonde, volhoubare en regverdige voedselwêreld te skep. Die James Beard Awards -gala vind op Maandag 4 Mei 2020 by die Lyric Opera van Chicago plaas. Tydens die geleentheid, wat oop is vir die publiek, word toekennings vir die kategorieë Restaurant en Chef en Restaurant Design uitgedeel, tesame met spesiale prestasie -toekennings Lifetime Achievement, Design Icon en America's Classics. 'N Gala -onthaal volg onmiddellik met topsjefs en drankprofessionele van regoor die land.

Vir die eerste jaar ooit bring die James Beard Awards House, aangebied deur Capital One, amptelike kredietkaart en bankvennoot van die Stigting, 'n dinamiese, sentrale bymekaarkomplek tydens die toekenningsnaweek, oop op Sondag 3 Mei en Maandag 4 Mei, 2020, by die Ou Poskantoor (W. Van Burenstraat 433, Chicago, IL). Die Awards House bied gaste wat die toekennings bywoon, lede van die bedryf en die breë publiek 'n kans om deel te neem aan programme wat gesprekke insluit wat fokus op kwessies wat die gemeenskap raak, soos rassegelykheid, volhoubaarheid, wyntariewe en meer. Plaaslike vennote Kies Chicago, The Illinois Restaurant Association (IRA), Chicago Council on Global Affairs, en verskeie restaurantgroepe en sjefs in Chicago, sal op 'n prettige en heerlike manier hul intrek neem. 'N Samewerkingsruimte, 'n mediasitkamer, gasvryheids- en kroegareas en eenmalige geleenthede met borge en vriende van die Stigting sal volop wees. 'N Spesiale foto -uitstalling vir die 30ste bestaansjaar wat deur die fotograaf Melanie Dunea geskep is met die wenners van die James Beard -toekenning en mylpale, sal oop wees vir gaste. Die volledige lys van geleenthede en programmering sal voortdurend op die webwerf van die Stigting opgedateer word, en kaartjie -inligting word binnekort verskaf.

Die James Beard -toekennings vir 2020 word uitgereik deur Capital One, die amptelike kredietkaart en bankvennoot van die James Beard Foundation. Deur hierdie eerste vennootskap geniet Capital One-kaarthouers eksklusiewe toegang tot die kenmerkende James Beard Foundation-programme, waaronder die Taste America-toer, JBF Greens: Foodies Under Forty en die ikoniese James Beard House.

Die James Beard-toekennings word met trots aangebied deur Choose Chicago en die Illinois Restaurant Association en word aangebied in samewerking met Chicago O'Hare en Midway Internasionale Lughawens en Magellan Corporation, asook die volgende vennote: Premierborge: All-Clad Metalcrafters, American Airlines, die amptelike lugredery van die James Beard Foundation, HMSHost, Lavazza, S.Pellegrino® Sparkling Natural Mineral Water Supporting Sponsors: Marriott Bonvoy ™, National Restaurant Association®, Skuna Bay Salmon, Tabasco® Sauce, Valrhona, White Claw® Hard Seltzer, Windstar Cruises, die amptelike vaartlyn van die James Beard Foundation Gala Reception Sponsors: Ecolab, Front of the House®, Kendall College, met ekstra ondersteuning van VerTerra Dinnerware. Intersport is die amptelike uitsaaivriend van die James Beard -toekennings in 2020.

Die James Beard -toekennings, wat in 1990 gestig is, erken kulinêre spesialiste vir uitnemendheid en prestasie op hul gebied en bevorder die missie van die stigting om sjefs en ander leiers te vier, te voed en te eer, wat die voedselkultuur van Amerika heerliker, meer divers en volhoubaar maak vir almal. Die eerste James Beard -toekennings is in 1991 toegeken. Die James Beard -toekennings word beheer deur die vrywillige toekenningskomitee. Elke toekenningsprogram (restaurante en sjefs, boeke, joernalistiek, ontwerp, uitsaaimedia en leierskap) het 'n eie subkomitee wat bestaan ​​uit professionele persone in die bedryf wat hul tyd vrywillig toespits op die beleid, prosedures en keuring van beoordelaars vir hul onderskeie toekenningsprogramme. Alle wenners van die James Beard -toekenning ontvang 'n sertifikaat en 'n medalje wat gegraveer is met die James Beard Foundation -toekennings.


James Beard Foundation kondig die semifinaliste van restaurant- en sjef 2020 aan

New York, NY ( RestaurantNews.com ) Die James Beard -stigting het vandag sy lys met semifinaliste vir restaurante en sjefpryse bekend gemaak voor die 30ste jaarlikse James Beard -toekennings wat deur Capital One aangebied word. Die gesogte groep semifinaliste verteenwoordig 'n wye versameling kookkuns -talent, van uitsonderlike sjefs en eetplekke in twaalf streke tot die beste nuwe restaurant, uitstekende kroegprogram, uitstaande bakker en 'n rising star -sjef van 30 jaar of jonger. Die volledige lys van 2020 -halfeindstryders kan aan die einde van die persverklaring of direk by die James Beard Foundation webwerf.

Die Stigting maak die finale genomineerdes vir alle toekenningskategorieë tydens 'n regstreekse perskonferensie in Philadelphia op Woensdag 25 Maart 2020 bekend in samewerking met Constellation Culinary Group. Jeff Guaracino, president en uitvoerende hoof van VISIT PHILADELPHIA®, en Clare Reichenbach, uitvoerende hoof van die James Beard-stigting, is die perskonferensie en die ooreenstemmende ontbyt by die Barnes Foundation.

Benoemdes vir meer as 50 toekenningskategorieë, insluitend Restaurant en sjef, restaurantontwerp en media, sal bekend gemaak word. Die geleentheid vind om 09:00 plaas. ET en word regstreeks aanlyn gestroom (besonderhede oor die James Beard Foundation webwerf).

Oorsig van die toekenningsproses vir restaurante en sjefs

Die James Beard-stigting hou 'n aanlyn oop oproep vir inskrywings wat middel Oktober van elke jaar begin. Inskrywings wat ontvang word, tesame met insette wat deur 'n onafhanklike vrywilligersgroep van meer as 250 paneellede regoor die land aangevra is, word deur die restaurant- en sjefkomitee hersien om te bepaal of hulle geskik is en om plaaslike verteenwoordiging. Op grond van die resultate en geskiktheidsvereistes vir elke toekenning, lewer die komitee dan 'n nominasie -stembrief waarin die semifinaliste in elk van die 23 kategorieë Restaurant en Chef -toekenning verskyn. Die lys van semifinaliste word dan deur meer as 600 beoordelaars van regoor die land gestem om die finale genomineerdes in elke kategorie te bepaal. Dieselfde groep beoordelaars, wat bestaan ​​uit toonaangewende plaaslike restaurantkritici, kos- en wynredakteurs, kulinêre opvoeders en voormalige wenners van die James Beard -toekenning, stem dan oor die genomineerdes om die wenners te kies. Tabelle om die genomineerdes en wenners te bepaal, word deur die onafhanklike ouditeure EisnerAmper gedoen. Die beheerliggaamskomitee, kuratorium en personeel van die James Beard -stigting stem nie, en die uitslae word vertroulik gehou totdat die wenners in Mei aangebied word. James Beard Awards -beleid en -prosedures kan hersien word by jamesbeard.org/awards/policies.

2020 James Beard -toekennings
Restaurant- en sjefprys -semifinaliste en toekenningskriteria

Beste nuwe restaurant

'N Restaurant wat in 2019 geopen is, toon reeds uitnemendheid in kookkuns en gasvryheid, en dit sal waarskynlik in die komende jare 'n beduidende impak hê.

  • Outomatiese seekos en oesters, Birmingham, AL
  • Beit Rima, San Francisco
  • Die blinde bok, Houston
  • Cocina al Fondo, San Juan, PR
  • Cultura, Asheville, NC
  • Demi, Minneapolis
  • Eem, Portland, OR
  • Fox & the Knife, Boston
  • Gado Gado, Portland, OR
  • Gianna, New Orleans
  • Golden Diner, NYC
  • Il Nido, Seattle
  • iNDO, St.
  • Kalaya, Philadelphia
  • K? Wi, NYC
  • Lui Betty, Atlanta
  • Nightshade, Los Angeles
  • Oak Hill Café & amp Farm, Greenville, SC
  • Pasjoli, Santa Monica, CA
  • Rooster & Owl, Washington, C.
  • Saffraan De Twah, Detroit
  • Salarisman, Dallas
  • Squable, Houston
  • Sondag Vinyl, Denver
  • Tanám, Somerville, MA
  • Thamee, Washington, C.
  • Thattu, Chicago
  • Tzuco, Chicago
  • Vecina, Phoenix
  • Verjus, San Francisco

Uitstekende bakker

'N Gebaksjef of bakker wat besondere vaardigheid, integriteit en karakter toon in die bereiding van nageregte, gebak of brood wat in 'n klein bakkery bedien word. Moet die afgelope vyf jaar as patisserie of bakker gewerk het.

  • Kim Boyce, Bakeshop, Portland, OR
  • Spencer Budros, Pistacia Vera, Columbus, OH
  • Evrim Dogu en Evin Dogu, Sub Rosa Bakery, Richmond, VA
  • Tova du Plessis, Essen Bakery, Philadelphia
  • Graison Gill, Bellegarde Bakery, New Orleans
  • Zachary Golper, Bien Cuit, NYC
  • Clyde Greenhouse, Kessler Baking Studio, Dallas
  • Don Guerra, Barrio Bread, Tucson, AZ
  • Briana Holt, Tandem Coffee + Bakery, Portland, ME
  • Maura Kilpatrick, Sofra Bakery, Cambridge, MA
  • Ayako Kurokawa, Burrow, NYC
  • Lisa Ludwinski, Sister Pie, Detroit
  • Moshit Mizrachi-Gabbitas, Janjou Pâtisserie, Boise, ID
  • David Norman, Easy Tiger Bake Shop & amp; Beer Garden, Austin
  • Taylor Petrehn, 1900 Barker, Lawrence, KS
  • Nathaniel Reid, Nathaniel Reid Bakery, Kirkwood, MO
  • Avery Ruzicka, Manresa Bread, Los Gatos, CA
  • Matt Tinder, Saboteur Bakery, Bremerton, WA
  • Chris Wilkins, Root Baking Co., Atlanta
  • Na Young Ma, Proof Bakery, Los Angeles

Uitstekende kroegprogram

'N Restaurant of kroeg wat uitsonderlike sorg en vaardigheid toon in die keuse, voorbereiding en bedien van cocktails, sterk drank en/of bier.

  • Anvil Bar & amp; Refuge, Houston
  • The Atomic Lounge, Birmingham, AL
  • The Baldwin Bar, Woburn, MA
  • Bar Leather Apron, Honolulu
  • Clavel Mezcaleria, Baltimore
  • Colita, Minneapolis
  • Bestaande toestande, NYC
  • Uitgeweken, Portland, OR
  • Horse Inn, Lancaster, PA
  • Kimball House, Decatur, GA
  • La Factoría, San Juan, PR
  • Las Almas Rotas, Dallas
  • Leyenda, Brooklyn, NY
  • Little Rituals, Phoenix
  • Lost Lake, Chicago
  • OTOTO, Los Angeles
  • Novare Res Bier Café, Portland, ME
  • Sugar House, Detroit
  • Trick Dog, San Francisco
  • Williams & Graham, Denver

Uitstekende sjef (aangebied deur all-clad metalcrafters)

'N Sjef wat hoë kulinêre standaarde stel en wat 'n positiewe voorbeeld vir ander voedselprofessionele was. Moet die afgelope vyf jaar as sjef gewerk het.

  • Andrew Carmellini, Locanda Verde, NYC
  • Ann Cashion, Johnny ’s Half Shell, Washington, C.
  • John Fleer, Rabarber, Asheville, NC
  • Nobuo Fukuda, Nobuo by Teeter House, Phoenix
  • Sarah Grueneberg, Monteverde, Chicago
  • Gavin Kaysen, Spoon and Stable, Minneapolis
  • Melissa Kelly, Primo, Rockland, ME
  • David Kinch, Manresa, Los Gatos, CA
  • Christopher Kostow, The Restaurant at Meadowood, St. Helena, CA
  • Corey Lee, Benu, San Francisco
  • Ludo Lefebvre, Trois Mec, Los Angeles
  • Donald Link, Herbsaint, New Orleans
  • Maricel Presilla, Cucharamama, Hoboken, NJ
  • Missy Robbins, Lilia, NYC
  • Gabriel Rucker, Le Pigeon, Portland, OR
  • Holly Smith, Cafe Juanita, Kirkland, WA
  • Ana Sortun, Oleana, Cambridge, MA
  • Vikram Sunderam, Rasika, Washington, C.
  • Marc Vetri, Vetri Cucina, Philadelphia
  • Justin Yu, Theodore Rex, Houston

Uitstekende gasvryheid (aangebied deur American Airlines)

'N Restaurant wat vyf of meer jaar in werking is en wat konsekwentheid en besondere bedagsaamheid in gasvryheid en diens toon.

  • 15 Fox Place, Jersey City, NJ
  • 1919, San Juan, PR
  • Angus Barn Steakhouse, Raleigh, NC
  • Black Trumpet Bistro, Portsmouth, NH
  • Brigtsen ’s, New Orleans
  • Canlis, Seattle
  • Chez Fonfon, Birmingham, AL
  • Dominique Ansel Bakery, NYC
  • HOBNOB, Racine, WI
  • Hugo ’s, Houston
  • Kai, Phoenix
  • Leon's Fine Poultry & amp Oyster Shop, Charleston, SC
  • Love Handle, Indianapolis
  • Marcel ’s, Washington, C.
  • Mi Nidito Restaurant, Tucson, AZ
  • Mistral, Boston
  • Pekin Noodle Parlour, Butte, MT
  • Saison, San Francisco
  • Swan Oyster Depot, San Francisco
  • Zingerman ’s Roadhouse, Ann Arbor, MI

Uitstekende gebaksjef (aangebied deur Lavazza)

'N Patisserie of bakker wat besondere vaardigheid, integriteit en karakter toon in die bereiding van nageregte, gebak of brood wat in 'n restaurant bedien word. Moet die afgelope vyf jaar as patisserie of bakker gewerk het.

  • Antonio Bachour, Bachour, Coral Gables, FL
  • Neil Blazin, Driftwood Oven, Pittsburgh
  • Lincoln Carson, Bon Temps, Los Angeles
  • Ali en Kevin Cohane, Persephone, Jackson, WY
  • Renae Connolly, Benedetto, Cambridge, MA
  • Juan Contreras, Atelier Crenn, San Francisco
  • Megan Garrelts, Rye, Leawood, KS
  • Sylvia Gould, Kool Beanz Cafe, Tallahassee, FL
  • Maggie Huff, Homewood, Dallas
  • Margarita Manzke, Republiek, Los Angeles
  • Claudia Martinez, Tiny Lou ’s, Atlanta
  • Mimi Mendoza, Senia, Honolulu
  • Diane Moua, Lepel en stal, Minneapolis
  • Natasha Pickowicz, Flora Bar, NYC
  • Ricardo “ Ricchi ” Sanchez, Bullion, Dallas
  • Emily Spurlin, Lula Cafe, Chicago
  • Krystle Swenson, Crawford en Son, Raleigh, NC
  • Katherine Thompson, Thompson Italian, Falls Church, VA
  • Miro Uskokovic, Gramercy Tavern, NYC
  • Country Velador, Super Chunk Sweets & amp; Treats, Scottsdale, AZ

Uitstekende restaurant (aangebied deur S.Pellegrino® Sparkling Natural Mineral Water)

'N Restaurant wat konstante uitnemendheid toon in voedsel, atmosfeer, diens en bedrywighede. Moet 10 of meer agtereenvolgende jare in besigheid gewees het.

  • Boka, Chicago
  • Bolete, Bethlehem, PA
  • FIG, Charleston, SC
  • Fore Street, Portland, ME
  • Frasca Food and Wine, Boulder, CO
  • Hà VL, Portland, OR
  • House of Prime Rib, San Francisco
  • Jaleo, Washington, C.
  • Kogi BBQ, Los Angeles
  • Komi, Washington, C.
  • La Morada, NYC
  • Mai Lee, Brentwood, MO
  • Michael se ware kos en drank, Miami
  • Neptune Oyster, Boston
  • Pizzeria Bianco, Phoenix
  • Die oorspronklike Ninfa ’s op navigasie, Houston
  • Kweper, San Francisco
  • Restaurant Alma, Minneapolis
  • SriPraPhai, NYC
  • Sushi Den, Denver

Uitstekende restaurateur (aangebied deur Magellan Corporation)

'N Restaurateur wat kreatiwiteit toon in entrepreneurskap en integriteit in restaurantbedrywighede. Moet minstens 10 jaar in die restaurantbedryf gewees het. Moet die afgelope vyf jaar nie genomineer gewees het vir 'n sjef -toekenning van die James Beard Foundation nie.

  • Paul Bartolotta, The Bartolotta Restaurants, Milwaukee (Ristorante Bartolotta, Harbour House, Lake Park Bistro, en ander)
  • Jamie Bissonnette en Ken Oringer, JK Food Group, Boston (Little Donkey, Toro, Coppa)
  • JoAnn Clevenger, Upperline Restaurant, New Orleans
  • Sameer Eid en Samy Eid, Birmingham, MI, en Detroit (Phoenicia, Forest, Leila)
  • Benjamin Goldberg en Max Goldberg, Strategic Hospitality, Nashville (The Catbird Seat, The Patterson House, Henrietta Red, en ander)
  • Ruth Gresser, Pizzeria Paradiso, Washington, DC (Pizzeria Paradiso)
  • Martha Hoover, Patachou Inc., Indianapolis (Café Patachou, Public Greens, Bar One Fourteen en ander)
  • Jennifer Jasinski, Beth Gruitch, Crafted Concepts, Denver (Rioja, Bistro Vendôme, Stoic & amp Genuine, en ander)
  • Mike Mastro en Jeff Mastro, Prime Steak Concepts, Scottsdale, AZ (Dominick's Steakhouse, Steak 44, Ocean 44)
  • Thomas McNaughton, David Steele en David White, Ne Timeas Restaurant Group, San Francisco (Meel + Water, Central Kitchen, Trick Dog)
  • Larry McGuire, McGuire Moorman Hospitality, Austin (Jeffrey ’s, Perla's, Pool Burger, en ander)
  • Jay McSharry, Portsmouth, NH (Jumpin ’ Jay ’s Fish Cafe, Vida Cantina, Moxy en ander)
  • Ouita Michel, Ouita Michel -restaurantfamilie, Lexington, KY (Holly Hill Inn, The Midway Bakery and Cafe, Honeywood en ander)
  • Willy Ng, Magic Gourmet Trading, San Francisco (Koi Palace, Dragon Beaux, Palette Tea House)
  • Akkapong “Earl” Ninsom, Portland, OR (Langbaan, PaaDee, Hat Yai)
  • Steve Palmer, The Indigo Road, Charleston, SC (Indaco, The Macintosh, O-Ku Sushi, en ander)
  • Alex Raij en Eder Montero, NYC (La Vara, Saint Julivert Fisherie, Txikito)
  • Cookie Till, Margate, NJ (Steve en Cookie ’s, Ventnor No. 7311)
  • Tracy Vaught, H Town Restaurant Group, Houston (Hugo ’s, Xochi, Caracol, en ander)
  • Jason Wang, Xi ’an Famous Foods, NYC

Uitstekende wynprogram

'N Restaurant of kroeg wat uitnemendheid in wynbediening toon deur 'n noukeurige wynlys en 'n goed ingeligte benadering om kliënte te help om wyn te kies en te drink.

  • Bacchanal, New Orleans
  • Beholder, Indianapolis
  • Canard, Portland, OR
  • COTE, NYC
  • Death & amp Taxes, Raleigh, NC
  • element 47 by The Little Nell, Aspen, CO
  • Flight Wine Bar, Washington, C.
  • FnB, Scottsdale, AZ
  • Groot China, Berkeley, CA
  • Grill 23, Boston
  • Henry, Boston
  • Le Caveau, Philadelphia
  • L ’Oursin, Seattle
  • Lucky Palace, Bossier City, LA
  • Miller Union, Atlanta
  • The Morris, San Francisco
  • Night + Market Sahm, Venesië, CA
  • Ops, NYC
  • Rosie Cannonball, Houston
  • Spiaggia, Chicago

Uitstekende produsent van wyn, bier of sterk drank

'N Bier-, wyn- of sterk drankprodusent wat konsekwentheid en besonderse vaardigheid in sy of haar ambag toon.

  • Scott Blackwell en Ann Marshall, High Wire Distilling Co., Charleston, SC
  • Jean Broillet IV, Tired Hands Brewing Company, Ardmore, PA
  • Cathy Corison, Corison Winery, St. Helena, CA
  • Brianne Day, Day Wines, Dundee, OR
  • Austin Evans en Richard Patrick Jr., Cathead Distillery, Jackson, MS
  • David Favela, Border X Brewing, San Diego
  • Aaron Fox en Daniel de la Nuez, Forthave Spirits, NYC
  • Deirdre Heekin, La Garagista Farm + Winery, Barnard, VT
  • Nancy Irelan en Mike Schnelle, Red Tail Ridge Winery, Penn Yan, NY
  • Marika Josephson en Aaron Kleidon, Scratch Brewing Company, Ava, IL
  • Drew Kulsveen, Willett Distillery, Bardstown, KY
  • Todd Leopold en Scott Leopold, Leopold Bros., Denver
  • Steve Luke, Cloudburst Brewing, Seattle
  • André Hueston Mack, Maison Noir Wines, McMinnville, OR
  • Kim McPherson, McPherson Cellars, Lubbock, TX
  • Amanda en Stephen Paul, Whiskey Del Bac, Tucson, AZ
  • Yoshihiro Sako, Den Sake -brouery, Oakland, CA
  • Jeffrey Stuffings en Michael Stuffings, Jester King Brewery, Austin
  • Rutger de Vink, RdV Vineyards, Delaplane, VA
  • Lance Winters, George Spirits, Alameda, CA

Rising Star -sjef van die jaar (Aangebied deur S.Pellegrino® Sparkling Natural Mineral Water) 'N Sjef van 30 jaar of jonger wat uitstaande talent, karakter en leierskapvermoë toon, en wat waarskynlik in die komende jare 'n beduidende impak sal hê.

  • Will Aghajanian en Liz Johnson, The Catbird Seat, Nashville
  • Angel Barreto, Anju, Washington, C.
  • Nick Bognar, iNDO, St.
  • Trigg Brown, Win Son, Brooklyn, NY
  • Ana Castro, Thalia, New Orleans
  • Valerie Chang, ITAMAE, Miami
  • Bria Downey, Clay Pigeon Food & amp Drink, Fort Worth, TX
  • Alisha Elenz, mfk./Bar Biscay, Chicago
  • Robbie Felice, Viaggio Ristorante, Wayne, NJ
  • Rikki Giambruno, Hyacinth, Paul, MN
  • Mariana Gonzalez-Trasvina, Bar ‘Cino, Newport, RI
  • Jesse Ito, Royal Izakaya, Philadelphia
  • Matthew Kammerer, Harbor House Inn, Elk, CA
  • Zoë Kanan, Simon & The Whale, NYC
  • Liz Kenyon, Rupee Bar, Seattle
  • Jeanine Lamadieu, Y? Gen, Chicago
  • Irene Li, Mei Mei, Boston
  • Gaby Maeda, State Bird Provisions, San Francisco
  • Daniela Moreira, Timber Pizza Co., Washington, C.
  • Henry Moso, Kabooki Sushi, Orlando, FL
  • Shota Nakajima, Adana, Seattle
  • Austin Nickel, Spuntino, Denver
  • Johnny Ortiz, /Shed, La Madera, NM
  • Lena Sareini, Selden Standard, Detroit
  • Ashleigh Shanti, Benne on Eagle, Asheville, NC
  • Maricela Vega, 8ARM, Atlanta
  • Paola Velez, Kith/Kin, Washington, C.
  • Jon Yao, Kato, Los Angeles

Beste sjefs (aangebied deur Capital One)

Kokke wat hoë kulinêre standaarde stel en ook integriteit en bewonderenswaardige leierskapsvaardighede in hul onderskeie streke toon. 'N Genomineerde kan van enige soort eetplek wees, maar moet minstens vyf jaar as sjef gewerk het, met die drie mees onlangse jare in die streek.

Beste sjef: Kalifornië

  • Genet Agonafer, Meals by Genet, Los Angeles
  • Kim Alter, Nightbird, San Francisco
  • Val M. Cantu, Californios, San Francisco
  • Rocío Camacho, La Diosa de los Moles, Paramount, CA
  • Gabriela Cámara, Cala, San Francisco
  • Josef Centeno, Orsa & amp; Winston, Los Angeles
  • Jeremy Fox, Birdie G ’s, Santa Monica, CA
  • Brandon Go, Hayato, Los Angeles
  • Brandon Jood, Mister Jiu, San Francisco
  • Jessica Koslow, Sqirl, Los Angeles
  • Mourad Lahlou, Mourad, San Francisco
  • Mei Lin, Nightshade, Los Angeles
  • Ori Menashe en Genevieve Gergis, Bavel, Los Angeles
  • Niki Nakayama, n/naka, Los Angeles
  • Brandon Rodgers en Ian Scaramuzza, In Situ, San Francisco
  • Carlos Salgado, Taco María, Costa Mesa, CA
  • Joshua Skenes, hengelaar, San Francisco
  • James Syhabout, Commis, Oakland, CA
  • Karen Taylor Waikiki, El Molino Central, Boyes Hot Springs, CA
  • Pim Techamuanvivit, Kin Khao, San Francisco

Beste sjef: Great Lakes (IL, IN, MI, OH)

  • James Anderson, Ray Ray ’s Hog Pit, Columbus, OH
  • Abra Berens, Granor Farm, Three Oaks, MI
  • Thai Dang, HaiSous, Chicago
  • Brian Jupiter, Frontier, Chicago
  • Gene Kato, Momotaro, Chicago
  • Ji Hye Kim, juffrou Kim, Ann Arbor, MI
  • Jason Hammel, Lula Cafe, Chicago
  • Andy Hollyday, Selden Standard, Detroit
  • Allie La Valle-Umansky, Jeremy Umansky en Kenny Scott, Larder Delicatessen & amp Bakery, Cleveland
  • Abbi Merriss, Bluebeard, Indianapolis
  • Ethan Pikas, Cellar Door Provisions, Chicago
  • Noah Sandoval, Oriole, Chicago
  • Ryan Santos, asseblief, Cincinnati
  • John Shields en Karen Urie Shields, Smyth, Chicago
  • James Rigato, Mabel Gray, Hazel Park, MI
  • Mike Ransom, Ima, Detroit
  • Mariya Russell, Kikk?, Chicago
  • Sarah Welch, Marrow, Detroit
  • Erick Williams, Virtue, Chicago
  • Lee Wolen, Boka, Chicago

Beste sjef: Mid-Atlantic (DC, DE, MD, NJ, PA, VA)

  • Victor Albisu, Poca Madre, Washington, C.
  • Joey Baldino, Zeppoli, Collingswood, NJ
  • Sonnige Baweja, Lehja, Richmond, VA
  • Amy Brandwein, Centrolina, Washington, C.
  • Peter en Lisa Chang, Mama Chang, Fairfax, VA
  • Zenebech Dessu, Zenebech Restaurant, Washington, C.
  • Nicholas Elmi, Laurel, Philadelphia
  • Christian Frangiadis, Spork, Pittsburgh
  • Melissa Hamilton en Christopher Hirsheimer, Canal House Station, Milford, NJ
  • Matthew Kern, Heirloom, Lewes, DE
  • Rich Landau, Vedge, Philadelphia
  • Danny Lee, Anju, Washington, C.
  • Cristina Martinez, South Philly Barbacoa, Philadelphia
  • Taylor Mason, Luca, Lancaster, PA
  • Cagla Onal-Urel, Green Almond Pantry, Washington, C.
  • Peter Prime, Cane, Washington, C.
  • Dan Richer, Razza, Jersey City, NJ
  • Jon Sybert, Tail Up Goat, Washington, C.
  • Cindy Wolf, Charleston, Baltimore
  • Wei Zhu, Chengdu Gourmet, Pittsburgh

Beste sjef: Midde -Weste (IA, KS, MN, MO, NE, ND, SD, WI)

  • Dane Baldwin, die diplomaat, Milwaukee
  • Andrea Baumgardner, Bern Baum ’s, Fargo, ND
  • Karen Bell, Bavette La Boucherie, Milwaukee
  • Steven Brown, Tilia, Minneapolis
  • Michael Corvino, Corvino Supper Club & Tasting Room, Kansas City, MO
  • Daniel del Prado, Martina, Minneapolis
  • Linda Duerr, The Restaurant at 1900, Mission Woods, KS
  • Michael Gallina, Vicia, St.
  • Nicholas Goellner, The Antler Room, Kansas City, MO
  • Vaughn Good, Fox and Pearl, Kansas City, MO
  • Lona Luo, Lona ’s Lil Eats, St.
  • Benjamin Maides, Au Courant Regional Kitchen, Omaha, NE
  • Jamie Malone, Grand Café, Minneapolis
  • Jesse Mendica, Olive + Oak, Webster Groves, MO
  • Loryn Nalic, Balkan Treat Box, Webster Groves, MO
  • Christina Nguyen, Hai Hai, Minneapolis
  • Sean Pharr, Mint Mark, Madison, WI
  • Joe Tripp, Harbinger, Des Moines, IA
  • Hai Truong, Ngon Vietnamese Bistro, Paul, MN
  • David Utterback, Yoshitomo, Omaha, NE

Beste sjef: Mountain (CO, ID, MT, UT, WY)

  • Carrie Baird, Bar Dough, Denver
  • Jen Castle en Blake Spalding, Hell ’s Backbone Grill & amp Farm, Boulder, UT
  • Jeff Drew, Snake River Grill, Jackson, WY
  • Nick Fahs, David Barboza en Mike Blocher, Table X, Salt Lake City
  • Caroline Glover, Annette, Aurora, CO
  • Briar Handly, Handle, Park City, UT
  • Duncan Holmes, Beckon, Denver
  • Peggi Ince-Whiting, Kyoto Japanese Restaurant, Salt Lake City
  • Suchada Johnson, Teton Thai, Teton Village, WY
  • Sarah Kelly, Petite 4, Boise, ID
  • Tommy Lee, Hop Alley, Denver
  • Brother Luck, Four deur Brother Luck, Colorado Springs, CO
  • Josh Niernberg, Bin 707 Foodbar, Grand Junction, CO
  • Cindhura Reddy, Spuntino, Denver
  • Dana Rodriguez, Super Mega Bien, Denver
  • Moudi Sbeity en Derek Kitchen, Laziz Kitchen, Salt Lake City
  • Nick Steen, Walkers Grill, Billings, MT
  • Dave Wells, proelokaal by Chico Hot Springs Resort & amp Spa, Pray, MT
  • Kelly Whitaker, The Wolf ’s Tailor, Denver
  • Luis Young, Penrose Room, Colorado Springs, CO

Beste sjef: New York State

  • Einat Admony, Balaboosta, NYC
  • Albert Bartley, Top Taste, Kingston, NY
  • Emma Bengtsson, Aquavit, NYC
  • Nick Curtola, The Four Horsemen, NYC
  • David DiBari, The Cookery, Dobbs Ferry, NY
  • Eric Gao, O Mandarin, Hartsdale, NY
  • Sean Gray, Momofuku Ko, NYC
  • Brooks Headley, Superiority Burger, NYC
  • Jenny Kwak, Haenyeo, NYC
  • Chintan Pandya, Adda, NYC
  • Kyo Pang, Kopitiam, NYC
  • Junghyun Park, Atomix, NYC
  • Carla Perez-Gallardo en Hannah Black, Lil 'Deb ’s Oasis, Hudson, NY
  • Erik Ramirez, Llama Inn, NYC
  • Ann Redding en Matt Danzer, oom Boons, NYC
  • Angie Rito en Scott Tacinelli, Don Angie, NYC
  • Daniela Soto-Innes, ATLA, NYC
  • Jeremiah Stone en Fabián von Hauske, Wildair, NYC
  • Alex Stupak, Empellón, NYC
  • Helen You, Dumpling Galaxy, NYC

Beste sjef: Noordoos (CT, MA, ME, NH, RI, VT)

  • Tyler Anderson, Millwright ’s Restaurant, Simsbury, CT
  • Tracy Chang, Pagu, Cambridge, MA
  • Cara Chigazola Tobin, Honey Road, Burlington, VT
  • Vien Dobui, CÔNG TU BOˆT, Portland, ME
  • Carl Dooley, The Table at Season to Taste, Cambridge, MA
  • Tiffani Faison, Orfano, Boston
  • Devin Finigan, Aragosta by Goose Cove, Deer Isle, ME
  • Erin French, The Lost Kitchen, Freedom, ME
  • Mayumi Hattori, The Club Car, Nantucket, MA
  • Seizi Imura, Cafe Sushi, Cambridge, MA
  • Ben Jackson, Drifters Wife, Portland, ME
  • Krista Kern Desjarlais, The Purple House, North Yarmouth, ME
  • James Mark, Big King, Providence
  • Greg Mitchell en Chad Conley, Palace Diner, Biddeford, ME
  • Ravin Nakjaroen, Long Grain, Camden, ME
  • Cassie Piuma, Sarma, Somerville, MA
  • David Vargas, Vida Cantina, Portsmouth, NH
  • Derek Wagner, Nicks on Broadway, Providence
  • Douglass Williams, MIDA, Boston

Beste sjef: Noordwes en Stille Oseaan (AK, HI, OR, WA)

  • Chera Amlag, Hood Famous Cafe + Bar, Seattle
  • Jay Blackinton, Hogstone ’s Wood Oven, Orcas Island, WA
  • Peter Cho, Han Oak, Portland, OR
  • Logan Cox, Homer, Seattle
  • Gregory Gourdet, vertrek, Portland, OR
  • Sun Hong, By Tae, Seattle
  • Chris Kajioka en Anthony Rush, Senia, Honolulu
  • Mitch Mayers, Sawyer, Seattle
  • Katy Millard, Coquine, Portland, OR
  • Sarah Minnick, Lovely ’s Fifty Fifty, Portland, OF
  • Kristen Murray, MÅURICE, Portland, OR
  • Keiji Nakazawa, Sushi Sho, Waikiki Beach, HI
  • Ryan Roadhouse, Nodoguro, Portland, OR
  • Beau Schooler, in Bocca Al Lupo, Juneau, AK
  • Sheldon Simeon, Lineage, Wailea, HI
  • Mutsuko Soma, Kamonegi, Seattle
  • Naoko Tamura, Shizuku, Portland, OR
  • Aaron Verzosa, Archipelago, Seattle
  • Chad White, Zona Blanca, Spokane, WA
  • Rachel Yang en Seif Chirchi, Joule, Seattle

Beste sjef: Suid (AL, AR, Statebond van Puerto Rico, FL, LA, MS)

  • Blake Aguillard en William “Trey” Smith, Saint-Germain, New Orleans
  • Lindsay Autry, The Regional Kitchen & amp Public House, West Palm Beach, FL
  • Bill Briand, Fisher's#8217s Upstairs at Orange Beach Marina, Orange Beach, AL
  • Paxx Caraballo Moll, Jungle BaoBao, San Juan, PR
  • Derek Emerson, CAET, Ridgeland, MS
  • Jose Enrique, Jose Enrique, San Juan, PR
  • Kristen Essig en Michael Stoltzfus, Coquette, New Orleans
  • Luciana Giangrandi en Alex Meyer, Boia De, Miami
  • Hao Gong, LUVI Restaurant, New Orleans
  • Michael Gulotta, Maypop, New Orleans
  • Mason Hereford, Turkey and the Wolf, New Orleans
  • Timothy Hontzas, Johnny ’s Restaurant, Homewood, AL
  • Natalia Lucía Vallejo, Cocina al Fondo, San Juan, PR
  • Duane Nutter, Southern National, Mobile, AL
  • Niven Patel, Ghee, Miami
  • Rafael Rios, Yeyo ’s Mexican Grill, Bentonville, AR
  • Austin Sumrall, White Pillars, Biloxi, MS
  • Isaac Toups, Toups ’ Meatery, New Orleans

Beste sjef: Suidoos (GA, KY, NC, SC, TN, WV)

  • Katie Button, Cúrate, Asheville, NC
  • Gregory Collier, Uptown Yolk, Charlotte, NC
  • Adam Cooke, bogrond kombuis en amp mark, Travellers Rest, SC
  • Cassidee Dabney, The Barn at Blackberry Farm, Walland, TN
  • Steven Devereaux Greene, reiers by The Umstead Hotel and Spa, Cary, NC
  • Bryan Furman, B ’s Cracklin ’ Barbecue, Atlanta
  • Josh Habiger, Bastion, Nashville
  • Meherwan Irani, Chai Pani, Asheville, NC
  • Kevin Johnson, The Grocery, Charleston, SC
  • Philip Krajeck, FOLK, Nashville
  • Joe Kindred, Kindred, Davidson, NC
  • Cheetie Kumar, Garland, Raleigh, NC
  • Jiyeon Lee en Cody Taylor, Heirloom Market BBQ, Atlanta
  • Leonard Lewis, Bones, Atlanta
  • Ricky Moore, Saltbox Seafood Joint, Durham, NC
  • Annie Pettry, Decca, Louisville, KY
  • Andy Ticer en Michael Hudman, Andrew Michael Italian Kitchen, Memphis, TN
  • Julia Sullivan, Henrietta Red, Nashville
  • Viviek Surti, Tailor, Nashville
  • Shamil Velazquez, Delaney Oyster House, Charleston, SC

Beste sjef: Suidwes (AZ, NM, NV, OK)

  • Lisa Becklund, Living Kitchen Farm & amp Dairy, Depew, OK
  • Nicole Brisson, Locale, Las Vegas
  • Jeff Chanchaleune, Gun Izakaya, Oklahoma City
  • Alan Ji, Mott 32, Las Vegas
  • Stephen Jones, The Larder + The Delta, Phoenix
  • Shinji Kurita, Shinbay Omakase Room, Scottsdale, AZ
  • Danielle Leoni, The Breadfruit & amp Rum Bar, Phoenix
  • Maria Mazon, BOCA Tacos y Tequila, Tucson, AZ
  • Josie en Teako Nunn, Sparky ’s Burgers, Barbeque, & amp; Espresso, Hatch, NM
  • Fernando Olea, Sazón Restaurant, Sante Fe
  • Jonathan Perno, Campo by Los Poblanos Historic Inn & amp Organic Farm, Los Ranchos de Albuquerque, NM
  • Chrysa Robertson, Rancho Pinot, Scottsdale, AZ
  • Silvana Salcido Esparza, Barrio Café Gran Reserva, Phoenix
  • Samantha Sanz, Talavera, Scottsdale, AZ
  • Jeff Smedstad, Elote Cafe, Sedona, AZ
  • Kevin Snell, Amelia, Tulsa, OK
  • Ryan Swanson, Kai, Gila River Indian Community, Chandler, AZ
  • James Trees, Esther ’s Kitchen, Las Vegas

Beste sjef: Texas

  • Dawn Burrell, Kulture, Houston
  • Kevin Fink, Emmer & Rye, Austin
  • Michael Fojtasek, Olamaie, Austin
  • Alexandra Gates, Cochineal, Marfa, TX
  • Manabu Horiuchi, Kata Robata, Houston
  • Anita Jaisinghani, Pondicheri, Houston
  • Molly McCook, Ellerbe Fine Foods, Fort Worth, TX
  • Steve McHugh, genees, San Antonio
  • Aldo Mora, Cafe Central, El Paso, TX
  • Trong Nguyen, Crawfish & Noodles, Houston
  • Misti Norris, Petra and the Beast, Dallas
  • Alex Paredes, Carnitas Lonja, San Antonio
  • Esaul Ramos, 2M Smokehouse, San Antonio
  • Regino Rojas, Revolver Taco Lounge, Dallas
  • Teiichi Sakurai, Tei-An, Dallas
  • Donny Sirisavath, Khao Noodle Shop, Dallas
  • Norma Frances “ Tootsie ” Tomanetz, Snow ’s BBQ, Lexington, TX
  • Jason Vaughan, Nancy ’s Hustle, Houston
  • Iliana de la Vega, El Naranjo, Austin
  • Laurie Williamson, Rancho Loma, Talpa, TX

Oor die James Beard -toekennings in 2020

Die James Beard -toekennings in 2020 is die 30ste herdenking van Amerika se mees gesogte en omvattende eerbewys vir sjefs, restaurante, joernaliste, skrywers en ander leiers in die voedsel- en drankbedryf.

Gedurende hul geskiedenis van drie dekades het die Beard-toekennings tendense in die Amerikaanse voedselkultuur veroorsaak en weerspieël. Om die verlede te herdenk, die hede te eer en na die toekoms te kyk, vier die Stigting die semifinaliste, genomineerdes, wenners, geleenthede en mylpale wat die dinamiese en altyd verhelderende voedsel- en restaurantgemeenskap wat ons vandag het, geskep het.

Die James Beard -toekennings, wat die stigting se Good Food for Good ™ -mantra bevat, ondersteun volhoubaarheid, geslagsgelykheid, insluiting, billikheid en toegang vir almal. As toonaangewende maatstaf vir kulinêre uitnemendheid, sal die toekennings voortgaan om die missie van die James Beard Foundation te ondersteun om die voedselkultuur van Amerika lekkerder, diverser en volhoubaarder te maak vir almal: om die verlede te vier terwyl die toekoms beveg word.

Die semifinaliste van die Restaurant and Chef Awards word op Woensdag 26 Februarie 2020 bekend gemaak. Benoemdes vir alle toekenningskategorieë word op Woensdag 25 Maart 2020 in Philadelphia by The Barnes Foundation in samewerking met VISIT PHILADELPHIA® bekend gemaak. Die vieringe begin op Vrydag 24 April 2020 in New York tydens die James Beard Foundation Media Awards wat in samewerking met HOUSTON FIRST © aangebied word, 'n eksklusiewe geleentheid ter ere van die land se voorste kookboekskrywers, vervaardigers van kookkuns en gasheer, en kos joernaliste wat by Pier Sixty by Chelsea Piers sal plaasvind.

Die gebeure gaan dan na Chicago met die Leadership Awards Dinner, aangebied in samewerking met Deloitte, wat op Sondag 3 Mei 2020 plaasvind, waar eerbewoners erkenning sal kry vir hul werk om 'n meer gesonde, volhoubare en regverdige voedselwêreld te skep. Die James Beard Awards -gala vind op Maandag 4 Mei 2020 by die Lyric Opera van Chicago plaas. Tydens die geleentheid, wat oop is vir die publiek, word toekennings vir die kategorieë Restaurant en Chef en Restaurant Design uitgedeel, tesame met spesiale prestasie -toekennings Lifetime Achievement, Design Icon en America's Classics. 'N Gala -onthaal volg onmiddellik met topsjefs en drankprofessionele van regoor die land.

Vir die eerste jaar ooit bring die James Beard Awards House, aangebied deur Capital One, amptelike kredietkaart en bankvennoot van die Stigting, 'n dinamiese, sentrale bymekaarkomplek tydens die toekenningsnaweek, oop op Sondag 3 Mei en Maandag 4 Mei, 2020, by die Ou Poskantoor (W. Van Burenstraat 433, Chicago, IL). Die Awards House bied gaste wat die toekennings bywoon, lede van die bedryf en die breë publiek 'n kans om deel te neem aan programme wat gesprekke insluit wat fokus op kwessies wat die gemeenskap raak, soos rassegelykheid, volhoubaarheid, wyntariewe en meer. Plaaslike vennote Kies Chicago, The Illinois Restaurant Association (IRA), Chicago Council on Global Affairs, en verskeie restaurantgroepe en sjefs in Chicago, sal op 'n prettige en heerlike manier hul intrek neem. 'N Samewerkingsruimte, 'n mediasitkamer, gasvryheids- en kroegareas en eenmalige geleenthede met borge en vriende van die Stigting sal volop wees. 'N Spesiale foto -uitstalling vir die 30ste bestaansjaar wat deur die fotograaf Melanie Dunea geskep is met die wenners van die James Beard -toekenning en mylpale, sal oop wees vir gaste. Die volledige lys van geleenthede en programmering sal voortdurend op die webwerf van die Stigting opgedateer word, en kaartjie -inligting word binnekort verskaf.

Die James Beard -toekennings vir 2020 word uitgereik deur Capital One, die amptelike kredietkaart en bankvennoot van die James Beard Foundation. Deur hierdie eerste vennootskap geniet Capital One-kaarthouers eksklusiewe toegang tot die kenmerkende James Beard Foundation-programme, waaronder die Taste America-toer, JBF Greens: Foodies Under Forty en die ikoniese James Beard House.

Die James Beard-toekennings word met trots aangebied deur Choose Chicago en die Illinois Restaurant Association en word aangebied in samewerking met Chicago O'Hare en Midway Internasionale Lughawens en Magellan Corporation, asook die volgende vennote: Premierborge: All-Clad Metalcrafters, American Airlines, die amptelike lugredery van die James Beard Foundation, HMSHost, Lavazza, S.Pellegrino® Sparkling Natural Mineral Water Supporting Sponsors: Marriott Bonvoy ™, National Restaurant Association®, Skuna Bay Salmon, Tabasco® Sauce, Valrhona, White Claw® Hard Seltzer, Windstar Cruises, die amptelike vaartlyn van die James Beard Foundation Gala Reception Sponsors: Ecolab, Front of the House®, Kendall College, met ekstra ondersteuning van VerTerra Dinnerware. Intersport is die amptelike uitsaaivriend van die James Beard -toekennings in 2020.

Die James Beard -toekennings, wat in 1990 gestig is, erken kulinêre spesialiste vir uitnemendheid en prestasie op hul gebied en bevorder die missie van die stigting om sjefs en ander leiers te vier, te voed en te eer, wat die voedselkultuur van Amerika heerliker, meer divers en volhoubaar maak vir almal. Die eerste James Beard -toekennings is in 1991 toegeken. Die James Beard -toekennings word beheer deur die vrywillige toekenningskomitee. Elke toekenningsprogram (restaurante en sjefs, boeke, joernalistiek, ontwerp, uitsaaimedia en leierskap) het 'n eie subkomitee wat bestaan ​​uit professionele persone in die bedryf wat hul tyd vrywillig toespits op die beleid, prosedures en keuring van beoordelaars vir hul onderskeie toekenningsprogramme. Alle wenners van die James Beard -toekenning ontvang 'n sertifikaat en 'n medalje wat gegraveer is met die James Beard Foundation -toekennings.


James Beard Foundation kondig die semifinaliste van restaurant- en sjef 2020 aan

New York, NY ( RestaurantNews.com ) Die James Beard -stigting het vandag sy lys met semifinaliste vir restaurante en sjefpryse bekend gemaak voor die 30ste jaarlikse James Beard -toekennings wat deur Capital One aangebied word. Die gesogte groep semifinaliste verteenwoordig 'n wye versameling kookkuns -talent, van uitsonderlike sjefs en eetplekke in twaalf streke tot die beste nuwe restaurant, uitstekende kroegprogram, uitstaande bakker en 'n rising star -sjef van 30 jaar of jonger. Die volledige lys van 2020 -halfeindstryders kan aan die einde van die persverklaring of direk by die James Beard Foundation webwerf.

Die Stigting maak die finale genomineerdes vir alle toekenningskategorieë tydens 'n regstreekse perskonferensie in Philadelphia op Woensdag 25 Maart 2020 bekend in samewerking met Constellation Culinary Group. Jeff Guaracino, president en uitvoerende hoof van VISIT PHILADELPHIA®, en Clare Reichenbach, uitvoerende hoof van die James Beard-stigting, is die perskonferensie en die ooreenstemmende ontbyt by die Barnes Foundation.

Benoemdes vir meer as 50 toekenningskategorieë, insluitend Restaurant en sjef, restaurantontwerp en media, sal bekend gemaak word. Die geleentheid vind om 09:00 plaas. ET en word regstreeks aanlyn gestroom (besonderhede oor die James Beard Foundation webwerf).

Oorsig van die toekenningsproses vir restaurante en sjefs

Die James Beard-stigting hou 'n aanlyn oop oproep vir inskrywings wat middel Oktober van elke jaar begin. Inskrywings wat ontvang word, tesame met insette wat deur 'n onafhanklike vrywilligersgroep van meer as 250 paneellede regoor die land aangevra is, word deur die restaurant- en sjefkomitee hersien om te bepaal of hulle geskik is en om plaaslike verteenwoordiging. Op grond van die resultate en geskiktheidsvereistes vir elke toekenning, lewer die komitee dan 'n nominasie -stembrief waarin die semifinaliste in elk van die 23 kategorieë Restaurant en Chef -toekenning verskyn. Die lys van semifinaliste word dan deur meer as 600 beoordelaars van regoor die land gestem om die finale genomineerdes in elke kategorie te bepaal. Dieselfde groep beoordelaars, wat bestaan ​​uit toonaangewende plaaslike restaurantkritici, kos- en wynredakteurs, kulinêre opvoeders en voormalige wenners van die James Beard -toekenning, stem dan oor die genomineerdes om die wenners te kies. Tabelle om die genomineerdes en wenners te bepaal, word deur die onafhanklike ouditeure EisnerAmper gedoen. Die beheerliggaamskomitee, kuratorium en personeel van die James Beard -stigting stem nie, en die uitslae word vertroulik gehou totdat die wenners in Mei aangebied word. James Beard Awards -beleid en -prosedures kan hersien word by jamesbeard.org/awards/policies.

2020 James Beard -toekennings
Restaurant- en sjefprys -semifinaliste en toekenningskriteria

Beste nuwe restaurant

'N Restaurant wat in 2019 geopen is, toon reeds uitnemendheid in kookkuns en gasvryheid, en dit sal waarskynlik in die komende jare 'n beduidende impak hê.

  • Outomatiese seekos en oesters, Birmingham, AL
  • Beit Rima, San Francisco
  • Die blinde bok, Houston
  • Cocina al Fondo, San Juan, PR
  • Cultura, Asheville, NC
  • Demi, Minneapolis
  • Eem, Portland, OR
  • Fox & the Knife, Boston
  • Gado Gado, Portland, OR
  • Gianna, New Orleans
  • Golden Diner, NYC
  • Il Nido, Seattle
  • iNDO, St.
  • Kalaya, Philadelphia
  • K? Wi, NYC
  • Lui Betty, Atlanta
  • Nightshade, Los Angeles
  • Oak Hill Café & amp Farm, Greenville, SC
  • Pasjoli, Santa Monica, CA
  • Rooster & Owl, Washington, C.
  • Saffraan De Twah, Detroit
  • Salarisman, Dallas
  • Squable, Houston
  • Sondag Vinyl, Denver
  • Tanám, Somerville, MA
  • Thamee, Washington, C.
  • Thattu, Chicago
  • Tzuco, Chicago
  • Vecina, Phoenix
  • Verjus, San Francisco

Uitstekende bakker

'N Gebaksjef of bakker wat besondere vaardigheid, integriteit en karakter toon in die bereiding van nageregte, gebak of brood wat in 'n klein bakkery bedien word. Moet die afgelope vyf jaar as patisserie of bakker gewerk het.

  • Kim Boyce, Bakeshop, Portland, OR
  • Spencer Budros, Pistacia Vera, Columbus, OH
  • Evrim Dogu en Evin Dogu, Sub Rosa Bakery, Richmond, VA
  • Tova du Plessis, Essen Bakery, Philadelphia
  • Graison Gill, Bellegarde Bakery, New Orleans
  • Zachary Golper, Bien Cuit, NYC
  • Clyde Greenhouse, Kessler Baking Studio, Dallas
  • Don Guerra, Barrio Bread, Tucson, AZ
  • Briana Holt, Tandem Coffee + Bakery, Portland, ME
  • Maura Kilpatrick, Sofra Bakery, Cambridge, MA
  • Ayako Kurokawa, Burrow, NYC
  • Lisa Ludwinski, Sister Pie, Detroit
  • Moshit Mizrachi-Gabbitas, Janjou Pâtisserie, Boise, ID
  • David Norman, Easy Tiger Bake Shop & amp; Beer Garden, Austin
  • Taylor Petrehn, 1900 Barker, Lawrence, KS
  • Nathaniel Reid, Nathaniel Reid Bakery, Kirkwood, MO
  • Avery Ruzicka, Manresa Bread, Los Gatos, CA
  • Matt Tinder, Saboteur Bakery, Bremerton, WA
  • Chris Wilkins, Root Baking Co., Atlanta
  • Na Young Ma, Proof Bakery, Los Angeles

Uitstekende kroegprogram

'N Restaurant of kroeg wat uitsonderlike sorg en vaardigheid toon in die keuse, voorbereiding en bedien van cocktails, sterk drank en/of bier.

  • Anvil Bar & amp; Refuge, Houston
  • The Atomic Lounge, Birmingham, AL
  • The Baldwin Bar, Woburn, MA
  • Bar Leather Apron, Honolulu
  • Clavel Mezcaleria, Baltimore
  • Colita, Minneapolis
  • Bestaande toestande, NYC
  • Uitgeweken, Portland, OR
  • Horse Inn, Lancaster, PA
  • Kimball House, Decatur, GA
  • La Factoría, San Juan, PR
  • Las Almas Rotas, Dallas
  • Leyenda, Brooklyn, NY
  • Little Rituals, Phoenix
  • Lost Lake, Chicago
  • OTOTO, Los Angeles
  • Novare Res Bier Café, Portland, ME
  • Sugar House, Detroit
  • Trick Dog, San Francisco
  • Williams & Graham, Denver

Uitstekende sjef (aangebied deur all-clad metalcrafters)

'N Sjef wat hoë kulinêre standaarde stel en wat 'n positiewe voorbeeld vir ander voedselprofessionele was. Moet die afgelope vyf jaar as sjef gewerk het.

  • Andrew Carmellini, Locanda Verde, NYC
  • Ann Cashion, Johnny ’s Half Shell, Washington, C.
  • John Fleer, Rabarber, Asheville, NC
  • Nobuo Fukuda, Nobuo by Teeter House, Phoenix
  • Sarah Grueneberg, Monteverde, Chicago
  • Gavin Kaysen, Spoon and Stable, Minneapolis
  • Melissa Kelly, Primo, Rockland, ME
  • David Kinch, Manresa, Los Gatos, CA
  • Christopher Kostow, The Restaurant at Meadowood, St. Helena, CA
  • Corey Lee, Benu, San Francisco
  • Ludo Lefebvre, Trois Mec, Los Angeles
  • Donald Link, Herbsaint, New Orleans
  • Maricel Presilla, Cucharamama, Hoboken, NJ
  • Missy Robbins, Lilia, NYC
  • Gabriel Rucker, Le Pigeon, Portland, OR
  • Holly Smith, Cafe Juanita, Kirkland, WA
  • Ana Sortun, Oleana, Cambridge, MA
  • Vikram Sunderam, Rasika, Washington, C.
  • Marc Vetri, Vetri Cucina, Philadelphia
  • Justin Yu, Theodore Rex, Houston

Uitstekende gasvryheid (aangebied deur American Airlines)

'N Restaurant wat vyf of meer jaar in werking is en wat konsekwentheid en besondere bedagsaamheid in gasvryheid en diens toon.

  • 15 Fox Place, Jersey City, NJ
  • 1919, San Juan, PR
  • Angus Barn Steakhouse, Raleigh, NC
  • Black Trumpet Bistro, Portsmouth, NH
  • Brigtsen ’s, New Orleans
  • Canlis, Seattle
  • Chez Fonfon, Birmingham, AL
  • Dominique Ansel Bakery, NYC
  • HOBNOB, Racine, WI
  • Hugo ’s, Houston
  • Kai, Phoenix
  • Leon's Fine Poultry & amp Oyster Shop, Charleston, SC
  • Love Handle, Indianapolis
  • Marcel ’s, Washington, C.
  • Mi Nidito Restaurant, Tucson, AZ
  • Mistral, Boston
  • Pekin Noodle Parlour, Butte, MT
  • Saison, San Francisco
  • Swan Oyster Depot, San Francisco
  • Zingerman ’s Roadhouse, Ann Arbor, MI

Uitstekende gebaksjef (aangebied deur Lavazza)

'N Patisserie of bakker wat besondere vaardigheid, integriteit en karakter toon in die bereiding van nageregte, gebak of brood wat in 'n restaurant bedien word. Moet die afgelope vyf jaar as patisserie of bakker gewerk het.

  • Antonio Bachour, Bachour, Coral Gables, FL
  • Neil Blazin, Driftwood Oven, Pittsburgh
  • Lincoln Carson, Bon Temps, Los Angeles
  • Ali en Kevin Cohane, Persephone, Jackson, WY
  • Renae Connolly, Benedetto, Cambridge, MA
  • Juan Contreras, Atelier Crenn, San Francisco
  • Megan Garrelts, Rye, Leawood, KS
  • Sylvia Gould, Kool Beanz Cafe, Tallahassee, FL
  • Maggie Huff, Homewood, Dallas
  • Margarita Manzke, Republiek, Los Angeles
  • Claudia Martinez, Tiny Lou ’s, Atlanta
  • Mimi Mendoza, Senia, Honolulu
  • Diane Moua, Lepel en stal, Minneapolis
  • Natasha Pickowicz, Flora Bar, NYC
  • Ricardo “ Ricchi ” Sanchez, Bullion, Dallas
  • Emily Spurlin, Lula Cafe, Chicago
  • Krystle Swenson, Crawford en Son, Raleigh, NC
  • Katherine Thompson, Thompson Italian, Falls Church, VA
  • Miro Uskokovic, Gramercy Tavern, NYC
  • Country Velador, Super Chunk Sweets & amp; Treats, Scottsdale, AZ

Uitstekende restaurant (aangebied deur S.Pellegrino® Sparkling Natural Mineral Water)

'N Restaurant wat konstante uitnemendheid toon in voedsel, atmosfeer, diens en bedrywighede. Moet 10 of meer agtereenvolgende jare in besigheid gewees het.

  • Boka, Chicago
  • Bolete, Bethlehem, PA
  • FIG, Charleston, SC
  • Fore Street, Portland, ME
  • Frasca Food and Wine, Boulder, CO
  • Hà VL, Portland, OR
  • House of Prime Rib, San Francisco
  • Jaleo, Washington, C.
  • Kogi BBQ, Los Angeles
  • Komi, Washington, C.
  • La Morada, NYC
  • Mai Lee, Brentwood, MO
  • Michael se ware kos en drank, Miami
  • Neptune Oyster, Boston
  • Pizzeria Bianco, Phoenix
  • Die oorspronklike Ninfa ’s op navigasie, Houston
  • Kweper, San Francisco
  • Restaurant Alma, Minneapolis
  • SriPraPhai, NYC
  • Sushi Den, Denver

Uitstekende restaurateur (aangebied deur Magellan Corporation)

'N Restaurateur wat kreatiwiteit toon in entrepreneurskap en integriteit in restaurantbedrywighede. Moet minstens 10 jaar in die restaurantbedryf gewees het. Moet die afgelope vyf jaar nie genomineer gewees het vir 'n James Beard Foundation -sjefprys nie.

  • Paul Bartolotta, The Bartolotta Restaurants, Milwaukee (Ristorante Bartolotta, Harbour House, Lake Park Bistro, en ander)
  • Jamie Bissonnette en Ken Oringer, JK Food Group, Boston (Little Donkey, Toro, Coppa)
  • JoAnn Clevenger, Upperline Restaurant, New Orleans
  • Sameer Eid en Samy Eid, Birmingham, MI, en Detroit (Phoenicia, Forest, Leila)
  • Benjamin Goldberg en Max Goldberg, Strategic Hospitality, Nashville (The Catbird Seat, The Patterson House, Henrietta Red, en ander)
  • Ruth Gresser, Pizzeria Paradiso, Washington, DC (Pizzeria Paradiso)
  • Martha Hoover, Patachou Inc., Indianapolis (Café Patachou, Public Greens, Bar One Fourteen en ander)
  • Jennifer Jasinski, Beth Gruitch, Crafted Concepts, Denver (Rioja, Bistro Vendôme, Stoic & amp Genuine, en ander)
  • Mike Mastro en Jeff Mastro, Prime Steak Concepts, Scottsdale, AZ (Dominick's Steakhouse, Steak 44, Ocean 44)
  • Thomas McNaughton, David Steele en David White, Ne Timeas Restaurant Group, San Francisco (Meel + Water, Central Kitchen, Trick Dog)
  • Larry McGuire, McGuire Moorman Hospitality, Austin (Jeffrey ’s, Perla's, Pool Burger, en ander)
  • Jay McSharry, Portsmouth, NH (Jumpin ’ Jay ’s Fish Cafe, Vida Cantina, Moxy, en ander)
  • Ouita Michel, Ouita Michel -restaurantfamilie, Lexington, KY (Holly Hill Inn, The Midway Bakery and Cafe, Honeywood en ander)
  • Willy Ng, Magic Gourmet Trading, San Francisco (Koi Palace, Dragon Beaux, Palette Tea House)
  • Akkapong “Earl” Ninsom, Portland, OR (Langbaan, PaaDee, Hat Yai)
  • Steve Palmer, The Indigo Road, Charleston, SC (Indaco, The Macintosh, O-Ku Sushi, en ander)
  • Alex Raij en Eder Montero, NYC (La Vara, Saint Julivert Fisherie, Txikito)
  • Cookie Till, Margate, NJ (Steve en Cookie ’s, Ventnor No. 7311)
  • Tracy Vaught, H Town Restaurant Group, Houston (Hugo ’s, Xochi, Caracol en ander)
  • Jason Wang, Xi ’an Famous Foods, NYC

Uitstekende wynprogram

'N Restaurant of kroeg wat uitnemendheid in wynbediening toon deur 'n noukeurige wynlys en 'n goed ingeligte benadering om kliënte te help om wyn te kies en te drink.

  • Bacchanal, New Orleans
  • Beholder, Indianapolis
  • Canard, Portland, OR
  • COTE, NYC
  • Death & amp Taxes, Raleigh, NC
  • element 47 by The Little Nell, Aspen, CO
  • Flight Wine Bar, Washington, C.
  • FnB, Scottsdale, AZ
  • Groot China, Berkeley, CA
  • Grill 23, Boston
  • Henry, Boston
  • Le Caveau, Philadelphia
  • L ’Oursin, Seattle
  • Lucky Palace, Bossier City, LA
  • Miller Union, Atlanta
  • The Morris, San Francisco
  • Night + Market Sahm, Venesië, CA
  • Ops, NYC
  • Rosie Cannonball, Houston
  • Spiaggia, Chicago

Uitstekende produsent van wyn, bier of sterk drank

'N Bier-, wyn- of sterk drankprodusent wat konsekwentheid en besondere vaardigheid in sy of haar ambag toon.

  • Scott Blackwell en Ann Marshall, High Wire Distilling Co., Charleston, SC
  • Jean Broillet IV, Tired Hands Brewing Company, Ardmore, PA
  • Cathy Corison, Corison Winery, St. Helena, CA
  • Brianne Day, Day Wines, Dundee, OR
  • Austin Evans en Richard Patrick Jr., Cathead Distillery, Jackson, MS
  • David Favela, Border X Brewing, San Diego
  • Aaron Fox en Daniel de la Nuez, Forthave Spirits, NYC
  • Deirdre Heekin, La Garagista Farm + Winery, Barnard, VT
  • Nancy Irelan en Mike Schnelle, Red Tail Ridge Winery, Penn Yan, NY
  • Marika Josephson en Aaron Kleidon, Scratch Brewing Company, Ava, IL
  • Drew Kulsveen, Willett Distillery, Bardstown, KY
  • Todd Leopold en Scott Leopold, Leopold Bros., Denver
  • Steve Luke, Cloudburst Brewing, Seattle
  • André Hueston Mack, Maison Noir Wines, McMinnville, OR
  • Kim McPherson, McPherson Cellars, Lubbock, TX
  • Amanda en Stephen Paul, Whiskey Del Bac, Tucson, AZ
  • Yoshihiro Sako, Den Sake -brouery, Oakland, CA
  • Jeffrey Stuffings en Michael Stuffings, Jester King Brewery, Austin
  • Rutger de Vink, RdV Vineyards, Delaplane, VA
  • Lance Winters, George Spirits, Alameda, CA

Rising Star -sjef van die jaar (Aangebied deur S.Pellegrino® Sparkling Natural Mineral Water) 'N Sjef van 30 jaar of jonger wat uitstaande talent, karakter en leierskapvermoë toon, en wat waarskynlik in die komende jare 'n beduidende impak sal hê.

  • Will Aghajanian en Liz Johnson, The Catbird Seat, Nashville
  • Angel Barreto, Anju, Washington, C.
  • Nick Bognar, iNDO, St.
  • Trigg Brown, Win Son, Brooklyn, NY
  • Ana Castro, Thalia, New Orleans
  • Valerie Chang, ITAMAE, Miami
  • Bria Downey, Clay Pigeon Food & amp Drink, Fort Worth, TX
  • Alisha Elenz, mfk./Bar Biscay, Chicago
  • Robbie Felice, Viaggio Ristorante, Wayne, NJ
  • Rikki Giambruno, Hyacinth, Paul, MN
  • Mariana Gonzalez-Trasvina, Bar ‘Cino, Newport, RI
  • Jesse Ito, Royal Izakaya, Philadelphia
  • Matthew Kammerer, Harbor House Inn, Elk, CA
  • Zoë Kanan, Simon & The Whale, NYC
  • Liz Kenyon, Rupee Bar, Seattle
  • Jeanine Lamadieu, Y? Gen, Chicago
  • Irene Li, Mei Mei, Boston
  • Gaby Maeda, State Bird Provisions, San Francisco
  • Daniela Moreira, Timber Pizza Co., Washington, C.
  • Henry Moso, Kabooki Sushi, Orlando, FL
  • Shota Nakajima, Adana, Seattle
  • Austin Nickel, Spuntino, Denver
  • Johnny Ortiz, /Shed, La Madera, NM
  • Lena Sareini, Selden Standard, Detroit
  • Ashleigh Shanti, Benne on Eagle, Asheville, NC
  • Maricela Vega, 8ARM, Atlanta
  • Paola Velez, Kith/Kin, Washington, C.
  • Jon Yao, Kato, Los Angeles

Beste sjefs (aangebied deur Capital One)

Kokke wat hoë kulinêre standaarde stel en ook integriteit en bewonderenswaardige leierskapsvaardighede in hul onderskeie streke toon. 'N Genomineerde kan van enige soort eetplek wees, maar moet minstens vyf jaar as sjef gewerk het, met die drie mees onlangse jare in die streek.

Beste sjef: Kalifornië

  • Genet Agonafer, Meals by Genet, Los Angeles
  • Kim Alter, Nightbird, San Francisco
  • Val M. Cantu, Californios, San Francisco
  • Rocío Camacho, La Diosa de los Moles, Paramount, CA
  • Gabriela Cámara, Cala, San Francisco
  • Josef Centeno, Orsa & amp; Winston, Los Angeles
  • Jeremy Fox, Birdie G ’s, Santa Monica, CA
  • Brandon Go, Hayato, Los Angeles
  • Brandon Jood, Mister Jiu's, San Francisco
  • Jessica Koslow, Sqirl, Los Angeles
  • Mourad Lahlou, Mourad, San Francisco
  • Mei Lin, Nightshade, Los Angeles
  • Ori Menashe en Genevieve Gergis, Bavel, Los Angeles
  • Niki Nakayama, n/naka, Los Angeles
  • Brandon Rodgers en Ian Scaramuzza, In Situ, San Francisco
  • Carlos Salgado, Taco María, Costa Mesa, CA
  • Joshua Skenes, hengelaar, San Francisco
  • James Syhabout, Commis, Oakland, CA
  • Karen Taylor Waikiki, El Molino Central, Boyes Hot Springs, CA
  • Pim Techamuanvivit, Kin Khao, San Francisco

Beste sjef: Great Lakes (IL, IN, MI, OH)

  • James Anderson, Ray Ray ’s Hog Pit, Columbus, OH
  • Abra Berens, Granor Farm, Three Oaks, MI
  • Thai Dang, HaiSous, Chicago
  • Brian Jupiter, Frontier, Chicago
  • Gene Kato, Momotaro, Chicago
  • Ji Hye Kim, juffrou Kim, Ann Arbor, MI
  • Jason Hammel, Lula Cafe, Chicago
  • Andy Hollyday, Selden Standard, Detroit
  • Allie La Valle-Umansky, Jeremy Umansky, en Kenny Scott, Larder Delicatessen & amp Bakery, Cleveland
  • Abbi Merriss, Bluebeard, Indianapolis
  • Ethan Pikas, Kelderdeurvoorsienings, Chicago
  • Noah Sandoval, Oriole, Chicago
  • Ryan Santos, asseblief, Cincinnati
  • John Shields en Karen Urie Shields, Smyth, Chicago
  • James Rigato, Mabel Gray, Hazel Park, MI
  • Mike Ransom, Ima, Detroit
  • Mariya Russell, Kikk?, Chicago
  • Sarah Welch, Marrow, Detroit
  • Erick Williams, Virtue, Chicago
  • Lee Wolen, Boka, Chicago

Beste sjef: Mid-Atlantic (DC, DE, MD, NJ, PA, VA)

  • Victor Albisu, Poca Madre, Washington, C.
  • Joey Baldino, Zeppoli, Collingswood, NJ
  • Sonnige Baweja, Lehja, Richmond, VA
  • Amy Brandwein, Centrolina, Washington, C.
  • Peter en Lisa Chang, Mama Chang, Fairfax, VA
  • Zenebech Dessu, Zenebech Restaurant, Washington, C.
  • Nicholas Elmi, Laurel, Philadelphia
  • Christian Frangiadis, Spork, Pittsburgh
  • Melissa Hamilton en Christopher Hirsheimer, Canal House Station, Milford, NJ
  • Matthew Kern, Heirloom, Lewes, DE
  • Rich Landau, Vedge, Philadelphia
  • Danny Lee, Anju, Washington, C.
  • Cristina Martinez, South Philly Barbacoa, Philadelphia
  • Taylor Mason, Luca, Lancaster, PA
  • Cagla Onal-Urel, Green Almond Pantry, Washington, C.
  • Peter Prime, Cane, Washington, C.
  • Dan Richer, Razza, Jersey City, NJ
  • Jon Sybert, Tail Up Goat, Washington, C.
  • Cindy Wolf, Charleston, Baltimore
  • Wei Zhu, Chengdu Gourmet, Pittsburgh

Beste sjef: Midde -Weste (IA, KS, MN, MO, NE, ND, SD, WI)

  • Dane Baldwin, The Diplomat, Milwaukee
  • Andrea Baumgardner, Bern Baum ’s, Fargo, ND
  • Karen Bell, Bavette La Boucherie, Milwaukee
  • Steven Brown, Tilia, Minneapolis
  • Michael Corvino, Corvino Supper Club & Tasting Room, Kansas City, MO
  • Daniel del Prado, Martina, Minneapolis
  • Linda Duerr, The Restaurant at 1900, Mission Woods, KS
  • Michael Gallina, Vicia, St.
  • Nicholas Goellner, The Antler Room, Kansas City, MO
  • Vaughn Good, Fox and Pearl, Kansas City, MO
  • Lona Luo, Lona ’s Lil Eats, St.
  • Benjamin Maides, Au Courant Regional Kitchen, Omaha, NE
  • Jamie Malone, Grand Café, Minneapolis
  • Jesse Mendica, Olive + Oak, Webster Groves, MO
  • Loryn Nalic, Balkan Treat Box, Webster Groves, MO
  • Christina Nguyen, Hai Hai, Minneapolis
  • Sean Pharr, Mint Mark, Madison, WI
  • Joe Tripp, Harbinger, Des Moines, IA
  • Hai Truong, Ngon Vietnamese Bistro, Paul, MN
  • David Utterback, Yoshitomo, Omaha, NE

Beste sjef: Mountain (CO, ID, MT, UT, WY)

  • Carrie Baird, Bar Dough, Denver
  • Jen Castle en Blake Spalding, Hell ’s Backbone Grill & amp Farm, Boulder, UT
  • Jeff Drew, Snake River Grill, Jackson, WY
  • Nick Fahs, David Barboza en Mike Blocher, Table X, Salt Lake City
  • Caroline Glover, Annette, Aurora, CO
  • Briar Handly, Handle, Park City, UT
  • Duncan Holmes, Beckon, Denver
  • Peggi Ince-Whiting, Kyoto Japanese Restaurant, Salt Lake City
  • Suchada Johnson, Teton Thai, Teton Village, WY
  • Sarah Kelly, Petite 4, Boise, ID
  • Tommy Lee, Hop Alley, Denver
  • Brother Luck, Four deur Brother Luck, Colorado Springs, CO
  • Josh Niernberg, Bin 707 Foodbar, Grand Junction, CO
  • Cindhura Reddy, Spuntino, Denver
  • Dana Rodriguez, Super Mega Bien, Denver
  • Moudi Sbeity en Derek Kitchen, Laziz Kitchen, Salt Lake City
  • Nick Steen, Walkers Grill, Billings, MT
  • Dave Wells, proelokaal by Chico Hot Springs Resort & amp Spa, Pray, MT
  • Kelly Whitaker, The Wolf ’s Tailor, Denver
  • Luis Young, Penrose Room, Colorado Springs, CO

Beste sjef: New York State

  • Einat Admony, Balaboosta, NYC
  • Albert Bartley, Top Taste, Kingston, NY
  • Emma Bengtsson, Aquavit, NYC
  • Nick Curtola, The Four Horsemen, NYC
  • David DiBari, The Cookery, Dobbs Ferry, NY
  • Eric Gao, O Mandarin, Hartsdale, NY
  • Sean Gray, Momofuku Ko, NYC
  • Brooks Headley, Superiority Burger, NYC
  • Jenny Kwak, Haenyeo, NYC
  • Chintan Pandya, Adda, NYC
  • Kyo Pang, Kopitiam, NYC
  • Junghyun Park, Atomix, NYC
  • Carla Perez-Gallardo en Hannah Black, Lil 'Deb ’s Oasis, Hudson, NY
  • Erik Ramirez, Llama Inn, NYC
  • Ann Redding en Matt Danzer, oom Boons, NYC
  • Angie Rito en Scott Tacinelli, Don Angie, NYC
  • Daniela Soto-Innes, ATLA, NYC
  • Jeremiah Stone en Fabián von Hauske, Wildair, NYC
  • Alex Stupak, Empellón, NYC
  • Helen You, Dumpling Galaxy, NYC

Beste sjef: Noordoos (CT, MA, ME, NH, RI, VT)

  • Tyler Anderson, Millwright ’s Restaurant, Simsbury, CT
  • Tracy Chang, Pagu, Cambridge, MA
  • Cara Chigazola Tobin, Honey Road, Burlington, VT
  • Vien Dobui, CÔNG TU BOˆT, Portland, ME
  • Carl Dooley, The Table at Season to Taste, Cambridge, MA
  • Tiffani Faison, Orfano, Boston
  • Devin Finigan, Aragosta by Goose Cove, Deer Isle, ME
  • Erin French, The Lost Kitchen, Freedom, ME
  • Mayumi Hattori, The Club Car, Nantucket, MA
  • Seizi Imura, Cafe Sushi, Cambridge, MA
  • Ben Jackson, Drifters Wife, Portland, ME
  • Krista Kern Desjarlais, The Purple House, North Yarmouth, ME
  • James Mark, Big King, Providence
  • Greg Mitchell en Chad Conley, Palace Diner, Biddeford, ME
  • Ravin Nakjaroen, Long Grain, Camden, ME
  • Cassie Piuma, Sarma, Somerville, MA
  • David Vargas, Vida Cantina, Portsmouth, NH
  • Derek Wagner, Nicks on Broadway, Providence
  • Douglass Williams, MIDA, Boston

Beste sjef: Noordwes en Stille Oseaan (AK, HI, OR, WA)

  • Chera Amlag, Hood Famous Cafe + Bar, Seattle
  • Jay Blackinton, Hogstone ’s Wood Oven, Orcas Island, WA
  • Peter Cho, Han Oak, Portland, OR
  • Logan Cox, Homer, Seattle
  • Gregory Gourdet, vertrek, Portland, OR
  • Sun Hong, By Tae, Seattle
  • Chris Kajioka en Anthony Rush, Senia, Honolulu
  • Mitch Mayers, Sawyer, Seattle
  • Katy Millard, Coquine, Portland, OR
  • Sarah Minnick, Lovely ’s Fifty Fifty, Portland, OF
  • Kristen Murray, MÅURICE, Portland, OR
  • Keiji Nakazawa, Sushi Sho, Waikiki Beach, HI
  • Ryan Roadhouse, Nodoguro, Portland, OR
  • Beau Schooler, in Bocca Al Lupo, Juneau, AK
  • Sheldon Simeon, Lineage, Wailea, HI
  • Mutsuko Soma, Kamonegi, Seattle
  • Naoko Tamura, Shizuku, Portland, OR
  • Aaron Verzosa, Archipelago, Seattle
  • Chad White, Zona Blanca, Spokane, WA
  • Rachel Yang en Seif Chirchi, Joule, Seattle

Beste sjef: Suid (AL, AR, Statebond van Puerto Rico, FL, LA, MS)

  • Blake Aguillard en William “Trey” Smith, Saint-Germain, New Orleans
  • Lindsay Autry, The Regional Kitchen & amp Public House, West Palm Beach, FL
  • Bill Briand, Fisher's#8217s Upstairs at Orange Beach Marina, Orange Beach, AL
  • Paxx Caraballo Moll, Jungle BaoBao, San Juan, PR
  • Derek Emerson, CAET, Ridgeland, MS
  • Jose Enrique, Jose Enrique, San Juan, PR
  • Kristen Essig en Michael Stoltzfus, Coquette, New Orleans
  • Luciana Giangrandi en Alex Meyer, Boia De, Miami
  • Hao Gong, LUVI Restaurant, New Orleans
  • Michael Gulotta, Maypop, New Orleans
  • Mason Hereford, Turkey and the Wolf, New Orleans
  • Timothy Hontzas, Johnny ’s Restaurant, Homewood, AL
  • Natalia Lucía Vallejo, Cocina al Fondo, San Juan, PR
  • Duane Nutter, Southern National, Mobile, AL
  • Niven Patel, Ghee, Miami
  • Rafael Rios, Yeyo ’s Mexican Grill, Bentonville, AR
  • Austin Sumrall, White Pillars, Biloxi, MS
  • Isaac Toups, Toups ’ Meatery, New Orleans

Beste sjef: Suidoos (GA, KY, NC, SC, TN, WV)

  • Katie Button, Cúrate, Asheville, NC
  • Gregory Collier, Uptown Yolk, Charlotte, NC
  • Adam Cooke, bogrond kombuis en amp mark, Travellers Rest, SC
  • Cassidee Dabney, The Barn at Blackberry Farm, Walland, TN
  • Steven Devereaux Greene, reiers by The Umstead Hotel and Spa, Cary, NC
  • Bryan Furman, B ’s Cracklin ’ Barbecue, Atlanta
  • Josh Habiger, Bastion, Nashville
  • Meherwan Irani, Chai Pani, Asheville, NC
  • Kevin Johnson, The Grocery, Charleston, SC
  • Philip Krajeck, FOLK, Nashville
  • Joe Kindred, Kindred, Davidson, NC
  • Cheetie Kumar, Garland, Raleigh, NC
  • Jiyeon Lee en Cody Taylor, Heirloom Market BBQ, Atlanta
  • Leonard Lewis, Bones, Atlanta
  • Ricky Moore, Saltbox Seafood Joint, Durham, NC
  • Annie Pettry, Decca, Louisville, KY
  • Andy Ticer en Michael Hudman, Andrew Michael Italian Kitchen, Memphis, TN
  • Julia Sullivan, Henrietta Red, Nashville
  • Viviek Surti, Tailor, Nashville
  • Shamil Velazquez, Delaney Oyster House, Charleston, SC

Beste sjef: Suidwes (AZ, NM, NV, OK)

  • Lisa Becklund, Living Kitchen Farm & amp Dairy, Depew, OK
  • Nicole Brisson, Locale, Las Vegas
  • Jeff Chanchaleune, Gun Izakaya, Oklahoma City
  • Alan Ji, Mott 32, Las Vegas
  • Stephen Jones, The Larder + The Delta, Phoenix
  • Shinji Kurita, Shinbay Omakase Room, Scottsdale, AZ
  • Danielle Leoni, The Breadfruit & amp Rum Bar, Phoenix
  • Maria Mazon, BOCA Tacos y Tequila, Tucson, AZ
  • Josie en Teako Nunn, Sparky ’s Burgers, Barbeque, & amp; Espresso, Hatch, NM
  • Fernando Olea, Sazón Restaurant, Sante Fe
  • Jonathan Perno, Campo by Los Poblanos Historic Inn & amp Organic Farm, Los Ranchos de Albuquerque, NM
  • Chrysa Robertson, Rancho Pinot, Scottsdale, AZ
  • Silvana Salcido Esparza, Barrio Café Gran Reserva, Phoenix
  • Samantha Sanz, Talavera, Scottsdale, AZ
  • Jeff Smedstad, Elote Cafe, Sedona, AZ
  • Kevin Snell, Amelia, Tulsa, OK
  • Ryan Swanson, Kai, Gila River Indian Community, Chandler, AZ
  • James Trees, Esther ’s Kitchen, Las Vegas

Beste sjef: Texas

  • Dawn Burrell, Kulture, Houston
  • Kevin Fink, Emmer & Rye, Austin
  • Michael Fojtasek, Olamaie, Austin
  • Alexandra Gates, Cochineal, Marfa, TX
  • Manabu Horiuchi, Kata Robata, Houston
  • Anita Jaisinghani, Pondicheri, Houston
  • Molly McCook, Ellerbe Fine Foods, Fort Worth, TX
  • Steve McHugh, genees, San Antonio
  • Aldo Mora, Cafe Central, El Paso, TX
  • Trong Nguyen, Crawfish & Noodles, Houston
  • Misti Norris, Petra and the Beast, Dallas
  • Alex Paredes, Carnitas Lonja, San Antonio
  • Esaul Ramos, 2M Smokehouse, San Antonio
  • Regino Rojas, Revolver Taco Lounge, Dallas
  • Teiichi Sakurai, Tei-An, Dallas
  • Donny Sirisavath, Khao Noodle Shop, Dallas
  • Norma Frances “ Tootsie ” Tomanetz, Snow ’s BBQ, Lexington, TX
  • Jason Vaughan, Nancy ’s Hustle, Houston
  • Iliana de la Vega, El Naranjo, Austin
  • Laurie Williamson, Rancho Loma, Talpa, TX

Oor die James Beard -toekennings in 2020

Die James Beard -toekennings in 2020 is die 30ste herdenking van Amerika se mees gesogte en omvattende eerbewys vir sjefs, restaurante, joernaliste, skrywers en ander leiers in die voedsel- en drankbedryf.

Gedurende hul geskiedenis van drie dekades het die Beard-toekennings tendense in die Amerikaanse voedselkultuur veroorsaak en weerspieël. Om die verlede te herdenk, die hede te eer en na die toekoms te kyk, vier die Stigting die semifinaliste, genomineerdes, wenners, geleenthede en mylpale wat die dinamiese en altyd verhelderende voedsel- en restaurantgemeenskap wat ons vandag het, geskep het.

Die James Beard -toekennings, wat die stigting se Good Food for Good ™ -mantra bevat, ondersteun volhoubaarheid, geslagsgelykheid, insluiting, billikheid en toegang vir almal. As toonaangewende maatstaf vir kulinêre uitnemendheid, sal die toekennings voortgaan om die missie van die James Beard Foundation te ondersteun om die voedselkultuur van Amerika lekkerder, diverser en volhoubaarder te maak vir almal: om die verlede te vier terwyl die toekoms beveg word.

Die semifinaliste van die Restaurant and Chef Awards word op Woensdag 26 Februarie 2020 bekend gemaak. Benoemdes vir alle toekenningskategorieë word op Woensdag 25 Maart 2020 in Philadelphia by The Barnes Foundation in samewerking met VISIT PHILADELPHIA® bekend gemaak. Die vieringe begin op Vrydag 24 April 2020 in New York tydens die James Beard Foundation Media Awards wat in samewerking met HOUSTON FIRST © aangebied word, 'n eksklusiewe geleentheid ter ere van die land se voorste kookboekskrywers, vervaardigers van kookkuns en gasheer, en kos joernaliste wat by Pier Sixty by Chelsea Piers sal plaasvind.

Die gebeure gaan dan na Chicago met die Leadership Awards Dinner, aangebied in samewerking met Deloitte, wat op Sondag 3 Mei 2020 plaasvind, waar eerbewoners erkenning sal kry vir hul werk om 'n meer gesonde, volhoubare en regverdige voedselwêreld te skep. Die James Beard Awards -gala vind op Maandag 4 Mei 2020 by die Lyric Opera van Chicago plaas. Tydens die geleentheid, wat oop is vir die publiek, word toekennings vir die kategorieë Restaurant en Chef en Restaurant Design uitgedeel, tesame met spesiale prestasie -toekennings Lifetime Achievement, Design Icon en America's Classics.'N Gala -onthaal volg onmiddellik met topsjefs en drankprofessionele van regoor die land.

Vir die eerste jaar ooit bring die James Beard Awards House, aangebied deur Capital One, amptelike kredietkaart en bankvennoot van die Stigting, 'n dinamiese, sentrale bymekaarkomplek tydens die toekenningsnaweek, oop op Sondag 3 Mei en Maandag 4 Mei, 2020, by die Ou Poskantoor (W. Van Burenstraat 433, Chicago, IL). Die Awards House bied gaste wat die toekennings bywoon, lede van die bedryf en die breë publiek 'n kans om deel te neem aan programme wat gesprekke insluit wat fokus op kwessies wat die gemeenskap raak, soos rassegelykheid, volhoubaarheid, wyntariewe en meer. Plaaslike vennote Kies Chicago, The Illinois Restaurant Association (IRA), Chicago Council on Global Affairs, en verskeie restaurantgroepe en sjefs in Chicago, sal op 'n prettige en heerlike manier hul intrek neem. 'N Samewerkingsruimte, 'n mediasitkamer, gasvryheids- en kroegareas en eenmalige geleenthede met borge en vriende van die Stigting sal volop wees. 'N Spesiale 30ste bestaansfoto -uitstalling wat deur die fotograaf Melanie Dunea geskep is met die wenners van die James Beard -toekenning en mylpale, is oop vir gaste. Die volledige lys van geleenthede en programmering sal voortdurend op die webwerf van die Stigting opgedateer word, en kaartjie -inligting word binnekort verskaf.

Die James Beard -toekennings vir 2020 word uitgereik deur Capital One, die amptelike kredietkaart en bankvennoot van die James Beard Foundation. Deur hierdie eerste vennootskap geniet Capital One-kaarthouers eksklusiewe toegang tot die kenmerkende James Beard Foundation-programme, waaronder die Taste America-toer, JBF Greens: Foodies Under Forty en die ikoniese James Beard House.

Die James Beard-toekennings word met trots aangebied deur Choose Chicago en die Illinois Restaurant Association en word aangebied in samewerking met Chicago O'Hare en Midway International Airports en Magellan Corporation, asook die volgende vennote: Premierborge: All-Clad Metalcrafters, American Airlines, die amptelike lugredery van die James Beard Foundation, HMSHost, Lavazza, S.Pellegrino® Sparkling Natural Mineral Water Supporting Sponsors: Marriott Bonvoy ™, National Restaurant Association®, Skuna Bay Salmon, Tabasco® Sauce, Valrhona, White Claw® Hard Seltzer, Windstar Cruises, die amptelike vaartlyn van die James Beard Foundation Gala Reception Sponsors: Ecolab, Front of the House®, Kendall College, met ekstra ondersteuning van VerTerra Dinnerware. Intersport is die amptelike uitsaaivriend van die James Beard -toekennings in 2020.

Die James Beard -toekennings, wat in 1990 gestig is, erken kulinêre spesialiste vir uitnemendheid en prestasie op hul gebied en bevorder die missie van die stigting om sjefs en ander leiers te vier, te voed en te eer, wat die voedselkultuur van Amerika heerliker, meer divers en volhoubaar maak vir almal. Die eerste James Beard -toekennings is in 1991 toegeken. Die James Beard -toekennings word beheer deur die vrywillige toekenningskomitee. Elke toekenningsprogram (restaurante en sjefs, boeke, joernalistiek, ontwerp, uitsaaimedia en leierskap) het 'n eie subkomitee wat bestaan ​​uit professionele persone in die bedryf wat vrywillig hul tyd inspan om toesig te hou oor die beleid, prosedures en keuring van beoordelaars vir hul onderskeie toekenningsprogramme. Alle wenners van die James Beard -toekenning ontvang 'n sertifikaat en 'n medalje wat gegraveer is met die James Beard Foundation -toekennings.


James Beard Foundation kondig die semifinaliste van restaurant- en sjef 2020 aan

New York, NY ( RestaurantNews.com ) Die James Beard -stigting het vandag sy lys van semifinaliste vir restaurante en sjefpryse bekend gemaak voor die 30ste jaarlikse James Beard -toekennings wat deur Capital One aangebied word. Die gesogte groep semifinaliste verteenwoordig 'n wye versameling kookkuns -talent, van uitsonderlike sjefs en eetplekke in twaalf streke tot die beste nuwe restaurant, uitstekende kroegprogram, uitstaande bakker en 'n rising Star -sjef van 30 jaar of jonger. Die volledige lys van 2020 -halfeindstryders kan aan die einde van die persverklaring of direk by die James Beard Foundation webwerf.

Die Stigting kondig die finale genomineerdes vir alle toekenningskategorieë aan tydens 'n regstreekse perskonferensie in Philadelphia op Woensdag 25 Maart 2020 in samewerking met Constellation Culinary Group. Jeff Guaracino, president en uitvoerende hoof van VISIT PHILADELPHIA®, en Clare Reichenbach, uitvoerende hoof van die James Beard-stigting, sal die perskonferensie en die ooreenstemmende ontbyt by The Barnes Foundation aanbied.

Benoemdes vir meer as 50 toekenningskategorieë, insluitend Restaurant en sjef, restaurantontwerp en media, sal bekend gemaak word. Die geleentheid vind om 09:00 plaas. ET en word regstreeks aanlyn gestroom (besonderhede oor die James Beard Foundation webwerf).

Oorsig van die toekenningsproses vir restaurante en sjefs

Die James Beard-stigting hou 'n aanlyn oop oproep vir inskrywings wat middel Oktober van elke jaar begin. Inskrywings wat ontvang word, tesame met insette wat deur 'n onafhanklike vrywilligersgroep van meer as 250 paneellede regoor die land aangevra is, word deur die restaurant- en sjefkomitee hersien om vas te stel of hulle geskik is en streeksverteenwoordiging. Op grond van die uitslae en geskiktheidsvereistes vir elke toekenning, lewer die komitee dan 'n nominasie -stembrief waarin die semifinaliste in elk van die 23 kategorieë Restaurant en Chef -toekenning verskyn. Die lys van semifinaliste word dan deur meer as 600 beoordelaars van regoor die land gestem om die finale genomineerdes in elke kategorie te bepaal. Dieselfde groep beoordelaars, wat bestaan ​​uit toonaangewende plaaslike restaurantkritici, kos- en wynredakteurs, kookopvoeders en voormalige wenners van die James Beard -toekenning, stem dan oor die genomineerdes om die wenners te kies. Tabelle om die genomineerdes en wenners te bepaal, word deur die onafhanklike ouditeure EisnerAmper gedoen. Die beheerliggaamskomitee, kuratorium en personeel van die James Beard -stigting stem nie, en die uitslae word vertroulik gehou totdat die wenners in Mei aangebied word. James Beard Awards -beleid en -prosedures kan hersien word by jamesbeard.org/awards/policies.

2020 James Beard -toekennings
Restaurant- en sjefprys -semifinaliste en toekenningskriteria

Beste nuwe restaurant

'N Restaurant wat in 2019 geopen is, toon reeds uitnemendheid in kombuis en gasvryheid, en dit sal waarskynlik in die komende jare 'n beduidende impak hê.

  • Outomatiese seekos en oesters, Birmingham, AL
  • Beit Rima, San Francisco
  • Die blinde bok, Houston
  • Cocina al Fondo, San Juan, PR
  • Cultura, Asheville, NC
  • Demi, Minneapolis
  • Eem, Portland, OR
  • Fox & the Knife, Boston
  • Gado Gado, Portland, OR
  • Gianna, New Orleans
  • Golden Diner, NYC
  • Il Nido, Seattle
  • iNDO, St.
  • Kalaya, Philadelphia
  • K? Wi, NYC
  • Lui Betty, Atlanta
  • Nightshade, Los Angeles
  • Oak Hill Café & amp Farm, Greenville, SC
  • Pasjoli, Santa Monica, CA
  • Rooster & Owl, Washington, C.
  • Saffraan De Twah, Detroit
  • Salarisman, Dallas
  • Squable, Houston
  • Sondag Vinyl, Denver
  • Tanám, Somerville, MA
  • Thamee, Washington, C.
  • Thattu, Chicago
  • Tzuco, Chicago
  • Vecina, Phoenix
  • Verjus, San Francisco

Uitstekende bakker

'N Patisserie of bakker wat besonderse vaardigheid, integriteit en karakter toon in die bereiding van nageregte, gebak of brood wat in 'n klein bakkery bedien word. Moet die afgelope vyf jaar as patisserie of bakker gewerk het.

  • Kim Boyce, Bakeshop, Portland, OR
  • Spencer Budros, Pistacia Vera, Columbus, OH
  • Evrim Dogu en Evin Dogu, Sub Rosa Bakery, Richmond, VA
  • Tova du Plessis, Essen Bakery, Philadelphia
  • Graison Gill, Bellegarde Bakery, New Orleans
  • Zachary Golper, Bien Cuit, NYC
  • Clyde Greenhouse, Kessler Baking Studio, Dallas
  • Don Guerra, Barrio Bread, Tucson, AZ
  • Briana Holt, Tandem Coffee + Bakery, Portland, ME
  • Maura Kilpatrick, Sofra Bakery, Cambridge, MA
  • Ayako Kurokawa, Burrow, NYC
  • Lisa Ludwinski, Sister Pie, Detroit
  • Moshit Mizrachi-Gabbitas, Janjou Pâtisserie, Boise, ID
  • David Norman, Easy Tiger Bake Shop & amp; Beer Garden, Austin
  • Taylor Petrehn, 1900 Barker, Lawrence, KS
  • Nathaniel Reid, Nathaniel Reid Bakery, Kirkwood, MO
  • Avery Ruzicka, Manresa Bread, Los Gatos, CA
  • Matt Tinder, Saboteur Bakery, Bremerton, WA
  • Chris Wilkins, Root Baking Co., Atlanta
  • Na Young Ma, Proof Bakery, Los Angeles

Uitstekende kroegprogram

'N Restaurant of kroeg wat uitsonderlike sorg en vaardigheid toon in die keuse, voorbereiding en bedien van cocktails, sterk drank en/of bier.

  • Anvil Bar & amp; Refuge, Houston
  • The Atomic Lounge, Birmingham, AL
  • The Baldwin Bar, Woburn, MA
  • Barleerskort, Honolulu
  • Clavel Mezcaleria, Baltimore
  • Colita, Minneapolis
  • Bestaande toestande, NYC
  • Uitgeweken, Portland, OR
  • Horse Inn, Lancaster, PA
  • Kimball House, Decatur, GA
  • La Factoría, San Juan, PR
  • Las Almas Rotas, Dallas
  • Leyenda, Brooklyn, NY
  • Little Rituals, Phoenix
  • Lost Lake, Chicago
  • OTOTO, Los Angeles
  • Novare Res Bier Café, Portland, ME
  • Sugar House, Detroit
  • Trick Dog, San Francisco
  • Williams & Graham, Denver

Uitstekende sjef (aangebied deur all-clad metalcrafters)

'N Sjef wat hoë kulinêre standaarde stel en wat 'n positiewe voorbeeld vir ander voedselprofessionele was. Moet die afgelope vyf jaar as sjef gewerk het.

  • Andrew Carmellini, Locanda Verde, NYC
  • Ann Cashion, Johnny ’s Half Shell, Washington, C.
  • John Fleer, Rabarber, Asheville, NC
  • Nobuo Fukuda, Nobuo by Teeter House, Phoenix
  • Sarah Grueneberg, Monteverde, Chicago
  • Gavin Kaysen, Spoon and Stable, Minneapolis
  • Melissa Kelly, Primo, Rockland, ME
  • David Kinch, Manresa, Los Gatos, CA
  • Christopher Kostow, The Restaurant at Meadowood, St. Helena, CA
  • Corey Lee, Benu, San Francisco
  • Ludo Lefebvre, Trois Mec, Los Angeles
  • Donald Link, Herbsaint, New Orleans
  • Maricel Presilla, Cucharamama, Hoboken, NJ
  • Missy Robbins, Lilia, NYC
  • Gabriel Rucker, Le Pigeon, Portland, OR
  • Holly Smith, Cafe Juanita, Kirkland, WA
  • Ana Sortun, Oleana, Cambridge, MA
  • Vikram Sunderam, Rasika, Washington, C.
  • Marc Vetri, Vetri Cucina, Philadelphia
  • Justin Yu, Theodore Rex, Houston

Uitstekende gasvryheid (aangebied deur American Airlines)

'N Restaurant wat vyf of meer jaar in werking is en wat konsekwentheid en besondere bedagsaamheid in gasvryheid en diens toon.

  • 15 Fox Place, Jersey City, NJ
  • 1919, San Juan, PR
  • Angus Barn Steakhouse, Raleigh, NC
  • Black Trumpet Bistro, Portsmouth, NH
  • Brigtsen ’s, New Orleans
  • Canlis, Seattle
  • Chez Fonfon, Birmingham, AL
  • Dominique Ansel Bakery, NYC
  • HOBNOB, Racine, WI
  • Hugo ’s, Houston
  • Kai, Phoenix
  • Leon's Fine Poultry & amp Oyster Shop, Charleston, SC
  • Love Handle, Indianapolis
  • Marcel ’s, Washington, C.
  • Mi Nidito Restaurant, Tucson, AZ
  • Mistral, Boston
  • Pekin Noodle Parlour, Butte, MT
  • Saison, San Francisco
  • Swan Oyster Depot, San Francisco
  • Zingerman ’s Roadhouse, Ann Arbor, MI

Uitstekende gebaksjef (aangebied deur Lavazza)

'N Patisserie of bakker wat besondere vaardigheid, integriteit en karakter toon in die bereiding van nageregte, gebak of brood wat in 'n restaurant bedien word. Moet die afgelope vyf jaar as patisserie of bakker gewerk het.

  • Antonio Bachour, Bachour, Coral Gables, FL
  • Neil Blazin, Driftwood Oven, Pittsburgh
  • Lincoln Carson, Bon Temps, Los Angeles
  • Ali en Kevin Cohane, Persephone, Jackson, WY
  • Renae Connolly, Benedetto, Cambridge, MA
  • Juan Contreras, Atelier Crenn, San Francisco
  • Megan Garrelts, Rye, Leawood, KS
  • Sylvia Gould, Kool Beanz Cafe, Tallahassee, FL
  • Maggie Huff, Homewood, Dallas
  • Margarita Manzke, Republiek, Los Angeles
  • Claudia Martinez, Tiny Lou ’s, Atlanta
  • Mimi Mendoza, Senia, Honolulu
  • Diane Moua, Lepel en stal, Minneapolis
  • Natasha Pickowicz, Flora Bar, NYC
  • Ricardo “ Ricchi ” Sanchez, Bullion, Dallas
  • Emily Spurlin, Lula Cafe, Chicago
  • Krystle Swenson, Crawford en Son, Raleigh, NC
  • Katherine Thompson, Thompson Italian, Falls Church, VA
  • Miro Uskokovic, Gramercy Tavern, NYC
  • Country Velador, Super Chunk Sweets & amp; Treats, Scottsdale, AZ

Uitstekende restaurant (aangebied deur S.Pellegrino® Sparkling Natural Mineral Water)

'N Restaurant wat konstante uitnemendheid toon in voedsel, atmosfeer, diens en bedrywighede. Moet 10 of meer agtereenvolgende jare in besigheid gewees het.

  • Boka, Chicago
  • Bolete, Bethlehem, PA
  • FIG, Charleston, SC
  • Fore Street, Portland, ME
  • Frasca Food and Wine, Boulder, CO
  • Hà VL, Portland, OR
  • House of Prime Rib, San Francisco
  • Jaleo, Washington, C.
  • Kogi BBQ, Los Angeles
  • Komi, Washington, C.
  • La Morada, NYC
  • Mai Lee, Brentwood, MO
  • Michael se ware kos en drank, Miami
  • Neptune Oyster, Boston
  • Pizzeria Bianco, Phoenix
  • Die oorspronklike Ninfa ’s op navigasie, Houston
  • Kweper, San Francisco
  • Restaurant Alma, Minneapolis
  • SriPraPhai, NYC
  • Sushi Den, Denver

Uitstekende restaurateur (aangebied deur Magellan Corporation)

'N Restaurateur wat kreatiwiteit toon in entrepreneurskap en integriteit in restaurantbedrywighede. Moet minstens 10 jaar in die restaurantbedryf gewees het. Moet die afgelope vyf jaar nie genomineer gewees het vir 'n sjef -toekenning van die James Beard Foundation nie.

  • Paul Bartolotta, The Bartolotta Restaurants, Milwaukee (Ristorante Bartolotta, Harbour House, Lake Park Bistro, en ander)
  • Jamie Bissonnette en Ken Oringer, JK Food Group, Boston (Little Donkey, Toro, Coppa)
  • JoAnn Clevenger, Upperline Restaurant, New Orleans
  • Sameer Eid en Samy Eid, Birmingham, MI, en Detroit (Phoenicia, Forest, Leila)
  • Benjamin Goldberg en Max Goldberg, Strategic Hospitality, Nashville (The Catbird Seat, The Patterson House, Henrietta Red, en ander)
  • Ruth Gresser, Pizzeria Paradiso, Washington, DC (Pizzeria Paradiso)
  • Martha Hoover, Patachou Inc., Indianapolis (Café Patachou, Public Greens, Bar One Fourteen en ander)
  • Jennifer Jasinski, Beth Gruitch, Crafted Concepts, Denver (Rioja, Bistro Vendôme, Stoic & amp Genuine, en ander)
  • Mike Mastro en Jeff Mastro, Prime Steak Concepts, Scottsdale, AZ (Dominick's Steakhouse, Steak 44, Ocean 44)
  • Thomas McNaughton, David Steele en David White, Ne Timeas Restaurant Group, San Francisco (Meel + Water, Central Kitchen, Trick Dog)
  • Larry McGuire, McGuire Moorman Hospitality, Austin (Jeffrey ’s, Perla's, Pool Burger, en ander)
  • Jay McSharry, Portsmouth, NH (Jumpin ’ Jay ’s Fish Cafe, Vida Cantina, Moxy en ander)
  • Ouita Michel, Ouita Michel -restaurantfamilie, Lexington, KY (Holly Hill Inn, The Midway Bakery and Cafe, Honeywood en ander)
  • Willy Ng, Magic Gourmet Trading, San Francisco (Koi Palace, Dragon Beaux, Palette Tea House)
  • Akkapong “Earl” Ninsom, Portland, OR (Langbaan, PaaDee, Hat Yai)
  • Steve Palmer, The Indigo Road, Charleston, SC (Indaco, The Macintosh, O-Ku Sushi, en ander)
  • Alex Raij en Eder Montero, NYC (La Vara, Saint Julivert Fisherie, Txikito)
  • Cookie Till, Margate, NJ (Steve en Cookie ’s, Ventnor No. 7311)
  • Tracy Vaught, H Town Restaurant Group, Houston (Hugo ’s, Xochi, Caracol, en ander)
  • Jason Wang, Xi ’an Famous Foods, NYC

Uitstekende wynprogram

'N Restaurant of kroeg wat uitnemendheid in wynbediening toon deur 'n noukeurige wynlys en 'n goed ingeligte benadering om kliënte te help om wyn te kies en te drink.

  • Bacchanal, New Orleans
  • Beholder, Indianapolis
  • Canard, Portland, OR
  • COTE, NYC
  • Death & amp Taxes, Raleigh, NC
  • element 47 by The Little Nell, Aspen, CO
  • Flight Wine Bar, Washington, C.
  • FnB, Scottsdale, AZ
  • Groot China, Berkeley, CA
  • Grill 23, Boston
  • Henry, Boston
  • Le Caveau, Philadelphia
  • L ’Oursin, Seattle
  • Lucky Palace, Bossier City, LA
  • Miller Union, Atlanta
  • The Morris, San Francisco
  • Night + Market Sahm, Venesië, CA
  • Ops, NYC
  • Rosie Cannonball, Houston
  • Spiaggia, Chicago

Uitstekende produsent van wyn, bier of sterk drank

'N Bier-, wyn- of sterk drankprodusent wat konsekwentheid en besonderse vaardigheid in sy of haar ambag toon.

  • Scott Blackwell en Ann Marshall, High Wire Distilling Co., Charleston, SC
  • Jean Broillet IV, Tired Hands Brewing Company, Ardmore, PA
  • Cathy Corison, Corison Winery, St. Helena, CA
  • Brianne Day, Day Wines, Dundee, OR
  • Austin Evans en Richard Patrick Jr., Cathead Distillery, Jackson, MS
  • David Favela, Border X Brewing, San Diego
  • Aaron Fox en Daniel de la Nuez, Forthave Spirits, NYC
  • Deirdre Heekin, La Garagista Farm + Winery, Barnard, VT
  • Nancy Irelan en Mike Schnelle, Red Tail Ridge Winery, Penn Yan, NY
  • Marika Josephson en Aaron Kleidon, Scratch Brewing Company, Ava, IL
  • Drew Kulsveen, Willett Distillery, Bardstown, KY
  • Todd Leopold en Scott Leopold, Leopold Bros., Denver
  • Steve Luke, Cloudburst Brewing, Seattle
  • André Hueston Mack, Maison Noir Wines, McMinnville, OR
  • Kim McPherson, McPherson Cellars, Lubbock, TX
  • Amanda en Stephen Paul, Whiskey Del Bac, Tucson, AZ
  • Yoshihiro Sako, Den Sake -brouery, Oakland, CA
  • Jeffrey Stuffings en Michael Stuffings, Jester King Brewery, Austin
  • Rutger de Vink, RdV Vineyards, Delaplane, VA
  • Lance Winters, George Spirits, Alameda, CA

Rising Star -sjef van die jaar (Aangebied deur S.Pellegrino® Sparkling Natural Mineral Water) 'N Sjef van 30 jaar of jonger wat uitstaande talent, karakter en leierskapvermoë toon, en wat waarskynlik in die komende jare 'n beduidende impak sal hê.

  • Will Aghajanian en Liz Johnson, The Catbird Seat, Nashville
  • Angel Barreto, Anju, Washington, C.
  • Nick Bognar, iNDO, St.
  • Trigg Brown, Win Son, Brooklyn, NY
  • Ana Castro, Thalia, New Orleans
  • Valerie Chang, ITAMAE, Miami
  • Bria Downey, Clay Pigeon Food & amp Drink, Fort Worth, TX
  • Alisha Elenz, mfk./Bar Biscay, Chicago
  • Robbie Felice, Viaggio Ristorante, Wayne, NJ
  • Rikki Giambruno, Hyacinth, Paul, MN
  • Mariana Gonzalez-Trasvina, Bar ‘Cino, Newport, RI
  • Jesse Ito, Royal Izakaya, Philadelphia
  • Matthew Kammerer, Harbor House Inn, Elk, CA
  • Zoë Kanan, Simon & The Whale, NYC
  • Liz Kenyon, Rupee Bar, Seattle
  • Jeanine Lamadieu, Y? Gen, Chicago
  • Irene Li, Mei Mei, Boston
  • Gaby Maeda, State Bird Provisions, San Francisco
  • Daniela Moreira, Timber Pizza Co., Washington, C.
  • Henry Moso, Kabooki Sushi, Orlando, FL
  • Shota Nakajima, Adana, Seattle
  • Austin Nickel, Spuntino, Denver
  • Johnny Ortiz, /Shed, La Madera, NM
  • Lena Sareini, Selden Standard, Detroit
  • Ashleigh Shanti, Benne on Eagle, Asheville, NC
  • Maricela Vega, 8ARM, Atlanta
  • Paola Velez, Kith/Kin, Washington, C.
  • Jon Yao, Kato, Los Angeles

Beste sjefs (aangebied deur Capital One)

Kokke wat hoë kulinêre standaarde stel en ook integriteit en bewonderenswaardige leierskapsvaardighede in hul onderskeie streke toon. 'N Genomineerde kan van enige soort eetplek wees, maar moet minstens vyf jaar as sjef gewerk het, met die drie mees onlangse jare in die streek.

Beste sjef: Kalifornië

  • Genet Agonafer, Meals by Genet, Los Angeles
  • Kim Alter, Nightbird, San Francisco
  • Val M. Cantu, Californios, San Francisco
  • Rocío Camacho, La Diosa de los Moles, Paramount, CA
  • Gabriela Cámara, Cala, San Francisco
  • Josef Centeno, Orsa & amp; Winston, Los Angeles
  • Jeremy Fox, Birdie G ’s, Santa Monica, CA
  • Brandon Go, Hayato, Los Angeles
  • Brandon Jood, Mister Jiu's, San Francisco
  • Jessica Koslow, Sqirl, Los Angeles
  • Mourad Lahlou, Mourad, San Francisco
  • Mei Lin, Nightshade, Los Angeles
  • Ori Menashe en Genevieve Gergis, Bavel, Los Angeles
  • Niki Nakayama, n/naka, Los Angeles
  • Brandon Rodgers en Ian Scaramuzza, In Situ, San Francisco
  • Carlos Salgado, Taco María, Costa Mesa, CA
  • Joshua Skenes, hengelaar, San Francisco
  • James Syhabout, Commis, Oakland, CA
  • Karen Taylor Waikiki, El Molino Central, Boyes Hot Springs, CA
  • Pim Techamuanvivit, Kin Khao, San Francisco

Beste sjef: Great Lakes (IL, IN, MI, OH)

  • James Anderson, Ray Ray ’s Hog Pit, Columbus, OH
  • Abra Berens, Granor Farm, Three Oaks, MI
  • Thai Dang, HaiSous, Chicago
  • Brian Jupiter, Frontier, Chicago
  • Gene Kato, Momotaro, Chicago
  • Ji Hye Kim, juffrou Kim, Ann Arbor, MI
  • Jason Hammel, Lula Cafe, Chicago
  • Andy Hollyday, Selden Standard, Detroit
  • Allie La Valle-Umansky, Jeremy Umansky en Kenny Scott, Larder Delicatessen & amp Bakery, Cleveland
  • Abbi Merriss, Bluebeard, Indianapolis
  • Ethan Pikas, Kelderdeurvoorsienings, Chicago
  • Noah Sandoval, Oriole, Chicago
  • Ryan Santos, asseblief, Cincinnati
  • John Shields en Karen Urie Shields, Smyth, Chicago
  • James Rigato, Mabel Gray, Hazel Park, MI
  • Mike Ransom, Ima, Detroit
  • Mariya Russell, Kikk?, Chicago
  • Sarah Welch, Marrow, Detroit
  • Erick Williams, Virtue, Chicago
  • Lee Wolen, Boka, Chicago

Beste sjef: Mid-Atlantic (DC, DE, MD, NJ, PA, VA)

  • Victor Albisu, Poca Madre, Washington, C.
  • Joey Baldino, Zeppoli, Collingswood, NJ
  • Sonnige Baweja, Lehja, Richmond, VA
  • Amy Brandwein, Centrolina, Washington, C.
  • Peter en Lisa Chang, Mama Chang, Fairfax, VA
  • Zenebech Dessu, Zenebech Restaurant, Washington, C.
  • Nicholas Elmi, Laurel, Philadelphia
  • Christian Frangiadis, Spork, Pittsburgh
  • Melissa Hamilton en Christopher Hirsheimer, Canal House Station, Milford, NJ
  • Matthew Kern, Heirloom, Lewes, DE
  • Rich Landau, Vedge, Philadelphia
  • Danny Lee, Anju, Washington, C.
  • Cristina Martinez, South Philly Barbacoa, Philadelphia
  • Taylor Mason, Luca, Lancaster, PA
  • Cagla Onal-Urel, Green Almond Pantry, Washington, C.
  • Peter Prime, Cane, Washington, C.
  • Dan Richer, Razza, Jersey City, NJ
  • Jon Sybert, Tail Up Goat, Washington, C.
  • Cindy Wolf, Charleston, Baltimore
  • Wei Zhu, Chengdu Gourmet, Pittsburgh

Beste sjef: Midde -Weste (IA, KS, MN, MO, NE, ND, SD, WI)

  • Dane Baldwin, die diplomaat, Milwaukee
  • Andrea Baumgardner, Bern Baum ’s, Fargo, ND
  • Karen Bell, Bavette La Boucherie, Milwaukee
  • Steven Brown, Tilia, Minneapolis
  • Michael Corvino, Corvino Supper Club & Tasting Room, Kansas City, MO
  • Daniel del Prado, Martina, Minneapolis
  • Linda Duerr, The Restaurant at 1900, Mission Woods, KS
  • Michael Gallina, Vicia, St.
  • Nicholas Goellner, The Antler Room, Kansas City, MO
  • Vaughn Good, Fox and Pearl, Kansas City, MO
  • Lona Luo, Lona ’s Lil Eats, St.
  • Benjamin Maides, Au Courant Regional Kitchen, Omaha, NE
  • Jamie Malone, Grand Café, Minneapolis
  • Jesse Mendica, Olive + Oak, Webster Groves, MO
  • Loryn Nalic, Balkan Treat Box, Webster Groves, MO
  • Christina Nguyen, Hai Hai, Minneapolis
  • Sean Pharr, Mint Mark, Madison, WI
  • Joe Tripp, Harbinger, Des Moines, IA
  • Hai Truong, Ngon Vietnamese Bistro, Paul, MN
  • David Utterback, Yoshitomo, Omaha, NE

Beste sjef: Mountain (CO, ID, MT, UT, WY)

  • Carrie Baird, Bar Dough, Denver
  • Jen Castle en Blake Spalding, Hell ’s Backbone Grill & amp Farm, Boulder, UT
  • Jeff Drew, Snake River Grill, Jackson, WY
  • Nick Fahs, David Barboza en Mike Blocher, Table X, Salt Lake City
  • Caroline Glover, Annette, Aurora, CO
  • Briar Handly, Handle, Park City, UT
  • Duncan Holmes, Beckon, Denver
  • Peggi Ince-Whiting, Kyoto Japanese Restaurant, Salt Lake City
  • Suchada Johnson, Teton Thai, Teton Village, WY
  • Sarah Kelly, Petite 4, Boise, ID
  • Tommy Lee, Hop Alley, Denver
  • Brother Luck, Four deur Brother Luck, Colorado Springs, CO
  • Josh Niernberg, Bin 707 Foodbar, Grand Junction, CO
  • Cindhura Reddy, Spuntino, Denver
  • Dana Rodriguez, Super Mega Bien, Denver
  • Moudi Sbeity en Derek Kitchen, Laziz Kitchen, Salt Lake City
  • Nick Steen, Walkers Grill, Billings, MT
  • Dave Wells, proelokaal by Chico Hot Springs Resort & amp Spa, Pray, MT
  • Kelly Whitaker, The Wolf ’s Tailor, Denver
  • Luis Young, Penrose Room, Colorado Springs, CO

Beste sjef: New York State

  • Einat Admony, Balaboosta, NYC
  • Albert Bartley, Top Taste, Kingston, NY
  • Emma Bengtsson, Aquavit, NYC
  • Nick Curtola, The Four Horsemen, NYC
  • David DiBari, The Cookery, Dobbs Ferry, NY
  • Eric Gao, O Mandarin, Hartsdale, NY
  • Sean Gray, Momofuku Ko, NYC
  • Brooks Headley, Superiority Burger, NYC
  • Jenny Kwak, Haenyeo, NYC
  • Chintan Pandya, Adda, NYC
  • Kyo Pang, Kopitiam, NYC
  • Junghyun Park, Atomix, NYC
  • Carla Perez-Gallardo en Hannah Black, Lil 'Deb ’s Oasis, Hudson, NY
  • Erik Ramirez, Llama Inn, NYC
  • Ann Redding en Matt Danzer, oom Boons, NYC
  • Angie Rito en Scott Tacinelli, Don Angie, NYC
  • Daniela Soto-Innes, ATLA, NYC
  • Jeremiah Stone en Fabián von Hauske, Wildair, NYC
  • Alex Stupak, Empellón, NYC
  • Helen You, Dumpling Galaxy, NYC

Beste sjef: Noordoos (CT, MA, ME, NH, RI, VT)

  • Tyler Anderson, Millwright ’s Restaurant, Simsbury, CT
  • Tracy Chang, Pagu, Cambridge, MA
  • Cara Chigazola Tobin, Honey Road, Burlington, VT
  • Vien Dobui, CÔNG TU BOˆT, Portland, ME
  • Carl Dooley, The Table at Season to Taste, Cambridge, MA
  • Tiffani Faison, Orfano, Boston
  • Devin Finigan, Aragosta by Goose Cove, Deer Isle, ME
  • Erin French, The Lost Kitchen, Freedom, ME
  • Mayumi Hattori, The Club Car, Nantucket, MA
  • Seizi Imura, Cafe Sushi, Cambridge, MA
  • Ben Jackson, Drifters Wife, Portland, ME
  • Krista Kern Desjarlais, The Purple House, North Yarmouth, ME
  • James Mark, Big King, Providence
  • Greg Mitchell en Chad Conley, Palace Diner, Biddeford, ME
  • Ravin Nakjaroen, Long Grain, Camden, ME
  • Cassie Piuma, Sarma, Somerville, MA
  • David Vargas, Vida Cantina, Portsmouth, NH
  • Derek Wagner, Nicks on Broadway, Providence
  • Douglass Williams, MIDA, Boston

Beste sjef: Noordwes en Stille Oseaan (AK, HI, OR, WA)

  • Chera Amlag, Hood Famous Cafe + Bar, Seattle
  • Jay Blackinton, Hogstone ’s Wood Oven, Orcas Island, WA
  • Peter Cho, Han Oak, Portland, OR
  • Logan Cox, Homer, Seattle
  • Gregory Gourdet, vertrek, Portland, OR
  • Sun Hong, By Tae, Seattle
  • Chris Kajioka en Anthony Rush, Senia, Honolulu
  • Mitch Mayers, Sawyer, Seattle
  • Katy Millard, Coquine, Portland, OR
  • Sarah Minnick, Lovely ’s Fifty Fifty, Portland, OF
  • Kristen Murray, MÅURICE, Portland, OR
  • Keiji Nakazawa, Sushi Sho, Waikiki Beach, HI
  • Ryan Roadhouse, Nodoguro, Portland, OR
  • Beau Schooler, in Bocca Al Lupo, Juneau, AK
  • Sheldon Simeon, Lineage, Wailea, HI
  • Mutsuko Soma, Kamonegi, Seattle
  • Naoko Tamura, Shizuku, Portland, OR
  • Aaron Verzosa, Archipelago, Seattle
  • Chad White, Zona Blanca, Spokane, WA
  • Rachel Yang en Seif Chirchi, Joule, Seattle

Beste sjef: Suid (AL, AR, Statebond van Puerto Rico, FL, LA, MS)

  • Blake Aguillard en William “Trey” Smith, Saint-Germain, New Orleans
  • Lindsay Autry, The Regional Kitchen & amp Public House, West Palm Beach, FL
  • Bill Briand, Fisher's#8217s Upstairs at Orange Beach Marina, Orange Beach, AL
  • Paxx Caraballo Moll, Jungle BaoBao, San Juan, PR
  • Derek Emerson, CAET, Ridgeland, MS
  • Jose Enrique, Jose Enrique, San Juan, PR
  • Kristen Essig en Michael Stoltzfus, Coquette, New Orleans
  • Luciana Giangrandi en Alex Meyer, Boia De, Miami
  • Hao Gong, LUVI Restaurant, New Orleans
  • Michael Gulotta, Maypop, New Orleans
  • Mason Hereford, Turkey and the Wolf, New Orleans
  • Timothy Hontzas, Johnny ’s Restaurant, Homewood, AL
  • Natalia Lucía Vallejo, Cocina al Fondo, San Juan, PR
  • Duane Nutter, Southern National, Mobile, AL
  • Niven Patel, Ghee, Miami
  • Rafael Rios, Yeyo ’s Mexican Grill, Bentonville, AR
  • Austin Sumrall, White Pillars, Biloxi, MS
  • Isaac Toups, Toups ’ Meatery, New Orleans

Beste sjef: Suidoos (GA, KY, NC, SC, TN, WV)

  • Katie Button, Cúrate, Asheville, NC
  • Gregory Collier, Uptown Yolk, Charlotte, NC
  • Adam Cooke, bogrond kombuis en amp mark, Travellers Rest, SC
  • Cassidee Dabney, The Barn at Blackberry Farm, Walland, TN
  • Steven Devereaux Greene, reiers by The Umstead Hotel and Spa, Cary, NC
  • Bryan Furman, B ’s Cracklin ’ Barbecue, Atlanta
  • Josh Habiger, Bastion, Nashville
  • Meherwan Irani, Chai Pani, Asheville, NC
  • Kevin Johnson, The Grocery, Charleston, SC
  • Philip Krajeck, FOLK, Nashville
  • Joe Kindred, Kindred, Davidson, NC
  • Cheetie Kumar, Garland, Raleigh, NC
  • Jiyeon Lee en Cody Taylor, Heirloom Market BBQ, Atlanta
  • Leonard Lewis, Bones, Atlanta
  • Ricky Moore, Saltbox Seafood Joint, Durham, NC
  • Annie Pettry, Decca, Louisville, KY
  • Andy Ticer en Michael Hudman, Andrew Michael Italian Kitchen, Memphis, TN
  • Julia Sullivan, Henrietta Red, Nashville
  • Viviek Surti, Tailor, Nashville
  • Shamil Velazquez, Delaney Oyster House, Charleston, SC

Beste sjef: Suidwes (AZ, NM, NV, OK)

  • Lisa Becklund, Living Kitchen Farm & amp Dairy, Depew, OK
  • Nicole Brisson, Locale, Las Vegas
  • Jeff Chanchaleune, Gun Izakaya, Oklahoma City
  • Alan Ji, Mott 32, Las Vegas
  • Stephen Jones, The Larder + The Delta, Phoenix
  • Shinji Kurita, Shinbay Omakase Room, Scottsdale, AZ
  • Danielle Leoni, The Breadfruit & amp Rum Bar, Phoenix
  • Maria Mazon, BOCA Tacos y Tequila, Tucson, AZ
  • Josie en Teako Nunn, Sparky ’s Burgers, Barbeque, & amp; Espresso, Hatch, NM
  • Fernando Olea, Sazón Restaurant, Sante Fe
  • Jonathan Perno, Campo by Los Poblanos Historic Inn & amp Organic Farm, Los Ranchos de Albuquerque, NM
  • Chrysa Robertson, Rancho Pinot, Scottsdale, AZ
  • Silvana Salcido Esparza, Barrio Café Gran Reserva, Phoenix
  • Samantha Sanz, Talavera, Scottsdale, AZ
  • Jeff Smedstad, Elote Cafe, Sedona, AZ
  • Kevin Snell, Amelia, Tulsa, OK
  • Ryan Swanson, Kai, Gila River Indian Community, Chandler, AZ
  • James Trees, Esther ’s Kitchen, Las Vegas

Beste sjef: Texas

  • Dawn Burrell, Kulture, Houston
  • Kevin Fink, Emmer & Rye, Austin
  • Michael Fojtasek, Olamaie, Austin
  • Alexandra Gates, Cochineal, Marfa, TX
  • Manabu Horiuchi, Kata Robata, Houston
  • Anita Jaisinghani, Pondicheri, Houston
  • Molly McCook, Ellerbe Fine Foods, Fort Worth, TX
  • Steve McHugh, genees, San Antonio
  • Aldo Mora, Cafe Central, El Paso, TX
  • Trong Nguyen, Crawfish & Noodles, Houston
  • Misti Norris, Petra and the Beast, Dallas
  • Alex Paredes, Carnitas Lonja, San Antonio
  • Esaul Ramos, 2M Smokehouse, San Antonio
  • Regino Rojas, Revolver Taco Lounge, Dallas
  • Teiichi Sakurai, Tei-An, Dallas
  • Donny Sirisavath, Khao Noodle Shop, Dallas
  • Norma Frances “ Tootsie ” Tomanetz, Snow ’s BBQ, Lexington, TX
  • Jason Vaughan, Nancy ’s Hustle, Houston
  • Iliana de la Vega, El Naranjo, Austin
  • Laurie Williamson, Rancho Loma, Talpa, TX

Oor die James Beard -toekennings in 2020

Die James Beard -toekennings in 2020 is die 30ste herdenking van Amerika se mees gesogte en omvattende eerbewys vir sjefs, restaurante, joernaliste, skrywers en ander leiers in die voedsel- en drankbedryf.

Gedurende hul geskiedenis van drie dekades het die Beard-toekennings tendense in die Amerikaanse voedselkultuur veroorsaak en weerspieël. Om die verlede te herdenk, die hede te eer en na die toekoms te kyk, vier die Stigting die semifinaliste, genomineerdes, wenners, geleenthede en mylpale wat die dinamiese en altyd verhelderende voedsel- en restaurantgemeenskap wat ons vandag het, geskep het.

Die James Beard -toekennings, wat die stigting se Good Food for Good ™ -mantra bevat, ondersteun volhoubaarheid, geslagsgelykheid, insluiting, billikheid en toegang vir almal. As toonaangewende maatstaf vir kulinêre uitnemendheid, sal die toekennings steeds die missie van die James Beard Foundation ondersteun om die voedselkultuur van Amerika lekkerder, diverser en volhoubaarder te maak vir almal: om die verlede te vier terwyl die toekoms beveg word.

Die semifinaliste van die Restaurant and Chef Awards word op Woensdag 26 Februarie 2020 aangekondig. Benoemdes vir alle toekenningskategorieë word op Woensdag 25 Maart 2020 in Philadelphia by The Barnes Foundation in samewerking met VISIT PHILADELPHIA® bekend gemaak. Die vieringe begin op Vrydag 24 April 2020 in New York by die James Beard Foundation Media Awards wat in samewerking met HOUSTON FIRST © aangebied word, 'n eksklusiewe geleentheid ter ere van die land se voorste kookboekskrywers, vervaardigers van kookkuns en gasheer, en kos joernaliste wat by Pier Sixty by Chelsea Piers sal plaasvind.

Die gebeure gaan dan na Chicago met die Leadership Awards Dinner, aangebied in samewerking met Deloitte, wat op Sondag 3 Mei 2020 plaasvind, waar eerbewoners erkenning sal kry vir hul werk om 'n meer gesonde, volhoubare en regverdige voedselwêreld te skep. Die James Beard Awards -gala vind op Maandag 4 Mei 2020 by die Lyric Opera van Chicago plaas. Tydens die geleentheid, wat oop is vir die publiek, word toekennings vir die kategorieë Restaurant en Chef en Restaurant Design uitgedeel, saam met spesiale prestasie -toekennings Lifetime Achievement, Design Icon en America's Classics. 'N Gala -onthaal volg onmiddellik met topsjefs en drankprofessionele van regoor die land.

Vir die eerste jaar ooit bring die James Beard Awards House, aangebied deur Capital One, amptelike kredietkaart en bankvennoot van die Stigting, 'n dinamiese, sentrale bymekaarkomplek tydens die toekenningsnaweek, oop op Sondag 3 Mei en Maandag 4 Mei, 2020, by die Ou Poskantoor (Van Burenstraat 433, Chicago, IL). Die Awards House bied gaste wat die toekennings bywoon, lede van die bedryf en die breë publiek 'n kans om deel te neem aan programme wat gesprekke insluit wat fokus op kwessies wat die gemeenskap raak, soos rassegelykheid, volhoubaarheid, wyntariewe en meer. Plaaslike vennote Kies Chicago, The Illinois Restaurant Association (IRA), Chicago Council on Global Affairs, en verskeie restaurantgroepe en sjefs in Chicago, sal op 'n prettige en heerlike manier hul intrek neem. 'N Samewerkingsruimte, 'n mediasitkamer, gasvryheids- en kroegareas en eenmalige geleenthede met borge en vriende van die Stigting sal volop wees. 'N Spesiale foto -uitstalling vir die 30ste bestaansjaar wat deur die fotograaf Melanie Dunea geskep is met die wenners van die James Beard -toekenning en mylpale, sal oop wees vir gaste. Die volledige lys van geleenthede en programmering sal voortdurend op die webwerf van die Stigting opgedateer word, en kaartjie -inligting sal beskikbaar wees.

Die James Beard -toekennings vir 2020 word uitgereik deur Capital One, die amptelike kredietkaart en bankvennoot van die James Beard Foundation. Deur hierdie eerste vennootskap geniet Capital One-kaarthouers eksklusiewe toegang tot die kenmerkende James Beard Foundation-programme, waaronder die Taste America-toer, JBF Greens: Foodies Under Forty en die ikoniese James Beard House.

Die James Beard-toekennings word met trots aangebied deur Choose Chicago en die Illinois Restaurant Association en word aangebied in samewerking met Chicago O'Hare en Midway International Airports en Magellan Corporation, asook die volgende vennote: Premierborge: All-Clad Metalcrafters, American Airlines, die amptelike lugredery van die James Beard Foundation, HMSHost, Lavazza, S.Pellegrino® Sparkling Natural Mineral Water Supporting Sponsors: Marriott Bonvoy ™, National Restaurant Association®, Skuna Bay Salmon, Tabasco® Sauce, Valrhona, White Claw® Hard Seltzer, Windstar Cruises, die amptelike vaartlyn van die James Beard Foundation Gala Reception Sponsors: Ecolab, Front of the House®, Kendall College, met ekstra ondersteuning van VerTerra Dinnerware. Intersport is die amptelike uitsaaivriend van die James Beard -toekennings in 2020.

Die James Beard -toekennings, wat in 1990 gestig is, erken kulinêre professionele persone vir uitnemendheid en prestasie op hul gebied en bevorder die missie van die stigting om sjefs en ander leiers te vier, te voed en te eer, wat die voedselkultuur van Amerika heerliker, diverser en volhoubaarder maak vir almal. Die eerste James Beard -toekennings is in 1991 toegeken. Die James Beard -toekennings word beheer deur die vrywillige toekenningskomitee. Elke toekenningsprogram (restaurante en sjefs, boeke, joernalistiek, ontwerp, uitsaaimedia en leierskap) het 'n eie subkomitee wat bestaan ​​uit professionele persone in die bedryf wat hul tyd vrywillig toesig hou oor die beleid, prosedures en keuring van beoordelaars vir hul onderskeie toekenningsprogramme. Alle wenners van die James Beard -toekenning ontvang 'n sertifikaat en 'n medalje wat gegraveer is met die James Beard Foundation -toekennings.


James Beard Foundation kondig die semifinaliste van restaurant- en sjef 2020 aan

New York, NY ( RestaurantNews.com ) Die James Beard -stigting het vandag sy lys met semifinaliste vir restaurante en sjefpryse bekend gemaak voor die 30ste jaarlikse James Beard -toekennings wat deur Capital One aangebied word. Die gesogte groep semifinaliste verteenwoordig 'n wye versameling kookkuns -talent, van uitsonderlike sjefs en eetplekke in twaalf streke tot die beste nuwe restaurant, uitstekende kroegprogram, uitstaande bakker en 'n rising Star -sjef van 30 jaar of jonger. Die volledige lys van 2020 -halfeindstryders kan aan die einde van die persverklaring of direk by die James Beard Foundation webwerf.

Die Stigting maak die finale genomineerdes vir alle toekenningskategorieë tydens 'n regstreekse perskonferensie in Philadelphia op Woensdag 25 Maart 2020 bekend in samewerking met Constellation Culinary Group. Jeff Guaracino, president en uitvoerende hoof van VISIT PHILADELPHIA®, en Clare Reichenbach, uitvoerende hoof van die James Beard-stigting, sal die perskonferensie en die ooreenstemmende ontbyt by The Barnes Foundation aanbied.

Benoemdes vir meer as 50 toekenningskategorieë, insluitend Restaurant en sjef, restaurantontwerp en media, sal bekend gemaak word. Die geleentheid vind om 09:00 plaas. ET en word regstreeks aanlyn gestroom (besonderhede oor die James Beard Foundation webwerf).

Oorsig van die toekenningsproses vir restaurante en sjefs

Die James Beard-stigting hou 'n aanlyn oop oproep vir inskrywings wat middel Oktober van elke jaar begin. Inskrywings wat ontvang word, tesame met insette wat deur 'n onafhanklike vrywilligersgroep van meer as 250 paneellede regoor die land aangevra is, word deur die restaurant- en sjefkomitee hersien om te bepaal of hulle geskik is en om plaaslike verteenwoordiging. Op grond van die resultate en geskiktheidsvereistes vir elke toekenning, lewer die komitee dan 'n nominasie -stembrief waarin die semifinaliste in elk van die 23 kategorieë Restaurant en Chef -toekenning verskyn. Die lys van semifinaliste word dan deur meer as 600 beoordelaars van regoor die land gestem om die finale genomineerdes in elke kategorie te bepaal. Dieselfde groep beoordelaars, wat bestaan ​​uit toonaangewende plaaslike restaurantkritici, kos- en wynredakteurs, kulinêre opvoeders en voormalige wenners van die James Beard -toekenning, stem dan oor die genomineerdes om die wenners te kies. Tabelle om die genomineerdes en wenners te bepaal, word deur die onafhanklike ouditeure EisnerAmper gedoen. Die beheerliggaamskomitee, kuratorium en personeel van die James Beard -stigting stem nie, en die uitslae word vertroulik gehou totdat die wenners in Mei aangebied word. James Beard Awards -beleid en -prosedures kan hersien word by jamesbeard.org/awards/policies.

2020 James Beard -toekennings
Restaurant- en sjefprys -semifinaliste en toekenningskriteria

Beste nuwe restaurant

'N Restaurant wat in 2019 geopen is, toon reeds uitnemendheid in kookkuns en gasvryheid, en dit sal waarskynlik in die komende jare 'n beduidende impak hê.

  • Outomatiese seekos en oesters, Birmingham, AL
  • Beit Rima, San Francisco
  • Die blinde bok, Houston
  • Cocina al Fondo, San Juan, PR
  • Cultura, Asheville, NC
  • Demi, Minneapolis
  • Eem, Portland, OR
  • Fox & the Knife, Boston
  • Gado Gado, Portland, OR
  • Gianna, New Orleans
  • Golden Diner, NYC
  • Il Nido, Seattle
  • iNDO, St.
  • Kalaya, Philadelphia
  • K? Wi, NYC
  • Lui Betty, Atlanta
  • Nightshade, Los Angeles
  • Oak Hill Café & amp Farm, Greenville, SC
  • Pasjoli, Santa Monica, CA
  • Rooster & Owl, Washington, C.
  • Saffraan De Twah, Detroit
  • Salaris, Dallas
  • Squable, Houston
  • Sondag Vinyl, Denver
  • Tanám, Somerville, MA
  • Thamee, Washington, C.
  • Thattu, Chicago
  • Tzuco, Chicago
  • Vecina, Phoenix
  • Verjus, San Francisco

Uitstekende bakker

'N Patisserie of bakker wat besonderse vaardigheid, integriteit en karakter toon in die bereiding van nageregte, gebak of brood wat in 'n klein bakkery bedien word. Moet die afgelope vyf jaar as patisserie of bakker gewerk het.

  • Kim Boyce, Bakeshop, Portland, OR
  • Spencer Budros, Pistacia Vera, Columbus, OH
  • Evrim Dogu en Evin Dogu, Sub Rosa Bakery, Richmond, VA
  • Tova du Plessis, Essen Bakery, Philadelphia
  • Graison Gill, Bellegarde Bakery, New Orleans
  • Zachary Golper, Bien Cuit, NYC
  • Clyde Greenhouse, Kessler Baking Studio, Dallas
  • Don Guerra, Barrio Bread, Tucson, AZ
  • Briana Holt, Tandem Coffee + Bakery, Portland, ME
  • Maura Kilpatrick, Sofra Bakery, Cambridge, MA
  • Ayako Kurokawa, Burrow, NYC
  • Lisa Ludwinski, Sister Pie, Detroit
  • Moshit Mizrachi-Gabbitas, Janjou Pâtisserie, Boise, ID
  • David Norman, Easy Tiger Bake Shop & amp; Beer Garden, Austin
  • Taylor Petrehn, 1900 Barker, Lawrence, KS
  • Nathaniel Reid, Nathaniel Reid Bakery, Kirkwood, MO
  • Avery Ruzicka, Manresa Bread, Los Gatos, CA
  • Matt Tinder, Saboteur Bakery, Bremerton, WA
  • Chris Wilkins, Root Baking Co., Atlanta
  • Na Young Ma, Proof Bakery, Los Angeles

Uitstekende kroegprogram

'N Restaurant of kroeg wat uitsonderlike sorg en vaardigheid toon in die keuse, voorbereiding en bedien van cocktails, sterk drank en/of bier.

  • Anvil Bar & amp; Refuge, Houston
  • The Atomic Lounge, Birmingham, AL
  • The Baldwin Bar, Woburn, MA
  • Barleerskort, Honolulu
  • Clavel Mezcaleria, Baltimore
  • Colita, Minneapolis
  • Bestaande toestande, NYC
  • Uitgeweken, Portland, OR
  • Horse Inn, Lancaster, PA
  • Kimball House, Decatur, GA
  • La Factoría, San Juan, PR
  • Las Almas Rotas, Dallas
  • Leyenda, Brooklyn, NY
  • Little Rituals, Phoenix
  • Lost Lake, Chicago
  • OTOTO, Los Angeles
  • Novare Res Bier Café, Portland, ME
  • Sugar House, Detroit
  • Trick Dog, San Francisco
  • Williams & Graham, Denver

Uitstekende sjef (aangebied deur all-clad metalcrafters)

'N Sjef wat hoë kulinêre standaarde stel en wat 'n positiewe voorbeeld vir ander voedselprofessionele was. Moet die afgelope vyf jaar as sjef gewerk het.

  • Andrew Carmellini, Locanda Verde, NYC
  • Ann Cashion, Johnny ’s Half Shell, Washington, C.
  • John Fleer, Rabarber, Asheville, NC
  • Nobuo Fukuda, Nobuo by Teeter House, Phoenix
  • Sarah Grueneberg, Monteverde, Chicago
  • Gavin Kaysen, Spoon and Stable, Minneapolis
  • Melissa Kelly, Primo, Rockland, ME
  • David Kinch, Manresa, Los Gatos, CA
  • Christopher Kostow, The Restaurant at Meadowood, St. Helena, CA
  • Corey Lee, Benu, San Francisco
  • Ludo Lefebvre, Trois Mec, Los Angeles
  • Donald Link, Herbsaint, New Orleans
  • Maricel Presilla, Cucharamama, Hoboken, NJ
  • Missy Robbins, Lilia, NYC
  • Gabriel Rucker, Le Pigeon, Portland, OR
  • Holly Smith, Cafe Juanita, Kirkland, WA
  • Ana Sortun, Oleana, Cambridge, MA
  • Vikram Sunderam, Rasika, Washington, C.
  • Marc Vetri, Vetri Cucina, Philadelphia
  • Justin Yu, Theodore Rex, Houston

Uitstekende gasvryheid (aangebied deur American Airlines)

'N Restaurant wat vyf of meer jaar in werking is en wat konsekwentheid en besondere bedagsaamheid in gasvryheid en diens toon.

  • 15 Fox Place, Jersey City, NJ
  • 1919, San Juan, PR
  • Angus Barn Steakhouse, Raleigh, NC
  • Black Trumpet Bistro, Portsmouth, NH
  • Brigtsen ’s, New Orleans
  • Canlis, Seattle
  • Chez Fonfon, Birmingham, AL
  • Dominique Ansel Bakery, NYC
  • HOBNOB, Racine, WI
  • Hugo ’s, Houston
  • Kai, Phoenix
  • Leon's Fine Poultry & amp Oyster Shop, Charleston, SC
  • Love Handle, Indianapolis
  • Marcel ’s, Washington, C.
  • Mi Nidito Restaurant, Tucson, AZ
  • Mistral, Boston
  • Pekin Noodle Parlour, Butte, MT
  • Saison, San Francisco
  • Swan Oyster Depot, San Francisco
  • Zingerman ’s Roadhouse, Ann Arbor, MI

Uitstekende gebaksjef (aangebied deur Lavazza)

'N Patisserie of bakker wat besondere vaardigheid, integriteit en karakter toon in die bereiding van nageregte, gebak of brood wat in 'n restaurant bedien word. Moet die afgelope vyf jaar as patisserie of bakker gewerk het.

  • Antonio Bachour, Bachour, Coral Gables, FL
  • Neil Blazin, Driftwood Oven, Pittsburgh
  • Lincoln Carson, Bon Temps, Los Angeles
  • Ali en Kevin Cohane, Persephone, Jackson, WY
  • Renae Connolly, Benedetto, Cambridge, MA
  • Juan Contreras, Atelier Crenn, San Francisco
  • Megan Garrelts, Rye, Leawood, KS
  • Sylvia Gould, Kool Beanz Cafe, Tallahassee, FL
  • Maggie Huff, Homewood, Dallas
  • Margarita Manzke, Republiek, Los Angeles
  • Claudia Martinez, Tiny Lou ’s, Atlanta
  • Mimi Mendoza, Senia, Honolulu
  • Diane Moua, Lepel en stal, Minneapolis
  • Natasha Pickowicz, Flora Bar, NYC
  • Ricardo “ Ricchi ” Sanchez, Bullion, Dallas
  • Emily Spurlin, Lula Cafe, Chicago
  • Krystle Swenson, Crawford en Son, Raleigh, NC
  • Katherine Thompson, Thompson Italian, Falls Church, VA
  • Miro Uskokovic, Gramercy Tavern, NYC
  • Country Velador, Super Chunk Sweets & amp; Treats, Scottsdale, AZ

Uitstekende restaurant (aangebied deur S.Pellegrino® Sparkling Natural Mineral Water)

'N Restaurant wat konstante uitnemendheid in voedsel, atmosfeer, diens en bedrywighede toon. Moet 10 of meer agtereenvolgende jare in besigheid gewees het.

  • Boka, Chicago
  • Bolete, Bethlehem, PA
  • FIG, Charleston, SC
  • Fore Street, Portland, ME
  • Frasca Food and Wine, Boulder, CO
  • Hà VL, Portland, OR
  • House of Prime Rib, San Francisco
  • Jaleo, Washington, C.
  • Kogi BBQ, Los Angeles
  • Komi, Washington, C.
  • La Morada, NYC
  • Mai Lee, Brentwood, MO
  • Michael se ware kos en drank, Miami
  • Neptune Oyster, Boston
  • Pizzeria Bianco, Phoenix
  • Die oorspronklike Ninfa ’s op navigasie, Houston
  • Kweper, San Francisco
  • Restaurant Alma, Minneapolis
  • SriPraPhai, NYC
  • Sushi Den, Denver

Uitstekende restaurateur (aangebied deur Magellan Corporation)

'N Restaurateur wat kreatiwiteit toon in entrepreneurskap en integriteit in restaurantbedrywighede. Moet minstens 10 jaar in die restaurantbedryf gewees het. Moet die afgelope vyf jaar nie genomineer gewees het vir 'n James Beard Foundation -sjefprys nie.

  • Paul Bartolotta, The Bartolotta Restaurants, Milwaukee (Ristorante Bartolotta, Harbour House, Lake Park Bistro, en ander)
  • Jamie Bissonnette en Ken Oringer, JK Food Group, Boston (Little Donkey, Toro, Coppa)
  • JoAnn Clevenger, Upperline Restaurant, New Orleans
  • Sameer Eid en Samy Eid, Birmingham, MI, en Detroit (Phoenicia, Forest, Leila)
  • Benjamin Goldberg en Max Goldberg, Strategic Hospitality, Nashville (The Catbird Seat, The Patterson House, Henrietta Red, en ander)
  • Ruth Gresser, Pizzeria Paradiso, Washington, DC (Pizzeria Paradiso)
  • Martha Hoover, Patachou Inc., Indianapolis (Café Patachou, Public Greens, Bar One Fourteen en ander)
  • Jennifer Jasinski, Beth Gruitch, Crafted Concepts, Denver (Rioja, Bistro Vendôme, Stoic & amp Genuine, en ander)
  • Mike Mastro en Jeff Mastro, Prime Steak Concepts, Scottsdale, AZ (Dominick's Steakhouse, Steak 44, Ocean 44)
  • Thomas McNaughton, David Steele en David White, Ne Timeas Restaurant Group, San Francisco (meel + water, Central Kitchen, Trick Dog)
  • Larry McGuire, McGuire Moorman Hospitality, Austin (Jeffrey ’s, Perla's, Pool Burger, en ander)
  • Jay McSharry, Portsmouth, NH (Jumpin ’ Jay ’s Fish Cafe, Vida Cantina, Moxy en ander)
  • Ouita Michel, Ouita Michel -restaurantfamilie, Lexington, KY (Holly Hill Inn, The Midway Bakery and Cafe, Honeywood en ander)
  • Willy Ng, Magic Gourmet Trading, San Francisco (Koi Palace, Dragon Beaux, Palette Tea House)
  • Akkapong “Earl” Ninsom, Portland, OR (Langbaan, PaaDee, Hat Yai)
  • Steve Palmer, The Indigo Road, Charleston, SC (Indaco, The Macintosh, O-Ku Sushi, en ander)
  • Alex Raij en Eder Montero, NYC (La Vara, Saint Julivert Fisherie, Txikito)
  • Cookie Till, Margate, NJ (Steve en Cookie ’s, Ventnor No. 7311)
  • Tracy Vaught, H Town Restaurant Group, Houston (Hugo ’s, Xochi, Caracol en ander)
  • Jason Wang, Xi ’an Famous Foods, NYC

Uitstekende wynprogram

'N Restaurant of kroeg wat uitnemendheid in wynbediening toon deur 'n noukeurige wynlys en 'n goed ingeligte benadering om kliënte te help om wyn te kies en te drink.

  • Bacchanal, New Orleans
  • Beholder, Indianapolis
  • Canard, Portland, OR
  • COTE, NYC
  • Death & amp Taxes, Raleigh, NC
  • element 47 by The Little Nell, Aspen, CO
  • Flight Wine Bar, Washington, C.
  • FnB, Scottsdale, AZ
  • Groot China, Berkeley, CA
  • Grill 23, Boston
  • Henry, Boston
  • Le Caveau, Philadelphia
  • L ’Oursin, Seattle
  • Lucky Palace, Bossier City, LA
  • Miller Union, Atlanta
  • The Morris, San Francisco
  • Night + Market Sahm, Venesië, CA
  • Ops, NYC
  • Rosie Cannonball, Houston
  • Spiaggia, Chicago

Uitstekende produsent van wyn, bier of sterk drank

'N Bier-, wyn- of sterk drankprodusent wat konsekwentheid en besondere vaardigheid in sy of haar ambag toon.

  • Scott Blackwell en Ann Marshall, High Wire Distilling Co., Charleston, SC
  • Jean Broillet IV, Tired Hands Brewing Company, Ardmore, PA
  • Cathy Corison, Corison Winery, St. Helena, CA
  • Brianne Day, Day Wines, Dundee, OR
  • Austin Evans en Richard Patrick Jr., Cathead Distillery, Jackson, MS
  • David Favela, Border X Brewing, San Diego
  • Aaron Fox en Daniel de la Nuez, Forthave Spirits, NYC
  • Deirdre Heekin, La Garagista Farm + Winery, Barnard, VT
  • Nancy Irelan en Mike Schnelle, Red Tail Ridge Winery, Penn Yan, NY
  • Marika Josephson en Aaron Kleidon, Scratch Brewing Company, Ava, IL
  • Drew Kulsveen, Willett Distillery, Bardstown, KY
  • Todd Leopold en Scott Leopold, Leopold Bros., Denver
  • Steve Luke, Cloudburst Brewing, Seattle
  • André Hueston Mack, Maison Noir Wines, McMinnville, OR
  • Kim McPherson, McPherson Cellars, Lubbock, TX
  • Amanda en Stephen Paul, Whiskey Del Bac, Tucson, AZ
  • Yoshihiro Sako, Den Sake -brouery, Oakland, CA
  • Jeffrey Stuffings en Michael Stuffings, Jester King Brewery, Austin
  • Rutger de Vink, RdV Vineyards, Delaplane, VA
  • Lance Winters, George Spirits, Alameda, CA

Rising Star -sjef van die jaar (Aangebied deur S.Pellegrino® Sparkling Natural Mineral Water) 'N Sjef van 30 jaar of jonger wat uitstaande talent, karakter en leierskapvermoë toon, en wat waarskynlik in die komende jare 'n beduidende impak sal hê.

  • Will Aghajanian en Liz Johnson, The Catbird Seat, Nashville
  • Angel Barreto, Anju, Washington, C.
  • Nick Bognar, iNDO, St.
  • Trigg Brown, Win Son, Brooklyn, NY
  • Ana Castro, Thalia, New Orleans
  • Valerie Chang, ITAMAE, Miami
  • Bria Downey, Clay Pigeon Food & amp Drink, Fort Worth, TX
  • Alisha Elenz, mfk./Bar Biscay, Chicago
  • Robbie Felice, Viaggio Ristorante, Wayne, NJ
  • Rikki Giambruno, Hyacinth, Paul, MN
  • Mariana Gonzalez-Trasvina, Bar ‘Cino, Newport, RI
  • Jesse Ito, Royal Izakaya, Philadelphia
  • Matthew Kammerer, Harbor House Inn, Elk, CA
  • Zoë Kanan, Simon & The Whale, NYC
  • Liz Kenyon, Rupee Bar, Seattle
  • Jeanine Lamadieu, Y? Gen, Chicago
  • Irene Li, Mei Mei, Boston
  • Gaby Maeda, State Bird Provisions, San Francisco
  • Daniela Moreira, Timber Pizza Co., Washington, C.
  • Henry Moso, Kabooki Sushi, Orlando, FL
  • Shota Nakajima, Adana, Seattle
  • Austin Nickel, Spuntino, Denver
  • Johnny Ortiz, /Shed, La Madera, NM
  • Lena Sareini, Selden Standard, Detroit
  • Ashleigh Shanti, Benne on Eagle, Asheville, NC
  • Maricela Vega, 8ARM, Atlanta
  • Paola Velez, Kith/Kin, Washington, C.
  • Jon Yao, Kato, Los Angeles

Beste sjefs (aangebied deur Capital One)

Kokke wat hoë kulinêre standaarde stel en ook integriteit en bewonderenswaardige leierskapsvaardighede in hul onderskeie streke toon. 'N Genomineerde kan van enige soort eetplek wees, maar moet minstens vyf jaar as sjef gewerk het, met die drie mees onlangse jare in die streek.

Beste sjef: Kalifornië

  • Genet Agonafer, Meals by Genet, Los Angeles
  • Kim Alter, Nightbird, San Francisco
  • Val M. Cantu, Californios, San Francisco
  • Rocío Camacho, La Diosa de los Moles, Paramount, CA
  • Gabriela Cámara, Cala, San Francisco
  • Josef Centeno, Orsa & amp; Winston, Los Angeles
  • Jeremy Fox, Birdie G ’s, Santa Monica, CA
  • Brandon Go, Hayato, Los Angeles
  • Brandon Jood, Mister Jiu's, San Francisco
  • Jessica Koslow, Sqirl, Los Angeles
  • Mourad Lahlou, Mourad, San Francisco
  • Mei Lin, Nightshade, Los Angeles
  • Ori Menashe en Genevieve Gergis, Bavel, Los Angeles
  • Niki Nakayama, n/naka, Los Angeles
  • Brandon Rodgers en Ian Scaramuzza, In Situ, San Francisco
  • Carlos Salgado, Taco María, Costa Mesa, CA
  • Joshua Skenes, hengelaar, San Francisco
  • James Syhabout, Commis, Oakland, CA
  • Karen Taylor Waikiki, El Molino Central, Boyes Hot Springs, CA
  • Pim Techamuanvivit, Kin Khao, San Francisco

Beste sjef: Great Lakes (IL, IN, MI, OH)

  • James Anderson, Ray Ray ’s Hog Pit, Columbus, OH
  • Abra Berens, Granor Farm, Three Oaks, MI
  • Thai Dang, HaiSous, Chicago
  • Brian Jupiter, Frontier, Chicago
  • Gene Kato, Momotaro, Chicago
  • Ji Hye Kim, juffrou Kim, Ann Arbor, MI
  • Jason Hammel, Lula Cafe, Chicago
  • Andy Hollyday, Selden Standard, Detroit
  • Allie La Valle-Umansky, Jeremy Umansky en Kenny Scott, Larder Delicatessen & amp Bakery, Cleveland
  • Abbi Merriss, Bluebeard, Indianapolis
  • Ethan Pikas, Kelderdeurvoorsienings, Chicago
  • Noah Sandoval, Oriole, Chicago
  • Ryan Santos, asseblief, Cincinnati
  • John Shields en Karen Urie Shields, Smyth, Chicago
  • James Rigato, Mabel Gray, Hazel Park, MI
  • Mike Ransom, Ima, Detroit
  • Mariya Russell, Kikk?, Chicago
  • Sarah Welch, Marrow, Detroit
  • Erick Williams, Virtue, Chicago
  • Lee Wolen, Boka, Chicago

Beste sjef: Mid-Atlantic (DC, DE, MD, NJ, PA, VA)

  • Victor Albisu, Poca Madre, Washington, C.
  • Joey Baldino, Zeppoli, Collingswood, NJ
  • Sonnige Baweja, Lehja, Richmond, VA
  • Amy Brandwein, Centrolina, Washington, C.
  • Peter en Lisa Chang, Mama Chang, Fairfax, VA
  • Zenebech Dessu, Zenebech Restaurant, Washington, C.
  • Nicholas Elmi, Laurel, Philadelphia
  • Christian Frangiadis, Spork, Pittsburgh
  • Melissa Hamilton en Christopher Hirsheimer, Canal House Station, Milford, NJ
  • Matthew Kern, Heirloom, Lewes, DE
  • Rich Landau, Vedge, Philadelphia
  • Danny Lee, Anju, Washington, C.
  • Cristina Martinez, South Philly Barbacoa, Philadelphia
  • Taylor Mason, Luca, Lancaster, PA
  • Cagla Onal-Urel, Green Almond Pantry, Washington, C.
  • Peter Prime, Cane, Washington, C.
  • Dan Richer, Razza, Jersey City, NJ
  • Jon Sybert, Tail Up Goat, Washington, C.
  • Cindy Wolf, Charleston, Baltimore
  • Wei Zhu, Chengdu Gourmet, Pittsburgh

Beste sjef: Midde -Weste (IA, KS, MN, MO, NE, ND, SD, WI)

  • Dane Baldwin, die diplomaat, Milwaukee
  • Andrea Baumgardner, Bern Baum ’s, Fargo, ND
  • Karen Bell, Bavette La Boucherie, Milwaukee
  • Steven Brown, Tilia, Minneapolis
  • Michael Corvino, Corvino Supper Club & Tasting Room, Kansas City, MO
  • Daniel del Prado, Martina, Minneapolis
  • Linda Duerr, The Restaurant at 1900, Mission Woods, KS
  • Michael Gallina, Vicia, St.
  • Nicholas Goellner, The Antler Room, Kansas City, MO
  • Vaughn Good, Fox and Pearl, Kansas City, MO
  • Lona Luo, Lona ’s Lil Eats, St.
  • Benjamin Maides, Au Courant Regional Kitchen, Omaha, NE
  • Jamie Malone, Grand Café, Minneapolis
  • Jesse Mendica, Olive + Oak, Webster Groves, MO
  • Loryn Nalic, Balkan Treat Box, Webster Groves, MO
  • Christina Nguyen, Hai Hai, Minneapolis
  • Sean Pharr, Mint Mark, Madison, WI
  • Joe Tripp, Harbinger, Des Moines, IA
  • Hai Truong, Ngon Vietnamese Bistro, Paul, MN
  • David Utterback, Yoshitomo, Omaha, NE

Beste sjef: Mountain (CO, ID, MT, UT, WY)

  • Carrie Baird, Bar Dough, Denver
  • Jen Castle en Blake Spalding, Hell ’s Backbone Grill & amp Farm, Boulder, UT
  • Jeff Drew, Snake River Grill, Jackson, WY
  • Nick Fahs, David Barboza en Mike Blocher, Table X, Salt Lake City
  • Caroline Glover, Annette, Aurora, CO
  • Briar Handly, Handle, Park City, UT
  • Duncan Holmes, Beckon, Denver
  • Peggi Ince-Whiting, Kyoto Japanese Restaurant, Salt Lake City
  • Suchada Johnson, Teton Thai, Teton Village, WY
  • Sarah Kelly, Petite 4, Boise, ID
  • Tommy Lee, Hop Alley, Denver
  • Brother Luck, Four deur Brother Luck, Colorado Springs, CO
  • Josh Niernberg, Bin 707 Foodbar, Grand Junction, CO
  • Cindhura Reddy, Spuntino, Denver
  • Dana Rodriguez, Super Mega Bien, Denver
  • Moudi Sbeity en Derek Kitchen, Laziz Kitchen, Salt Lake City
  • Nick Steen, Walkers Grill, Billings, MT
  • Dave Wells, proelokaal by Chico Hot Springs Resort & amp Spa, Pray, MT
  • Kelly Whitaker, The Wolf ’s Tailor, Denver
  • Luis Young, Penrose Room, Colorado Springs, CO

Beste sjef: New York State

  • Einat Admony, Balaboosta, NYC
  • Albert Bartley, Top Taste, Kingston, NY
  • Emma Bengtsson, Aquavit, NYC
  • Nick Curtola, The Four Horsemen, NYC
  • David DiBari, The Cookery, Dobbs Ferry, NY
  • Eric Gao, O Mandarin, Hartsdale, NY
  • Sean Gray, Momofuku Ko, NYC
  • Brooks Headley, Superiority Burger, NYC
  • Jenny Kwak, Haenyeo, NYC
  • Chintan Pandya, Adda, NYC
  • Kyo Pang, Kopitiam, NYC
  • Junghyun Park, Atomix, NYC
  • Carla Perez-Gallardo en Hannah Black, Lil 'Deb ’s Oasis, Hudson, NY
  • Erik Ramirez, Llama Inn, NYC
  • Ann Redding en Matt Danzer, oom Boons, NYC
  • Angie Rito en Scott Tacinelli, Don Angie, NYC
  • Daniela Soto-Innes, ATLA, NYC
  • Jeremiah Stone en Fabián von Hauske, Wildair, NYC
  • Alex Stupak, Empellón, NYC
  • Helen You, Dumpling Galaxy, NYC

Beste sjef: Noordoos (CT, MA, ME, NH, RI, VT)

  • Tyler Anderson, Millwright ’s Restaurant, Simsbury, CT
  • Tracy Chang, Pagu, Cambridge, MA
  • Cara Chigazola Tobin, Honey Road, Burlington, VT
  • Vien Dobui, CÔNG TU BOˆT, Portland, ME
  • Carl Dooley, The Table at Season to Taste, Cambridge, MA
  • Tiffani Faison, Orfano, Boston
  • Devin Finigan, Aragosta by Goose Cove, Deer Isle, ME
  • Erin French, The Lost Kitchen, Freedom, ME
  • Mayumi Hattori, The Club Car, Nantucket, MA
  • Seizi Imura, Cafe Sushi, Cambridge, MA
  • Ben Jackson, Drifters Wife, Portland, ME
  • Krista Kern Desjarlais, The Purple House, North Yarmouth, ME
  • James Mark, Big King, Providence
  • Greg Mitchell en Chad Conley, Palace Diner, Biddeford, ME
  • Ravin Nakjaroen, Long Grain, Camden, ME
  • Cassie Piuma, Sarma, Somerville, MA
  • David Vargas, Vida Cantina, Portsmouth, NH
  • Derek Wagner, Nicks on Broadway, Providence
  • Douglass Williams, MIDA, Boston

Beste sjef: Noordwes en Stille Oseaan (AK, HI, OR, WA)

  • Chera Amlag, Hood Famous Cafe + Bar, Seattle
  • Jay Blackinton, Hogstone ’s Wood Oven, Orcas Island, WA
  • Peter Cho, Han Oak, Portland, OR
  • Logan Cox, Homer, Seattle
  • Gregory Gourdet, vertrek, Portland, OR
  • Sun Hong, By Tae, Seattle
  • Chris Kajioka en Anthony Rush, Senia, Honolulu
  • Mitch Mayers, Sawyer, Seattle
  • Katy Millard, Coquine, Portland, OR
  • Sarah Minnick, Lovely ’s Fifty Fifty, Portland, OF
  • Kristen Murray, MÅURICE, Portland, OR
  • Keiji Nakazawa, Sushi Sho, Waikiki Beach, HI
  • Ryan Roadhouse, Nodoguro, Portland, OR
  • Beau Schooler, in Bocca Al Lupo, Juneau, AK
  • Sheldon Simeon, Lineage, Wailea, HI
  • Mutsuko Soma, Kamonegi, Seattle
  • Naoko Tamura, Shizuku, Portland, OR
  • Aaron Verzosa, Archipelago, Seattle
  • Chad White, Zona Blanca, Spokane, WA
  • Rachel Yang en Seif Chirchi, Joule, Seattle

Beste sjef: Suid (AL, AR, Statebond van Puerto Rico, FL, LA, MS)

  • Blake Aguillard en William “Trey” Smith, Saint-Germain, New Orleans
  • Lindsay Autry, The Regional Kitchen & amp Public House, West Palm Beach, FL
  • Bill Briand, Fisher's#8217s Upstairs at Orange Beach Marina, Orange Beach, AL
  • Paxx Caraballo Moll, Jungle BaoBao, San Juan, PR
  • Derek Emerson, CAET, Ridgeland, MS
  • Jose Enrique, Jose Enrique, San Juan, PR
  • Kristen Essig en Michael Stoltzfus, Coquette, New Orleans
  • Luciana Giangrandi en Alex Meyer, Boia De, Miami
  • Hao Gong, LUVI Restaurant, New Orleans
  • Michael Gulotta, Maypop, New Orleans
  • Mason Hereford, Turkey and the Wolf, New Orleans
  • Timothy Hontzas, Johnny ’s Restaurant, Homewood, AL
  • Natalia Lucía Vallejo, Cocina al Fondo, San Juan, PR
  • Duane Nutter, Southern National, Mobile, AL
  • Niven Patel, Ghee, Miami
  • Rafael Rios, Yeyo ’s Mexican Grill, Bentonville, AR
  • Austin Sumrall, White Pillars, Biloxi, MS
  • Isaac Toups, Toups ’ Meatery, New Orleans

Beste sjef: Suidoos (GA, KY, NC, SC, TN, WV)

  • Katie Button, Cúrate, Asheville, NC
  • Gregory Collier, Uptown Yolk, Charlotte, NC
  • Adam Cooke, bogrond kombuis en amp mark, Travellers Rest, SC
  • Cassidee Dabney, The Barn at Blackberry Farm, Walland, TN
  • Steven Devereaux Greene, reiers by The Umstead Hotel and Spa, Cary, NC
  • Bryan Furman, B ’s Cracklin ’ Barbecue, Atlanta
  • Josh Habiger, Bastion, Nashville
  • Meherwan Irani, Chai Pani, Asheville, NC
  • Kevin Johnson, The Grocery, Charleston, SC
  • Philip Krajeck, FOLK, Nashville
  • Joe Kindred, Kindred, Davidson, NC
  • Cheetie Kumar, Garland, Raleigh, NC
  • Jiyeon Lee en Cody Taylor, Heirloom Market BBQ, Atlanta
  • Leonard Lewis, Bones, Atlanta
  • Ricky Moore, Saltbox Seafood Joint, Durham, NC
  • Annie Pettry, Decca, Louisville, KY
  • Andy Ticer en Michael Hudman, Andrew Michael Italian Kitchen, Memphis, TN
  • Julia Sullivan, Henrietta Red, Nashville
  • Viviek Surti, Tailor, Nashville
  • Shamil Velazquez, Delaney Oyster House, Charleston, SC

Beste sjef: Suidwes (AZ, NM, NV, OK)

  • Lisa Becklund, Living Kitchen Farm & amp Dairy, Depew, OK
  • Nicole Brisson, Locale, Las Vegas
  • Jeff Chanchaleune, Gun Izakaya, Oklahoma City
  • Alan Ji, Mott 32, Las Vegas
  • Stephen Jones, The Larder + The Delta, Phoenix
  • Shinji Kurita, Shinbay Omakase Room, Scottsdale, AZ
  • Danielle Leoni, The Breadfruit & amp Rum Bar, Phoenix
  • Maria Mazon, BOCA Tacos y Tequila, Tucson, AZ
  • Josie en Teako Nunn, Sparky ’s Burgers, Barbeque, & amp; Espresso, Hatch, NM
  • Fernando Olea, Sazón Restaurant, Sante Fe
  • Jonathan Perno, Campo by Los Poblanos Historic Inn & amp Organic Farm, Los Ranchos de Albuquerque, NM
  • Chrysa Robertson, Rancho Pinot, Scottsdale, AZ
  • Silvana Salcido Esparza, Barrio Café Gran Reserva, Phoenix
  • Samantha Sanz, Talavera, Scottsdale, AZ
  • Jeff Smedstad, Elote Cafe, Sedona, AZ
  • Kevin Snell, Amelia, Tulsa, OK
  • Ryan Swanson, Kai, Gila River Indian Community, Chandler, AZ
  • James Trees, Esther ’s Kitchen, Las Vegas

Beste sjef: Texas

  • Dawn Burrell, Kulture, Houston
  • Kevin Fink, Emmer & Rye, Austin
  • Michael Fojtasek, Olamaie, Austin
  • Alexandra Gates, Cochineal, Marfa, TX
  • Manabu Horiuchi, Kata Robata, Houston
  • Anita Jaisinghani, Pondicheri, Houston
  • Molly McCook, Ellerbe Fine Foods, Fort Worth, TX
  • Steve McHugh, genees, San Antonio
  • Aldo Mora, Cafe Central, El Paso, TX
  • Trong Nguyen, Crawfish & Noodles, Houston
  • Misti Norris, Petra and the Beast, Dallas
  • Alex Paredes, Carnitas Lonja, San Antonio
  • Esaul Ramos, 2M Smokehouse, San Antonio
  • Regino Rojas, Revolver Taco Lounge, Dallas
  • Teiichi Sakurai, Tei-An, Dallas
  • Donny Sirisavath, Khao Noodle Shop, Dallas
  • Norma Frances “ Tootsie ” Tomanetz, Snow ’s BBQ, Lexington, TX
  • Jason Vaughan, Nancy ’s Hustle, Houston
  • Iliana de la Vega, El Naranjo, Austin
  • Laurie Williamson, Rancho Loma, Talpa, TX

Oor die James Beard -toekennings in 2020

Die James Beard -toekennings in 2020 is die 30ste herdenking van Amerika se mees gesogte en omvattende eerbewys vir sjefs, restaurante, joernaliste, skrywers en ander leiers in die voedsel- en drankbedryf.

Gedurende hul geskiedenis van drie dekades het die Beard-toekennings tendense in die Amerikaanse voedselkultuur veroorsaak en weerspieël. Om die verlede te herdenk, die hede te eer en na die toekoms te kyk, vier die Stigting die semifinaliste, genomineerdes, wenners, geleenthede en mylpale wat die dinamiese en altyd verhelderende voedsel- en restaurantgemeenskap wat ons vandag het, geskep het.

Die James Beard -toekennings, wat die stigting se Good Food for Good ™ -mantra bevat, ondersteun volhoubaarheid, geslagsgelykheid, insluiting, billikheid en toegang vir almal. As toonaangewende maatstaf vir kulinêre uitnemendheid, sal die toekennings steeds die missie van die James Beard Foundation ondersteun om die voedselkultuur van Amerika lekkerder, diverser en volhoubaarder te maak vir almal: om die verlede te vier terwyl die toekoms beveg word.

Die semifinaliste van die Restaurant and Chef Awards word op Woensdag 26 Februarie 2020 aangekondig. Benoemdes vir alle toekenningskategorieë word op Woensdag 25 Maart 2020 in Philadelphia by The Barnes Foundation in samewerking met VISIT PHILADELPHIA® bekend gemaak. Die vieringe begin op Vrydag 24 April 2020 in New York by die James Beard Foundation Media Awards wat in samewerking met HOUSTON FIRST © aangebied word, 'n eksklusiewe geleentheid ter ere van die land se voorste kookboekskrywers, vervaardigers van kookkuns en gasheer, en kos joernaliste wat by Pier Sixty by Chelsea Piers sal plaasvind.

Die gebeure gaan dan na Chicago met die Leadership Awards Dinner, aangebied in samewerking met Deloitte, wat op Sondag 3 Mei 2020 plaasvind, waar eerbewoners erkenning sal kry vir hul werk om 'n meer gesonde, volhoubare en regverdige voedselwêreld te skep. Die James Beard Awards -gala vind op Maandag 4 Mei 2020 by die Lyric Opera van Chicago plaas. Tydens die geleentheid, wat oop is vir die publiek, word toekennings vir die kategorieë Restaurant en Chef en Restaurant Design uitgedeel, saam met spesiale prestasie -toekennings Lifetime Achievement, Design Icon en America's Classics. 'N Gala -onthaal volg onmiddellik met topsjefs en drankprofessionele van regoor die land.

Vir die eerste jaar ooit bring die James Beard Awards House, aangebied deur Capital One, amptelike kredietkaart en bankvennoot van die Stigting, 'n dinamiese, sentrale bymekaarkomplek tydens die toekenningsnaweek, oop op Sondag 3 Mei en Maandag 4 Mei, 2020, by die Ou Poskantoor (Van Burenstraat 433, Chicago, IL). Die Awards House bied gaste wat die toekennings bywoon, lede van die bedryf en die breë publiek 'n kans om deel te neem aan programme wat gesprekke insluit wat fokus op kwessies wat die gemeenskap raak, soos rassegelykheid, volhoubaarheid, wyntariewe en meer. Plaaslike vennote Kies Chicago, The Illinois Restaurant Association (IRA), Chicago Council on Global Affairs, en verskeie restaurantgroepe en sjefs in Chicago, sal op 'n prettige en heerlike manier hul intrek neem. 'N Samewerkingsruimte, 'n mediasitkamer, gasvryheids- en kroegareas en eenmalige geleenthede met borge en vriende van die Stigting sal volop wees. 'N Spesiale foto -uitstalling vir die 30ste bestaansjaar wat deur die fotograaf Melanie Dunea geskep is met die wenners van die James Beard -toekenning en mylpale, sal oop wees vir gaste. Die volledige lys van geleenthede en programmering sal voortdurend op die webwerf van die Stigting opgedateer word, en kaartjie -inligting sal beskikbaar wees.

Die James Beard -toekennings vir 2020 word uitgereik deur Capital One, die amptelike kredietkaart en bankvennoot van die James Beard Foundation. Deur hierdie eerste vennootskap geniet Capital One-kaarthouers eksklusiewe toegang tot die kenmerkende James Beard Foundation-programme, waaronder die Taste America-toer, JBF Greens: Foodies Under Forty en die ikoniese James Beard House.

Die James Beard-toekennings word met trots aangebied deur Choose Chicago en die Illinois Restaurant Association en word aangebied in samewerking met Chicago O'Hare en Midway International Airports en Magellan Corporation, asook die volgende vennote: Premierborge: All-Clad Metalcrafters, American Airlines, die amptelike lugredery van die James Beard Foundation, HMSHost, Lavazza, S.Pellegrino® Sparkling Natural Mineral Water Supporting Sponsors: Marriott Bonvoy ™, National Restaurant Association®, Skuna Bay Salmon, Tabasco® Sauce, Valrhona, White Claw® Hard Seltzer, Windstar Cruises, die amptelike vaartlyn van die James Beard Foundation Gala Reception Sponsors: Ecolab, Front of the House®, Kendall College, met ekstra ondersteuning van VerTerra Dinnerware. Intersport is die amptelike uitsaaivriend van die James Beard -toekennings in 2020.

Die James Beard -toekennings, wat in 1990 gestig is, erken kulinêre professionele persone vir uitnemendheid en prestasie op hul gebied en bevorder die missie van die stigting om sjefs en ander leiers te vier, te voed en te eer, wat die voedselkultuur van Amerika heerliker, diverser en volhoubaarder maak vir almal. Die eerste James Beard -toekennings is in 1991 toegeken. Die James Beard -toekennings word beheer deur die vrywillige toekenningskomitee. Elke toekenningsprogram (restaurante en sjefs, boeke, joernalistiek, ontwerp, uitsaaimedia en leierskap) het 'n eie subkomitee wat bestaan ​​uit professionele persone in die bedryf wat hul tyd vrywillig toesig hou oor die beleid, prosedures en keuring van beoordelaars vir hul onderskeie toekenningsprogramme. Alle wenners van die James Beard -toekenning ontvang 'n sertifikaat en 'n medalje wat gegraveer is met die James Beard Foundation -toekennings.


James Beard Foundation kondig die semifinaliste van restaurant- en sjef 2020 aan

New York, NY ( RestaurantNews.com ) Die James Beard -stigting het vandag sy lys met semifinaliste vir restaurante en sjefpryse bekend gemaak voor die 30ste jaarlikse James Beard -toekennings wat deur Capital One aangebied word. Die gesogte groep semifinaliste verteenwoordig 'n wye versameling kookkuns -talent, van uitsonderlike sjefs en eetplekke in twaalf streke tot die beste nuwe restaurant, uitstekende kroegprogram, uitstaande bakker en 'n rising Star -sjef van 30 jaar of jonger. Die volledige lys van 2020 -halfeindstryders kan aan die einde van die persverklaring of direk by die James Beard Foundation webwerf.

Die Stigting maak die finale genomineerdes vir alle toekenningskategorieë tydens 'n regstreekse perskonferensie in Philadelphia op Woensdag 25 Maart 2020 bekend in samewerking met Constellation Culinary Group. Jeff Guaracino, president en uitvoerende hoof van VISIT PHILADELPHIA®, en Clare Reichenbach, uitvoerende hoof van die James Beard-stigting, sal die perskonferensie en die ooreenstemmende ontbyt by The Barnes Foundation aanbied.

Benoemdes vir meer as 50 toekenningskategorieë, insluitend Restaurant en sjef, restaurantontwerp en media, sal bekend gemaak word. Die geleentheid vind om 09:00 plaas. ET en word regstreeks aanlyn gestroom (besonderhede oor die James Beard Foundation webwerf).

Oorsig van die toekenningsproses vir restaurante en sjefs

Die James Beard-stigting hou 'n aanlyn oop oproep vir inskrywings wat middel Oktober van elke jaar begin. Inskrywings wat ontvang word, tesame met insette wat deur 'n onafhanklike vrywilligersgroep van meer as 250 paneellede regoor die land aangevra is, word deur die restaurant- en sjefkomitee hersien om te bepaal of hulle geskik is en om plaaslike verteenwoordiging.Op grond van die uitslae en geskiktheidsvereistes vir elke toekenning, lewer die komitee dan 'n nominasie -stembrief waarin die semifinaliste in elk van die 23 kategorieë Restaurant en Chef -toekenning verskyn. Die lys van semifinaliste word dan deur meer as 600 beoordelaars van regoor die land gestem om die finale genomineerdes in elke kategorie te bepaal. Dieselfde groep beoordelaars, wat bestaan ​​uit toonaangewende plaaslike restaurantkritici, kos- en wynredakteurs, kookopvoeders en voormalige wenners van die James Beard -toekenning, stem dan oor die genomineerdes om die wenners te kies. Tabelle om die genomineerdes en wenners te bepaal, word deur die onafhanklike ouditeure EisnerAmper gedoen. Die beheerliggaamskomitee, kuratorium en personeel van die James Beard -stigting stem nie, en die uitslae word vertroulik gehou totdat die wenners in Mei aangebied word. James Beard Awards -beleid en -prosedures kan hersien word by jamesbeard.org/awards/policies.

2020 James Beard -toekennings
Restaurant- en sjefprys -semifinaliste en toekenningskriteria

Beste nuwe restaurant

'N Restaurant wat in 2019 geopen is, toon reeds uitnemendheid in kombuis en gasvryheid, en dit sal waarskynlik in die komende jare 'n beduidende impak hê.

  • Outomatiese seekos en oesters, Birmingham, AL
  • Beit Rima, San Francisco
  • Die blinde bok, Houston
  • Cocina al Fondo, San Juan, PR
  • Cultura, Asheville, NC
  • Demi, Minneapolis
  • Eem, Portland, OR
  • Fox & the Knife, Boston
  • Gado Gado, Portland, OR
  • Gianna, New Orleans
  • Golden Diner, NYC
  • Il Nido, Seattle
  • iNDO, St.
  • Kalaya, Philadelphia
  • K? Wi, NYC
  • Lui Betty, Atlanta
  • Nightshade, Los Angeles
  • Oak Hill Café & amp Farm, Greenville, SC
  • Pasjoli, Santa Monica, CA
  • Rooster & Owl, Washington, C.
  • Saffraan De Twah, Detroit
  • Salarisman, Dallas
  • Squable, Houston
  • Sondag Vinyl, Denver
  • Tanám, Somerville, MA
  • Thamee, Washington, C.
  • Thattu, Chicago
  • Tzuco, Chicago
  • Vecina, Phoenix
  • Verjus, San Francisco

Uitstekende bakker

'N Patisserie of bakker wat besonderse vaardigheid, integriteit en karakter toon in die bereiding van nageregte, gebak of brood wat in 'n klein bakkery bedien word. Moet die afgelope vyf jaar as patisserie of bakker gewerk het.

  • Kim Boyce, Bakeshop, Portland, OR
  • Spencer Budros, Pistacia Vera, Columbus, OH
  • Evrim Dogu en Evin Dogu, Sub Rosa Bakery, Richmond, VA
  • Tova du Plessis, Essen Bakery, Philadelphia
  • Graison Gill, Bellegarde Bakery, New Orleans
  • Zachary Golper, Bien Cuit, NYC
  • Clyde Greenhouse, Kessler Baking Studio, Dallas
  • Don Guerra, Barrio Bread, Tucson, AZ
  • Briana Holt, Tandem Coffee + Bakery, Portland, ME
  • Maura Kilpatrick, Sofra Bakery, Cambridge, MA
  • Ayako Kurokawa, Burrow, NYC
  • Lisa Ludwinski, Sister Pie, Detroit
  • Moshit Mizrachi-Gabbitas, Janjou Pâtisserie, Boise, ID
  • David Norman, Easy Tiger Bake Shop & amp; Beer Garden, Austin
  • Taylor Petrehn, 1900 Barker, Lawrence, KS
  • Nathaniel Reid, Nathaniel Reid Bakery, Kirkwood, MO
  • Avery Ruzicka, Manresa Bread, Los Gatos, CA
  • Matt Tinder, Saboteur Bakery, Bremerton, WA
  • Chris Wilkins, Root Baking Co., Atlanta
  • Na Young Ma, Proof Bakery, Los Angeles

Uitstekende kroegprogram

'N Restaurant of kroeg wat uitsonderlike sorg en vaardigheid toon in die keuse, voorbereiding en bedien van cocktails, sterk drank en/of bier.

  • Anvil Bar & amp; Refuge, Houston
  • The Atomic Lounge, Birmingham, AL
  • The Baldwin Bar, Woburn, MA
  • Barleerskort, Honolulu
  • Clavel Mezcaleria, Baltimore
  • Colita, Minneapolis
  • Bestaande toestande, NYC
  • Uitgeweken, Portland, OR
  • Horse Inn, Lancaster, PA
  • Kimball House, Decatur, GA
  • La Factoría, San Juan, PR
  • Las Almas Rotas, Dallas
  • Leyenda, Brooklyn, NY
  • Little Rituals, Phoenix
  • Lost Lake, Chicago
  • OTOTO, Los Angeles
  • Novare Res Bier Café, Portland, ME
  • Sugar House, Detroit
  • Trick Dog, San Francisco
  • Williams & Graham, Denver

Uitstekende sjef (aangebied deur all-clad metalcrafters)

'N Sjef wat hoë kulinêre standaarde stel en wat 'n positiewe voorbeeld vir ander voedselprofessionele was. Moet die afgelope vyf jaar as sjef gewerk het.

  • Andrew Carmellini, Locanda Verde, NYC
  • Ann Cashion, Johnny ’s Half Shell, Washington, C.
  • John Fleer, Rabarber, Asheville, NC
  • Nobuo Fukuda, Nobuo by Teeter House, Phoenix
  • Sarah Grueneberg, Monteverde, Chicago
  • Gavin Kaysen, Spoon and Stable, Minneapolis
  • Melissa Kelly, Primo, Rockland, ME
  • David Kinch, Manresa, Los Gatos, CA
  • Christopher Kostow, The Restaurant at Meadowood, St. Helena, CA
  • Corey Lee, Benu, San Francisco
  • Ludo Lefebvre, Trois Mec, Los Angeles
  • Donald Link, Herbsaint, New Orleans
  • Maricel Presilla, Cucharamama, Hoboken, NJ
  • Missy Robbins, Lilia, NYC
  • Gabriel Rucker, Le Pigeon, Portland, OR
  • Holly Smith, Cafe Juanita, Kirkland, WA
  • Ana Sortun, Oleana, Cambridge, MA
  • Vikram Sunderam, Rasika, Washington, C.
  • Marc Vetri, Vetri Cucina, Philadelphia
  • Justin Yu, Theodore Rex, Houston

Uitstekende gasvryheid (aangebied deur American Airlines)

'N Restaurant wat vyf of meer jaar in werking is en wat konsekwentheid en besondere bedagsaamheid in gasvryheid en diens toon.

  • 15 Fox Place, Jersey City, NJ
  • 1919, San Juan, PR
  • Angus Barn Steakhouse, Raleigh, NC
  • Black Trumpet Bistro, Portsmouth, NH
  • Brigtsen ’s, New Orleans
  • Canlis, Seattle
  • Chez Fonfon, Birmingham, AL
  • Dominique Ansel Bakery, NYC
  • HOBNOB, Racine, WI
  • Hugo ’s, Houston
  • Kai, Phoenix
  • Leon's Fine Poultry & amp Oyster Shop, Charleston, SC
  • Love Handle, Indianapolis
  • Marcel ’s, Washington, C.
  • Mi Nidito Restaurant, Tucson, AZ
  • Mistral, Boston
  • Pekin Noodle Parlour, Butte, MT
  • Saison, San Francisco
  • Swan Oyster Depot, San Francisco
  • Zingerman ’s Roadhouse, Ann Arbor, MI

Uitstekende gebaksjef (aangebied deur Lavazza)

'N Patisserie of bakker wat besondere vaardigheid, integriteit en karakter toon in die bereiding van nageregte, gebak of brood wat in 'n restaurant bedien word. Moet die afgelope vyf jaar as patisserie of bakker gewerk het.

  • Antonio Bachour, Bachour, Coral Gables, FL
  • Neil Blazin, Driftwood Oven, Pittsburgh
  • Lincoln Carson, Bon Temps, Los Angeles
  • Ali en Kevin Cohane, Persephone, Jackson, WY
  • Renae Connolly, Benedetto, Cambridge, MA
  • Juan Contreras, Atelier Crenn, San Francisco
  • Megan Garrelts, Rye, Leawood, KS
  • Sylvia Gould, Kool Beanz Cafe, Tallahassee, FL
  • Maggie Huff, Homewood, Dallas
  • Margarita Manzke, Republiek, Los Angeles
  • Claudia Martinez, Tiny Lou ’s, Atlanta
  • Mimi Mendoza, Senia, Honolulu
  • Diane Moua, Lepel en stal, Minneapolis
  • Natasha Pickowicz, Flora Bar, NYC
  • Ricardo “ Ricchi ” Sanchez, Bullion, Dallas
  • Emily Spurlin, Lula Cafe, Chicago
  • Krystle Swenson, Crawford en Son, Raleigh, NC
  • Katherine Thompson, Thompson Italian, Falls Church, VA
  • Miro Uskokovic, Gramercy Tavern, NYC
  • Country Velador, Super Chunk Sweets & amp; Treats, Scottsdale, AZ

Uitstekende restaurant (aangebied deur S.Pellegrino® Sparkling Natural Mineral Water)

'N Restaurant wat konstante uitnemendheid toon in voedsel, atmosfeer, diens en bedrywighede. Moet 10 of meer agtereenvolgende jare in besigheid gewees het.

  • Boka, Chicago
  • Bolete, Bethlehem, PA
  • FIG, Charleston, SC
  • Fore Street, Portland, ME
  • Frasca Food and Wine, Boulder, CO
  • Hà VL, Portland, OR
  • House of Prime Rib, San Francisco
  • Jaleo, Washington, C.
  • Kogi BBQ, Los Angeles
  • Komi, Washington, C.
  • La Morada, NYC
  • Mai Lee, Brentwood, MO
  • Michael se ware kos en drank, Miami
  • Neptune Oyster, Boston
  • Pizzeria Bianco, Phoenix
  • Die oorspronklike Ninfa ’s op navigasie, Houston
  • Kweper, San Francisco
  • Restaurant Alma, Minneapolis
  • SriPraPhai, NYC
  • Sushi Den, Denver

Uitstekende restaurateur (aangebied deur Magellan Corporation)

'N Restaurateur wat kreatiwiteit toon in entrepreneurskap en integriteit in restaurantbedrywighede. Moet minstens 10 jaar in die restaurantbedryf gewees het. Moet die afgelope vyf jaar nie genomineer gewees het vir 'n sjef -toekenning van die James Beard Foundation nie.

  • Paul Bartolotta, The Bartolotta Restaurants, Milwaukee (Ristorante Bartolotta, Harbour House, Lake Park Bistro, en ander)
  • Jamie Bissonnette en Ken Oringer, JK Food Group, Boston (Little Donkey, Toro, Coppa)
  • JoAnn Clevenger, Upperline Restaurant, New Orleans
  • Sameer Eid en Samy Eid, Birmingham, MI, en Detroit (Phoenicia, Forest, Leila)
  • Benjamin Goldberg en Max Goldberg, Strategic Hospitality, Nashville (The Catbird Seat, The Patterson House, Henrietta Red, en ander)
  • Ruth Gresser, Pizzeria Paradiso, Washington, DC (Pizzeria Paradiso)
  • Martha Hoover, Patachou Inc., Indianapolis (Café Patachou, Public Greens, Bar One Fourteen en ander)
  • Jennifer Jasinski, Beth Gruitch, Crafted Concepts, Denver (Rioja, Bistro Vendôme, Stoic & amp Genuine, en ander)
  • Mike Mastro en Jeff Mastro, Prime Steak Concepts, Scottsdale, AZ (Dominick's Steakhouse, Steak 44, Ocean 44)
  • Thomas McNaughton, David Steele en David White, Ne Timeas Restaurant Group, San Francisco (Meel + Water, Central Kitchen, Trick Dog)
  • Larry McGuire, McGuire Moorman Hospitality, Austin (Jeffrey ’s, Perla's, Pool Burger, en ander)
  • Jay McSharry, Portsmouth, NH (Jumpin ’ Jay ’s Fish Cafe, Vida Cantina, Moxy en ander)
  • Ouita Michel, Ouita Michel -restaurantfamilie, Lexington, KY (Holly Hill Inn, The Midway Bakery and Cafe, Honeywood en ander)
  • Willy Ng, Magic Gourmet Trading, San Francisco (Koi Palace, Dragon Beaux, Palette Tea House)
  • Akkapong “Earl” Ninsom, Portland, OR (Langbaan, PaaDee, Hat Yai)
  • Steve Palmer, The Indigo Road, Charleston, SC (Indaco, The Macintosh, O-Ku Sushi, en ander)
  • Alex Raij en Eder Montero, NYC (La Vara, Saint Julivert Fisherie, Txikito)
  • Cookie Till, Margate, NJ (Steve en Cookie ’s, Ventnor No. 7311)
  • Tracy Vaught, H Town Restaurant Group, Houston (Hugo ’s, Xochi, Caracol, en ander)
  • Jason Wang, Xi ’an Famous Foods, NYC

Uitstekende wynprogram

'N Restaurant of kroeg wat uitnemendheid in wynbediening toon deur 'n noukeurige wynlys en 'n goed ingeligte benadering om kliënte te help om wyn te kies en te drink.

  • Bacchanal, New Orleans
  • Beholder, Indianapolis
  • Canard, Portland, OR
  • COTE, NYC
  • Death & amp Taxes, Raleigh, NC
  • element 47 by The Little Nell, Aspen, CO
  • Flight Wine Bar, Washington, C.
  • FnB, Scottsdale, AZ
  • Groot China, Berkeley, CA
  • Grill 23, Boston
  • Henry, Boston
  • Le Caveau, Philadelphia
  • L ’Oursin, Seattle
  • Lucky Palace, Bossier City, LA
  • Miller Union, Atlanta
  • The Morris, San Francisco
  • Night + Market Sahm, Venesië, CA
  • Ops, NYC
  • Rosie Cannonball, Houston
  • Spiaggia, Chicago

Uitstekende produsent van wyn, bier of sterk drank

'N Bier-, wyn- of sterk drankprodusent wat konsekwentheid en besonderse vaardigheid in sy of haar ambag toon.

  • Scott Blackwell en Ann Marshall, High Wire Distilling Co., Charleston, SC
  • Jean Broillet IV, Tired Hands Brewing Company, Ardmore, PA
  • Cathy Corison, Corison Winery, St. Helena, CA
  • Brianne Day, Day Wines, Dundee, OR
  • Austin Evans en Richard Patrick Jr., Cathead Distillery, Jackson, MS
  • David Favela, Border X Brewing, San Diego
  • Aaron Fox en Daniel de la Nuez, Forthave Spirits, NYC
  • Deirdre Heekin, La Garagista Farm + Winery, Barnard, VT
  • Nancy Irelan en Mike Schnelle, Red Tail Ridge Winery, Penn Yan, NY
  • Marika Josephson en Aaron Kleidon, Scratch Brewing Company, Ava, IL
  • Drew Kulsveen, Willett Distillery, Bardstown, KY
  • Todd Leopold en Scott Leopold, Leopold Bros., Denver
  • Steve Luke, Cloudburst Brewing, Seattle
  • André Hueston Mack, Maison Noir Wines, McMinnville, OR
  • Kim McPherson, McPherson Cellars, Lubbock, TX
  • Amanda en Stephen Paul, Whiskey Del Bac, Tucson, AZ
  • Yoshihiro Sako, Den Sake -brouery, Oakland, CA
  • Jeffrey Stuffings en Michael Stuffings, Jester King Brewery, Austin
  • Rutger de Vink, RdV Vineyards, Delaplane, VA
  • Lance Winters, George Spirits, Alameda, CA

Rising Star -sjef van die jaar (Aangebied deur S.Pellegrino® Sparkling Natural Mineral Water) 'N Sjef van 30 jaar of jonger wat uitstaande talent, karakter en leierskapvermoë toon, en wat waarskynlik in die komende jare 'n beduidende impak sal hê.

  • Will Aghajanian en Liz Johnson, The Catbird Seat, Nashville
  • Angel Barreto, Anju, Washington, C.
  • Nick Bognar, iNDO, St.
  • Trigg Brown, Win Son, Brooklyn, NY
  • Ana Castro, Thalia, New Orleans
  • Valerie Chang, ITAMAE, Miami
  • Bria Downey, Clay Pigeon Food & amp Drink, Fort Worth, TX
  • Alisha Elenz, mfk./Bar Biscay, Chicago
  • Robbie Felice, Viaggio Ristorante, Wayne, NJ
  • Rikki Giambruno, Hyacinth, Paul, MN
  • Mariana Gonzalez-Trasvina, Bar ‘Cino, Newport, RI
  • Jesse Ito, Royal Izakaya, Philadelphia
  • Matthew Kammerer, Harbor House Inn, Elk, CA
  • Zoë Kanan, Simon & The Whale, NYC
  • Liz Kenyon, Rupee Bar, Seattle
  • Jeanine Lamadieu, Y? Gen, Chicago
  • Irene Li, Mei Mei, Boston
  • Gaby Maeda, State Bird Provisions, San Francisco
  • Daniela Moreira, Timber Pizza Co., Washington, C.
  • Henry Moso, Kabooki Sushi, Orlando, FL
  • Shota Nakajima, Adana, Seattle
  • Austin Nickel, Spuntino, Denver
  • Johnny Ortiz, /Shed, La Madera, NM
  • Lena Sareini, Selden Standard, Detroit
  • Ashleigh Shanti, Benne on Eagle, Asheville, NC
  • Maricela Vega, 8ARM, Atlanta
  • Paola Velez, Kith/Kin, Washington, C.
  • Jon Yao, Kato, Los Angeles

Beste sjefs (aangebied deur Capital One)

Kokke wat hoë kulinêre standaarde stel en ook integriteit en bewonderenswaardige leierskapsvaardighede in hul onderskeie streke toon. 'N Genomineerde kan van enige soort eetplek wees, maar moet minstens vyf jaar as sjef gewerk het, met die drie mees onlangse jare in die streek.

Beste sjef: Kalifornië

  • Genet Agonafer, Meals by Genet, Los Angeles
  • Kim Alter, Nightbird, San Francisco
  • Val M. Cantu, Californios, San Francisco
  • Rocío Camacho, La Diosa de los Moles, Paramount, CA
  • Gabriela Cámara, Cala, San Francisco
  • Josef Centeno, Orsa & amp; Winston, Los Angeles
  • Jeremy Fox, Birdie G ’s, Santa Monica, CA
  • Brandon Go, Hayato, Los Angeles
  • Brandon Jood, Mister Jiu, San Francisco
  • Jessica Koslow, Sqirl, Los Angeles
  • Mourad Lahlou, Mourad, San Francisco
  • Mei Lin, Nightshade, Los Angeles
  • Ori Menashe en Genevieve Gergis, Bavel, Los Angeles
  • Niki Nakayama, n/naka, Los Angeles
  • Brandon Rodgers en Ian Scaramuzza, In Situ, San Francisco
  • Carlos Salgado, Taco María, Costa Mesa, CA
  • Joshua Skenes, hengelaar, San Francisco
  • James Syhabout, Commis, Oakland, CA
  • Karen Taylor Waikiki, El Molino Central, Boyes Hot Springs, CA
  • Pim Techamuanvivit, Kin Khao, San Francisco

Beste sjef: Great Lakes (IL, IN, MI, OH)

  • James Anderson, Ray Ray ’s Hog Pit, Columbus, OH
  • Abra Berens, Granor Farm, Three Oaks, MI
  • Thai Dang, HaiSous, Chicago
  • Brian Jupiter, Frontier, Chicago
  • Gene Kato, Momotaro, Chicago
  • Ji Hye Kim, juffrou Kim, Ann Arbor, MI
  • Jason Hammel, Lula Cafe, Chicago
  • Andy Hollyday, Selden Standard, Detroit
  • Allie La Valle-Umansky, Jeremy Umansky en Kenny Scott, Larder Delicatessen & amp Bakery, Cleveland
  • Abbi Merriss, Bluebeard, Indianapolis
  • Ethan Pikas, Cellar Door Provisions, Chicago
  • Noah Sandoval, Oriole, Chicago
  • Ryan Santos, asseblief, Cincinnati
  • John Shields en Karen Urie Shields, Smyth, Chicago
  • James Rigato, Mabel Gray, Hazel Park, MI
  • Mike Ransom, Ima, Detroit
  • Mariya Russell, Kikk?, Chicago
  • Sarah Welch, Marrow, Detroit
  • Erick Williams, Virtue, Chicago
  • Lee Wolen, Boka, Chicago

Beste sjef: Mid-Atlantic (DC, DE, MD, NJ, PA, VA)

  • Victor Albisu, Poca Madre, Washington, C.
  • Joey Baldino, Zeppoli, Collingswood, NJ
  • Sonnige Baweja, Lehja, Richmond, VA
  • Amy Brandwein, Centrolina, Washington, C.
  • Peter en Lisa Chang, Mama Chang, Fairfax, VA
  • Zenebech Dessu, Zenebech Restaurant, Washington, C.
  • Nicholas Elmi, Laurel, Philadelphia
  • Christian Frangiadis, Spork, Pittsburgh
  • Melissa Hamilton en Christopher Hirsheimer, Canal House Station, Milford, NJ
  • Matthew Kern, Heirloom, Lewes, DE
  • Rich Landau, Vedge, Philadelphia
  • Danny Lee, Anju, Washington, C.
  • Cristina Martinez, South Philly Barbacoa, Philadelphia
  • Taylor Mason, Luca, Lancaster, PA
  • Cagla Onal-Urel, Green Almond Pantry, Washington, C.
  • Peter Prime, Cane, Washington, C.
  • Dan Richer, Razza, Jersey City, NJ
  • Jon Sybert, Tail Up Goat, Washington, C.
  • Cindy Wolf, Charleston, Baltimore
  • Wei Zhu, Chengdu Gourmet, Pittsburgh

Beste sjef: Midde -Weste (IA, KS, MN, MO, NE, ND, SD, WI)

  • Dane Baldwin, die diplomaat, Milwaukee
  • Andrea Baumgardner, Bern Baum ’s, Fargo, ND
  • Karen Bell, Bavette La Boucherie, Milwaukee
  • Steven Brown, Tilia, Minneapolis
  • Michael Corvino, Corvino Supper Club & Tasting Room, Kansas City, MO
  • Daniel del Prado, Martina, Minneapolis
  • Linda Duerr, The Restaurant at 1900, Mission Woods, KS
  • Michael Gallina, Vicia, St.
  • Nicholas Goellner, The Antler Room, Kansas City, MO
  • Vaughn Good, Fox and Pearl, Kansas City, MO
  • Lona Luo, Lona ’s Lil Eats, St.
  • Benjamin Maides, Au Courant Regional Kitchen, Omaha, NE
  • Jamie Malone, Grand Café, Minneapolis
  • Jesse Mendica, Olive + Oak, Webster Groves, MO
  • Loryn Nalic, Balkan Treat Box, Webster Groves, MO
  • Christina Nguyen, Hai Hai, Minneapolis
  • Sean Pharr, Mint Mark, Madison, WI
  • Joe Tripp, Harbinger, Des Moines, IA
  • Hai Truong, Ngon Vietnamese Bistro, Paul, MN
  • David Utterback, Yoshitomo, Omaha, NE

Beste sjef: Mountain (CO, ID, MT, UT, WY)

  • Carrie Baird, Bar Dough, Denver
  • Jen Castle en Blake Spalding, Hell ’s Backbone Grill & amp Farm, Boulder, UT
  • Jeff Drew, Snake River Grill, Jackson, WY
  • Nick Fahs, David Barboza en Mike Blocher, Table X, Salt Lake City
  • Caroline Glover, Annette, Aurora, CO
  • Briar Handly, Handle, Park City, UT
  • Duncan Holmes, Beckon, Denver
  • Peggi Ince-Whiting, Kyoto Japanese Restaurant, Salt Lake City
  • Suchada Johnson, Teton Thai, Teton Village, WY
  • Sarah Kelly, Petite 4, Boise, ID
  • Tommy Lee, Hop Alley, Denver
  • Brother Luck, Four deur Brother Luck, Colorado Springs, CO
  • Josh Niernberg, Bin 707 Foodbar, Grand Junction, CO
  • Cindhura Reddy, Spuntino, Denver
  • Dana Rodriguez, Super Mega Bien, Denver
  • Moudi Sbeity en Derek Kitchen, Laziz Kitchen, Salt Lake City
  • Nick Steen, Walkers Grill, Billings, MT
  • Dave Wells, proelokaal by Chico Hot Springs Resort & amp Spa, Pray, MT
  • Kelly Whitaker, The Wolf ’s Tailor, Denver
  • Luis Young, Penrose Room, Colorado Springs, CO

Beste sjef: New York State

  • Einat Admony, Balaboosta, NYC
  • Albert Bartley, Top Taste, Kingston, NY
  • Emma Bengtsson, Aquavit, NYC
  • Nick Curtola, The Four Horsemen, NYC
  • David DiBari, The Cookery, Dobbs Ferry, NY
  • Eric Gao, O Mandarin, Hartsdale, NY
  • Sean Gray, Momofuku Ko, NYC
  • Brooks Headley, Superiority Burger, NYC
  • Jenny Kwak, Haenyeo, NYC
  • Chintan Pandya, Adda, NYC
  • Kyo Pang, Kopitiam, NYC
  • Junghyun Park, Atomix, NYC
  • Carla Perez-Gallardo en Hannah Black, Lil 'Deb ’s Oasis, Hudson, NY
  • Erik Ramirez, Llama Inn, NYC
  • Ann Redding en Matt Danzer, oom Boons, NYC
  • Angie Rito en Scott Tacinelli, Don Angie, NYC
  • Daniela Soto-Innes, ATLA, NYC
  • Jeremiah Stone en Fabián von Hauske, Wildair, NYC
  • Alex Stupak, Empellón, NYC
  • Helen You, Dumpling Galaxy, NYC

Beste sjef: Noordoos (CT, MA, ME, NH, RI, VT)

  • Tyler Anderson, Millwright ’s Restaurant, Simsbury, CT
  • Tracy Chang, Pagu, Cambridge, MA
  • Cara Chigazola Tobin, Honey Road, Burlington, VT
  • Vien Dobui, CÔNG TU BOˆT, Portland, ME
  • Carl Dooley, The Table at Season to Taste, Cambridge, MA
  • Tiffani Faison, Orfano, Boston
  • Devin Finigan, Aragosta by Goose Cove, Deer Isle, ME
  • Erin French, The Lost Kitchen, Freedom, ME
  • Mayumi Hattori, The Club Car, Nantucket, MA
  • Seizi Imura, Cafe Sushi, Cambridge, MA
  • Ben Jackson, Drifters Wife, Portland, ME
  • Krista Kern Desjarlais, The Purple House, North Yarmouth, ME
  • James Mark, Big King, Providence
  • Greg Mitchell en Chad Conley, Palace Diner, Biddeford, ME
  • Ravin Nakjaroen, Long Grain, Camden, ME
  • Cassie Piuma, Sarma, Somerville, MA
  • David Vargas, Vida Cantina, Portsmouth, NH
  • Derek Wagner, Nicks on Broadway, Providence
  • Douglass Williams, MIDA, Boston

Beste sjef: Noordwes en Stille Oseaan (AK, HI, OR, WA)

  • Chera Amlag, Hood Famous Cafe + Bar, Seattle
  • Jay Blackinton, Hogstone ’s Wood Oven, Orcas Island, WA
  • Peter Cho, Han Oak, Portland, OR
  • Logan Cox, Homer, Seattle
  • Gregory Gourdet, vertrek, Portland, OR
  • Sun Hong, By Tae, Seattle
  • Chris Kajioka en Anthony Rush, Senia, Honolulu
  • Mitch Mayers, Sawyer, Seattle
  • Katy Millard, Coquine, Portland, OR
  • Sarah Minnick, Lovely ’s Fifty Fifty, Portland, OF
  • Kristen Murray, MÅURICE, Portland, OR
  • Keiji Nakazawa, Sushi Sho, Waikiki Beach, HI
  • Ryan Roadhouse, Nodoguro, Portland, OR
  • Beau Schooler, in Bocca Al Lupo, Juneau, AK
  • Sheldon Simeon, Lineage, Wailea, HI
  • Mutsuko Soma, Kamonegi, Seattle
  • Naoko Tamura, Shizuku, Portland, OR
  • Aaron Verzosa, Archipelago, Seattle
  • Chad White, Zona Blanca, Spokane, WA
  • Rachel Yang en Seif Chirchi, Joule, Seattle

Beste sjef: Suid (AL, AR, Statebond van Puerto Rico, FL, LA, MS)

  • Blake Aguillard en William “Trey” Smith, Saint-Germain, New Orleans
  • Lindsay Autry, The Regional Kitchen & amp Public House, West Palm Beach, FL
  • Bill Briand, Fisher's#8217s Upstairs at Orange Beach Marina, Orange Beach, AL
  • Paxx Caraballo Moll, Jungle BaoBao, San Juan, PR
  • Derek Emerson, CAET, Ridgeland, MS
  • Jose Enrique, Jose Enrique, San Juan, PR
  • Kristen Essig en Michael Stoltzfus, Coquette, New Orleans
  • Luciana Giangrandi en Alex Meyer, Boia De, Miami
  • Hao Gong, LUVI Restaurant, New Orleans
  • Michael Gulotta, Maypop, New Orleans
  • Mason Hereford, Turkey and the Wolf, New Orleans
  • Timothy Hontzas, Johnny ’s Restaurant, Homewood, AL
  • Natalia Lucía Vallejo, Cocina al Fondo, San Juan, PR
  • Duane Nutter, Southern National, Mobile, AL
  • Niven Patel, Ghee, Miami
  • Rafael Rios, Yeyo ’s Mexican Grill, Bentonville, AR
  • Austin Sumrall, White Pillars, Biloxi, MS
  • Isaac Toups, Toups ’ Meatery, New Orleans

Beste sjef: Suidoos (GA, KY, NC, SC, TN, WV)

  • Katie Button, Cúrate, Asheville, NC
  • Gregory Collier, Uptown Yolk, Charlotte, NC
  • Adam Cooke, bogrond kombuis en amp mark, Travellers Rest, SC
  • Cassidee Dabney, The Barn at Blackberry Farm, Walland, TN
  • Steven Devereaux Greene, reiers by The Umstead Hotel and Spa, Cary, NC
  • Bryan Furman, B ’s Cracklin ’ Barbecue, Atlanta
  • Josh Habiger, Bastion, Nashville
  • Meherwan Irani, Chai Pani, Asheville, NC
  • Kevin Johnson, The Grocery, Charleston, SC
  • Philip Krajeck, FOLK, Nashville
  • Joe Kindred, Kindred, Davidson, NC
  • Cheetie Kumar, Garland, Raleigh, NC
  • Jiyeon Lee en Cody Taylor, Heirloom Market BBQ, Atlanta
  • Leonard Lewis, Bones, Atlanta
  • Ricky Moore, Saltbox Seafood Joint, Durham, NC
  • Annie Pettry, Decca, Louisville, KY
  • Andy Ticer en Michael Hudman, Andrew Michael Italian Kitchen, Memphis, TN
  • Julia Sullivan, Henrietta Red, Nashville
  • Viviek Surti, Tailor, Nashville
  • Shamil Velazquez, Delaney Oyster House, Charleston, SC

Beste sjef: Suidwes (AZ, NM, NV, OK)

  • Lisa Becklund, Living Kitchen Farm & amp Dairy, Depew, OK
  • Nicole Brisson, Locale, Las Vegas
  • Jeff Chanchaleune, Gun Izakaya, Oklahoma City
  • Alan Ji, Mott 32, Las Vegas
  • Stephen Jones, The Larder + The Delta, Phoenix
  • Shinji Kurita, Shinbay Omakase Room, Scottsdale, AZ
  • Danielle Leoni, The Breadfruit & amp Rum Bar, Phoenix
  • Maria Mazon, BOCA Tacos y Tequila, Tucson, AZ
  • Josie en Teako Nunn, Sparky ’s Burgers, Barbeque, & amp; Espresso, Hatch, NM
  • Fernando Olea, Sazón Restaurant, Sante Fe
  • Jonathan Perno, Campo by Los Poblanos Historic Inn & amp Organic Farm, Los Ranchos de Albuquerque, NM
  • Chrysa Robertson, Rancho Pinot, Scottsdale, AZ
  • Silvana Salcido Esparza, Barrio Café Gran Reserva, Phoenix
  • Samantha Sanz, Talavera, Scottsdale, AZ
  • Jeff Smedstad, Elote Cafe, Sedona, AZ
  • Kevin Snell, Amelia, Tulsa, OK
  • Ryan Swanson, Kai, Gila River Indian Community, Chandler, AZ
  • James Trees, Esther ’s Kitchen, Las Vegas

Beste sjef: Texas

  • Dawn Burrell, Kulture, Houston
  • Kevin Fink, Emmer & Rye, Austin
  • Michael Fojtasek, Olamaie, Austin
  • Alexandra Gates, Cochineal, Marfa, TX
  • Manabu Horiuchi, Kata Robata, Houston
  • Anita Jaisinghani, Pondicheri, Houston
  • Molly McCook, Ellerbe Fine Foods, Fort Worth, TX
  • Steve McHugh, genees, San Antonio
  • Aldo Mora, Cafe Central, El Paso, TX
  • Trong Nguyen, Crawfish & Noodles, Houston
  • Misti Norris, Petra and the Beast, Dallas
  • Alex Paredes, Carnitas Lonja, San Antonio
  • Esaul Ramos, 2M Smokehouse, San Antonio
  • Regino Rojas, Revolver Taco Lounge, Dallas
  • Teiichi Sakurai, Tei-An, Dallas
  • Donny Sirisavath, Khao Noodle Shop, Dallas
  • Norma Frances “ Tootsie ” Tomanetz, Snow ’s BBQ, Lexington, TX
  • Jason Vaughan, Nancy ’s Hustle, Houston
  • Iliana de la Vega, El Naranjo, Austin
  • Laurie Williamson, Rancho Loma, Talpa, TX

Oor die James Beard -toekennings in 2020

Die James Beard -toekennings in 2020 is die 30ste herdenking van Amerika se mees gesogte en omvattende eerbewys vir sjefs, restaurante, joernaliste, skrywers en ander leiers in die voedsel- en drankbedryf.

Gedurende hul geskiedenis van drie dekades het die Beard-toekennings tendense in die Amerikaanse voedselkultuur veroorsaak en weerspieël. Om die verlede te herdenk, die hede te eer en na die toekoms te kyk, vier die Stigting die semifinaliste, genomineerdes, wenners, geleenthede en mylpale wat die dinamiese en altyd verhelderende voedsel- en restaurantgemeenskap wat ons vandag het, geskep het.

Die James Beard -toekennings, wat die stigting se Good Food for Good ™ -mantra bevat, ondersteun volhoubaarheid, geslagsgelykheid, insluiting, billikheid en toegang vir almal. As toonaangewende maatstaf vir kulinêre uitnemendheid, sal die toekennings steeds die missie van die James Beard Foundation ondersteun om die voedselkultuur van Amerika lekkerder, diverser en volhoubaarder te maak vir almal: om die verlede te vier terwyl die toekoms beveg word.

Die semifinaliste van die Restaurant and Chef Awards word op Woensdag 26 Februarie 2020 aangekondig. Benoemdes vir alle toekenningskategorieë word op Woensdag 25 Maart 2020 in Philadelphia by The Barnes Foundation in samewerking met VISIT PHILADELPHIA® bekend gemaak. Die vieringe begin op Vrydag 24 April 2020 in New York by die James Beard Foundation Media Awards wat in samewerking met HOUSTON FIRST © aangebied word, 'n eksklusiewe geleentheid ter ere van die land se voorste kookboekskrywers, vervaardigers van kookkuns en gasheer, en kos joernaliste wat by Pier Sixty by Chelsea Piers sal plaasvind.

Die gebeure gaan dan na Chicago met die Leadership Awards Dinner, aangebied in samewerking met Deloitte, wat op Sondag 3 Mei 2020 plaasvind, waar eerbewoners erkenning sal kry vir hul werk om 'n meer gesonde, volhoubare en regverdige voedselwêreld te skep. Die James Beard Awards -gala vind op Maandag 4 Mei 2020 by die Lyric Opera van Chicago plaas. Tydens die geleentheid, wat oop is vir die publiek, word toekennings vir die kategorieë Restaurant en Chef en Restaurant Design uitgedeel, saam met spesiale prestasie -toekennings Lifetime Achievement, Design Icon en America's Classics. 'N Gala -onthaal volg onmiddellik met topsjefs en drankprofessionele van regoor die land.

Vir die eerste jaar ooit bring die James Beard Awards House, aangebied deur Capital One, amptelike kredietkaart en bankvennoot van die Stigting, 'n dinamiese, sentrale bymekaarkomplek tydens die toekenningsnaweek, oop op Sondag 3 Mei en Maandag 4 Mei, 2020, by die Ou Poskantoor (W. Van Burenstraat 433, Chicago, IL). Die Awards House bied gaste wat die toekennings bywoon, lede van die bedryf en die breë publiek 'n kans om deel te neem aan programme wat gesprekke insluit wat fokus op kwessies wat die gemeenskap raak, soos rassegelykheid, volhoubaarheid, wyntariewe en meer. Plaaslike vennote Kies Chicago, The Illinois Restaurant Association (IRA), Chicago Council on Global Affairs, en verskeie restaurantgroepe en sjefs in Chicago, sal op 'n prettige en heerlike manier hul intrek neem. 'N Samewerkingsruimte, 'n mediasitkamer, gasvryheids- en kroegareas en eenmalige geleenthede met borge en vriende van die Stigting sal volop wees. 'N Spesiale 30ste bestaansfoto -uitstalling wat deur die fotograaf Melanie Dunea geskep is met die wenners van die James Beard -toekenning en mylpale, is oop vir gaste. Die volledige lys van geleenthede en programmering sal voortdurend op die webwerf van die Stigting opgedateer word, en kaartjie -inligting word binnekort verskaf.

Die James Beard -toekennings vir 2020 word uitgereik deur Capital One, die amptelike kredietkaart en bankvennoot van die James Beard Foundation. Deur hierdie eerste vennootskap geniet Capital One-kaarthouers eksklusiewe toegang tot die kenmerkende James Beard Foundation-programme, waaronder die Taste America-toer, JBF Greens: Foodies Under Forty en die ikoniese James Beard House.

Die James Beard-toekennings word met trots aangebied deur Choose Chicago en die Illinois Restaurant Association en word aangebied in samewerking met Chicago O'Hare en Midway International Airports en Magellan Corporation, asook die volgende vennote: Premierborge: All-Clad Metalcrafters, American Airlines, die amptelike lugredery van die James Beard Foundation, HMSHost, Lavazza, S.Pellegrino® Sparkling Natural Mineral Water Supporting Sponsors: Marriott Bonvoy ™, National Restaurant Association®, Skuna Bay Salmon, Tabasco® Sauce, Valrhona, White Claw® Hard Seltzer, Windstar Cruises, die amptelike vaartlyn van die James Beard Foundation Gala Reception Sponsors: Ecolab, Front of the House®, Kendall College, met ekstra ondersteuning van VerTerra Dinnerware. Intersport is die amptelike uitsaaivriend van die James Beard -toekennings in 2020.

Die James Beard -toekennings, wat in 1990 gestig is, erken kulinêre spesialiste vir uitnemendheid en prestasie op hul gebied en bevorder die missie van die stigting om sjefs en ander leiers te vier, te voed en te eer, wat die voedselkultuur van Amerika heerliker, meer divers en volhoubaar maak vir almal. Die eerste James Beard -toekennings is in 1991 toegeken. Die James Beard -toekennings word beheer deur die vrywillige toekenningskomitee. Elke toekenningsprogram (restaurante en sjefs, boeke, joernalistiek, ontwerp, uitsaaimedia en leierskap) het 'n eie subkomitee wat bestaan ​​uit professionele persone in die bedryf wat vrywillig hul tyd inspan om toesig te hou oor die beleid, prosedures en keuring van beoordelaars vir hul onderskeie toekenningsprogramme. Alle wenners van die James Beard -toekenning ontvang 'n sertifikaat en 'n medalje wat gegraveer is met die James Beard Foundation -toekennings.


James Beard Foundation kondig die semifinaliste van restaurant- en sjef 2020 aan

New York, NY ( RestaurantNews.com ) Die James Beard -stigting het vandag sy lys van semifinaliste vir restaurante en sjefpryse bekend gemaak voor die 30ste jaarlikse James Beard -toekennings wat deur Capital One aangebied word. Die gesogte groep semifinaliste verteenwoordig 'n wye versameling kookkuns -talent, van uitsonderlike sjefs en eetplekke in twaalf streke tot die beste nuwe restaurant, uitstekende kroegprogram, uitstaande bakker en 'n rising Star -sjef van 30 jaar of jonger. Die volledige lys van 2020 -halfeindstryders kan aan die einde van die persverklaring of direk by die James Beard Foundation webwerf.

Die Stigting kondig die finale genomineerdes vir alle toekenningskategorieë aan tydens 'n regstreekse perskonferensie in Philadelphia op Woensdag 25 Maart 2020 in samewerking met Constellation Culinary Group. Jeff Guaracino, president en uitvoerende hoof van VISIT PHILADELPHIA®, en Clare Reichenbach, uitvoerende hoof van die James Beard-stigting, sal die perskonferensie en die ooreenstemmende ontbyt by The Barnes Foundation aanbied.

Benoemdes vir meer as 50 toekenningskategorieë, insluitend Restaurant en sjef, restaurantontwerp en media, sal bekend gemaak word. Die geleentheid vind om 09:00 plaas. ET en word regstreeks aanlyn gestroom (besonderhede oor die James Beard Foundation webwerf).

Oorsig van die toekenningsproses vir restaurante en sjefs

Die James Beard-stigting hou 'n aanlyn oop oproep vir inskrywings wat middel Oktober van elke jaar begin. Inskrywings wat ontvang word, tesame met insette wat deur 'n onafhanklike vrywilligersgroep van meer as 250 paneellede regoor die land aangevra is, word deur die restaurant- en sjefkomitee hersien om vas te stel of hulle geskik is en streeksverteenwoordiging. Op grond van die uitslae en geskiktheidsvereistes vir elke toekenning, lewer die komitee dan 'n nominasie -stembrief waarin die semifinaliste in elk van die 23 kategorieë Restaurant en Chef -toekenning verskyn. Die lys van semifinaliste word dan deur meer as 600 beoordelaars van regoor die land gestem om die finale genomineerdes in elke kategorie te bepaal. Dieselfde groep beoordelaars, wat bestaan ​​uit toonaangewende plaaslike restaurantkritici, kos- en wynredakteurs, kookopvoeders en voormalige wenners van die James Beard -toekenning, stem dan oor die genomineerdes om die wenners te kies. Tabelle om die genomineerdes en wenners te bepaal, word deur die onafhanklike ouditeure EisnerAmper gedoen. Die beheerliggaamskomitee, kuratorium en personeel van die James Beard -stigting stem nie, en die uitslae word vertroulik gehou totdat die wenners in Mei aangebied word. James Beard Awards -beleid en -prosedures kan hersien word by jamesbeard.org/awards/policies.

2020 James Beard -toekennings
Restaurant- en sjefprys -semifinaliste en toekenningskriteria

Beste nuwe restaurant

'N Restaurant wat in 2019 geopen is, toon reeds uitnemendheid in kombuis en gasvryheid, en dit sal waarskynlik in die komende jare 'n beduidende impak hê.

  • Outomatiese seekos en oesters, Birmingham, AL
  • Beit Rima, San Francisco
  • Die blinde bok, Houston
  • Cocina al Fondo, San Juan, PR
  • Cultura, Asheville, NC
  • Demi, Minneapolis
  • Eem, Portland, OR
  • Fox & the Knife, Boston
  • Gado Gado, Portland, OR
  • Gianna, New Orleans
  • Golden Diner, NYC
  • Il Nido, Seattle
  • iNDO, St.
  • Kalaya, Philadelphia
  • K? Wi, NYC
  • Lui Betty, Atlanta
  • Nightshade, Los Angeles
  • Oak Hill Café & amp Farm, Greenville, SC
  • Pasjoli, Santa Monica, CA
  • Rooster & Owl, Washington, C.
  • Saffraan De Twah, Detroit
  • Salarisman, Dallas
  • Squable, Houston
  • Sondag Vinyl, Denver
  • Tanám, Somerville, MA
  • Thamee, Washington, C.
  • Thattu, Chicago
  • Tzuco, Chicago
  • Vecina, Phoenix
  • Verjus, San Francisco

Uitstekende bakker

'N Patisserie of bakker wat besonderse vaardigheid, integriteit en karakter toon in die bereiding van nageregte, gebak of brood wat in 'n klein bakkery bedien word. Moet die afgelope vyf jaar as patisserie of bakker gewerk het.

  • Kim Boyce, Bakeshop, Portland, OR
  • Spencer Budros, Pistacia Vera, Columbus, OH
  • Evrim Dogu en Evin Dogu, Sub Rosa Bakery, Richmond, VA
  • Tova du Plessis, Essen Bakery, Philadelphia
  • Graison Gill, Bellegarde Bakery, New Orleans
  • Zachary Golper, Bien Cuit, NYC
  • Clyde Greenhouse, Kessler Baking Studio, Dallas
  • Don Guerra, Barrio Bread, Tucson, AZ
  • Briana Holt, Tandem Coffee + Bakery, Portland, ME
  • Maura Kilpatrick, Sofra Bakery, Cambridge, MA
  • Ayako Kurokawa, Burrow, NYC
  • Lisa Ludwinski, Sister Pie, Detroit
  • Moshit Mizrachi-Gabbitas, Janjou Pâtisserie, Boise, ID
  • David Norman, Easy Tiger Bake Shop & amp; Beer Garden, Austin
  • Taylor Petrehn, 1900 Barker, Lawrence, KS
  • Nathaniel Reid, Nathaniel Reid Bakery, Kirkwood, MO
  • Avery Ruzicka, Manresa Bread, Los Gatos, CA
  • Matt Tinder, Saboteur Bakery, Bremerton, WA
  • Chris Wilkins, Root Baking Co., Atlanta
  • Na Young Ma, Proof Bakery, Los Angeles

Uitstekende kroegprogram

'N Restaurant of kroeg wat uitsonderlike sorg en vaardigheid toon in die keuse, voorbereiding en bedien van cocktails, sterk drank en/of bier.

  • Anvil Bar & amp; Refuge, Houston
  • The Atomic Lounge, Birmingham, AL
  • The Baldwin Bar, Woburn, MA
  • Barleerskort, Honolulu
  • Clavel Mezcaleria, Baltimore
  • Colita, Minneapolis
  • Bestaande toestande, NYC
  • Uitgeweken, Portland, OR
  • Horse Inn, Lancaster, PA
  • Kimball House, Decatur, GA
  • La Factoría, San Juan, PR
  • Las Almas Rotas, Dallas
  • Leyenda, Brooklyn, NY
  • Little Rituals, Phoenix
  • Lost Lake, Chicago
  • OTOTO, Los Angeles
  • Novare Res Bier Café, Portland, ME
  • Sugar House, Detroit
  • Trick Dog, San Francisco
  • Williams & Graham, Denver

Uitstekende sjef (aangebied deur all-clad metalcrafters)

'N Sjef wat hoë kulinêre standaarde stel en wat 'n positiewe voorbeeld vir ander voedselprofessionele was. Moet die afgelope vyf jaar as sjef gewerk het.

  • Andrew Carmellini, Locanda Verde, NYC
  • Ann Cashion, Johnny ’s Half Shell, Washington, C.
  • John Fleer, Rabarber, Asheville, NC
  • Nobuo Fukuda, Nobuo by Teeter House, Phoenix
  • Sarah Grueneberg, Monteverde, Chicago
  • Gavin Kaysen, Spoon and Stable, Minneapolis
  • Melissa Kelly, Primo, Rockland, ME
  • David Kinch, Manresa, Los Gatos, CA
  • Christopher Kostow, The Restaurant at Meadowood, St. Helena, CA
  • Corey Lee, Benu, San Francisco
  • Ludo Lefebvre, Trois Mec, Los Angeles
  • Donald Link, Herbsaint, New Orleans
  • Maricel Presilla, Cucharamama, Hoboken, NJ
  • Missy Robbins, Lilia, NYC
  • Gabriel Rucker, Le Pigeon, Portland, OR
  • Holly Smith, Cafe Juanita, Kirkland, WA
  • Ana Sortun, Oleana, Cambridge, MA
  • Vikram Sunderam, Rasika, Washington, C.
  • Marc Vetri, Vetri Cucina, Philadelphia
  • Justin Yu, Theodore Rex, Houston

Uitstekende gasvryheid (aangebied deur American Airlines)

'N Restaurant wat vyf of meer jaar in werking is en wat konsekwentheid en besondere bedagsaamheid in gasvryheid en diens toon.

  • 15 Fox Place, Jersey City, NJ
  • 1919, San Juan, PR
  • Angus Barn Steakhouse, Raleigh, NC
  • Black Trumpet Bistro, Portsmouth, NH
  • Brigtsen ’s, New Orleans
  • Canlis, Seattle
  • Chez Fonfon, Birmingham, AL
  • Dominique Ansel Bakery, NYC
  • HOBNOB, Racine, WI
  • Hugo ’s, Houston
  • Kai, Phoenix
  • Leon's Fine Poultry & amp Oyster Shop, Charleston, SC
  • Love Handle, Indianapolis
  • Marcel ’s, Washington, C.
  • Mi Nidito Restaurant, Tucson, AZ
  • Mistral, Boston
  • Pekin Noodle Parlour, Butte, MT
  • Saison, San Francisco
  • Swan Oyster Depot, San Francisco
  • Zingerman ’s Roadhouse, Ann Arbor, MI

Uitstekende gebaksjef (aangebied deur Lavazza)

'N Patisserie of bakker wat besondere vaardigheid, integriteit en karakter toon in die bereiding van nageregte, gebak of brood wat in 'n restaurant bedien word. Moet die afgelope vyf jaar as patisserie of bakker gewerk het.

  • Antonio Bachour, Bachour, Coral Gables, FL
  • Neil Blazin, Driftwood Oven, Pittsburgh
  • Lincoln Carson, Bon Temps, Los Angeles
  • Ali en Kevin Cohane, Persephone, Jackson, WY
  • Renae Connolly, Benedetto, Cambridge, MA
  • Juan Contreras, Atelier Crenn, San Francisco
  • Megan Garrelts, Rye, Leawood, KS
  • Sylvia Gould, Kool Beanz Cafe, Tallahassee, FL
  • Maggie Huff, Homewood, Dallas
  • Margarita Manzke, Republiek, Los Angeles
  • Claudia Martinez, Tiny Lou ’s, Atlanta
  • Mimi Mendoza, Senia, Honolulu
  • Diane Moua, Lepel en stal, Minneapolis
  • Natasha Pickowicz, Flora Bar, NYC
  • Ricardo “ Ricchi ” Sanchez, Bullion, Dallas
  • Emily Spurlin, Lula Cafe, Chicago
  • Krystle Swenson, Crawford en Son, Raleigh, NC
  • Katherine Thompson, Thompson Italian, Falls Church, VA
  • Miro Uskokovic, Gramercy Tavern, NYC
  • Country Velador, Super Chunk Sweets & amp; Treats, Scottsdale, AZ

Uitstekende restaurant (aangebied deur S.Pellegrino® Sparkling Natural Mineral Water)

'N Restaurant wat konstante uitnemendheid toon in voedsel, atmosfeer, diens en bedrywighede. Moet 10 of meer agtereenvolgende jare in besigheid gewees het.

  • Boka, Chicago
  • Bolete, Bethlehem, PA
  • FIG, Charleston, SC
  • Fore Street, Portland, ME
  • Frasca Food and Wine, Boulder, CO
  • Hà VL, Portland, OR
  • House of Prime Rib, San Francisco
  • Jaleo, Washington, C.
  • Kogi BBQ, Los Angeles
  • Komi, Washington, C.
  • La Morada, NYC
  • Mai Lee, Brentwood, MO
  • Michael se ware kos en drank, Miami
  • Neptune Oyster, Boston
  • Pizzeria Bianco, Phoenix
  • Die oorspronklike Ninfa ’s op navigasie, Houston
  • Kweper, San Francisco
  • Restaurant Alma, Minneapolis
  • SriPraPhai, NYC
  • Sushi Den, Denver

Uitstekende restaurateur (aangebied deur Magellan Corporation)

'N Restaurateur wat kreatiwiteit toon in entrepreneurskap en integriteit in restaurantbedrywighede. Moet minstens 10 jaar in die restaurantbedryf gewees het. Moet die afgelope vyf jaar nie genomineer gewees het vir 'n sjef -toekenning van die James Beard Foundation nie.

  • Paul Bartolotta, The Bartolotta Restaurants, Milwaukee (Ristorante Bartolotta, Harbour House, Lake Park Bistro, en ander)
  • Jamie Bissonnette en Ken Oringer, JK Food Group, Boston (Little Donkey, Toro, Coppa)
  • JoAnn Clevenger, Upperline Restaurant, New Orleans
  • Sameer Eid en Samy Eid, Birmingham, MI, en Detroit (Phoenicia, Forest, Leila)
  • Benjamin Goldberg en Max Goldberg, Strategic Hospitality, Nashville (The Catbird Seat, The Patterson House, Henrietta Red, en ander)
  • Ruth Gresser, Pizzeria Paradiso, Washington, DC (Pizzeria Paradiso)
  • Martha Hoover, Patachou Inc., Indianapolis (Café Patachou, Public Greens, Bar One Fourteen en ander)
  • Jennifer Jasinski, Beth Gruitch, Crafted Concepts, Denver (Rioja, Bistro Vendôme, Stoic & amp Genuine, en ander)
  • Mike Mastro en Jeff Mastro, Prime Steak Concepts, Scottsdale, AZ (Dominick's Steakhouse, Steak 44, Ocean 44)
  • Thomas McNaughton, David Steele en David White, Ne Timeas Restaurant Group, San Francisco (Meel + Water, Central Kitchen, Trick Dog)
  • Larry McGuire, McGuire Moorman Hospitality, Austin (Jeffrey ’s, Perla's, Pool Burger, en ander)
  • Jay McSharry, Portsmouth, NH (Jumpin ’ Jay ’s Fish Cafe, Vida Cantina, Moxy en ander)
  • Ouita Michel, Ouita Michel -restaurantfamilie, Lexington, KY (Holly Hill Inn, The Midway Bakery and Cafe, Honeywood en ander)
  • Willy Ng, Magic Gourmet Trading, San Francisco (Koi Palace, Dragon Beaux, Palette Tea House)
  • Akkapong “Earl” Ninsom, Portland, OR (Langbaan, PaaDee, Hat Yai)
  • Steve Palmer, The Indigo Road, Charleston, SC (Indaco, The Macintosh, O-Ku Sushi, en ander)
  • Alex Raij en Eder Montero, NYC (La Vara, Saint Julivert Fisherie, Txikito)
  • Cookie Till, Margate, NJ (Steve en Cookie ’s, Ventnor No. 7311)
  • Tracy Vaught, H Town Restaurant Group, Houston (Hugo ’s, Xochi, Caracol, en ander)
  • Jason Wang, Xi ’an Famous Foods, NYC

Uitstekende wynprogram

'N Restaurant of kroeg wat uitnemendheid in wynbediening toon deur 'n noukeurige wynlys en 'n goed ingeligte benadering om kliënte te help om wyn te kies en te drink.

  • Bacchanal, New Orleans
  • Beholder, Indianapolis
  • Canard, Portland, OR
  • COTE, NYC
  • Death & amp Taxes, Raleigh, NC
  • element 47 by The Little Nell, Aspen, CO
  • Flight Wine Bar, Washington, C.
  • FnB, Scottsdale, AZ
  • Groot China, Berkeley, CA
  • Grill 23, Boston
  • Henry, Boston
  • Le Caveau, Philadelphia
  • L ’Oursin, Seattle
  • Lucky Palace, Bossier City, LA
  • Miller Union, Atlanta
  • The Morris, San Francisco
  • Night + Market Sahm, Venesië, CA
  • Ops, NYC
  • Rosie Cannonball, Houston
  • Spiaggia, Chicago

Uitstekende produsent van wyn, bier of sterk drank

'N Bier-, wyn- of sterk drankprodusent wat konsekwentheid en besonderse vaardigheid in sy of haar ambag toon.

  • Scott Blackwell en Ann Marshall, High Wire Distilling Co., Charleston, SC
  • Jean Broillet IV, Tired Hands Brewing Company, Ardmore, PA
  • Cathy Corison, Corison Winery, St. Helena, CA
  • Brianne Day, Day Wines, Dundee, OR
  • Austin Evans en Richard Patrick Jr., Cathead Distillery, Jackson, MS
  • David Favela, Border X Brewing, San Diego
  • Aaron Fox en Daniel de la Nuez, Forthave Spirits, NYC
  • Deirdre Heekin, La Garagista Farm + Winery, Barnard, VT
  • Nancy Irelan en Mike Schnelle, Red Tail Ridge Winery, Penn Yan, NY
  • Marika Josephson en Aaron Kleidon, Scratch Brewing Company, Ava, IL
  • Drew Kulsveen, Willett Distillery, Bardstown, KY
  • Todd Leopold en Scott Leopold, Leopold Bros., Denver
  • Steve Luke, Cloudburst Brewing, Seattle
  • André Hueston Mack, Maison Noir Wines, McMinnville, OR
  • Kim McPherson, McPherson Cellars, Lubbock, TX
  • Amanda en Stephen Paul, Whiskey Del Bac, Tucson, AZ
  • Yoshihiro Sako, Den Sake -brouery, Oakland, CA
  • Jeffrey Stuffings en Michael Stuffings, Jester King Brewery, Austin
  • Rutger de Vink, RdV Vineyards, Delaplane, VA
  • Lance Winters, George Spirits, Alameda, CA

Rising Star -sjef van die jaar (Aangebied deur S.Pellegrino® Sparkling Natural Mineral Water) 'N Sjef van 30 jaar of jonger wat uitstaande talent, karakter en leierskapvermoë toon, en wat waarskynlik in die komende jare 'n beduidende impak sal hê.

  • Will Aghajanian en Liz Johnson, The Catbird Seat, Nashville
  • Angel Barreto, Anju, Washington, C.
  • Nick Bognar, iNDO, St.
  • Trigg Brown, Win Son, Brooklyn, NY
  • Ana Castro, Thalia, New Orleans
  • Valerie Chang, ITAMAE, Miami
  • Bria Downey, Clay Pigeon Food & amp Drink, Fort Worth, TX
  • Alisha Elenz, mfk./Bar Biscay, Chicago
  • Robbie Felice, Viaggio Ristorante, Wayne, NJ
  • Rikki Giambruno, Hyacinth, Paul, MN
  • Mariana Gonzalez-Trasvina, Bar ‘Cino, Newport, RI
  • Jesse Ito, Royal Izakaya, Philadelphia
  • Matthew Kammerer, Harbor House Inn, Elk, CA
  • Zoë Kanan, Simon & The Whale, NYC
  • Liz Kenyon, Rupee Bar, Seattle
  • Jeanine Lamadieu, Y? Gen, Chicago
  • Irene Li, Mei Mei, Boston
  • Gaby Maeda, State Bird Provisions, San Francisco
  • Daniela Moreira, Timber Pizza Co., Washington, C.
  • Henry Moso, Kabooki Sushi, Orlando, FL
  • Shota Nakajima, Adana, Seattle
  • Austin Nickel, Spuntino, Denver
  • Johnny Ortiz, /Shed, La Madera, NM
  • Lena Sareini, Selden Standard, Detroit
  • Ashleigh Shanti, Benne on Eagle, Asheville, NC
  • Maricela Vega, 8ARM, Atlanta
  • Paola Velez, Kith/Kin, Washington, C.
  • Jon Yao, Kato, Los Angeles

Beste sjefs (aangebied deur Capital One)

Kokke wat hoë kulinêre standaarde stel en ook integriteit en bewonderenswaardige leierskapsvaardighede in hul onderskeie streke toon. 'N Genomineerde kan van enige soort eetplek wees, maar moet minstens vyf jaar as sjef gewerk het, met die drie mees onlangse jare in die streek.

Beste sjef: Kalifornië

  • Genet Agonafer, Meals by Genet, Los Angeles
  • Kim Alter, Nightbird, San Francisco
  • Val M. Cantu, Californios, San Francisco
  • Rocío Camacho, La Diosa de los Moles, Paramount, CA
  • Gabriela Cámara, Cala, San Francisco
  • Josef Centeno, Orsa & amp; Winston, Los Angeles
  • Jeremy Fox, Birdie G ’s, Santa Monica, CA
  • Brandon Go, Hayato, Los Angeles
  • Brandon Jood, Mister Jiu, San Francisco
  • Jessica Koslow, Sqirl, Los Angeles
  • Mourad Lahlou, Mourad, San Francisco
  • Mei Lin, Nightshade, Los Angeles
  • Ori Menashe en Genevieve Gergis, Bavel, Los Angeles
  • Niki Nakayama, n/naka, Los Angeles
  • Brandon Rodgers en Ian Scaramuzza, In Situ, San Francisco
  • Carlos Salgado, Taco María, Costa Mesa, CA
  • Joshua Skenes, hengelaar, San Francisco
  • James Syhabout, Commis, Oakland, CA
  • Karen Taylor Waikiki, El Molino Central, Boyes Hot Springs, CA
  • Pim Techamuanvivit, Kin Khao, San Francisco

Beste sjef: Great Lakes (IL, IN, MI, OH)

  • James Anderson, Ray Ray ’s Hog Pit, Columbus, OH
  • Abra Berens, Granor Farm, Three Oaks, MI
  • Thai Dang, HaiSous, Chicago
  • Brian Jupiter, Frontier, Chicago
  • Gene Kato, Momotaro, Chicago
  • Ji Hye Kim, juffrou Kim, Ann Arbor, MI
  • Jason Hammel, Lula Cafe, Chicago
  • Andy Hollyday, Selden Standard, Detroit
  • Allie La Valle-Umansky, Jeremy Umansky en Kenny Scott, Larder Delicatessen & amp Bakery, Cleveland
  • Abbi Merriss, Bluebeard, Indianapolis
  • Ethan Pikas, Cellar Door Provisions, Chicago
  • Noah Sandoval, Oriole, Chicago
  • Ryan Santos, asseblief, Cincinnati
  • John Shields en Karen Urie Shields, Smyth, Chicago
  • James Rigato, Mabel Gray, Hazel Park, MI
  • Mike Ransom, Ima, Detroit
  • Mariya Russell, Kikk?, Chicago
  • Sarah Welch, Marrow, Detroit
  • Erick Williams, Virtue, Chicago
  • Lee Wolen, Boka, Chicago

Beste sjef: Mid-Atlantic (DC, DE, MD, NJ, PA, VA)

  • Victor Albisu, Poca Madre, Washington, C.
  • Joey Baldino, Zeppoli, Collingswood, NJ
  • Sonnige Baweja, Lehja, Richmond, VA
  • Amy Brandwein, Centrolina, Washington, C.
  • Peter en Lisa Chang, Mama Chang, Fairfax, VA
  • Zenebech Dessu, Zenebech Restaurant, Washington, C.
  • Nicholas Elmi, Laurel, Philadelphia
  • Christian Frangiadis, Spork, Pittsburgh
  • Melissa Hamilton en Christopher Hirsheimer, Canal House Station, Milford, NJ
  • Matthew Kern, Heirloom, Lewes, DE
  • Rich Landau, Vedge, Philadelphia
  • Danny Lee, Anju, Washington, C.
  • Cristina Martinez, South Philly Barbacoa, Philadelphia
  • Taylor Mason, Luca, Lancaster, PA
  • Cagla Onal-Urel, Green Almond Pantry, Washington, C.
  • Peter Prime, Cane, Washington, C.
  • Dan Richer, Razza, Jersey City, NJ
  • Jon Sybert, Tail Up Goat, Washington, C.
  • Cindy Wolf, Charleston, Baltimore
  • Wei Zhu, Chengdu Gourmet, Pittsburgh

Beste sjef: Midde -Weste (IA, KS, MN, MO, NE, ND, SD, WI)

  • Dane Baldwin, die diplomaat, Milwaukee
  • Andrea Baumgardner, Bern Baum ’s, Fargo, ND
  • Karen Bell, Bavette La Boucherie, Milwaukee
  • Steven Brown, Tilia, Minneapolis
  • Michael Corvino, Corvino Supper Club & Tasting Room, Kansas City, MO
  • Daniel del Prado, Martina, Minneapolis
  • Linda Duerr, The Restaurant at 1900, Mission Woods, KS
  • Michael Gallina, Vicia, St.
  • Nicholas Goellner, The Antler Room, Kansas City, MO
  • Vaughn Good, Fox and Pearl, Kansas City, MO
  • Lona Luo, Lona ’s Lil Eats, St.
  • Benjamin Maides, Au Courant Regional Kitchen, Omaha, NE
  • Jamie Malone, Grand Café, Minneapolis
  • Jesse Mendica, Olive + Oak, Webster Groves, MO
  • Loryn Nalic, Balkan Treat Box, Webster Groves, MO
  • Christina Nguyen, Hai Hai, Minneapolis
  • Sean Pharr, Mint Mark, Madison, WI
  • Joe Tripp, Harbinger, Des Moines, IA
  • Hai Truong, Ngon Vietnamese Bistro, Paul, MN
  • David Utterback, Yoshitomo, Omaha, NE

Beste sjef: Mountain (CO, ID, MT, UT, WY)

  • Carrie Baird, Bar Dough, Denver
  • Jen Castle en Blake Spalding, Hell ’s Backbone Grill & amp Farm, Boulder, UT
  • Jeff Drew, Snake River Grill, Jackson, WY
  • Nick Fahs, David Barboza en Mike Blocher, Table X, Salt Lake City
  • Caroline Glover, Annette, Aurora, CO
  • Briar Handly, Handle, Park City, UT
  • Duncan Holmes, Beckon, Denver
  • Peggi Ince-Whiting, Kyoto Japanese Restaurant, Salt Lake City
  • Suchada Johnson, Teton Thai, Teton Village, WY
  • Sarah Kelly, Petite 4, Boise, ID
  • Tommy Lee, Hop Alley, Denver
  • Brother Luck, Four deur Brother Luck, Colorado Springs, CO
  • Josh Niernberg, Bin 707 Foodbar, Grand Junction, CO
  • Cindhura Reddy, Spuntino, Denver
  • Dana Rodriguez, Super Mega Bien, Denver
  • Moudi Sbeity en Derek Kitchen, Laziz Kitchen, Salt Lake City
  • Nick Steen, Walkers Grill, Billings, MT
  • Dave Wells, proelokaal by Chico Hot Springs Resort & amp Spa, Pray, MT
  • Kelly Whitaker, The Wolf ’s Tailor, Denver
  • Luis Young, Penrose Room, Colorado Springs, CO

Beste sjef: New York State

  • Einat Admony, Balaboosta, NYC
  • Albert Bartley, Top Taste, Kingston, NY
  • Emma Bengtsson, Aquavit, NYC
  • Nick Curtola, The Four Horsemen, NYC
  • David DiBari, The Cookery, Dobbs Ferry, NY
  • Eric Gao, O Mandarin, Hartsdale, NY
  • Sean Gray, Momofuku Ko, NYC
  • Brooks Headley, Superiority Burger, NYC
  • Jenny Kwak, Haenyeo, NYC
  • Chintan Pandya, Adda, NYC
  • Kyo Pang, Kopitiam, NYC
  • Junghyun Park, Atomix, NYC
  • Carla Perez-Gallardo en Hannah Black, Lil 'Deb ’s Oasis, Hudson, NY
  • Erik Ramirez, Llama Inn, NYC
  • Ann Redding en Matt Danzer, oom Boons, NYC
  • Angie Rito en Scott Tacinelli, Don Angie, NYC
  • Daniela Soto-Innes, ATLA, NYC
  • Jeremiah Stone en Fabián von Hauske, Wildair, NYC
  • Alex Stupak, Empellón, NYC
  • Helen You, Dumpling Galaxy, NYC

Beste sjef: Noordoos (CT, MA, ME, NH, RI, VT)

  • Tyler Anderson, Millwright ’s Restaurant, Simsbury, CT
  • Tracy Chang, Pagu, Cambridge, MA
  • Cara Chigazola Tobin, Honey Road, Burlington, VT
  • Vien Dobui, CÔNG TU BOˆT, Portland, ME
  • Carl Dooley, The Table at Season to Taste, Cambridge, MA
  • Tiffani Faison, Orfano, Boston
  • Devin Finigan, Aragosta by Goose Cove, Deer Isle, ME
  • Erin French, The Lost Kitchen, Freedom, ME
  • Mayumi Hattori, The Club Car, Nantucket, MA
  • Seizi Imura, Cafe Sushi, Cambridge, MA
  • Ben Jackson, Drifters Wife, Portland, ME
  • Krista Kern Desjarlais, The Purple House, North Yarmouth, ME
  • James Mark, Big King, Providence
  • Greg Mitchell en Chad Conley, Palace Diner, Biddeford, ME
  • Ravin Nakjaroen, Long Grain, Camden, ME
  • Cassie Piuma, Sarma, Somerville, MA
  • David Vargas, Vida Cantina, Portsmouth, NH
  • Derek Wagner, Nicks on Broadway, Providence
  • Douglass Williams, MIDA, Boston

Beste sjef: Noordwes en Stille Oseaan (AK, HI, OR, WA)

  • Chera Amlag, Hood Famous Cafe + Bar, Seattle
  • Jay Blackinton, Hogstone ’s Wood Oven, Orcas Island, WA
  • Peter Cho, Han Oak, Portland, OR
  • Logan Cox, Homer, Seattle
  • Gregory Gourdet, vertrek, Portland, OR
  • Sun Hong, By Tae, Seattle
  • Chris Kajioka en Anthony Rush, Senia, Honolulu
  • Mitch Mayers, Sawyer, Seattle
  • Katy Millard, Coquine, Portland, OR
  • Sarah Minnick, Lovely ’s Fifty Fifty, Portland, OF
  • Kristen Murray, MÅURICE, Portland, OR
  • Keiji Nakazawa, Sushi Sho, Waikiki Beach, HI
  • Ryan Roadhouse, Nodoguro, Portland, OR
  • Beau Schooler, in Bocca Al Lupo, Juneau, AK
  • Sheldon Simeon, Lineage, Wailea, HI
  • Mutsuko Soma, Kamonegi, Seattle
  • Naoko Tamura, Shizuku, Portland, OR
  • Aaron Verzosa, Archipelago, Seattle
  • Chad White, Zona Blanca, Spokane, WA
  • Rachel Yang en Seif Chirchi, Joule, Seattle

Beste sjef: Suid (AL, AR, Statebond van Puerto Rico, FL, LA, MS)

  • Blake Aguillard en William “Trey” Smith, Saint-Germain, New Orleans
  • Lindsay Autry, The Regional Kitchen & amp Public House, West Palm Beach, FL
  • Bill Briand, Fisher's#8217s Upstairs at Orange Beach Marina, Orange Beach, AL
  • Paxx Caraballo Moll, Jungle BaoBao, San Juan, PR
  • Derek Emerson, CAET, Ridgeland, MS
  • Jose Enrique, Jose Enrique, San Juan, PR
  • Kristen Essig en Michael Stoltzfus, Coquette, New Orleans
  • Luciana Giangrandi en Alex Meyer, Boia De, Miami
  • Hao Gong, LUVI Restaurant, New Orleans
  • Michael Gulotta, Maypop, New Orleans
  • Mason Hereford, Turkey and the Wolf, New Orleans
  • Timothy Hontzas, Johnny ’s Restaurant, Homewood, AL
  • Natalia Lucía Vallejo, Cocina al Fondo, San Juan, PR
  • Duane Nutter, Southern National, Mobile, AL
  • Niven Patel, Ghee, Miami
  • Rafael Rios, Yeyo ’s Mexican Grill, Bentonville, AR
  • Austin Sumrall, White Pillars, Biloxi, MS
  • Isaac Toups, Toups ’ Meatery, New Orleans

Beste sjef: Suidoos (GA, KY, NC, SC, TN, WV)

  • Katie Button, Cúrate, Asheville, NC
  • Gregory Collier, Uptown Yolk, Charlotte, NC
  • Adam Cooke, bogrond kombuis en amp mark, Travellers Rest, SC
  • Cassidee Dabney, The Barn at Blackberry Farm, Walland, TN
  • Steven Devereaux Greene, reiers by The Umstead Hotel and Spa, Cary, NC
  • Bryan Furman, B ’s Cracklin ’ Barbecue, Atlanta
  • Josh Habiger, Bastion, Nashville
  • Meherwan Irani, Chai Pani, Asheville, NC
  • Kevin Johnson, The Grocery, Charleston, SC
  • Philip Krajeck, FOLK, Nashville
  • Joe Kindred, Kindred, Davidson, NC
  • Cheetie Kumar, Garland, Raleigh, NC
  • Jiyeon Lee en Cody Taylor, Heirloom Market BBQ, Atlanta
  • Leonard Lewis, Bones, Atlanta
  • Ricky Moore, Saltbox Seafood Joint, Durham, NC
  • Annie Pettry, Decca, Louisville, KY
  • Andy Ticer en Michael Hudman, Andrew Michael Italian Kitchen, Memphis, TN
  • Julia Sullivan, Henrietta Red, Nashville
  • Viviek Surti, Tailor, Nashville
  • Shamil Velazquez, Delaney Oyster House, Charleston, SC

Beste sjef: Suidwes (AZ, NM, NV, OK)

  • Lisa Becklund, Living Kitchen Farm & amp Dairy, Depew, OK
  • Nicole Brisson, Locale, Las Vegas
  • Jeff Chanchaleune, Gun Izakaya, Oklahoma City
  • Alan Ji, Mott 32, Las Vegas
  • Stephen Jones, The Larder + The Delta, Phoenix
  • Shinji Kurita, Shinbay Omakase Room, Scottsdale, AZ
  • Danielle Leoni, The Breadfruit & amp Rum Bar, Phoenix
  • Maria Mazon, BOCA Tacos y Tequila, Tucson, AZ
  • Josie en Teako Nunn, Sparky ’s Burgers, Barbeque, & amp; Espresso, Hatch, NM
  • Fernando Olea, Sazón Restaurant, Sante Fe
  • Jonathan Perno, Campo by Los Poblanos Historic Inn & amp Organic Farm, Los Ranchos de Albuquerque, NM
  • Chrysa Robertson, Rancho Pinot, Scottsdale, AZ
  • Silvana Salcido Esparza, Barrio Café Gran Reserva, Phoenix
  • Samantha Sanz, Talavera, Scottsdale, AZ
  • Jeff Smedstad, Elote Cafe, Sedona, AZ
  • Kevin Snell, Amelia, Tulsa, OK
  • Ryan Swanson, Kai, Gila River Indian Community, Chandler, AZ
  • James Trees, Esther ’s Kitchen, Las Vegas

Beste sjef: Texas

  • Dawn Burrell, Kulture, Houston
  • Kevin Fink, Emmer & Rye, Austin
  • Michael Fojtasek, Olamaie, Austin
  • Alexandra Gates, Cochineal, Marfa, TX
  • Manabu Horiuchi, Kata Robata, Houston
  • Anita Jaisinghani, Pondicheri, Houston
  • Molly McCook, Ellerbe Fine Foods, Fort Worth, TX
  • Steve McHugh, genees, San Antonio
  • Aldo Mora, Cafe Central, El Paso, TX
  • Trong Nguyen, Crawfish & Noodles, Houston
  • Misti Norris, Petra and the Beast, Dallas
  • Alex Paredes, Carnitas Lonja, San Antonio
  • Esaul Ramos, 2M Smokehouse, San Antonio
  • Regino Rojas, Revolver Taco Lounge, Dallas
  • Teiichi Sakurai, Tei-An, Dallas
  • Donny Sirisavath, Khao Noodle Shop, Dallas
  • Norma Frances “ Tootsie ” Tomanetz, Snow ’s BBQ, Lexington, TX
  • Jason Vaughan, Nancy ’s Hustle, Houston
  • Iliana de la Vega, El Naranjo, Austin
  • Laurie Williamson, Rancho Loma, Talpa, TX

Oor die James Beard -toekennings in 2020

Die James Beard -toekennings in 2020 is die 30ste herdenking van Amerika se mees gesogte en omvattende eerbewys vir sjefs, restaurante, joernaliste, skrywers en ander leiers in die voedsel- en drankbedryf.

Gedurende hul geskiedenis van drie dekades het die Beard-toekennings tendense in die Amerikaanse voedselkultuur veroorsaak en weerspieël. Om die verlede te herdenk, die hede te eer en na die toekoms te kyk, vier die Stigting die semifinaliste, genomineerdes, wenners, geleenthede en mylpale wat die dinamiese en altyd verhelderende voedsel- en restaurantgemeenskap wat ons vandag het, geskep het.

Die James Beard -toekennings, wat die stigting se Good Food for Good ™ -mantra bevat, ondersteun volhoubaarheid, geslagsgelykheid, insluiting, billikheid en toegang vir almal. As toonaangewende maatstaf vir kulinêre uitnemendheid, sal die toekennings steeds die missie van die James Beard Foundation ondersteun om die voedselkultuur van Amerika lekkerder, diverser en volhoubaarder te maak vir almal: om die verlede te vier terwyl die toekoms beveg word.

Die semifinaliste van die Restaurant and Chef Awards word op Woensdag 26 Februarie 2020 aangekondig. Benoemdes vir alle toekenningskategorieë word op Woensdag 25 Maart 2020 in Philadelphia by The Barnes Foundation in samewerking met VISIT PHILADELPHIA® bekend gemaak. Die vieringe begin op Vrydag 24 April 2020 in New York by die James Beard Foundation Media Awards wat in samewerking met HOUSTON FIRST © aangebied word, 'n eksklusiewe geleentheid ter ere van die land se voorste kookboekskrywers, vervaardigers van kookkuns en gasheer, en kos joernaliste wat by Pier Sixty by Chelsea Piers sal plaasvind.

Die gebeure gaan dan na Chicago met die Leadership Awards Dinner, aangebied in samewerking met Deloitte, wat op Sondag 3 Mei 2020 plaasvind, waar eerbewoners erkenning sal kry vir hul werk om 'n meer gesonde, volhoubare en regverdige voedselwêreld te skep. Die James Beard Awards -gala vind op Maandag 4 Mei 2020 by die Lyric Opera van Chicago plaas. Tydens die geleentheid, wat oop is vir die publiek, word toekennings vir die kategorieë Restaurant en Chef en Restaurant Design uitgedeel, saam met spesiale prestasie -toekennings Lifetime Achievement, Design Icon en America's Classics. 'N Gala -onthaal volg onmiddellik met topsjefs en drankprofessionele van regoor die land.

Vir die eerste jaar ooit bring die James Beard Awards House, aangebied deur Capital One, amptelike kredietkaart en bankvennoot van die Stigting, 'n dinamiese, sentrale bymekaarkomplek tydens die toekenningsnaweek, oop op Sondag 3 Mei en Maandag 4 Mei, 2020, by die Ou Poskantoor (W. Van Burenstraat 433, Chicago, IL). Die Awards House bied gaste wat die toekennings bywoon, lede van die bedryf en die breë publiek 'n kans om deel te neem aan programme wat gesprekke insluit wat fokus op kwessies wat die gemeenskap raak, soos rassegelykheid, volhoubaarheid, wyntariewe en meer. Plaaslike vennote Kies Chicago, The Illinois Restaurant Association (IRA), Chicago Council on Global Affairs, en verskeie restaurantgroepe en sjefs in Chicago, sal op 'n prettige en heerlike manier hul intrek neem. 'N Samewerkingsruimte, 'n mediasitkamer, gasvryheids- en kroegareas en eenmalige geleenthede met borge en vriende van die Stigting sal volop wees. 'N Spesiale 30ste bestaansfoto -uitstalling wat deur die fotograaf Melanie Dunea geskep is met die wenners van die James Beard -toekenning en mylpale, is oop vir gaste. Die volledige lys van geleenthede en programmering sal voortdurend op die webwerf van die Stigting opgedateer word, en kaartjie -inligting word binnekort verskaf.

Die James Beard -toekennings vir 2020 word uitgereik deur Capital One, die amptelike kredietkaart en bankvennoot van die James Beard Foundation. Deur hierdie eerste vennootskap geniet Capital One-kaarthouers eksklusiewe toegang tot die kenmerkende James Beard Foundation-programme, waaronder die Taste America-toer, JBF Greens: Foodies Under Forty en die ikoniese James Beard House.

Die James Beard-toekennings word met trots aangebied deur Choose Chicago en die Illinois Restaurant Association en word aangebied in samewerking met Chicago O'Hare en Midway International Airports en Magellan Corporation, asook die volgende vennote: Premierborge: All-Clad Metalcrafters, American Airlines, die amptelike lugredery van die James Beard Foundation, HMSHost, Lavazza, S.Pellegrino® Sparkling Natural Mineral Water Supporting Sponsors: Marriott Bonvoy ™, National Restaurant Association®, Skuna Bay Salmon, Tabasco® Sauce, Valrhona, White Claw® Hard Seltzer, Windstar Cruises, die amptelike vaartlyn van die James Beard Foundation Gala Reception Sponsors: Ecolab, Front of the House®, Kendall College, met ekstra ondersteuning van VerTerra Dinnerware. Intersport is die amptelike uitsaaivriend van die James Beard -toekennings in 2020.

Die James Beard -toekennings, wat in 1990 gestig is, erken kulinêre spesialiste vir uitnemendheid en prestasie op hul gebied en bevorder die missie van die stigting om sjefs en ander leiers te vier, te voed en te eer, wat die voedselkultuur van Amerika heerliker, meer divers en volhoubaar maak vir almal. Die eerste James Beard -toekennings is in 1991 toegeken. Die James Beard -toekennings word beheer deur die vrywillige toekenningskomitee. Elke toekenningsprogram (restaurante en sjefs, boeke, joernalistiek, ontwerp, uitsaaimedia en leierskap) het 'n eie subkomitee wat bestaan ​​uit professionele persone in die bedryf wat vrywillig hul tyd inspan om toesig te hou oor die beleid, prosedures en keuring van beoordelaars vir hul onderskeie toekenningsprogramme. Alle wenners van die James Beard -toekenning ontvang 'n sertifikaat en 'n medalje wat gegraveer is met die James Beard Foundation -toekennings.


Kyk die video: Cup4Cup. American Made Honoree Martha Stewart (Januarie 2022).